NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Hát várjuk meg mit takar ez konkrétan, nem hiszem, hogy ezt így gondolták, csak Vityának sikerült félrefogalmaznia.Rajna
Nincs félrefogalmazás. Amit Vitya mond, az a Szentírás. 😊 A Bibliát se írták volna újra, ha az Úr helyesírási hibát vétett volna a kőtáblákon. 😛

Szóval ami ki van mondva, az fasza, legfeljebb majd a kabátot hozzá varják a gombhoz, ebben menők a srácok.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 218 — Vikings fan
230 lesz a max pont , problam solved.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 218 — Vikings fan
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊Toca
Szerintem sem lesz ilyen, szerintem 😀
JC6
:I hate you smiley:
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd mókolnak a pontszámításon és senki nem éri el a 240et. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊Toca
Szerintem sem lesz ilyen, szerintem 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Hát várjuk meg mit takar ez konkrétan, nem hiszem, hogy ezt így gondolták, csak Vityának sikerült félrefogalmaznia.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 218 — Vikings fan
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mivel nagyon népszerű téma lett a Jobbik és ki a Jobbik szavazó kérdés ezért voálá:

 www.poltudszemle.hu/szamok/2010_1szam/2010_1_karacsony.pdf

Igaz nem a legaktuálisabb, de a parlamentbe jutásuk óta legjobb tudomásom szerint nem készült tóluk a fentihez hasonló színvonalú elemzés.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Na az MSZPnél véletlenül meg izraeli tanácsadó lesz a kampányban.
Miért nem vagyok meglepve?Bazzani
Shalom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na az MSZPnél véletlenül meg izraeli tanácsadó lesz a kampányban.
Miért nem vagyok meglepve?

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A cigány a magyar az olasz származásáról nem tehet, nem egy választott tulajdonsága.
Sobri Jóska
A cigány választhatná a munkát is.
Tetszik vagy nem, magyarázhatod ahogy akarod, te ugyanúgy általánosítasz, mint bárki más. Mert van az általánosítás, és a Sobri féle általánosítás. Aki nem úgy látja dolgokat, az agyhalott, ostoba, stb...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így van Rajna.
Ez egy egyszerű általánosítás, hogy aki Jobbik szavazó az rasszista.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
De ha nem rasszista és a jobbikra szavaz, akkor az nem azt jelenti, hogy egyetért azzal, amit képvisel a jobbik, vagyis voltaképp az ismerősöd tudat alatt rasszista?JC6
Nem feltétlenül, mert a Jobbiknak elég sok üzenete van, amiből a rasszizmus az egyik fő, de vannak egyebek is. Pl. ha valaki az ország legnagyobb bajának az EU-t látja, akkor lehet Jobbik-szavazó. Az, hogy valaki egy pártra szavaz, nem jelenti azt, hogy mindenben egyet is ért velük.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De ha nem rasszista és a jobbikra szavaz, akkor az nem azt jelenti, hogy egyetért azzal, amit képvisel a jobbik, vagyis voltaképp az ismerősöd tudat alatt rasszista?JC6
Nem rasszistább mint Te.
De az ostoba, manipulálható, agyhalott meg egyszerűen nevetséges az ő esetében. Ezek mondjuk sokkal jobban ráillenek egy pesti SZDSZ szavazó nyuggerre. (tudom, hogy megszűnt)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
De ha nem rasszista és a jobbikra szavaz, akkor az nem azt jelenti, hogy egyetért azzal, amit képvisel a jobbik, vagyis voltaképp az ismerősöd tudat alatt rasszista?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel én ismerek olyan Jobbik szavazót aki nem olyan mint az általad leírtak (egyetemet végzett, mentőtiszt, nem mellesleg nem rasszista) így az általad leírt éss általam kiemelt rész nem más mint általánosítás vagy írjuk egyszerűbben hazugságnak. Úgyhogy csűrheted/csavarhatod kényed-kedved szerint minden lesz csak logikus következtetés nem.
Nem mellesleg senkinek nem a cigányokkal van baja hanem az életmódjukkal, ami nem születésből fakad, hanem szintúgy egy választható dolog.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
A cigánybűnözés a jobbikos frazeológián kívül nem létezik.
Ahogy prolibűnözés, közbeszerzőbűnözés vagy elváltférjbűnözés sem.
Persze az ostoba, agyuk használatára nem képes jobbikszavazók számára ez az egyik hívószó, de így, magunk között ilyen otromba butaságot átvenni szükségtelen.
Ettől persze alapvetően igazad van, az ostoba, manipulálható, rasszista agyhalottak simán összehoznak a Jobbiknak 10-15 százalékot, de ha már politikailag elemzünk, akkor fontos megemlíteni, hogy ezt döntően nem a Fidesztől "veszik el", hanem a Jobbik szavazók a mindenkori protestszavazók közül kerülnek ki.

Sobri Jóska
Szeretem, hogy te aki ki nem állod az általánosítást, símán ráhúzod ezt minden Jobbik szavazóra.
Persze a Fidesz, MSZP stb szavazók között egy ilyen sincs.
Nekem van jópár olyan művelt, nem manipulálható, nem rasszista ismerősöm aki Jobbik szavazó. Nem azt mondom, hogy a Jobbik szavazók nagytöbbsége nem rasszista és nem utálja zsigerből a cigányokat, de azért legalább hamár mástól elvárod az általánosítás mellőzését akkor te magad se tedd meg.
Vagy a Jobbik szavazókat le lehet agyhalottazni míg a cigányokat nem lehet lebűnözőzni?Bazzani
Azért ne keverd össze az indokolatlan általánosítást a logikus következtetéssel.
Az, hogy a zsidók, cigányok, magyarok, németek, oroszok, stb. a származásuk miatt valamilyen általános tulajdonsággal bírnak általánosítás, azon belül rasszizmus.
Az, hogy a Bears drukkerek mind szeretik a Bearst nem általánosítás, hanem logikus ok-okozati viszony, ahogy az is, hogy a férfiaknak van pöcsük, a tehenek tejet adnak, a Jobbikosok agyatlan rasszisták.
A cigány a magyar az olasz származásáról nem tehet, nem egy választott tulajdonsága.
A Pats drukker, a drogos, a jobbikos, az esetek döntő részében választás eredményeképpen lett patses, drogos, jobbikos, így ez alapján megszólítható.
Egy meleg egy szlovák egy nő egy fogyatékkal élő nem, mivel nem tehet ezekről.
Ennél világosabban senki se fogja ezt elmagyarázni neked.
Ha ez is kevés, tényleg ne bíbelődj a különbségek érzékelésével.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
És ehhez szorosan kapcsolódóan lépjünk ki az EU-ból. Elég vicces, na.

Btw: az adósság melyik részét szeretnék újratárgyalni? Az állampapírokat? Mert ugye az IMF-fel ők sem akarnak tárgyalni. Gyurma Pappa
Melyik részét, melyik részét? Gondolom a nagyobbik felét. 😊
Az MSzMP-által felvettet mindenképp, mert azok nem mi voltunk.
Csak hát azonkívül is van bőven.  index.hu/chart/2010/11/29/allamadossag/

EU-ból meg a "gyárainkat leromboltátok", "csak a piacaink kellettek", "a magyar föld nem eladó" miatt akarnak kilépni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nem hinném, hogy Orbán még egyszer a véletlenre bízza az ismétlést - és még egyszer elbassza.
Ha ezt gondolod róla, akkor sokkal-sokkal jobb színben látod, mint amilyen valójában.
Sobri Jóska
Konteo, de beugrott egy indok, hogy miért kell a járások élére politikus komisszár. Eddig azt hittem, egyszerű kádertemető, de a járások fennhatósága alá tartoznak majd az okmányirodák, amelyeknek a számítógépes infrastruktúráján rögzítik és összesítik a választások szavazatait.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
egy nyíltan - saját maguk álltal bevallottan - anti-demokratikus, Európa ellenes, minden ellenes párt nem lehet reális alternatíva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A jobbik az adósság újratárgyalásáról beszél (gondolom részbeni elengedés, átütemezés ilyesmi), mint Lengyelország, vagy Görögország esetén. (Nyilván csak megfelelő tőzsdei pozíció birtokában érdemes ezt felvetni. 😂 )

A bűnözés betiltását és 2 hét alatti megszüntetését meg Pintér úr is megígérte.Atari
És ehhez szorosan kapcsolódóan lépjünk ki az EU-ból. Elég vicces, na.

Btw: az adósság melyik részét szeretnék újratárgyalni? Az állampapírokat? Mert ugye az IMF-fel ők sem akarnak tárgyalni.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A jobbik az adósság újratárgyalásáról beszél (gondolom részbeni elengedés, átütemezés ilyesmi), mint Lengyelország, vagy Görögország esetén. (Nyilván csak megfelelő tőzsdei pozíció birtokában érdemes ezt felvetni. 😂 )

A bűnözés betiltását és 2 hét alatti megszüntetését meg Pintér úr is megígérte.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tévedsz. Sokkal rosszabbak, mint bárki a hatalmon lévők közül. A párt gerince ugyanolyan hatalommániás, mint bárki MSZP/FIDESZ körből, ugyanúgy kormányozni akarnak. Csak csatlakoztak hozzájuk olyan egyedek, akik elvakult, rasszista, randalírozó majmok. Én nem akarok őket hatalmon látni, ahogy senkit, akinek a fő programja, hogy utáljunk valakit, most épp a cigányokat, de lehet hogy holnap a szőkéket.

Pontosan semmit nem mondd a Jobbik, amitől jobb lenne ennek az országnak. Amihez én értek, igazából csak abban tudok nyilatkozni, de a Jobbik egyetlen valamit érő gazdasági javaslata az volt, hogy vezessék be a pénzforgalmi áfát. Ja, és azt a Fidesz megcsinálta. Egyetlen értelmes mondatuk nem volt, azon az egyértelmű tényen kívül, hogy a kormány megszorít.

Ja, meg hogy lépjünk ki az EU-ból. Az tényleg jó lenne.Gyurma Pappa
+10000000
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 218 — Vikings fan
Rosszabbak semmivel nem lennének. Európa meg Viktort is utálja.Bazzani
Egy pár probléma valóban létezik és néhol nagyon komoly is (pl.: cigányok-ÉK-Mo-n), de a Jobbik kormányzásra kerülve többszörösen hozná a Fidesz balfaszságait. Ahogy elöttem is leírják kilépés az EU-ból, a nemzetközi szerződések felrugása, államadósság vissza nem fizetése...stb. Pillanatok alatt megenne minket a külföld.zinedine5
Önerőből pont ezért nem fognak soha kormányra jutni.
Sajnos ebbe a poltikába külső tényező nem akar beszállni, így meg soha nem lesz jobb a következő években/évtizedekben sem.