Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem gondolom, hogy mented őket, csak összehasonlítod. Most éppen a Fidesz van kormányon és mint a kormányzó erőt őket kéne leginkább kritizálni. 2/3-dal meg pláne ki a faszt érdekel, hogy a GYF nem ment el a Hír TV-be.
zinedine5
Miért ne hasonlíthatnám össze? Egy kritika alapja természetesen lehet az abszolút tökéletesség is, de lehet az előző kormányzat teljesítményével való összevetés is.

Szerintem haladás, hogy ők legalább nem csak a mikrofonállványnak való újságíróknak nyilatkoztak.
Abban egyetértünk, hogy a kormány kritikára szorul, szerintem még én is többet kritizáltam a kormányt ősztől, mint az MSZP-t. Utóbbira csak a nehéz örökség miatt hivatkoztam inkább, de ezt se sűrűn tettem.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ez a videó 😂

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=800814

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.atapapa
Nyilván bonyolultabb, de kösz a kioktatást.
A két nevet, csak annak bemutatásaként írtam le, hogy mire gondolok.
Általánosságban használtam egy pár jelszót, amit évek óta hirdettek.
Az előző kormányok idején sem szerettem és most sem szeretem a múltra mutogatást. Tehát, ha valaki most (nem az előző 4-8-12 évben) nem a kérdésre válaszol egy az ő szája íze szerint felépített TV-ben, akkor egy féreg. De nyilván Gyurcsány Ferenc is az mert 2007-ben nem ment el a Hír TV-be a Fülöphöz parolázni.zinedine5
szerintem semmiből se oktattalak ki és szó sincs múltra mutogatásról.

Írtad a két esetet, írtam hogy legalább ők rendszeresen elmentek (és elmennek) az ellentévé oroszlánbarlangjába. Erre te írtad, hogy azért szavaztak rájuk, mert mások voltak (másnak tűntek). Mire én: az általad idecitált esetek (részben) a választás előtt voltak, ergo ezekkel tisztában voltak a közéletet figyelő választók.

Egyáltalán nem hiszem és még célzást se tettem arra, hogy az előző kormány mellébeszélése mentené őket.atapapa
Nem gondolom, hogy mented őket, csak összehasonlítod. Most éppen a Fidesz van kormányon és mint a kormányzó erőt őket kéne leginkább kritizálni. 2/3-dal meg pláne ki a faszt érdekel, hogy a GYF nem ment el a Hír TV-be.

És én nem a "a közéletet figyelő választók" miatt szídtam ezt a magatartást, hanem azért mert ők állították magukról, hogy a zemberekért vannak. Ehhez képest a linkelt interjú is azt mutatja menniyre.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
zinedine5
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.atapapa
Nyilván bonyolultabb, de kösz a kioktatást.
A két nevet, csak annak bemutatásaként írtam le, hogy mire gondolok.
Általánosságban használtam egy pár jelszót, amit évek óta hirdettek.
Az előző kormányok idején sem szerettem és most sem szeretem a múltra mutogatást. Tehát, ha valaki most (nem az előző 4-8-12 évben) nem a kérdésre válaszol egy az ő szája íze szerint felépített TV-ben, akkor egy féreg. De nyilván Gyurcsány Ferenc is az mert 2007-ben nem ment el a Hír TV-be a Fülöphöz parolázni.zinedine5
szerintem semmiből se oktattalak ki és szó sincs múltra mutogatásról.

Írtad a két esetet, írtam hogy legalább ők rendszeresen elmentek (és elmennek) az ellentévé oroszlánbarlangjába. Erre te írtad, hogy azért szavaztak rájuk, mert mások voltak (másnak tűntek). Mire én: az általad idecitált esetek (részben) a választás előtt voltak, ergo ezekkel tisztában voltak a közéletet figyelő választók.

Egyáltalán nem hiszem és még célzást se tettem arra, hogy az előző kormány mellébeszélése mentené őket.
Nem is azért szavaztam rájuk, mert akár egy percig is úgy gondoltam, hogy ezekben a politikai attitűdökben különböznének egymástól. Ellenzékben is beszéltek mellé eleget, Szívgyártónak ez már akkor is napi feladata volt.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
zinedine5
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.atapapa
Nyilván bonyolultabb, de kösz a kioktatást.
A két nevet, csak annak bemutatásaként írtam le, hogy mire gondolok.
Általánosságban használtam egy pár jelszót, amit évek óta hirdettek.
Az előző kormányok idején sem szerettem és most sem szeretem a múltra mutogatást. Tehát, ha valaki most (nem az előző 4-8-12 évben) nem a kérdésre válaszol egy az ő szája íze szerint felépített TV-ben, akkor egy féreg. De nyilván Gyurcsány Ferenc is az mert 2007-ben nem ment el a Hír TV-be a Fülöphöz parolázni.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
zinedine5
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
(Nem azért írok, hogy az MSZP-vel hasonlítsam össze őket. Azokat is utálom, mint a szart, csak másért.)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.zinedine5
"- valóban levették a honlapról az AB-nak visszaküldött törvényjavaslatok menüpontot? Ez szándékos volt?
-Sokkal többen látogatják az oldalt mint régen.
-de én azt kérdeztem tényleg levették?
-Sokkal többen látogatják a honlapot mint régen és ez jó"

ezen a részen befostam a röhögéstől.haromt
Sólyom embere ebben a pozícióban http://hu.wikipedia.org/wiki/Kumin_Ferenc volt, itt is esett kissé a színvonal 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
igen, teljesen más dolog, nem is értem minek hoztad elő

Egyébként jó reggelt, a politikus vagy közszereplő kényelmetlen kérdés esetén vagy hazudik, vagy terel. Nem május óta, hanem amióta világ a világ.atapapa
Vagy Vonásan Izraelbe küldi a kérdezőt, vagy Novákelődösen felhozza neki, hogy a 168 óra egy hazaáruló lap 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
igen, teljesen más dolog, nem is értem minek hoztad elő

Egyébként jó reggelt, a politikus vagy közszereplő kényelmetlen kérdés esetén vagy hazudik, vagy terel. Nem május óta, hanem amióta világ a világ.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nem megy el az ATV-be leszarom
De ha a KEH valami főcsicskája elmegy a KÖZTV-be, akkor a kurva kérdésekre válaszoljon és ne tereljen és szarjon bele a ripoorter képébe. Főleg hogy ők rakták oda.

Nem tudom ennek mi köze van az ATV-Fidesz, hörtv/echotv mszp dologhoz. Két tök más dolog
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
cserében viszont már a "saját" tévéjüknek sem nyilatkoznak rendesen. haromt
Lehet azt mondani, hogy jobb lett volna ha el se mennek. De tudomásom szerint eddig két "felállós" interjú volt az ATV-n. Ahhoz képest, hogy Olgica naponta ostorozta a fideszeseket a sajátos stílusában, ez nem is rossz. A beszari szocikkal pedig összehasonlíthatatlan.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
cserében viszont már a "saját" tévéjüknek sem nyilatkoznak rendesen. Arroganciából jeles
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Érdemes megnézni mivé lett a http://www.szalaiannamaria.net/
Működik a rendszer, LOL

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.zinedine5
"- valóban levették a honlapról az AB-nak visszaküldött törvényjavaslatok menüpontot? Ez szándékos volt?
-Sokkal többen látogatják az oldalt mint régen.
-de én azt kérdeztem tényleg levették?
-Sokkal többen látogatják a honlapot mint régen és ez jó"

ezen a részen befostam a röhögéstől.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)Sobri Jóska
azért irtam, Jóska - hogy azok a földvásárlási szerződések erősen hajaztak az indiánokkal köttetett amerikai földszerzési szarokra. Csak éppen ezek nem indiánok volta és rájöttek mire megy ki a játék. 😉sutianap
Tudtommal nem jöttek rá, lásd az eredményt.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)Sobri Jóska
azért irtam, Jóska - hogy azok a földvásárlási szerződések erősen hajaztak az indiánokkal köttetett amerikai földszerzési szarokra. Csak éppen ezek nem indiánok volta és rájöttek mire megy ki a játék. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Nekem az a véleményem, hogy ezzel az egész médiás-akaratlagos nemzetközi közbotrány okozással terelni akarják a figyelmet vmiről. Mivel mindenki, főleg a sajtó, ezzel van elfoglalva, senki sem figyel semmire. Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de nem szavazták meg ezek stikában ezt a "lopott-milliárdokat-legalizálós" törvényt, vagy valami más, nagyobb horderejű, pénzzel / bankkal / bányákkal 😀 összefüggő izériát? Ennyire nem lehetnek ostobák...toxique
Lehetnek.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem az a véleményem, hogy ezzel az egész médiás-akaratlagos nemzetközi közbotrány okozással terelni akarják a figyelmet vmiről. Mivel mindenki, főleg a sajtó, ezzel van elfoglalva, senki sem figyel semmire. Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de nem szavazták meg ezek stikában ezt a "lopott-milliárdokat-legalizálós" törvényt, vagy valami más, nagyobb horderejű, pénzzel / bankkal / bányákkal 😀 összefüggő izériát? Ennyire nem lehetnek ostobák...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem az a lényeg hogy szar a retek hiradó ez már ki lett beszélve, hanem hogy megint ilyen faszságokkal foglalkoznak.

ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyarazta
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Lehet így kéne:
Kedves nézők, képzeljék, milyen fantasztikus dolog történt Lófaszugornyán. Egy gyönyörű, felemelő családi mészárlás, amin nemcsak szomszédok szórakoztak, hanem most Önök is.
T. Vendel munkanélküli foglalkozású 56 éves helyi lakos kedvenc kisbaltájával gondolta felvidítja kicsit öccsét, és ennek érdekében belevágta elöbb a fejébe 34szer, majd a testébe 8szor. Öcsse nem lett vidám, igaz nem is panaszkodott a mókára, inkább csak csendben és egyre több darabban hallgatott. A helyszínre kiérkező rendőrök jókat kacagtak a vicces húscafatokon, és a falra fröccsent vérből kirajzolódó mintán, mely Király L. Norbira hasonlított, de legalábbis a füleire. A megyeszékhelyről kiérkező bűnügyi szakemberek szerint inkább Dumbóra hasonlít a szép, színes falikép, de ezt a nyomozást vezető főhadnagy nem erősítette meg.
A képeken, amit látnak, látszik Norbi is, Dumbó is, - igaz a vérfoltok nem- döntsenek Önök, hiszen nálunk mindig a néző dönt. Egy a lényeg, hogy jól szórakozzanak mindíg, minden körülmények között, és ne vonódjanak be a T. család humoros kis családi kalandjába.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
jó hagyjuk érdektelen téma.

itt van viszont szeretett annamáriánk kirohanása
http://index.hu/kultur/media/2011/01/03/mediahatosagi_eljaras_az_rtl_klub_ellen/

tanulság. ha sikerül beférned a bűnügyi kvótába akkor legközelebb szivecskékkel és napocskákkal illusztráld a gyilkosságot, ne legyen olyan nyomasztó

"A hatóság szerint a felvételeken egy vérfoltos matrac, és egy szintén véres székláb is látható. Ezek a hatóság szerint "hatásvadász módon fokozhatták a szöveg hatását". A NMHH a ház tornácán, udvarán és kerítésénél készített képeket is kifogásolja, mert azok „ kiábrándító és nyomasztó hatást keltettek, megteremtve ezzel a mind nagyobb érzelmi bevonódás lehetőségét.”haromt
Valóban túloznak, de én személy szerint nem láttam még egy olyan szánalmat, mit a mai rtl híradó volt...
Kellett nekem hallgatnom anyámra, és elkapcsolni a Mourinhos műsorról. 😐

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de hát a gyilkosság vidám dolog, nem szabad nyomasztó képeket sugározni közben