Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
Jogos...
Kiment a fejemből, hogy ott használtam először.
Emiatt bocsánatot kérek tőled!ancsika
Nem szokásom ok nélkül kiakadni, ahogy láthatod...StormST
Rendben, elfogadom, ezt most bebuktam!
De akkor sem volt korrekt egyből trollozni, meg fociból keresztkérdést feltenni szerintem, mert ez egyből ellenszenvet váltott ki.ancsika
Storm kollega meg vehetett volna egy nagy levegőt mondjuk a magyarfoci csevegőjében.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tiszteletben tartom a meglátasaidat!
Valóban virág nyelven szóltam, de ahhoz akkor is tartom magam, hogy a lerohanást nem én kezdtem, az elmérgesedésben pedig annyira tartom magam hibásnak, hogy nem szálltam ki ebből az elején, vagy nem mondtam azt, hogy á, amit eddig gondoltam, hülyeség, és nektek van igazatok!ancsika
Mindezt én teljesen megértem, a probléma ott van, hogy a kurvanyád' és az "a kedves édesanyádat tegnap a rákóczi téren láttam térdepelni egy majdnem elegáns kocsmatöltelék előtt" az igazából teljesen ugyanaz. Nem érezhető lerohanásnak, de ez egy szép módja annak, hogy úgy csikarj ki lerohanást, hogy azt hiszed majdnem tudod majd fedezni magad, ha nem elég értelmesek, hogy te semmit nem tettél, ezáltal jó kis érv lehet az igazad bizonyítása helyett, hogy bezony betámadtak. Csak sajnos mint mondtam, itt már hamar levágják a virágnyelvű "lerohanást" 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értem, ez alapján tényleg nincs itt semmi keresni valóm, hiszen ha nem fogadom el amit ti mondtok, vagy nem azon az állásponton vagyok, amin ti, akkor mehetek a levesbe...ancsika
Nem érted. Szuverén gondolat = önálló, értékes, figyelemreméltó. A mit tudom én milyen Vitézi Rend idézett közleményében hol találsz ilyet? Mások véleményére reagáló = a válaszodban valamilyen szinten tükröződik, hogy a másik véleménye hatással volt Rád, a gondolkodásodra, a véleményedre. Te ebben addig jutottál, hogy (azóta már csak fele)barátodat arra kérted elegánsan körülírva, hogy nyalja ki a seggedet. Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
Nyugtáztam!ancsika
Örülök!

Megyek gombot varrni, sutinek is csak harmadjára sikerült. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
URAK!
Mivel nemsokára kelnem kell, és mennem kell dolgozni, ezért megköszönök mindenkinek mindent! Azt hiszem sikerült ezekből profitálnom, és tanulnom!
Jó éjt mindenkinek!
(Mostmár tényleg.)
Üdv.
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Értem, ez alapján tényleg nincs itt semmi keresni valóm, hiszen ha nem fogadom el amit ti mondtok, vagy nem azon az állásponton vagyok, amin ti, akkor mehetek a levesbe...ancsika
Nem érted. Szuverén gondolat = önálló, értékes, figyelemreméltó. A mit tudom én milyen Vitézi Rend idézett közleményében hol találsz ilyet? Mások véleményére reagáló = a válaszodban valamilyen szinten tükröződik, hogy a másik véleménye hatással volt Rád, a gondolkodásodra, a véleményedre. Te ebben addig jutottál, hogy (azóta már csak fele)barátodat arra kérted elegánsan körülírva, hogy nyalja ki a seggedet. Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
Nyugtáztam!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
"Úriemberként meg csak illemmel kérdezem, hogy tudod te azt nagyon is jól, hogy szerintem hova nyújtogatsd kedves barátom a kiöltött nyelvedet..."

Ez a gesztus és a tisztelet? Akkor inkább kihagynám ezentúl.....StormST
Jogos...
Kiment a fejemből, hogy ott használtam először.
Emiatt bocsánatot kérek tőled!ancsika
Nem szokásom ok nélkül kiakadni, ahogy láthatod...StormST
Rendben, elfogadom, ezt most bebuktam!
De akkor sem volt korrekt egyből trollozni, meg fociból keresztkérdést feltenni szerintem, mert ez egyből ellenszenvet váltott ki.
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
/sot/ Kedves ancsika, azt, hogy mélyen diplomatikusnak és korrektnek érzed a hozzászólásaid, a belső tükröd. Ignoráció pejoratív értelmű használat és cinikus lenézés ami elsőre előresüt. Sajna mivel Kátrány kollega nincs itt azt kell mondjam az egyenlőségnek nálam nagyobb barátja nincs. Persze kommunikációs férenyúlások történtek a másik részről is. Ám hogy pengeváltáson belül előcsapd a turániátoktól a mocskoskiskomcsikig majd a teljes repertoárt az vágja ki a biztosítékot.

Köbö így nézett ki - a féligspicces vitathatalanul jóhumorú de tudatosan tudatos a Valaki átsétált a másik asztalhoz majd félhangosan megjegyezte: ti kis zsidók vagytok mi? Na, nem àm komolyan vesztek, csak vicceltem! Nem akartam ám megbántani, senkit se, meg nem is vagyok olyan! He-he-he! Na, ugye, kezet rá baràtocskáim! Helló a vendégeim vagytok, pincéér, fejenként egy sört a kis zsidóknak! Na, nem akaratam ám, de most tényleg hát azok vagytok nem, nohát, egészségtekre!sutianap
URAM!
Kár, hogy ez jött le, mert nem ennek indult!
Viszont így visszanézve az egészet el kell ismerjem, igazad van.
Idáig fajult.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Nem dobálózás, gesztus és tisztelet, de akkor majd igyekszem másképp megtisztelni téged!ancsika
"Úriemberként meg csak illemmel kérdezem, hogy tudod te azt nagyon is jól, hogy szerintem hova nyújtogatsd kedves barátom a kiöltött nyelvedet..."

Ez a gesztus és a tisztelet? Akkor inkább kihagynám ezentúl.....StormST
Jogos...
Kiment a fejemből, hogy ott használtam először.
Emiatt bocsánatot kérek tőled!ancsika
Nem szokásom ok nélkül kiakadni, ahogy láthatod...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értem, ez alapján tényleg nincs itt semmi keresni valóm, hiszen ha nem fogadom el amit ti mondtok, vagy nem azon az állásponton vagyok, amin ti, akkor mehetek a levesbe...ancsika
Nem érted. Szuverén gondolat = önálló, értékes, figyelemreméltó. A mit tudom én milyen Vitézi Rend idézett közleményében hol találsz ilyet? Mások véleményére reagáló = a válaszodban valamilyen szinten tükröződik, hogy a másik véleménye hatással volt Rád, a gondolkodásodra, a véleményedre. Te ebben addig jutottál, hogy (azóta már csak fele)barátodat arra kérted elegánsan körülírva, hogy nyalja ki a seggedet. Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Vissza nem olvasom mégegyszer, hogy beidézzem 😊 "Hülye vagy" módon nem. "Értelmi képességeid majdnem elérik a növényekét" módon viszont igen. Remélem érthető mire célzok 😊
Ahogy visszaolvastam, nem igazán találtam olyat, hogy pontosan milyen eljárásbéli problémád van. Illetve a "nem szóltak neki, nem védhette meg magát" dolgot igen, de erre írták, hogy pedig szóltak neki és meg is védhette volna magát, de ő nem kívánta.

A fórumon pedig általában azt kapod amit adsz és visszaolvasva a dolgokat, itt is ez történt 😊fetomy
Tiszteletben tartom a meglátasaidat!
Valóban virág nyelven szóltam, de ahhoz akkor is tartom magam, hogy a lerohanást nem én kezdtem, az elmérgesedésben pedig annyira tartom magam hibásnak, hogy nem szálltam ki ebből az elején, vagy nem mondtam azt, hogy á, amit eddig gondoltam, hülyeség, és nektek van igazatok!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
a szenátus véleményét, és "fosztási" jogát is kifogásolták - ha jól belegondolunk ők maguk is. Ezért is írtam korábban, hogy kíváncsi vagyok a továbbiakra....ancsika
A jelentés miniszterhez továbbítása a politikai játszma része volt. A tényfeltáró bizottság maszatoló jelentése lehetőséget adott volna egy elegáns visszavonuláshoz, ennek volt része ez a kitérő manőver.
A hivatkozott paragrafus pedig arra az esetre szól, amikor az intézménytől vonják meg a jogosultságot diploma, tudományos címek adományázásához (valamilyen ok miatt megszűnik az intézmény akkreditációja). Ebben az esetben valóban a miniszter joga, hogy az intézmény által elismert címek jogosságát megvizsgálja, visszavonja. Hiszen a címek adományozására-visszavonására eredetileg jogosult éppen elvesztette ezt a jogát. Réthelyi csak akkor lett volna döntési helyzetben, ha a SE-től (SOTE-tól) elveszik az egyetemi akkreditációt.tomi-tomi
Értem, de ha valóban ez lett volna az ok, akkor mért nem szólt neki senki, hogy most kéne lemondani, vagy akkor a miniszter miért küldte olyan hamarjában vissza. Nagy itt a kavar, és valami - sőt sok minden - nincsen itt rendben...ancsika
szóltak neki, de a belsősök szerint is Pali elkezdte a saját útját járni. Perpillanat nem hallgat senkire és a Fidesz minden demokratikus keze meg van kötve, magyarul ez a szerencsétlen hülye még be is van betonozva oda és a Fidesz adta a cementet hozzá. Egyébként is mindenki a nagy főnök áldására vált, azért küldözgették a borítékot ide-oda. Személy szerint nagyon jókat mosolygok ezen a történeten, jól esik ezen a pökhendi bagázson röhögni na.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem pont azért küldte vissza, mert volt esze és tudta, hogy nem az ő dolga dönteni...

Szólni meg nem kéne neki, magától illene, hogy rájöjjön, ahogy tette pl. von zu Guttenberg... (azt hiszem jól írtam, ha nem, elnézést kérek)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mért nem szólt neki senki, hogy most kéne lemondaniancsika
Azért mert akibe szorult annyi intelligencia, hogy doktorit szerezzen (persze rendesen 😊 ) és akit kineveznek közt. elnöknek, abban kellene lennie annyinak, hogy ilyen helyzetben az egyetlen, amivel nem járatja le magát az, ha lemond.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
/sot/ Kedves ancsika, azt, hogy mélyen diplomatikusnak és korrektnek érzed a hozzászólásaid, a belső tükröd. Ignoráció pejoratív értelmű használat és cinikus lenézés ami elsőre előresüt. Sajna mivel Kátrány kollega nincs itt azt kell mondjam az egyenlőségnek nálam nagyobb barátja nincs. Persze kommunikációs férenyúlások történtek a másik részről is. Ám hogy pengeváltáson belül előcsapd a turániátoktól a mocskoskiskomcsikig majd a teljes repertoárt az vágja ki a biztosítékot.

Köbö így nézett ki - a féligspicces vitathatalanul jóhumorú de tudatosan tudatos a Valaki átsétált a másik asztalhoz majd félhangosan megjegyezte: ti kis zsidók vagytok mi? Na, nem àm komolyan vesztek, csak vicceltem! Nem akartam ám megbántani, senkit se, meg nem is vagyok olyan! He-he-he! Na, ugye, kezet rá baràtocskáim! Helló a vendégeim vagytok, pincéér, fejenként egy sört a kis zsidóknak! Na, nem akaratam ám, de most tényleg hát azok vagytok nem, nohát, egészségtekre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
VéleményeS, mármint a késrántásos rész mindenképpen...

Értem én, csak akkor te is értsd meg, hogy nálam a "barát" szó kiérdemelendő, nem pedig olyan szó, amivel dobálózni lehet...StormST
Nem dobálózás, gesztus és tisztelet, de akkor majd igyekszem másképp megtisztelni téged!ancsika
"Úriemberként meg csak illemmel kérdezem, hogy tudod te azt nagyon is jól, hogy szerintem hova nyújtogatsd kedves barátom a kiöltött nyelvedet..."

Ez a gesztus és a tisztelet? Akkor inkább kihagynám ezentúl.....StormST
Jogos...
Kiment a fejemből, hogy ott használtam először.
Emiatt bocsánatot kérek tőled!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
a szenátus véleményét, és "fosztási" jogát is kifogásolták - ha jól belegondolunk ők maguk is. Ezért is írtam korábban, hogy kíváncsi vagyok a továbbiakra....ancsika
A jelentés miniszterhez továbbítása a politikai játszma része volt. A tényfeltáró bizottság maszatoló jelentése lehetőséget adott volna egy elegáns visszavonuláshoz, ennek volt része ez a kitérő manőver.
A hivatkozott paragrafus pedig arra az esetre szól, amikor az intézménytől vonják meg a jogosultságot diploma, tudományos címek adományázásához (valamilyen ok miatt megszűnik az intézmény akkreditációja). Ebben az esetben valóban a miniszter joga, hogy az intézmény által elismert címek jogosságát megvizsgálja, visszavonja. Hiszen a címek adományozására-visszavonására eredetileg jogosult éppen elvesztette ezt a jogát. Réthelyi csak akkor lett volna döntési helyzetben, ha a SE-től (SOTE-tól) elveszik az egyetemi akkreditációt.tomi-tomi
Értem, de ha valóban ez lett volna az ok, akkor mért nem szólt neki senki, hogy most kéne lemondani, vagy akkor a miniszter miért küldte olyan hamarjában vissza. Nagy itt a kavar, és valami - sőt sok minden - nincsen itt rendben...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
látom beesett Fetomy is.... jó a buli. 😀Amadeus91
Még szép, sosem hagynék ki egy jó kis "etetést" 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vissza nem olvasom mégegyszer, hogy beidézzem 😊 "Hülye vagy" módon nem. "Értelmi képességeid majdnem elérik a növényekét" módon viszont igen. Remélem érthető mire célzok 😊
Ahogy visszaolvastam, nem igazán találtam olyat, hogy pontosan milyen eljárásbéli problémád van. Illetve a "nem szóltak neki, nem védhette meg magát" dolgot igen, de erre írták, hogy pedig szóltak neki és meg is védhette volna magát, de ő nem kívánta.

A fórumon pedig általában azt kapod amit adsz és visszaolvasva a dolgokat, itt is ez történt 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 241
látom beesett Fetomy is.... jó a buli. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, kocsmában késrántásnál. De szerintem itt most nem erről volt szó.
Én is itt élek, itt dolgozom, itt veszek kenyeret, és itt fizetem a számláimat.
Pontosan úgy, mint ti! Csak némely dolgokban más a véleményünk. Visszatérve a barátos dolgokra, hogy a klasszikust idézzem, más körülmények között még akár barátok is lehettünk volna.
Igaz, ez egy NFL blog, és nem is nagyon irogattam be eddig, de ettől még nem vagyok fizetett, vagy hogy is mondtad, hivatásos troll. (Tök jó, ezt a szót ebben a formában nem is használtam még, ma is tanultam valamit). Szóval én is magyar vagyok és itt élek, és mivel ez egy NFL fórum, lehet hogy le is kellett volna a amcsi fociból vizsgáznom, de bizonyos szavak használatát akkor is ki fogom magamnak kérni, ha legközelebb egy kocsmában találkozunk...
Sértés nélkül: érted, hogy mire gondolok?ancsika
VéleményeS, mármint a késrántásos rész mindenképpen...

Értem én, csak akkor te is értsd meg, hogy nálam a "barát" szó kiérdemelendő, nem pedig olyan szó, amivel dobálózni lehet...StormST
Nem dobálózás, gesztus és tisztelet, de akkor majd igyekszem másképp megtisztelni téged!ancsika
"Úriemberként meg csak illemmel kérdezem, hogy tudod te azt nagyon is jól, hogy szerintem hova nyújtogatsd kedves barátom a kiöltött nyelvedet..."

Ez a gesztus és a tisztelet? Akkor inkább kihagynám ezentúl.....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Urak!
Jé, mostmár mindenki tud normálisan is írni, normális szavakkal!

Jól mondod, ez egy fórum, és szerintem itt bárki elmondhatja a véleményét, ehhez képest úgy le lettem hordva, mert másképp gondolkodtam, mint ti, hogy csak na.

A másik srác stílusát pedig csak azután kritizáltam, miután többször említette a sz..r szót az én kommentemre reagálva. Én senkit sem akartam bántani, ti estetek nekem.

Mi bajotok van azzal, ha valakinek más a véleménye???????
Vagy ha egész egyszerűen kifogásol valamit egy eljárásban?????

Azt se felejtsük el, hogy ez egy nyilvános fórum!!!!

Ha pedig ezek után troll vagyok, ám legyen.....
ha pedig nem tettszik, hogy itt vagyok, te is elmehetsz aludni!ancsika
Utolsó nekifutás.
Ezen a fórumon szuverén gondolkodásra képes, mások véleményére reagáló (azokat feldolgozó, figyelembe vevő) felhasználók vannak. Ebből Te - egyelőre és minden kérésünk ellenére - semmit nem mutattál. Itt az idő ezen változtatnod. Úgy tűnik, hogy ebben az értelemben másként gondolkodókat lehordjuk, hogy csak na.tomi-tomi
Értem, ez alapján tényleg nincs itt semmi keresni valóm, hiszen ha nem fogadom el amit ti mondtok, vagy nem azon az állásponton vagyok, amin ti, akkor mehetek a levesbe...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a szenátus véleményét, és "fosztási" jogát is kifogásolták - ha jól belegondolunk ők maguk is. Ezért is írtam korábban, hogy kíváncsi vagyok a továbbiakra....ancsika
A jelentés miniszterhez továbbítása a politikai játszma része volt. A tényfeltáró bizottság maszatoló jelentése lehetőséget adott volna egy elegáns visszavonuláshoz, ennek volt része ez a kitérő manőver.
A hivatkozott paragrafus pedig arra az esetre szól, amikor az intézménytől vonják meg a jogosultságot diploma, tudományos címek adományázásához (valamilyen ok miatt megszűnik az intézmény akkreditációja). Ebben az esetben valóban a miniszter joga, hogy az intézmény által elismert címek jogosságát megvizsgálja, visszavonja. Hiszen a címek adományozására-visszavonására eredetileg jogosult éppen elvesztette ezt a jogát. Réthelyi csak akkor lett volna döntési helyzetben, ha a SE-től (SOTE-tól) elveszik az egyetemi akkreditációt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Nekem pusztán annyi a gondom, hogy ha nincs válasz egy hozzászólás tartalmára, akkor hirtelen büdös tud lenni a stílusa...

Meg vannak bizonyos helyzetek, amikor a finomkodás nem megfelelő...StormST
Jah, kocsmában késrántásnál. De szerintem itt most nem erről volt szó.
Én is itt élek, itt dolgozom, itt veszek kenyeret, és itt fizetem a számláimat.
Pontosan úgy, mint ti! Csak némely dolgokban más a véleményünk. Visszatérve a barátos dolgokra, hogy a klasszikust idézzem, más körülmények között még akár barátok is lehettünk volna.
Igaz, ez egy NFL blog, és nem is nagyon irogattam be eddig, de ettől még nem vagyok fizetett, vagy hogy is mondtad, hivatásos troll. (Tök jó, ezt a szót ebben a formában nem is használtam még, ma is tanultam valamit). Szóval én is magyar vagyok és itt élek, és mivel ez egy NFL fórum, lehet hogy le is kellett volna a amcsi fociból vizsgáznom, de bizonyos szavak használatát akkor is ki fogom magamnak kérni, ha legközelebb egy kocsmában találkozunk...
Sértés nélkül: érted, hogy mire gondolok?ancsika
VéleményeS, mármint a késrántásos rész mindenképpen...

Értem én, csak akkor te is értsd meg, hogy nálam a "barát" szó kiérdemelendő, nem pedig olyan szó, amivel dobálózni lehet...StormST
Nem dobálózás, gesztus és tisztelet, de akkor majd igyekszem másképp megtisztelni téged!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Mi bajotok van azzal, ha valakinek más a véleménye???????
Vagy ha egész egyszerűen kifogásol valamit egy eljárásban?????ancsika
Pl. hogy ha egyértelműen megcáfolják ezt a más véleményt, vagy kifogást, akkor hopp lehülyézed az illetőt, valamint annyit reagálsz, hogy nem értett meg téged, kedves felebarátom. Bár nekem lehetsz egész is akár, hiszen kedvelem Tolkien lényeit.

Amúgy egy ilyen dolog simán el tudna évülni, ha nem lenne belőle előnye akár jelen pillanatban is, mivel egy emberölés egy egyszeri cselekmény, a Dr. címből azonban ma is profitál, ha pl. olyan állást tölt be, ahol az feltétel. Vagy töltött bármikor azóta. Emellett pedig azt mondtad, hogy az emberiség elleni vétkek soha nem évülnek el, és ezzel egyetértesz (leegyszerűsítve). Nos ez a dolog az emberiség elleni vétek, ugyanis azt mutatja, hogy egy ctrl+c-vel, csalással, hazugsággal elérheted egy országban elérhető kb. legnagyobb tisztséget. Azt a példát mutatja, hogy csaljál nyugodtan, ha nem derül ki, akkor király, ha meg igen, akkor ha elég jól csináltad, akkor vagy olyan magasan, hogy nem rúghat ki senki úgymond. Ennek pedig a következménye, hogy az emberiség (legalábbis a magyar nép) eltorzul.

S hogy mi a különbség abban, hogy én tennék ilyet, vagy egy közt. elnök? Hogy egy közt. elnök példát mutat, egy országot képvisel én pedig egy átlagember vagyok. Tudom, hogy a magyar politikusok olyan szintre süllyedtek,hogy senki nem hiszi, hogy példát mutatnak, de ettől még kellene. Aki közt. elnök lesz, vállalnia kell, hogy egy gyorshajtása sem nagyon lehet.fetomy
Szervusz!
Örülök, hogy te legalább úgy nyitsz, hogy kedvelsz.
Nem tudom, én hol hülyéztem le és kit?
Értem, hogy mit akarsz mondani a kommentedben, de mint azt már korábban is mondtam, hogy én nem azt mondom, hogy királyul csinálta, amit tett - ha valóban plágium volt - csak maga az eljárás nem tiszta, pontosabban nem tűnik tisztának a számomra.
Ahogy te magad is írtad, a magyar politikusok már rég elfeledték a példamutatást, vagyis a jó példák mutatását.
Erről ennyit! Köszönöm!

U.i.: Én viszont alapvetően nem kedvelem azokat a személyeket, akik úgy viselkednek, mint az emberi hátsó fertáj fője....
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Urak!
Jé, mostmár mindenki tud normálisan is írni, normális szavakkal!

Jól mondod, ez egy fórum, és szerintem itt bárki elmondhatja a véleményét, ehhez képest úgy le lettem hordva, mert másképp gondolkodtam, mint ti, hogy csak na.

A másik srác stílusát pedig csak azután kritizáltam, miután többször említette a sz..r szót az én kommentemre reagálva. Én senkit sem akartam bántani, ti estetek nekem.

Mi bajotok van azzal, ha valakinek más a véleménye???????
Vagy ha egész egyszerűen kifogásol valamit egy eljárásban?????

Azt se felejtsük el, hogy ez egy nyilvános fórum!!!!

Ha pedig ezek után troll vagyok, ám legyen.....
ha pedig nem tettszik, hogy itt vagyok, te is elmehetsz aludni!ancsika
Nekem pusztán annyi a gondom, hogy ha nincs válasz egy hozzászólás tartalmára, akkor hirtelen büdös tud lenni a stílusa...

Meg vannak bizonyos helyzetek, amikor a finomkodás nem megfelelő...StormST
Jah, kocsmában késrántásnál. De szerintem itt most nem erről volt szó.
Én is itt élek, itt dolgozom, itt veszek kenyeret, és itt fizetem a számláimat.
Pontosan úgy, mint ti! Csak némely dolgokban más a véleményünk. Visszatérve a barátos dolgokra, hogy a klasszikust idézzem, más körülmények között még akár barátok is lehettünk volna.
Igaz, ez egy NFL blog, és nem is nagyon irogattam be eddig, de ettől még nem vagyok fizetett, vagy hogy is mondtad, hivatásos troll. (Tök jó, ezt a szót ebben a formában nem is használtam még, ma is tanultam valamit). Szóval én is magyar vagyok és itt élek, és mivel ez egy NFL fórum, lehet hogy le is kellett volna a amcsi fociból vizsgáznom, de bizonyos szavak használatát akkor is ki fogom magamnak kérni, ha legközelebb egy kocsmában találkozunk...
Sértés nélkül: érted, hogy mire gondolok?ancsika
VéleményeS, mármint a késrántásos rész mindenképpen...

Értem én, csak akkor te is értsd meg, hogy nálam a "barát" szó kiérdemelendő, nem pedig olyan szó, amivel dobálózni lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!