NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
és most 16%kal szerinted nem ügyeskedik pontosan ugyan úgy a jó magyar nemes?
kedves vezér levitte a az SZJA-ját, így most már semmi szükség a rokikártyás szlovákrendszámú 7-es bömbire, a csöves nevére iratott cégre és a kettős könyvelésre?haromt
16%-kal hová ügyeskedjen? Szinte minden kulcs 16% lett.
Persze, ezt se muszáj bevallania, csak ez már bűncselekmény, míg egy kreatív adótanácsadó ötleteinek megvalósítása nem volt az. Innen legfeljebb az offsohre jelenthet legális továbblépést, de ha a cég szereti az állami megrendeléseket, akkor már az sem.

A külföldi rendszámozás osztrák példára most lesz szigorítva, sokkal nehezebb lesz vele élni.atapapa
szerintem te nem magyarországon éltél eddig.
lehet hogy az lesz kommunikálva hogy az offshore az ördög, de ettől még Pintér, OV és minden góré pénze is ezekben lesz, akár csak az elit többi tagjáé.

Magyar ember ha 2 forintot nyer csak akkor is adót fog csalni, mert senki sem ellenőrzi. főleg a kormányközeli és baráti cégeket.
attól hogy az SZJA 16% még van más kismillió adó, amivel csalni fognak. papíron nincs is nyereséges cég szerintem MO-n... nem is lesz egy jó darabig...haromt
Nem értem minek látsz bele olyanokat a hsz-ba, amiről szót se ejtettem.
Offsohre-ozni lehet továbbra is, csak megpróbálják az ilyen cégeket bizonyos állami megrendelésekből, támogatásokból kitiltani.
A 16% természetesen az offsohre-nak továbbra sem alternatívája, pont azt írtam, hogy az általános 16% után már csak az offsore marad legális kapu.

Csak az SZJA-ról beszéltünk eddig, még csak nem is céloztam arra, hogy az egykulcsos szja miatt mostantól a magyarok minden más adót pedánsan befizetnek, ettől még fognak jövedéki adót, áfát, stb-t csalni. Sőt, SZJA-t is, legfeljebb a bűn gazdaságtana szerint kevésbé lesz kifizetődő.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és most 16%kal szerinted nem ügyeskedik pontosan ugyan úgy a jó magyar nemes?
kedves vezér levitte a az SZJA-ját, így most már semmi szükség a rokikártyás szlovákrendszámú 7-es bömbire, a csöves nevére iratott cégre és a kettős könyvelésre?haromt
16%-kal hová ügyeskedjen? Szinte minden kulcs 16% lett.
Persze, ezt se muszáj bevallania, csak ez már bűncselekmény, míg egy kreatív adótanácsadó ötleteinek megvalósítása nem volt az. Innen legfeljebb az offsohre jelenthet legális továbblépést, de ha a cég szereti az állami megrendeléseket, akkor már az sem.

A külföldi rendszámozás osztrák példára most lesz szigorítva, sokkal nehezebb lesz vele élni.atapapa
szerintem te nem magyarországon éltél eddig.
lehet hogy az lesz kommunikálva hogy az offshore az ördög, de ettől még Pintér, OV és minden góré pénze is ezekben lesz, akár csak az elit többi tagjáé.

Magyar ember ha 2 forintot nyer csak akkor is adót fog csalni, mert senki sem ellenőrzi. főleg a kormányközeli és baráti cégeket.
attól hogy az SZJA 16% még van más kismillió adó, amivel csalni fognak. papíron nincs is nyereséges cég szerintem MO-n... nem is lesz egy jó darabig...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljesen fenékig tejfel lesz minden. Öröm lesz itt élni.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
és most 16%kal szerinted nem ügyeskedik pontosan ugyan úgy a jó magyar nemes?
kedves vezér levitte a az SZJA-ját, így most már semmi szükség a rokikártyás szlovákrendszámú 7-es bömbire, a csöves nevére iratott cégre és a kettős könyvelésre?haromt
16%-kal hová ügyeskedjen? Szinte minden kulcs 16% lett.
Persze, ezt se muszáj bevallania, csak ez már bűncselekmény, míg egy kreatív adótanácsadó ötleteinek megvalósítása nem volt az. Innen legfeljebb az offsohre jelenthet legális továbblépést, de ha a cég szereti az állami megrendeléseket, akkor már az sem.

A külföldi rendszámozás osztrák példára most lesz szigorítva, sokkal nehezebb lesz vele élni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és most 16%kal szerinted nem ügyeskedik pontosan ugyan úgy a jó magyar nemes?
kedves vezér levitte a az SZJA-ját, így most már semmi szükség a rokikártyás szlovákrendszámú 7-es bömbire, a csöves nevére iratott cégre és a kettős könyvelésre?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A szegénység a "kiváló" Kádár-rendszerre ráugrott "kiváló" vadkapitalizmus miatt alakult ki.

Az adó"morál" a kádári szocializációra ráugrott Kupa Mihály miatt alakult ki. Sztem.Dzsokijuing
És mennyire építette az adómorált a többsávos szja a kedvezmények sorával a minimálbér adómentessé emeléséig bezárólag? pont hogy rombolta.atapapa
Sztem ott van a bibi, hogy az általad vázolt szja-rendszer erős adórendőrséggel kiválóan működött volna. Dzsokijuing
Talán, de nem biztos. Amikor az SZJA felső határa 36-40%, és a tőkejövedelmek után vagy a kiadott lakás bérleti díja után 20% az adó, akkor pillanatok alatt olyan könyveléseket lehet végezni, amit nagy tételben egy erős adórendőrség se derít fel, ráadásul nem is biztos, hogy illegális.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ata egyébként a szociális érzékenységed olyan mintha, Marie-Antoinette és Lázár Jani szerelemgyereke lennél 😛haromt
hidd el, a politikai eszmélésem pillanatában nagyon is szolidáris ember voltam és nem azért változtam az idők során, mert közben milliárdokra ültem.atapapa
nem kivánom neked hogy egyszer társadalmi szolidaritásra legyen szükséged...haromt
kedves vagy, köszönöm

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
És a mostani szegénység és adómorál a többsávos kulcs miatt vagy annak ellenére alakult ki?atapapa
A szegénység a "kiváló" Kádár-rendszerre ráugrott "kiváló" vadkapitalizmus miatt alakult ki.

Az adó"morál" a kádári szocializációra ráugrott Kupa Mihály miatt alakult ki. Sztem.Dzsokijuing
És mennyire építette az adómorált a többsávos szja a kedvezmények sorával a minimálbér adómentessé emeléséig bezárólag? pont hogy rombolta.atapapa
Sztem ott van a bibi, hogy az általad vázolt szja-rendszer erős adórendőrséggel kiválóan működött volna. Most egykulcsos adónál akkora lyuk tátong a költségvetésen, hogy iszonyatos büdzsépénzeket kell még külön rákölteni a NAV-kápókra, hogy legalább ezt be lehessen hajtani.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ata egyébként a szociális érzékenységed olyan mintha, Marie-Antoinette és Lázár Jani szerelemgyereke lennél 😛haromt
hidd el, a politikai eszmélésem pillanatában nagyon is szolidáris ember voltam és nem azért változtam az idők során, mert közben milliárdokra ültem.atapapa
nem kivánom neked hogy egyszer társadalmi szolidaritásra legyen szükséged...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ata egyébként a szociális érzékenységed olyan mintha, Marie-Antoinette és Lázár Jani szerelemgyereke lennél 😛haromt
hidd el, a politikai eszmélésem pillanatában nagyon is szolidáris ember voltam és nem azért változtam az idők során, mert közben milliárdokra ültem.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Egyszer előkeresem, ki dobta be az köztudatba azt az ordas hazugságot, hogy ha a felső középosztályt támogatjuk, az úgymond felpörgeti 😀 a gazdaságot és majd csurran-cseppen a low classnak is.

Többsávos adórendszer kéne azonnal és akkor talán nem leszünk újra az egymillió koldus országa.Dzsokijuing
És a mostani szegénység és adómorál a többsávos kulcs miatt vagy annak ellenére alakult ki?atapapa
A szegénység a "kiváló" Kádár-rendszerre ráugrott "kiváló" vadkapitalizmus miatt alakult ki.

Az adó"morál" a kádári szocializációra ráugrott Kupa Mihály miatt alakult ki. Sztem.Dzsokijuing
És mennyire építette az adómorált a többsávos szja a kedvezmények sorával a minimálbér adómentessé emeléséig bezárólag? pont hogy rombolta.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a kdnp más. ne hasonlítsuk a kalauzhalhoz mert az egy létező organizmus, míg a KDNP nem az.

ez családtag a titkár mondjuk tényleg bagatel dolog.

de amin behalok, hogy törvénytelenül vettek fel pénzt és nem a bíróság ítélkezik felettük hanem egy párt etikai bizottsága. komolyan minden embert agyon kéne lőni aki 90 óta parlamenti képviselő volt...haromt
A baj az, hogy ha nem teszik szóvá akkor a ciklus végéig figyelmetlen/tájékozatlan lett volna.... Rájuk nem vonatkoznak a törvények, a saját maguk által hozottak sem. Vagy ha igen, akkor majd 2014-től. Budai Gyula is mindíg másfelé néz, leginkább vissza....
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Kedvenc parlamenti képviselőm ever: első ciklus, Gettó József (SZDSZ) 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a kdnp más. ne hasonlítsuk a kalauzhalhoz mert az egy létező organizmus, míg a KDNP nem az.

ez családtag a titkár mondjuk tényleg bagatel dolog.

de amin behalok, hogy törvénytelenül vettek fel pénzt és nem a bíróság ítélkezik felettük hanem egy párt etikai bizottsága. komolyan minden embert agyon kéne lőni aki 90 óta parlamenti képviselő volt...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a bizonyos arrogancia... Olyanok mint cápán a kalauzhal (direkt nem írtam élősködőt), alig mérhető támogatottsággal. Illetve egy támogatójuk van.....
Részlet a Harrach Péter interjúból
- Lázár János a Fidesz frakcióvezetőjeként többször felszólalt a képviselői költségtérítéssel való trükközés ellen, néhány kivétellel a frakció etikai bizottsága elé vitték az ilyen ügyeket. Visszaélések a KDNP-ben is voltak, de nem hallottam, hogy bárkit is megróttak volna.

- Mert nincs is rá szükség. Egyik esetben sem tudatos megtévesztésről, hanem figyelmetlenségről vagy tájékozatlanságról volt szó.

- Így magyarázták ezt a Fideszben is, csak ott retorzió is járt érte.

- De mi külön párt vagyunk, nálunk nem járt retorzió.

- Amiatt is bírálták a KDNP-t, hogy több képviselőjük a családtagjait foglalkoztatja a frakcióirodán. Ezt elfogadhatónak tartja? A Fideszben például külön szabály van, hogy nem alkalmazhatók a hozzátartozók.

- De mint említettem, mi külön párt vagyunk, a felvetés meg szerintem hülyeség. Miért lenne baj ez? Ezek bizalmi állások, amire a képviselő értelemszerűen olyasvalakit választ, aki iránt bizalommal van. Ráadásul jelentéktelen, 80-90 ezer forintos fizetésekről van szó, sok hétvégi és esti túlmunkával.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ata egyébként a szociális érzékenységed olyan mintha, Marie-Antoinette és Lázár Jani szerelemgyereke lennél 😛
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
tehát végre nem csak papíron lesz közteherviselésatapapa
Egyszer előkeresem, ki dobta be az köztudatba azt az ordas hazugságot, hogy ha a felső középosztályt támogatjuk, az úgymond felpörgeti 😀 a gazdaságot és majd csurran-cseppen a low classnak is.

Többsávos adórendszer kéne azonnal és akkor talán nem leszünk újra az egymillió koldus országa.Dzsokijuing
És a mostani szegénység és adómorál a többsávos kulcs miatt vagy annak ellenére alakult ki?atapapa
A szegénység a "kiváló" Kádár-rendszerre ráugrott "kiváló" vadkapitalizmus miatt alakult ki.

Az adó"morál" a kádári szocializációra ráugrott Kupa Mihály miatt alakult ki. Sztem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ata a te rendszeredben a minimálbéresek 90%a adócsaló de a valóságban ez mondjuk 30% körül van. tehát legalább 1-1,5 millió ember ténylegesen a minimálbérből él. Főleg vidéken. Neki az a 6-8 ezer forint amit bölcs vezérünk elvenne, az kurva sok...

de nem baj. vesszenek ők. a lényeg hogy neked jobb lett.haromt
Hol írtam olyat, hogy a minimálbéresek döntő többsége zsebbe pluszt kap? Nem gondolom így, csak azt, hogy jelentős tétel.
Nem beszélhetünk Magyarországon 1 millió tényleges minimálbéresről, mivel a papíron minimálbéren foglalkoztatottak aránya szvsz nem éri el az összes alkalmazott 10%-át.
Végül az adórendszer ilyen átalakítását akkor is támogattam volna, amikor nem volt gyerekem és kevesebbet kerestem, tehát nem csak a személyes viszonyaim miatt vélekedem így.

Annyit azért hozzáfűznék, hogy helyesebbnek látnám ezt az átalakítási folyamatot nem 3 év alatt lezavarni, hanem mondjuk 5-8 év alatt, de a választási ciklusokon átívelő reform ismeretlen fogalom a hazai közéletben.atapapa
Csak a gazdagoknak jó az adóreform
Tudom hogy már volt, de olyan jó válasz....
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ata a te rendszeredben a minimálbéresek 90%a adócsaló de a valóságban ez mondjuk 30% körül van. tehát legalább 1-1,5 millió ember ténylegesen a minimálbérből él. Főleg vidéken. Neki az a 6-8 ezer forint amit bölcs vezérünk elvenne, az kurva sok...

de nem baj. vesszenek ők. a lényeg hogy neked jobb lett.haromt
Hol írtam olyat, hogy a minimálbéresek döntő többsége zsebbe pluszt kap? Nem gondolom így, csak azt, hogy jelentős tétel.
Nem beszélhetünk Magyarországon 1 millió tényleges minimálbéresről, mivel a papíron minimálbéren foglalkoztatottak aránya szvsz nem éri el az összes alkalmazott 10%-át.
Végül az adórendszer ilyen átalakítását akkor is támogattam volna, amikor nem volt gyerekem és kevesebbet kerestem, tehát nem csak a személyes viszonyaim miatt vélekedem így.

Annyit azért hozzáfűznék, hogy helyesebbnek látnám ezt az átalakítási folyamatot nem 3 év alatt lezavarni, hanem mondjuk 5-8 év alatt, de a választási ciklusokon átívelő reform ismeretlen fogalom a hazai közéletben.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Hogy miért került ki Magyarország hivatalos nevéből a KÖZtársaság: http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/05/13/csak_a_gazdagoknak_jo_az_adoreform/Dzsokijuing
tehát végre nem csak papíron lesz közteherviselésatapapa
Egyszer előkeresem, ki dobta be az köztudatba azt az ordas hazugságot, hogy ha a felső középosztályt támogatjuk, az úgymond felpörgeti 😀 a gazdaságot és majd csurran-cseppen a low classnak is.

Többsávos adórendszer kéne azonnal és akkor talán nem leszünk újra az egymillió koldus országa.Dzsokijuing
És a mostani szegénység és adómorál a többsávos kulcs miatt vagy annak ellenére alakult ki?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egymillió? 5 millió.
ata a te rendszeredben a minimálbéresek 90%a adócsaló de a valóságban ez mondjuk 30% körül van. tehát legalább 1-1,5 millió ember ténylegesen a minimálbérből él. Főleg vidéken. Neki az a 6-8 ezer forint amit bölcs vezérünk elvenne, az kurva sok...

de nem baj. vesszenek ők. a lényeg hogy neked jobb lett.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Hogy miért került ki Magyarország hivatalos nevéből a KÖZtársaság: http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/05/13/csak_a_gazdagoknak_jo_az_adoreform/Dzsokijuing
tehát végre nem csak papíron lesz közteherviselésatapapa
Egyszer előkeresem, ki dobta be az köztudatba azt az ordas hazugságot, hogy ha a felső középosztályt támogatjuk, az úgymond felpörgeti 😀 a gazdaságot és majd csurran-cseppen a low classnak is.

Többsávos adórendszer kéne azonnal és akkor talán nem leszünk újra az egymillió koldus országa.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
LOL.
ata te tökéletes ispán lettél volna a horthy-korszakban 😛

a gazdagot ne baszogassuk, akinek úgyis semmi attól meg elvehetjük mert neki mindegy...haromt
ennél jóval összetettebb az álláspontom. Kezdve azzal hogy a családom nem gazdag, mégis jobban jár az új rendszerben, folytatva azzal, hogy ha a gazdag nyakát tekered, ő megfizeti azt az embert, aki elmondja neki, hogy miként ne adózzon nagyot. A mindenhol érvényesülő egy kulccsal és a megszűnő kedvezményekkel viszont az ilyen lehetőségek beszűkülnek. De az se mellékes, hogy hány ember kapja papíron a minimálbért és zsebbe a többit, csak azért, mert így nem vagy alig fizetett adót.
Nem az a baj, hogy a minimálbéres adót fog fizetni, hanem az, hogy eddig nem tette.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Faszt mindegy. Csak úgy hiszik.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LOL.
ata te tökéletes ispán lettél volna a horthy-korszakban 😛

a gazdagot ne baszogassuk, akinek úgyis semmi attól meg elvehetjük mert neki mindegy...