Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
http://index.hu/belfold/2012/03/31/mesterhazy_ketharmaddal_maradt_mszp-elnok/

nincs új vonal, itt sem 😊Gyurma Pappa
Tegyük hozzá: hálistennek. Szanyi azért tényleg mindennek az alja. Bár ha azt nézzük, hogy Mesterházy Hornt említette példaképként, akkor lehet, hogy tökmindegy.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Schmitt Pálnak egy dolgot meg kell adni: az elmúlt 22 évben senki sem egyesítette úgy a nemzetet, mint ő. A balliberális maradványhadaktól és a zöld ifjaktól kezdve a jobbközép bloggereken, a tisztes jobbos professzorokon át egészen a radikális nemzetvédőkig mindenki arra várt, hogy a modern magyar történelem legszánalmasabb államférfija eltakarodjon végre, mert ez még az abszurd magyar viszonyok között is sok." (Pécsistop)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az egyenes beszéd nem mindig kifizetődő, de baromira tudom tisztelni. És ezzel még sokan vannak így. Te is mondhatnád: A kör közepén állok...apeszos
Ahogy már mondtam: nem a saját gerincességemet, vagy egyenes beszédre való készségemet fitogtatom. Egyszerűen próbálok semennyire sem belefolyni a politikába, használni politikai vonalakat. Mert nem akarok úgy járni, hogy megy az egyik, jön a másik, én meg forogjak, mint egy hülye gyerek. Inkább kerülöm az egészet. Mivel mindkét oldalt visszataszítónak találom, így nem nehéz.Gyurma Pappa
Teljesen egyetértek.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
Az egyenes beszéd nem mindig kifizetődő, de baromira tudom tisztelni. És ezzel még sokan vannak így. Te is mondhatnád: A kör közepén állok...apeszos
Ahogy már mondtam: nem a saját gerincességemet, vagy egyenes beszédre való készségemet fitogtatom. Egyszerűen próbálok semennyire sem belefolyni a politikába, használni politikai vonalakat. Mert nem akarok úgy járni, hogy megy az egyik, jön a másik, én meg forogjak, mint egy hülye gyerek. Inkább kerülöm az egészet. Mivel mindkét oldalt visszataszítónak találom, így nem nehéz.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
http://hetivalasz.hu/jegyzet/a-csorte-politikai-ertelemben-mar-elveszett-47549

szóval megint mondjon le 😊 jön a selyemzsinór a Heti Választól is

Török Gábor azt írja: "Ebben az értelemben Orbán Viktor mai döntése valóban nem nevezhető irracionálisnak. A kormányfő inkább vállalta a gyengeség látszatát (ami elsősorban a pártján belül lehet kellemetlen számára), semmint belemenjen egy számára kockázatos akcióba"

Ugyanazt mondja, amit én. Abszolút nem biztos, hogy a következő köztársasági elnök jelölésébe lesz beleszólása OV-nak.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
vicces lesz, mert a feleségem keresztanyjának az unokahúga, és megyünk hozzájuk esküvőre augusztusban 😀

(az ex-élettársam unokatestvére pedig Gaál Cecília néven született, az ő esküvőjén is voltam... aki nem érti nézzen utána 😊 )Gyurma Pappa
Én kedvellek téged. El ne rontson ez a kör... 😛apeszos
se előnyöm, se hátrányom nincs ebből, és ez így is fog maradni... sok ügyfelem érintett politikában, közbeszerzésekben, pályázatokban stb. volt már olyan, aki a fentieket tudja, és meg akart kérni, hogy segítsek, de mindig tisztelettel elhárítom... nem akarok senkinek tartozni szívességgel, semmivel... a saját ügyeimet sem viszem soha, senki elé, pedig én is pályázok stb. egyszerűen nem, és kész... az exemmel nagyon jóban vagyok, többször mondta, hogy csak szóljak, de neki is azt mondtam, hogy nem... és ez nem elsősorban gerinc vagy nem gerinc kérdése (nem tartom magam kiválónak, én is szoktam csalni monopoly közben 😀), hanem józan racionalitás...

egyébként: az egyik legjobb középiskolás barátom MSZP párttag, dolgozott a kampányban stb., csak hogy teljes legyen a kör 😀Gyurma Pappa
Az egyenes beszéd nem mindig kifizetődő, de baromira tudom tisztelni. És ezzel még sokan vannak így. Te is mondhatnád: A kör közepén állok...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
http://index.hu/belfold/2012/03/31/mesterhazy_ketharmaddal_maradt_mszp-elnok/

nincs új vonal, itt sem 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
de hiszen ő már lezárta az ügyet. 😀Amadeus91
vicces lesz, mert a feleségem keresztanyjának az unokahúga, és megyünk hozzájuk esküvőre augusztusban 😀

(az ex-élettársam unokatestvére pedig Gaál Cecília néven született, az ő esküvőjén is voltam... aki nem érti nézzen utána 😊 )Gyurma Pappa
Én kedvellek téged. El ne rontson ez a kör... 😛apeszos
se előnyöm, se hátrányom nincs ebből, és ez így is fog maradni... sok ügyfelem érintett politikában, közbeszerzésekben, pályázatokban stb. volt már olyan, aki a fentieket tudja, és meg akart kérni, hogy segítsek, de mindig tisztelettel elhárítom... nem akarok senkinek tartozni szívességgel, semmivel... a saját ügyeimet sem viszem soha, senki elé, pedig én is pályázok stb. egyszerűen nem, és kész... az exemmel nagyon jóban vagyok, többször mondta, hogy csak szóljak, de neki is azt mondtam, hogy nem... és ez nem elsősorban gerinc vagy nem gerinc kérdése (nem tartom magam kiválónak, én is szoktam csalni monopoly közben 😀), hanem józan racionalitás...

egyébként: az egyik legjobb középiskolás barátom MSZP párttag, dolgozott a kampányban stb., csak hogy teljes legyen a kör 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mai politikában egy biztos pont van, a HaHások mindig szolgálnak röhögni valóval. 😀
http://index.hu/video/2012/03/30/lezarta_a_szabadsag_hidat_a_hallgatoi_halozat/

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma meg Gabika szajkózza a Viktor hülyeségét tovább...Gyurma Pappa
de hiszen ő már lezárta az ügyet. 😀Amadeus91
vicces lesz, mert a feleségem keresztanyjának az unokahúga, és megyünk hozzájuk esküvőre augusztusban 😀

(az ex-élettársam unokatestvére pedig Gaál Cecília néven született, az ő esküvőjén is voltam... aki nem érti nézzen utána 😊 )Gyurma Pappa
Én kedvellek téged. El ne rontson ez a kör... 😛
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 397 — Invisible man
Nekem már este is kihallatszott, de most megnéztem újra mert nem hittem el. Ekkora tapló hogy lehet. Csak azt nem fogja fel a kis agyával, hogy "ezek" előtt ő még most is egy szaros hallgató.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 086 — Ajmo Vatreni
Jófej ez a pali. Nincs kettős mérce, de ő szerette volna megvédeni magát a szenátus előtt. Nem tudom, hogy más normális hallgatót meghallgatnak-e mielőtt elveszik a doktori címét. Ja és az nekem külön megütötte a fülem, hogy "ezeknek" nevezte a kedves urakat.Matthew99
Én is említettem itt azt a kiszólást. Fura, hogy erre nem ugrott rá senki a médiából, mert az "ezek" volt az igazi reakció, az mutatta meg mit is képzel magáról ő, meg a körülötte lévő csapat illetve mit gondol az egyetem szenátusáról.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
Ma meg Gabika szajkózza a Viktor hülyeségét tovább...Gyurma Pappa
de hiszen ő már lezárta az ügyet. 😀Amadeus91
vicces lesz, mert a feleségem keresztanyjának az unokahúga, és megyünk hozzájuk esküvőre augusztusban 😀

(az ex-élettársam unokatestvére pedig Gaál Cecília néven született, az ő esküvőjén is voltam... aki nem érti nézzen utána 😊 )

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
Ma meg Gabika szajkózza a Viktor hülyeségét tovább...Gyurma Pappa
de hiszen ő már lezárta az ügyet. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
Ma meg Gabika szajkózza a Viktor hülyeségét tovább...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Pofám leszakad a tegnapi előadástól.

Elnézve ezt az egészet, az jutott eszembe hogy nemzetünk első embere megmutatja most mindenkinek: az élethosszig tartó tanulás nem csak egy szlogen.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
Smitt Vomit és nem Emitt, valamint nem Amber
És azúj fidesz plakát terve
http://s560.photobucket.com/albums/ss45/dan-impossible/?action=view¤t=DanImpossiblegreenheadershadows2.gif


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 397 — Invisible man
Jófej ez a pali. Nincs kettős mérce, de ő szerette volna megvédeni magát a szenátus előtt. Nem tudom, hogy más normális hallgatót meghallgatnak-e mielőtt elveszik a doktori címét. Ja és az nekem külön megütötte a fülem, hogy "ezeknek" nevezte a kedves urakat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀Zorddd
Nem figyeltél, ő zöld ügyekből fog doktorkodni, az elég sok helyre beférhet, bármelyik gazdasági képzésre, de akár bölcsésznek is, társadalomtudományba pedig mintaszerű. Hogy a környezetmérnökökről ne is beszéljünk.Rajna
Figyeltem, kétszer is meghallgattam. Viszont ahhoz meg nem elég a TF-es diplomája, nem? Annyira megnézném, ahogy egy konferencián mint elsőéves PhD. aspiráns kávét főz az előadóknak 😀 😀Zorddd
Van kereskedelmi diplomája a közgázról. A TF-en csak doktorált. Mondjuk a diplomamunkája is érdekelne, bár '65-ben még nem volt kivételezett ember, se diplomata, sem aktív sportsztár nem volt (pont abban az évben mutatkozott be a válogatottban), lehet akkor még neki is ugyanazok a követelmények voltak támasztva.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.Gyurma Pappa
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀Zorddd
Nem figyeltél, ő zöld ügyekből fog doktorkodni, az elég sok helyre beférhet, bármelyik gazdasági képzésre, de akár bölcsésznek is, társadalomtudományba pedig mintaszerű. Hogy a környezetmérnökökről ne is beszéljünk.Rajna
Figyeltem, kétszer is meghallgattam. Viszont ahhoz meg nem elég a TF-es diplomája, nem? Annyira megnézném, ahogy egy konferencián mint elsőéves PhD. aspiráns kávét főz az előadóknak 😀 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.Gyurma Pappa
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀Zorddd
Nem figyeltél, ő zöld ügyekből fog doktorkodni, az elég sok helyre beférhet, bármelyik gazdasági képzésre, de akár bölcsésznek is, társadalomtudományba pedig mintaszerű. Hogy a környezetmérnökökről ne is beszéljünk.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?Amadeus91
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.Gyurma Pappa
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 505 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
Tegnap este kb. este 8:10-ig kicsit még sajnáltam is ezt a faszt, hogy 70 évesen ilyen helyzetbe került. Most inkább röhögök rajta, viszont szerintem a FIDESZ nagy része nem. Ha marad, kb heti 2 %-ot veszítenek vele............
Ja, amúgy holnap szabadalmaztatom a C vitamint, Szent-Györgyi Albert kutatásait törzsanyagként felhasználva 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Egyáltalán nem biztos még a mai lemondás. A hírek szerint Pál az MTV-nek interjút ad, nem pedig beszélő fejes műfajban adja elő a gondolatait. A talk-show nem az a nagy horderejű dolgoknak megágyazó műfaj.Dzsokijuing
Sajnos én pszichésen beteg ember vagyok, de amennyire bele tudom magam élni SP jelenlegi helyzetébe, csak az alábbi megoldást találnám kellően elegánsnak.
http://www.youtube.com/watch?v=SVE7aqrva0g

Félreértés ne essék, én nem várok el tőle semmi ilyesmit, csak én ezt tenném.vadibandi
pedig volt már hasonló:
"Főméltóságú Úr!
Ha cselekedetem nem is sikerülne teljesen, és még élnék, ezennel lemondok.
Mély tisztelettel
Teleki Pál
1941. ápr. 3."DiamondsHead44
Családi hagyomány, Teleki László is hasonlóképp reagálta le a politikai vereséget. Igaz, mindkét döntés enyhén fajsúlyosabb volt, hiszen összeomlás szélén álló birodalmaknak vetett alá minket.

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egyáltalán nem biztos még a mai lemondás. A hírek szerint Pál az MTV-nek interjút ad, nem pedig beszélő fejes műfajban adja elő a gondolatait. A talk-show nem az a nagy horderejű dolgoknak megágyazó műfaj.Dzsokijuing
Sajnos én pszichésen beteg ember vagyok, de amennyire bele tudom magam élni SP jelenlegi helyzetébe, csak az alábbi megoldást találnám kellően elegánsnak.
http://www.youtube.com/watch?v=SVE7aqrva0g

Félreértés ne essék, én nem várok el tőle semmi ilyesmit, csak én ezt tenném.vadibandi
pedig volt már hasonló:
"Főméltóságú Úr!
Ha cselekedetem nem is sikerülne teljesen, és még élnék, ezennel lemondok.
Mély tisztelettel
Teleki Pál
1941. ápr. 3."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)