Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://www.youtube.com/watch?v=Hoex7aJZOmo

ez meg 😀 😀 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
Van igazság a közleményben. A doktori címet nem úgy kapja valaki, hogy bead egy dolgozatot és kész. A témának konzulense, opponense, előzetes opponensi véleménye van, majd meg is kell védeni egy 6 fős bizottság előtt. Azt nem egyszerű csak úgy az Ecserin megvenni. Másrészről pedig meg sem hallgatták a Köztársasági Elnököt, hanem a távollétében fosztották meg a doktori címétől - amivel nem csak őt, hanem egykori opponensét, felkészítő tanárait és vizsgabiztosait is leminősítették - és miután kimondták a fosztást, még csak fellebbezési jogot sem adtak neki, kicsit érdekes, nem? Magyarországon az EMBERÖLÉS is elévül 20 év alatt, akkor egy feltételezett - korántsem bizonyított - plágium miért nem?
Nem vagyok sem jobbos, sem balos, sem bármilyen párti, de engem személy szerint felháborít, hogy nem bírok haza menni a családomhoz a munkám végeztével, mert aktivisták le akarják állítani a forgalmat a hídon, hogy "Pali mondjál le!!!" Na és ha lemond, olcsóbb lesz a kenyér, vagy a tej. Hát nem. Nekem ebből van elegem, hogy néhány otthon magával nem tud mit kezdeni emberkétől hangos az ország, és tartanak minket banán-köztársaságnak... Engem ez zavar, és nem az, hogy a Köztársasági Elnök csalt-e, vagy sem a doktorijánál. Bocsánat, ha bárkit is megbántottam. Csupa jókat!ancsika
ha Pál ezt megúszta volna minden nélkül, akkor lenne MO. Banán Köztársaság.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Van igazság a közleményben. A doktori címet nem úgy kapja valaki, hogy bead egy dolgozatot és kész. A témának konzulense, opponense, előzetes opponensi véleménye van, majd meg is kell védeni egy 6 fős bizottság előtt. Azt nem egyszerű csak úgy az Ecserin megvenni. Másrészről pedig meg sem hallgatták a Köztársasági Elnököt, hanem a távollétében fosztották meg a doktori címétől - amivel nem csak őt, hanem egykori opponensét, felkészítő tanárait és vizsgabiztosait is leminősítették - és miután kimondták a fosztást, még csak fellebbezési jogot sem adtak neki, kicsit érdekes, nem? Magyarországon az EMBERÖLÉS is elévül 20 év alatt, akkor egy feltételezett - korántsem bizonyított - plágium miért nem?
Nem vagyok sem jobbos, sem balos, sem bármilyen párti, de engem személy szerint felháborít, hogy nem bírok haza menni a családomhoz a munkám végeztével, mert aktivisták le akarják állítani a forgalmat a hídon, hogy "Pali mondjál le!!!" Na és ha lemond, olcsóbb lesz a kenyér, vagy a tej. Hát nem. Nekem ebből van elegem, hogy néhány otthon magával nem tud mit kezdeni emberkétől hangos az ország, és tartanak minket banán-köztársaságnak... Engem ez zavar, és nem az, hogy a Köztársasági Elnök csalt-e, vagy sem a doktorijánál. Bocsánat, ha bárkit is megbántottam. Csupa jókat!ancsika
Kit nem hallgattak meg?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Van igazság a közleményben. A doktori címet nem úgy kapja valaki, hogy bead egy dolgozatot és kész. A témának konzulense, opponense, előzetes opponensi véleménye van, majd meg is kell védeni egy 6 fős bizottság előtt. Azt nem egyszerű csak úgy az Ecserin megvenni. Másrészről pedig meg sem hallgatták a Köztársasági Elnököt, hanem a távollétében fosztották meg a doktori címétől - amivel nem csak őt, hanem egykori opponensét, felkészítő tanárait és vizsgabiztosait is leminősítették - és miután kimondták a fosztást, még csak fellebbezési jogot sem adtak neki, kicsit érdekes, nem? Magyarországon az EMBERÖLÉS is elévül 20 év alatt, akkor egy feltételezett - korántsem bizonyított - plágium miért nem?
Nem vagyok sem jobbos, sem balos, sem bármilyen párti, de engem személy szerint felháborít, hogy nem bírok haza menni a családomhoz a munkám végeztével, mert aktivisták le akarják állítani a forgalmat a hídon, hogy "Pali mondjál le!!!" Na és ha lemond, olcsóbb lesz a kenyér, vagy a tej. Hát nem. Nekem ebből van elegem, hogy néhány otthon magával nem tud mit kezdeni emberkétől hangos az ország, és tartanak minket banán-köztársaságnak... Engem ez zavar, és nem az, hogy a Köztársasági Elnök csalt-e, vagy sem a doktorijánál. Bocsánat, ha bárkit is megbántottam. Csupa jókat!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 086 — Ajmo Vatreni
Kiváncsi lennék, mit szól ehhez a "világhoz" a jobboldali értelmiség?zinedine5
Maga Tulassay is ennek a körnek a része.
Szerintem ez a lemondás inkább egyfajta figyelmeztetés (sok ugye nem múlt rajta, 1 hónap múlva úgyis jött volna az utódja), talán próbál nagyobb súlyt adni a címet visszavonó döntéseknek.atapapa
Egész SE egy nagy, jobboldali család 😊

Ez egy újabb üzenet a holdudvartól, hasonlóan a bloggerek közös nyilatkozatáig, a Heti Válasz stb. Óriás nyomás ez a kormányon és a Fideszen, főleg úgy, hogy a Vincent ma már pedzegette, hogy bírói út sem annyira tiszta. Nem könnyű, gyakorlatilag úgy kell elképzelni, hogy a kormány és a Fidesz, meg ugye Pali, naszóval a kommunikációs csapat "egyedül" küzdd, most már lassan mindenki ellen. Nincs befolyásuk a saját holdudvarukra sem, és ezt nem ismeri most fel a "Guru". Gyakorlatilag, ha nem lenne egy belülről rohadó tákolmány a MSZP, és közben a "Fidesz leváltó zövetség" sem volt képes felállni, azért mert Gyurcsány nem akar megszűnni. Pedig most megnyerhetné 2014-et a baloldal (+ kényszer szövetséges Jobbik, akik ha legalább nincsenek ellenük, akkor már segítenek), ahogy a Fidesz megnyerte Öszöd után a 2010-et.Gyurma Pappa
És Orbánnak ez lenne a kissebb rossz? Mi lenne az alternatíva?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kgl5XqVSkMc

Hitler videóból sosem elég.

a Történelmi Vitézi Rend az alábbi közleményt juttatta el az Országos Sajtószolgálathoz:

Mi, az alábbi nemzeti elkötelezettségű társadalmi szervezetek tagjai megdöbbenéssel láttuk a nemtelen lejárató támadásokat a Köztársasági Elnök intézménye ellen. Valójában egy hitelét és hatalmát vesztett, nemzetidegen, erőszakos törpe kisebbség követ el minden színvonal alatti megnyilvánulást, melynek egyetlen célja a médiában való megjelenés. Mivel tömegeket nem tudnak mozgósítani, ezért néhány fizetett aktivistájuk a balliberális média segítségével próbálja az Államfőt, általa a többségi kormányt és a Nemzetet lejáratni. Támogatóik jó része a múlt rendszer haszonélvezőiből, illetve leszármazottjaikból áll. Ők törnek pálcát mások felett, akiknek része volt az oktatás lezüllesztésében, melyet a rendszerváltás utáni liberálisok tudatosan tovább folytattak. Ők, akik előjogaik révén felvételi nélkül jutottak felsőoktatási intézményekbe és vadászházakban diplomáztak, vagy beosztottjaikkal íratták meg diplomamunkájukat. Felszólítjuk a Kormányt, hogy szerezzen érvényt a többségi akaratnak és védje meg e nemzeti intézmény szentségét, tekintélyét ezekkel az anarchistákkal szemben.

Budapest, 2012.március 30.
Történelmi Vitézi Rend
vitéz Hunyadi László főkapitány

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
kezd ez az egész súlyos méreteket ölteni..Zorddd
Kiváncsi lennék, mit szól ehhez a "világhoz" a jobboldali értelmiség?zinedine5
Maga Tulassay is ennek a körnek a része.
Szerintem ez a lemondás inkább egyfajta figyelmeztetés (sok ugye nem múlt rajta, 1 hónap múlva úgyis jött volna az utódja), talán próbál nagyobb súlyt adni a címet visszavonó döntéseknek.atapapa
Egész SE egy nagy, jobboldali család 😊

Ez egy újabb üzenet a holdudvartól, hasonlóan a bloggerek közös nyilatkozatáig, a Heti Válasz stb. Óriás nyomás ez a kormányon és a Fideszen, főleg úgy, hogy a Vincent ma már pedzegette, hogy bírói út sem annyira tiszta. Nem könnyű, gyakorlatilag úgy kell elképzelni, hogy a kormány és a Fidesz, meg ugye Pali, naszóval a kommunikációs csapat "egyedül" küzdd, most már lassan mindenki ellen. Nincs befolyásuk a saját holdudvarukra sem, és ezt nem ismeri most fel a "Guru". Gyakorlatilag, ha nem lenne egy belülről rohadó tákolmány a MSZP, és közben a "Fidesz leváltó zövetség" sem volt képes felállni, azért mert Gyurcsány nem akar megszűnni. Pedig most megnyerhetné 2014-et a baloldal (+ kényszer szövetséges Jobbik, akik ha legalább nincsenek ellenük, akkor már segítenek), ahogy a Fidesz megnyerte Öszöd után a 2010-et.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
állítólag az Origo feltette a Schmitt-Orbán beszélgetést. Na, most meg elérhetetlen az origo.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Lemondott!
http://index.hu/belfold/2012/04/01/lemondott_a_semmelweis_rektora/vadibandi
kezd ez az egész súlyos méreteket ölteni..Zorddd
Kiváncsi lennék, mit szól ehhez a "világhoz" a jobboldali értelmiség?zinedine5
Maga Tulassay is ennek a körnek a része.
Szerintem ez a lemondás inkább egyfajta figyelmeztetés (sok ugye nem múlt rajta, 1 hónap múlva úgyis jött volna az utódja), talán próbál nagyobb súlyt adni a címet visszavonó döntéseknek.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
kezd ez az egész súlyos méreteket ölteni..Zorddd
Kiváncsi lennék, mit szól ehhez a "világhoz" a jobboldali értelmiség? Na nem a Kerény féle szupercsapat.zinedine5
lol Szalma Botondot meg ki akarják zárni. Hova süllyed még a KDNP?Amadeus91
Náluk én mindig meglepődöm, hogy van még nekik lejjebb, pedig alapból mélyről indultak nálam... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
Lemondott!
http://index.hu/belfold/2012/04/01/lemondott_a_semmelweis_rektora/vadibandi
kezd ez az egész súlyos méreteket ölteni..Zorddd
Kiváncsi lennék, mit szól ehhez a "világhoz" a jobboldali értelmiség? Na nem a Kerény féle szupercsapat.zinedine5
lol Szalma Botondot meg ki akarják zárni. Hova süllyed még a KDNP?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 086 — Ajmo Vatreni
Lemondott!
http://index.hu/belfold/2012/04/01/lemondott_a_semmelweis_rektora/vadibandi
kezd ez az egész súlyos méreteket ölteni..Zorddd
Kiváncsi lennék, mit szól ehhez a "világhoz" a jobboldali értelmiség? Na nem a Kerény féle szupercsapat.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Lemondott!
http://index.hu/belfold/2012/04/01/lemondott_a_semmelweis_rektora/vadibandi
kezd ez az egész súlyos méreteket ölteni..


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 115 — Steelers fan
Lemondott!
http://index.hu/belfold/2012/04/01/lemondott_a_semmelweis_rektora/vadibandi
Nem neki kellett volna.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lemondott!
http://index.hu/belfold/2012/04/01/lemondott_a_semmelweis_rektora/




több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
"Hiszen akárhogy is, az ország megválasztott első embere vagyok, aki az ország egységéért, a demokrácia működésért, az alkotmányosság őrzéséért felel" 😂zinedine5
S megmutatja, hogy akárki vehet magának doktorit, feltéve, hogy előtte beszerzett egy diplomát az ecserin. Mert a saját önbecsülése és belső tartása nem engedheti önnönmagát egy kétbetűs előtag nélkül sétálgatni a nagyvilágban. Ripacs-riszpekt hadd játszon, aki játszódni akar, bár remélem nem atomfizikus lesz pakson...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 086 — Ajmo Vatreni
"Hiszen akárhogy is, az ország megválasztott első embere vagyok, aki az ország egységéért, a demokrácia működésért, az alkotmányosság őrzéséért felel" 😂
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az egészben számomra az a legszomorúbb, hogy (úgy csinál, mint aki) nem érti: nem az a probléma, hogy ő nem doktor, és ha egyszer, valamikor, nagyon véletlenül megszerzi a címet, akkor nem fog mindenki ismét ugyanúgy tekinteni rá és a hivatalára, mint fél éve.atapapa
Rá már fél éve sem néztek jó szemmel elég sokan. szvsz azt a kisebbik gondnak látom, hogy ő nem érti mi a probléma lényege. A nagyobb baj az, hogy a "főnöke" sem érti, vagy nem akarja érteni. És (szokásához híven) szarik rá, hogy az emberek túlnyomó többségének nem tetszik..
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, totál el akarja bagatelizálni az egészet, pedig egész egyszerűen arról van szó, hogy csalt, amit senkinek semmilyen körülmények között nem lehet elnézni, annak az embernek meg végképp nem, aki az országot külföldön képviseli!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Az egészben számomra az a legszomorúbb, hogy (úgy csinál, mint aki) nem érti: nem az a probléma, hogy ő nem doktor, és ha egyszer, valamikor, nagyon véletlenül megszerzi a címet, akkor nem fog mindenki ismét ugyanúgy tekinteni rá és a hivatalára, mint fél éve.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
http://m.index.hu/belfold/2012/04/01/schmitt_csak_a_birosag_vehette_volna_el_a_doktorimat/

Ez az ember készen van, szerintem nem bírja felfogni ezt az egészet...

Lassan már elkezdem sajnálni, szerintem már kihagy az agya...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://index.hu/belfold/2012/03/31/mesterhazy_ketharmaddal_maradt_mszp-elnok/

nincs új vonal, itt sem 😊Gyurma Pappa
Tegyük hozzá: hálistennek. Szanyi azért tényleg mindennek az alja. Bár ha azt nézzük, hogy Mesterházy Hornt említette példaképként, akkor lehet, hogy tökmindegy.Rajna
Nem lehet, biztos. 😊 Tökmindegy. 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Közigazgatási egyetemGyurma Pappa
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?Amadeus91
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Az-az, oda járok. 😂
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://index.hu/belfold/2012/03/31/mesterhazy_ketharmaddal_maradt_mszp-elnok/

nincs új vonal, itt sem 😊Gyurma Pappa
Tegyük hozzá: hálistennek. Szanyi azért tényleg mindennek az alja. Bár ha azt nézzük, hogy Mesterházy Hornt említette példaképként, akkor lehet, hogy tökmindegy.Rajna
Én egyiket sem tudom elképzelni miniszterelnöknek.
A többi pártból max Vonát tudom, de ott meg a mögöttes emberek gyengék.