Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Szerintem (is) NH szorosabb lesz mint Florida, bar en ugye mas elojellel tippeltem. Es valszeg a szenatus lesz a legizgalmasabb a mai/holnapi este folyaman.. mert en ugy tippelem 50-50 vagy 51-49 lesz, bar van azert 4-5 eleg szorosnak tuno verseny.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dawyd728 4 267
1) Ki nyeri North Carolinat? Trump
2) Mi lesz a szavazatok aranya North Carolina-ban? Trump 48,6%, Clinton 47,8%
3) Ki nyeri New Hampshiret? Clinton
4) Mi lesz a szavazatok aranya New Hampshire-ben? Clinton 46,2%, Trump 45,8%
5) Ki nyeri Ohiot? Trump
6) Mi lesz a szavazatok aranya Ohioban? Trump 49,0%, Clinton 46,4%
7) Ki nyeri Floridat? Trump
8) Mi lesz a szavazatok aranya Florida-ban? Trump 47,8%, Clinton 47,2%
9) Hany szazalekot szerez Evan McMullin Utah allamban? 29,0%
10) Hany szazalekot kap Clinton a legdemokratabb allamban (ahol a szavazatok legnagyobb szazalekat kapja), es melyik lesz az? (ne DC-t irjatok) Maryland 63,0%
11) Hany szazalekot kap Trump a legrepublikanusabb allamban (ahol a szavazatok legnagyobb szazalekat kapja), es melyik lesz az? Wyoming 69,0%
12) Hany elektori szavazatot kap Clinton? 272
13) Hany elektori szavazatot kap Trump? 266
+1 ki nyeri a valasztast? Clinton

Ja és igen, szerintem alul mérik kicsit Trumpot. Mind a 3+1 billegő államban(FL, NC, NE, MA 2nd) nyerni fog, de New Hampshiret nem fogja tudni már bevenni. Azon a 4 elektoron fog múlni az elnöksége. Szerencsére. Ugyanis repi többségű marad a szenátus.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Leadok egy probatippsort is, hogy lehessen otleteket lopni 😊

1) Ki nyeri North Carolinat? Clinton
2) Mi lesz a szavazatok aranya North Carolina-ban? Clinton 49.6% - Trump 47.8%
3) Ki nyeri New Hampshiret? Clinton
4) Mi lesz a szavazatok aranya New Hampshire-ben? Clinton 49.0% - Trump 48.2%
5) Ki nyeri Ohiot? Trump
6) Mi lesz a szavazatok aranya Ohioban? Clinton 47.4% - Trump 50.1%
7) Ki nyeri Floridat? Clinton
8) Mi lesz a szavazatok aranya Florida-ban? Clinton 49.1% - Trump 47.7%
9) Hany szazalekot szerez Evan McMullin Utah allamban? 25.2%
10) Hany szazalekot kap Clinton a legdemokratabb allamban (ahol a szavazatok legnagyobb szazalekat kapja), es melyik lesz az? (ne DC-t irjatok) Vermont - 63.3%
11) Hany szazalekot kap Trump a legrepublikanusabb allamban (ahol a szavazatok legnagyobb szazalekat kapja), es melyik lesz az? - Wyoming - 69.6%
12) Hany elektori szavazatot kap Clinton? 302
13) Hany elektori szavazatot kap Trump? 236

+1 ki nyeri a valasztast? Clinton

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Na, akkor meghirdetek egy tippjatekot a kozelgo nagy politikai esemeny kapcsan.

A pontozas a kovetkezo
1,3,5,7 - nevet kell megadni - helyes valasz 3 pont

+1 kerdes - nevet kell megadni - helyes valasz 5 pont

2,4,6,8 - 2 szamot kell megadni (Clinton es Trump szavazataranya, egy tizedesjegy pontossaggal) - pl. Clinton 46.4%, Trump 45.7% - amennyiben a helyes valaszhoz kepest 5%-on belul van 1 pont, 4%-on belul 2 pont, 3%-on belul 3 pont, 2%-on beliul 5 pont, 1%-on belul 8 pont

9 - egy szamot kell megadni (1 tizedesjegy pontossaggal) - amennyiben a helyes valaszhoz kepest 5%-on belul van 2 pont, 4%-on belul 3 pont, 3%-on belul 5 pont, 2%-on beliul 7 pont, 1%-on belul 10 pont

10/11 - egy szamot es egy allamot kell megadni (pl. Wyoming, 78.1%) - az allam eltalasa eseten 3 pont jar, a szazalekoknal a kovetkezo pontozas ervenyes: 10%-on belul van 1 pont, 5%-on belul van 2 pont, 4%-on belul 3 pont, 3%-on belul 5 pont, 2%-on beliul 7 pont, 1%-on belul 10 pont.
szerk: a 10-es kerdesnel DC nem szamit

12/13 - egy szamot kell meadni (pl. 297) - ha 50 elektornyi kulonbsegen belul 1 pont, 30 elektornyi kulonbsegen belul 2 pont, 20 elektornyi kulonbsegen belul 3 pont, 10 elektornyi kulonbsegen belul 7 pont, 5 elektornyi kulonbsegen belul 12 pont, telitalalat eseten 20 pont


1) Ki nyeri North Carolinat?
2) Mi lesz a szavazatok aranya North Carolina-ban?
3) Ki nyeri New Hampshiret?
4) Mi lesz a szavazatok aranya New Hampshire-ben?
5) Ki nyeri Ohiot?
6) Mi lesz a szavazatok aranya Ohioban?
7) Ki nyeri Floridat?
8) Mi lesz a szavazatok aranya Florida-ban?
9) Hany szazalekot szerez Evan McMullin Utah allamban?
10) Hany szazalekot kap Clinton a legdemokratabb allamban (ahol a szavazatok legnagyobb szazalekat kapja), es melyik lesz az? (ne DC-t irjatok)
11) Hany szazalekot kap Trump a legrepublikanusabb allamban (ahol a szavazatok legnagyobb szazalekat kapja), es melyik lesz az?
12) Hany elektori szavazatot kap Clinton?
13) Hany elektori szavazatot kap Trump?
+1 ki nyeri a valasztast?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 444.hu/2016/10/31/megszunteti-a-kormany-az-ugyvedi-sikerdijat

Elmennek a kurva anyjukba.
Amadeus91
Igazad van! Mocskos, pénzéhes, telhetetlen ügyvédek!!! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Holnap tűnés szavazni! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
 24.hu/belfold/2016/11/06/bunugyi-helyszinelokre-volt-szukseg-kovacs-gergelyek-jardafestese-miatt/
Csoda, hogy a TEK nem vonult ki.
dankodavid
Mentek, csak eltévedtek.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
 24.hu/belfold/2016/11/06/bunugyi-helyszinelokre-volt-szukseg-kovacs-gergelyek-jardafestese-miatt/
Csoda, hogy a TEK nem vonult ki.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
HanSolo New England Patriots 652
Az 56'-os plakátháború újabb fejezete:
Mariska a plakátügyi népbiztos 😀

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
 index.hu/kulfold/2016/11/02/vlagyiszlav_szurkov_putyin_orban_habony/
Bár Index, de a lényeg a szurkovi káoszpolitika.
Ez folyik nálunk is.
Ebbe pedig teljesen beleillik, ha Kósa szerint egy Zrt. nyílt.
Sobri Jóska
 index.hu/belfold/2016/11/03/putyin_fotanacsadoja_vizum_jobbik/
Bár Index, de a lényeg a szurkovi káoszpolitika.
Ez folyik nálunk is.

...és tényleg! 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 mandiner.hu/cikk/20161026_kosa_marhasag_hogy_az_opimus_meszaros_erdekeltsege
Ezt eddig nem is láttam. 😊

Kósa a legtehetségesebb politkusok egyike, ezt már régen tudjuk.
Szerinte az Opimus Press Zrt. egy nyílt részvénytársaság, ezért marhaság azt mondani, hogy Lőrincé lenne.
Hát ennyi.

Már csak az a kérdés, hogy ilyenkor a sok tehetséges újságírónak nem tűnik fel semmi furcsaság?
Lecsó
| Kósa nem egy gazdasági szakember! Mégis honnan kellene tudnia, hogy a Zrt-ben a Z a zártkörű rövidítése? |
Klaci79
Én sem vagyok gazdasági szakember, mégis tudom. Mint pl azt is, hogy az MOL-ban az M az Magyar rövidítése.
Lecsó
De nem is kapsz szerepet a NER-ben! (Amiből az N=Nemzeti) 😀
Klaci79
 index.hu/kulfold/2016/11/02/vlagyiszlav_szurkov_putyin_orban_habony/
Bár Index, de a lényeg a szurkovi káoszpolitika.
Ez folyik nálunk is.
Ebbe pedig teljesen beleillik, ha Kósa szerint egy Zrt. nyílt.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
egyébként ez a dühös kisebbség hangosabb mint a csendes többség sok helyen jelen van
pl anno az ME3 befejezését több millió ember elfogadta
míg max 100k aktívan nyafogott és olyan is a megítélése

de egyéb helyeken is megvan ez, hogy nem mindenki érzi személyes sértésnek ha valami nem az ő szája íze szerint történik
míg akit zavar az kurva hangos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
ajánlom a teljes filmet is (meg úgy Adam Curtis teljes munkásságát)

 www.youtube.com/watch?v=PtjfoEvsR9w

csak egy mondat belőle, amit a 444-ről való idézgetés kapcsán már rég be akartam írni, csak nem tudtam rendesen megfogalmazni:

"angry people clicks more"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.youtube.com/watch?v=ezxlTZLZYPA


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kis magyar valóság:
 444.hu/2016/11/02/a-legnagyobb-pazarlasnal-latszik-a-legjobban-hogyan-csorgatjak-vissza-az-unios-penzt
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 mandiner.hu/cikk/20161026_kosa_marhasag_hogy_az_opimus_meszaros_erdekeltsege
Ezt eddig nem is láttam. 😊

Kósa a legtehetségesebb politkusok egyike, ezt már régen tudjuk.
Szerinte az Opimus Press Zrt. egy nyílt részvénytársaság, ezért marhaság azt mondani, hogy Lőrincé lenne.
Hát ennyi.

Már csak az a kérdés, hogy ilyenkor a sok tehetséges újságírónak nem tűnik fel semmi furcsaság?
Lecsó
| Kósa nem egy gazdasági szakember! Mégis honnan kellene tudnia, hogy a Zrt-ben a Z a zártkörű rövidítése? |
Klaci79
Én sem vagyok gazdasági szakember, mégis tudom. Mint pl azt is, hogy az MOL-ban az M az Magyar rövidítése.
Lecsó
De nem is kapsz szerepet a NER-ben! (Amiből az N=Nemzeti) 😀
Klaci79
Mindenkinek jobb így.. 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 mandiner.hu/cikk/20161026_kosa_marhasag_hogy_az_opimus_meszaros_erdekeltsege
Ezt eddig nem is láttam. 😊

Kósa a legtehetségesebb politkusok egyike, ezt már régen tudjuk.
Szerinte az Opimus Press Zrt. egy nyílt részvénytársaság, ezért marhaság azt mondani, hogy Lőrincé lenne.
Hát ennyi.

Már csak az a kérdés, hogy ilyenkor a sok tehetséges újságírónak nem tűnik fel semmi furcsaság?
Lecsó
| Kósa nem egy gazdasági szakember! Mégis honnan kellene tudnia, hogy a Zrt-ben a Z a zártkörű rövidítése? |
Klaci79
Én sem vagyok gazdasági szakember, mégis tudom. Mint pl azt is, hogy az MOL-ban az M az Magyar rövidítése.
Lecsó
De nem is kapsz szerepet a NER-ben! (Amiből az N=Nemzeti) 😀
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 mandiner.hu/cikk/20161026_kosa_marhasag_hogy_az_opimus_meszaros_erdekeltsege
Ezt eddig nem is láttam. 😊

Kósa a legtehetségesebb politkusok egyike, ezt már régen tudjuk.
Szerinte az Opimus Press Zrt. egy nyílt részvénytársaság, ezért marhaság azt mondani, hogy Lőrincé lenne.
Hát ennyi.

Már csak az a kérdés, hogy ilyenkor a sok tehetséges újságírónak nem tűnik fel semmi furcsaság?
Lecsó
| Kósa nem egy gazdasági szakember! Mégis honnan kellene tudnia, hogy a Zrt-ben a Z a zártkörű rövidítése? |
Klaci79
Én sem vagyok gazdasági szakember, mégis tudom. Mint pl azt is, hogy az MOL-ban az M az Magyar rövidítése.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 mandiner.hu/cikk/20161026_kosa_marhasag_hogy_az_opimus_meszaros_erdekeltsege
Ezt eddig nem is láttam. 😊

Kósa a legtehetségesebb politkusok egyike, ezt már régen tudjuk.
Szerinte az Opimus Press Zrt. egy nyílt részvénytársaság, ezért marhaság azt mondani, hogy Lőrincé lenne.
Hát ennyi.

Már csak az a kérdés, hogy ilyenkor a sok tehetséges újságírónak nem tűnik fel semmi furcsaság?
Lecsó
| Kósa nem egy gazdasági szakember! Mégis honnan kellene tudnia, hogy a Zrt-ben a Z a zártkörű rövidítése? |
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 mandiner.hu/cikk/20161026_kosa_marhasag_hogy_az_opimus_meszaros_erdekeltsege
Ezt eddig nem is láttam. 😊

Kósa a legtehetségesebb politkusok egyike, ezt már régen tudjuk.
Szerinte az Opimus Press Zrt. egy nyílt részvénytársaság, ezért marhaság azt mondani, hogy Lőrincé lenne.
Hát ennyi.

Már csak az a kérdés, hogy ilyenkor a sok tehetséges újságírónak nem tűnik fel semmi furcsaság?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
 444.hu/2016/10/31/megszunteti-a-kormany-az-ugyvedi-sikerdijat

Elmennek a kurva anyjukba.
Amadeus91
"... az új szabályok szerint is megszabhatnak egy olyan díjazást, amiről úgy gondolják, hogy arányos az elvégzett munkával. "

de ezzel mi a baj? ugyanúgy megszabhattok díjat.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2016/10/31/megszunteti-a-kormany-az-ugyvedi-sikerdijat
Elmennek a kurva anyjukba.
Amadeus91
Ezt fordítsd már le nekem, mert nekem idegen ez a szakma.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 444.hu/2016/10/31/megszunteti-a-kormany-az-ugyvedi-sikerdijat

Elmennek a kurva anyjukba.
Amadeus91
Tocsik vagy?
Sobri Jóska
Akkor nem èrdekelne az ügyvédjelöltek fizetése.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 444.hu/2016/10/31/megszunteti-a-kormany-az-ugyvedi-sikerdijat

Elmennek a kurva anyjukba.
Amadeus91
Tocsik vagy?

több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 444.hu/2016/10/31/megszunteti-a-kormany-az-ugyvedi-sikerdijat

Elmennek a kurva anyjukba.