Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
Ez elsősorban morális, etikai, erkölcsi kérdés, és csak sokadsorban jogi. Hazudni pedig nem 20 éve hazudott, hanem az elmúlt 3 hónapban folyamatosan (meg előtte is, csak nem ebben az ügyben 😀).somoskovig
Én most komolyan azt hiszem, hogy Pali most nem hazudik. Nekem úgy tűnik, hogy tényleg nem ért semmit az egészből, és ő tényleg azt hiszi, hogy így néz ki egy dolgozat. Vagy legalábbis így is kinézhet.Rajna
Ezt most hirtelen nem is tudom megítélni, hogy jobb vagy rosszabb, mint a hazugság...

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Van igazság a közleményben. A doktori címet nem úgy kapja valaki, hogy bead egy dolgozatot és kész. A témának konzulense, opponense, előzetes opponensi véleménye van, majd meg is kell védeni egy 6 fős bizottság előtt. Azt nem egyszerű csak úgy az Ecserin megvenni. Másrészről pedig meg sem hallgatták a Köztársasági Elnököt, hanem a távollétében fosztották meg a doktori címétől - amivel nem csak őt, hanem egykori opponensét, felkészítő tanárait és vizsgabiztosait is leminősítették - és miután kimondták a fosztást, még csak fellebbezési jogot sem adtak neki, kicsit érdekes, nem? Magyarországon az EMBERÖLÉS is elévül 20 év alatt, akkor egy feltételezett - korántsem bizonyított - plágium miért nem?
Nem vagyok sem jobbos, sem balos, sem bármilyen párti, de engem személy szerint felháborít, hogy nem bírok haza menni a családomhoz a munkám végeztével, mert aktivisták le akarják állítani a forgalmat a hídon, hogy "Pali mondjál le!!!" Na és ha lemond, olcsóbb lesz a kenyér, vagy a tej. Hát nem. Nekem ebből van elegem, hogy néhány otthon magával nem tud mit kezdeni emberkétől hangos az ország, és tartanak minket banán-köztársaságnak... Engem ez zavar, és nem az, hogy a Köztársasági Elnök csalt-e, vagy sem a doktorijánál. Bocsánat, ha bárkit is megbántottam. Csupa jókat!ancsika
Jesszus, hogy ide már hivatásos troll-ok is beérnek, egy NFL fórumra...

Fel tudsz sorolni kapásból (értsd 5 percen belül innentől) 15 NFL játékost, akit nem Manning-nek, Brady-nek, Brees-nek vagy Rogders-nek hívnak? 😛

Láttam, hogy sok minden volt ezen hozzászólás óta, de engem ez fogott meg és nem voltam gépnél...

1. Pont 1992-ben még megfelelő politikai (és egyéb) befolyással elég könnyen el lehetett intézni egy doktorik és Schmitt-nek megvolt mind a kettő már akkoriban is... (csak gyk.: ő az első olyan köztársasági elnökünk, akinek a kommunista rendszerben is volt, nem is komolytalan, tisztsége)
2. Volt elég joga megszólalni, beszélt is a bizottság elnökével, előtte ha jól emlékszem azt is mondta, hogy elfogadja az ítéletüket, szerintem téma ezzel lezárva. Ha annyira fontos lett volna neki és lett is volna mit mondania, akkor vagy haza tudott volna utazni, vagy legalább üzenhetett volna mást is, mint hogy "nem mondok le", tudta nagyon jól, hogy 28-án végez a bizottság...
3. Hogy miért nem évül el a plágium? Mert azt a "dr."-t 20 év óta is használta, annak minden előnyével együtt. Csak ezért...
4. Olcsóbb nem lesz a kenyér, legalább közvetlenül nem. De legalább nem fog mindenki (értsd EU tagállamok, USA, stb.) rajtunk röhögni és nem fognak minket miatta kiközösíteni, ha ő lelép. Igaz eddig se nagyon hívták komoly helyekre, de azért mégis, inkább más képviselje az országot. Mert tudod ettől tud drágulni a kenyér, a benzin meg nagyjából minden, mert rohadtul nem mindegy, hogy mennyire vesznek minket komolyan a tárgyalásoknál...
5. Engem speciel rohadtul zavar, hogy csalt. Nekem se szabad, neki meg pláne ne legyen, ha már ő elvileg az, akivel külföldön azonosítják az országot. De ha ez neked ok...............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A témában ajánlom a konzervatív oldal egyik kedvenc íróját: Márai Sándort, és a A gyertyák csonkig égnek című könyvet. Ott is elévült már minden, ott is régen volt már minden...Gyurma Pappa
Az emberiség elleni bűncselekmények sosem évülnek el! Másabb a társadalomra való veszélyességi foka... Azt se feledjük el, hogy másabb egy diktatúrában és másabb egy köztársaságban!ancsika
Mi van?Gyurma Pappa
Buta vagy te is. Meg lejárató.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Ez elsősorban morális, etikai, erkölcsi kérdés, és csak sokadsorban jogi. Hazudni pedig nem 20 éve hazudott, hanem az elmúlt 3 hónapban folyamatosan (meg előtte is, csak nem ebben az ügyben 😀).somoskovig
Én most komolyan azt hiszem, hogy Pali most nem hazudik. Nekem úgy tűnik, hogy tényleg nem ért semmit az egészből, és ő tényleg azt hiszi, hogy így néz ki egy dolgozat. Vagy legalábbis így is kinézhet.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...ancsika
Ez elsősorban morális, etikai, erkölcsi kérdés, és csak sokadsorban jogi. Hazudni pedig nem 20 éve hazudott, hanem az elmúlt 3 hónapban folyamatosan (meg előtte is, csak nem ebben az ügyben 😀).somoskovig
Ebben igazad van, de mondom, én nem olvastam sem a forrást, sem a dolgozatot, sem az akkori szabályzatot... Te ezzel tisztában vagy? Mert aki ezekkel nincs tisztában, annak nincs is joga ítélkezni, és ez is erkölcsi és morális kérdés!ancsika
Kizártnak tartom, hogy bárhol létezne olyan szabályzat, ami 210 oldal szó szerinti fordításra és kb. 10 oldal önálló munkára doktori címet adna. Mindezt egy hónap átfutási idővel.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
Senki sem beszélt Schmitt Pál büntetőjogi felelősségéről.Zorddd
A témában ajánlom a konzervatív oldal egyik kedvenc íróját: Márai Sándort, és a A gyertyák csonkig égnek című könyvet. Ott is elévült már minden, ott is régen volt már minden...Gyurma Pappa
Az emberiség elleni bűncselekmények sosem évülnek el! Másabb a társadalomra való veszélyességi foka... Azt se feledjük el, hogy másabb egy diktatúrában és másabb egy köztársaságban!ancsika
Mi van?

több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...ancsika
Senki sem beszélt Schmitt Pál büntetőjogi felelősségéről.Zorddd
A témában ajánlom a konzervatív oldal egyik kedvenc íróját: Márai Sándort, és a A gyertyák csonkig égnek című könyvet. Ott is elévült már minden, ott is régen volt már minden...Gyurma Pappa
Az emberiség elleni bűncselekmények sosem évülnek el! Másabb a társadalomra való veszélyességi foka... Azt se feledjük el, hogy másabb egy diktatúrában és másabb egy köztársaságban!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Ennyi a lényeg. Nincs olyan jogszabály és körülmény, ami a lopást törvényessé tenné. Illetve még nincs, lehet, hogy holnap majd alkot ilyet a parlament.somoskovig
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...ancsika
Ez elsősorban morális, etikai, erkölcsi kérdés, és csak sokadsorban jogi. Hazudni pedig nem 20 éve hazudott, hanem az elmúlt 3 hónapban folyamatosan (meg előtte is, csak nem ebben az ügyben 😀).somoskovig
Ebben igazad van, de mondom, én nem olvastam sem a forrást, sem a dolgozatot, sem az akkori szabályzatot... Te ezzel tisztában vagy? Mert aki ezekkel nincs tisztában, annak nincs is joga ítélkezni, és ez is erkölcsi és morális kérdés!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...ancsika
Senki sem beszélt Schmitt Pál büntetőjogi felelősségéről.Zorddd
A témában ajánlom a konzervatív oldal egyik kedvenc íróját: Márai Sándort, és a A gyertyák csonkig égnek című könyvet. Ott is elévült már minden, ott is régen volt már minden... A feloldozás csak beismerés útján jöhet el, az egyértelmű tagadása pedig hazugság.

Mivel ment egy kis idézgetés a Bibliából, meg egy visszaválasz, a nem-tudom-honnan, ezért én is kerestem valamit, de rögtön találtam kettőt is. Csak hogy megmutassa a szellemi fölényemet (és hogy tudom használni a google-t). Vagy nem jól csinálom?

Ezt kerestem igazából, sokat mondogatta a plébános, aki hittant tanított, és a házifeladatunkról érdeklődött 😊:
“Ízlik az embernek a hazugsággal szerzett kenyér, de végül kaviccsal lesz tele a szája.” (Példabeszédek 20:17)
És pont ez volt alatta (ezt nem kerestem, de jó ide):
“Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri, lelkében pedig kárt vall?” (Márk Evangéliuma 8:36)

Na, troll etetésből ennyit mára.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 702 — Egyéb témák lakó
Bocs, kicsit kimaradtam a troll etetésből.

Fidesz közeliek azt mondják, hogy elő akarják venni pár ember kisdoktoriját a környékről. Ez újra HÁ nagy ötlete, ugyanis akkoriban tuti kiosztottak pár kisdoktorit, azok jelentős része csak papíron van meg. Szóval ehhez kell kapacitás. Ha nem találnak egyetlen plágiumot sem (benn van a pakliban, belátható időn belül, amikor ez még érdekes lesz, mondjuk két hét), baromi nehéz átvizsgálni széles nyilvánosság nélkül, ennyi anyagot, akkor gyakorlatilag magukat lövik hasba. Igazából 20 év távlatából mindenki elfelejti már, hogy plagizált-e vagy sem, meg tuti egy-két dolgozat hiányzik már a könyvtárból azóta 😀

Na. Szóval ennyire okos a Guru, én ezt a hírt 20 perce olvastam, és tényleg a Az elnök embereiből szedtem fel a politikai tanácsadó szaktudásomat 😊

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Tisztelet!
Eldöntendő a kérdés, és ebben a kontektusban a válaszom: IGEN.
De nem olvastam sem a dolgozatot, sem a forrást, és nem ismerem az akkor hatályban lévő jogszabályokat sem....
Kíváncsi vagyok a további fejleményekre! Üdv.ancsika
Ennyi a lényeg. Nincs olyan jogszabály és körülmény, ami a lopást törvényessé tenné. Illetve még nincs, lehet, hogy holnap majd alkot ilyet a parlament.somoskovig
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...ancsika
Senki sem beszélt Schmitt Pál büntetőjogi felelősségéről.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
Tisztelet!
Eldöntendő a kérdés, és ebben a kontektusban a válaszom: IGEN.
De nem olvastam sem a dolgozatot, sem a forrást, és nem ismerem az akkor hatályban lévő jogszabályokat sem....
Kíváncsi vagyok a további fejleményekre! Üdv.ancsika
Ennyi a lényeg. Nincs olyan jogszabály és körülmény, ami a lopást törvényessé tenné. Illetve még nincs, lehet, hogy holnap majd alkot ilyet a parlament.somoskovig
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...ancsika
Ez elsősorban morális, etikai, erkölcsi kérdés, és csak sokadsorban jogi. Hazudni pedig nem 20 éve hazudott, hanem az elmúlt 3 hónapban folyamatosan (meg előtte is, csak nem ebben az ügyben 😀).

több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
NA, ezt én is nagyon remélem.

De egyébként érdekelne az egyszavas válaszod (igen/nem) a következő kérdésre: Szerinted Schmitt Pál doktori dolgozata plágium volt?somoskovig
Tisztelet!
Eldöntendő a kérdés, és ebben a kontektusban a válaszom: IGEN.
De nem olvastam sem a dolgozatot, sem a forrást, és nem ismerem az akkor hatályban lévő jogszabályokat sem....
Kíváncsi vagyok a további fejleményekre! Üdv.ancsika
Ennyi a lényeg. Nincs olyan jogszabály és körülmény, ami a lopást törvényessé tenné. Illetve még nincs, lehet, hogy holnap majd alkot ilyet a parlament.somoskovig
Nem is arról beszéltem az előbb, hogy törvényes lenne a lopás, én csak azt mondtam, hogy még ha plágium volt is, el kellett, hogy évüljön, hisz Magyarországon az emberölés is elévül 20 év alatt...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
Boldogok, akik éhezik és szomjazzák az igazságot, mert őket majd kielégítik.

Szerintem ez jobban ide illik!ancsika
NA, ezt én is nagyon remélem.

De egyébként érdekelne az egyszavas válaszod (igen/nem) a következő kérdésre: Szerinted Schmitt Pál doktori dolgozata plágium volt?somoskovig
Tisztelet!
Eldöntendő a kérdés, és ebben a kontektusban a válaszom: IGEN.
De nem olvastam sem a dolgozatot, sem a forrást, és nem ismerem az akkor hatályban lévő jogszabályokat sem....
Kíváncsi vagyok a további fejleményekre! Üdv.ancsika
Ennyi a lényeg. Nincs olyan jogszabály és körülmény, ami a lopást törvényessé tenné. Illetve még nincs, lehet, hogy holnap majd alkot ilyet a parlament.

több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Azért, mert valaminek a nevében a keresztény szó megjelenik, még nem jelenti azt, hogy minden olyan jellegű értékeket is képvisel.....
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 460 — Panthers fan
Valójában a turáni átok minden nemzetet sújtja.

A nap jó híre, hogy megjavult a háttér, pedig nem állítgattam semmit, se előtte, se utána.

Perception is reality.
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa...

Csak sajnos ez nem Magyarország. Abban pedig teljesen igazad van, hogy egy bolti lopást nem lehet egy lapon említeni azzal, hogy az állam első embere, lop, csal, majd ezek lelepleződése után szemrebbbenés nélkül hazudik.

Ha csak egy rúd pick szalámit lopott volna, az kisebb gáz.somoskovig
Boldogok, akik éhezik és szomjazzák az igazságot, mert őket majd kielégítik.

Szerintem ez jobban ide illik!ancsika
NA, ezt én is nagyon remélem.

De egyébként érdekelne az egyszavas válaszod (igen/nem) a következő kérdésre: Szerinted Schmitt Pál doktori dolgozata plágium volt?somoskovig
Tisztelet!
Eldöntendő a kérdés, és ebben a kontektusban a válaszom: IGEN.
De nem olvastam sem a dolgozatot, sem a forrást, és nem ismerem az akkor hatályban lévő jogszabályokat sem....
Kíváncsi vagyok a további fejleményekre! Üdv.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ancsika, Drága!
Ez a fórum az épelméjűek terepe.
Rengeteget vitatkozunk egymással különböző témákban, hogy a szürkének éppen milyen árnyalatát látjuk. Eddig még - tudomásom szerint - senkinek nem sikerült a fehérre feketét mondani és vica versa. Számomra Te vagy az első. Megdöbbentő élmény, hogy ezen a fórumon ez a viselkedés megjelent.
Azon ügyködsz teljes erővel, hogy azt gondolhassam Rólad, hogy ez a fórum nem a Te tereped.tomi-tomi
Ahogy érzed... De ha valakinek más a véleménye, mint neked, akkor az már hülye, és ki kell tiltani a fórumról?? Igazi szovjet módszer... Gratulálok!ancsika
Ja, a kedvenceid KDNP néven futó zártosztály tagozata most készül kizárni a budapesti elnökét, mert ellenvéleményt mert megfogalmazni. Ők akkor szovjet keresztény demokraták? 😊somoskovig
😀 😀 Ez mekkora.... 😀 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ancsika, Drága!
Ez a fórum az épelméjűek terepe.
Rengeteget vitatkozunk egymással különböző témákban, hogy a szürkének éppen milyen árnyalatát látjuk. Eddig még - tudomásom szerint - senkinek nem sikerült a fehérre feketét mondani és vica versa. Számomra Te vagy az első. Megdöbbentő élmény, hogy ezen a fórumon ez a viselkedés megjelent.
Azon ügyködsz teljes erővel, hogy azt gondolhassam Rólad, hogy ez a fórum nem a Te tereped.tomi-tomi
Az Évike a vica, amiről te írsz, az vice.

Szépen felült itt a nép a trollnak, pedig annyira nem is csinálja jól, vissza Sobrit!

Btw mi a fene ez a fekete háttér a fórumon? Rosszul vagyok tőle.Jakehomer
Itt általában azért komolyan veszik az embert, nem nézik rögvest trollnak. Azért elég hamar lebukott... Egyébként biztos elállítottál valamit, vagy mi, nálam pl nem változott semmi. Mármint a háttérre gondoltam...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
ancsika, Drága!
Ez a fórum az épelméjűek terepe.
Rengeteget vitatkozunk egymással különböző témákban, hogy a szürkének éppen milyen árnyalatát látjuk. Eddig még - tudomásom szerint - senkinek nem sikerült a fehérre feketét mondani és vica versa. Számomra Te vagy az első. Megdöbbentő élmény, hogy ezen a fórumon ez a viselkedés megjelent.
Azon ügyködsz teljes erővel, hogy azt gondolhassam Rólad, hogy ez a fórum nem a Te tereped.tomi-tomi
Ahogy érzed... De ha valakinek más a véleménye, mint neked, akkor az már hülye, és ki kell tiltani a fórumról?? Igazi szovjet módszer... Gratulálok!ancsika
Ja, a kedvenceid KDNP néven futó zártosztály tagozata most készül kizárni a budapesti elnökét, mert ellenvéleményt mert megfogalmazni. Ők akkor szovjet keresztény demokraták? 😊

több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Ez is ide illik:
Turáni-átok: A legismertebb változat szerint amikor Szent István államvallássá tette a kereszténységet, az ősi vallás papjai, a táltosok megátkozták a magyarokat, hogy ne legyen közöttük egyetértés, amíg az új rendet követik...
Mint azt mondtam, magyarok vagyunk...ancsika
Ez most komoly? :oxrace77
Ja, és több mint ezer éves....
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ancsika, Drága!
Ez a fórum az épelméjűek terepe.
Rengeteget vitatkozunk egymással különböző témákban, hogy a szürkének éppen milyen árnyalatát látjuk. Eddig még - tudomásom szerint - senkinek nem sikerült a fehérre feketét mondani és vica versa. Számomra Te vagy az első. Megdöbbentő élmény, hogy ezen a fórumon ez a viselkedés megjelent.
Azon ügyködsz teljes erővel, hogy azt gondolhassam Rólad, hogy ez a fórum nem a Te tereped.tomi-tomi
Az Évike a vica, amiről te írsz, az vice.

Szépen felült itt a nép a trollnak, pedig annyira nem is csinálja jól, vissza Sobrit!

Btw mi a fene ez a fekete háttér a fórumon? Rosszul vagyok tőle.Jakehomer
Bocs, tényleg.
Na, ugye! 😊
Nincs fekete háttér nálam.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
Nem tudom mit dolgozol uram, de ha a meló helyeden felröppen a pletyka, hogy vetted a nyelvvizsgád az Ecserin, és két ember kézbe veszi a papírt és azt mondja, hogy ja, ja, ez lehet piacon vett nyelvvizsga, akkor te minden zokszó nélkül felmondasz??? Erősen kétlem. Szerintem kézzel-lábbal bizonygatnád az ellenkezőjét (a valóságtól függetlenül)! De cáfold meg...ancsika
Megcáfolom. Ha a Te általad említett példa fent állna, nekem már másnap be sem kellene mennem dolgozni. Nem várnák meg amíg felmondok. Bizonygathatnék amit akarok.apeszos
Szar melóhelyed lehet.........ancsika
Ja, nem a köztársasági elnöki hivatalban dolgozik. 😊

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 460 — Panthers fan
ancsika, Drága!
Ez a fórum az épelméjűek terepe.
Rengeteget vitatkozunk egymással különböző témákban, hogy a szürkének éppen milyen árnyalatát látjuk. Eddig még - tudomásom szerint - senkinek nem sikerült a fehérre feketét mondani és vica versa. Számomra Te vagy az első. Megdöbbentő élmény, hogy ezen a fórumon ez a viselkedés megjelent.
Azon ügyködsz teljes erővel, hogy azt gondolhassam Rólad, hogy ez a fórum nem a Te tereped.tomi-tomi
Az Évike a vica, amiről te írsz, az vice.

Szépen felült itt a nép a trollnak, pedig annyira nem is csinálja jól, vissza Sobrit!

Btw mi a fene ez a fekete háttér a fórumon? Rosszul vagyok tőle.

Perception is reality.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 886 — 49ers GM
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa...

Csak sajnos ez nem Magyarország. Abban pedig teljesen igazad van, hogy egy bolti lopást nem lehet egy lapon említeni azzal, hogy az állam első embere, lop, csal, majd ezek lelepleződése után szemrebbbenés nélkül hazudik.

Ha csak egy rúd pick szalámit lopott volna, az kisebb gáz.somoskovig
Boldogok, akik éhezik és szomjazzák az igazságot, mert őket majd kielégítik.

Szerintem ez jobban ide illik!ancsika
NA, ezt én is nagyon remélem.

De egyébként érdekelne az egyszavas válaszod (igen/nem) a következő kérdésre: Szerinted Schmitt Pál doktori dolgozata plágium volt?