Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Az én példám és a te példád köszönő viszonyban sincs egymáshoz.
StormST
Dehogy nincs, te beszéltél társasházról az eredeti példádban én csak ezt ültettem át a szavazásra.
És pont a társasházi példában az is előfordulhat, hogy a 100-ból 48 ott élő nyilvánít véleményt, de van másik 20 olyan ott élő, akik a tulajdoni hányad 3/4-vel rendelkeznek, akkor az ő szavuk dönt a közgyűlésen.

Ám ez továbbra is lényegtelen, mert itt a "válaszadók" és a "közgyűlés" többsége is ugyanazt akarja.
atapapa
Mármint ezt feltételezed, csak bizonyítékod nincs rá...

De azért igen, szép, hogy egy félmondatot felkaptál, látom hiba volt odaírni a társasházat, mert a parlamentes példát így át tudtad ugrani...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Értem a gondolatmenetedet, de ez alapján még kevésbé lehet támadni a kormány népszavazást követő kvótaellenes magatartását, hiszen szerinted a hozzájárulást az ország vezetésének hatáskörében tartotta, és az OGY-nek, mint népképviseleti szervnek szabad belátása szerint joga van döntenie. És felesleges tagadni, hogy az elutasítással a többség álláspontját képviselik.
atapapa
Attól, hogy joga van hozzá, miért ne lehetne támadni?
peterk2005
Azt teszel, amit szeretnél. Támadhatod is.
Csak szerintem jelen esetben ez nem megalapozott.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Az én példám és a te példád köszönő viszonyban sincs egymáshoz.
StormST
Dehogy nincs, te beszéltél társasházról az eredeti példádban én csak ezt ültettem át a szavazásra.
És pont a társasházi példában az is előfordulhat, hogy a 100-ból 48 ott élő nyilvánít véleményt, de van másik 20 olyan ott élő, akik a tulajdoni hányad 3/4-vel rendelkeznek, akkor az ő szavuk dönt a közgyűlésen.

Ám ez továbbra is lényegtelen, mert itt a "válaszadók" és a "közgyűlés" többsége is ugyanazt akarja.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Magyarországon évtizedek óta az megy, hogy az éppen kormányzó párt az állam szerepében dotálja a saját klientúráját és médiabirodalmát, a többieknek meg beint, hogy tessék a piacról megélni. A Népszabadság sokáig volt a haszonélvezője ennek, most a "rossz" oldalon állva érte őket az a pillanat, amelyet egyébként külföldön is sok nyomtatott sajtótermék átélt: hogy elfogytak az olvasók, mert 50-60 alatt mindenki a netről tájékozódik. Az állam épp nincs mellettük, a piac pedig beárazta őket, ahogy annak a piac törvényszerűségei szerint történnie kell. Nem tudom sajnálni őket, pláne nem a 89 előtti tevékenységüket figyelembe véve.
Kampman
És ezt te el is hiszed ebben az esetben? 😊

Amit a piaci törvényszerűségekről írsz az igaz, de ugye nem hiszed, hogy itt tényleg azért zárták be, mert szarul ment. Ha a piacnak bármi köze lenne a lapkiadáshoz az elmúlt 20 évben, a Nemzetet 2006-ban be kellett volna zárni, a Magyar Időket kiadni sem lenne érdemes (persze, pézmosadoda része működik), meg nem fizetett volna annyi pénzt Mediaworks az "üres", "veszteséges" Népszabadságért.
Gyurma Pappa
Arról már nem is beszélve, hogy az első húsz évben azért mindenki (beleértve a Fidesz első kormányzását is) betartotta, hogy van egy határ amit nem lép át "területszerzésben". Igaz ez az alkotmányos intézményekre ügyészségtől AB-n át Médiatanácsig, igaz ez az állami vállalatokra, médiára, mindenre. Még lopni is loptak együtt 😊

Ezt a status quo-t sértette meg a Fidesz 2010 után, amikor úgy döntött, hogy 100%-ra utaznak. Vagy nem úgy döntött, hanem csak a 2/3-ad adta teljes körű hatalom miatt csúszott így félre, lényegében mindegy. (Mondjuk a pufajkás Horn nem csúszott ennyire félre, szóval ez nem mentség.)

Megjegyzem, a NO megszűnését lesz*rom, nem oszt nem szoroz. Az ezerszer annyiba kerülő M1-M5 sem tudna segíteni Orbánékon, ha a társadalom nem lenne vevő a szimbolizmusukra és populizmusukra. (Merthogy nem arra vevők amit csinálnak hanem arra amit pofáznak, ebben remélem egyetértünk.) De a társadalom vevő rá. Amit én ugyan nem értek, de ez van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mi volt ma reggel?
diverdoc
Felkelt a nap. Este le fog menni.
Kampman
köszönöm az infot, kedves vagy
diverdoc
Tényleg nem történt semmi rendkívüli. A döglődő Kelet-Európa egy újabb (ezúttal napsütéses) napra ébredt.
Kampman
Amadeus kérdése "hogy a ma reggeli után még mindig a népszavazás rágjuk" kérdeztem rá, hogy mi történt. Tekintve, hogy se rádiót, se tv-t nem tudok nézni, internetes oldalak többsége blokkolva, így néha akár fontos infokat is nehezebben kapok el. (Bowl.one nem blokkolt 😊, bár a belinkelt dolgok nagy részét nem tudom megnyitni)
diverdoc
Bocs, ezt nem tudtam.
Kampman
BTW ha már politika: Két hónapja lépett itt életbe az új szigorított internet törvény (első lesitteltek már meg is vannak) az IP cím áthelyezések, VPN használatok tiltásáról. Korábban használtam, de már nem merem. Munkahelyen is tanakodtunk, aztán mindenki úgy vélte nem merjük.
Ezek után nekem minden otthoni dolog a demokrácia és liberalizmus csúcsa


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
mi volt ma reggel?
diverdoc
Felkelt a nap. Este le fog menni.
Kampman
köszönöm az infot, kedves vagy
diverdoc
Tényleg nem történt semmi rendkívüli. A döglődő Kelet-Európa egy újabb (ezúttal napsütéses) napra ébredt.
Kampman
Amadeus kérdése "hogy a ma reggeli után még mindig a népszavazás rágjuk" kérdeztem rá, hogy mi történt. Tekintve, hogy se rádiót, se tv-t nem tudok nézni, internetes oldalak többsége blokkolva, így néha akár fontos infokat is nehezebben kapok el. (Bowl.one nem blokkolt 😊, bár a belinkelt dolgok nagy részét nem tudom megnyitni)
diverdoc
Bocs, ezt nem tudtam.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mi volt ma reggel?
diverdoc
Felkelt a nap. Este le fog menni.
Kampman
köszönöm az infot, kedves vagy
diverdoc
Tényleg nem történt semmi rendkívüli. A döglődő Kelet-Európa egy újabb (ezúttal napsütéses) napra ébredt.
Kampman
Amadeus kérdése "hogy a ma reggeli után még mindig a népszavazás rágjuk" kérdeztem rá, hogy mi történt. Tekintve, hogy se rádiót, se tv-t nem tudok nézni, internetes oldalak többsége blokkolva, így néha akár fontos infokat is nehezebben kapok el. (Bowl.one nem blokkolt 😊, bár a belinkelt dolgok nagy részét nem tudom megnyitni)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Magyarországon évtizedek óta az megy, hogy az éppen kormányzó párt az állam szerepében dotálja a saját klientúráját és médiabirodalmát, a többieknek meg beint, hogy tessék a piacról megélni. A Népszabadság sokáig volt a haszonélvezője ennek, most a "rossz" oldalon állva érte őket az a pillanat, amelyet egyébként külföldön is sok nyomtatott sajtótermék átélt: hogy elfogytak az olvasók, mert 50-60 alatt mindenki a netről tájékozódik. Az állam épp nincs mellettük, a piac pedig beárazta őket, ahogy annak a piac törvényszerűségei szerint történnie kell. Nem tudom sajnálni őket, pláne nem a 89 előtti tevékenységüket figyelembe véve.
Kampman
És ezt te el is hiszed ebben az esetben? 😊

Amit a piaci törvényszerűségekről írsz az igaz, de ugye nem hiszed, hogy itt tényleg azért zárták be, mert szarul ment. Ha a piacnak bármi köze lenne a lapkiadáshoz az elmúlt 20 évben, a Nemzetet 2006-ban be kellett volna zárni, a Magyar Időket kiadni sem lenne érdemes (persze, pézmosadoda része működik), meg nem fizetett volna annyi pénzt Mediaworks az "üres", "veszteséges" Népszabadságért.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értem a gondolatmenetedet, de ez alapján még kevésbé lehet támadni a kormány népszavazást követő kvótaellenes magatartását, hiszen szerinted a hozzájárulást az ország vezetésének hatáskörében tartotta, és az OGY-nek, mint népképviseleti szervnek szabad belátása szerint joga van döntenie. És felesleges tagadni, hogy az elutasítással a többség álláspontját képviselik.
atapapa
Attól, hogy joga van hozzá, miért ne lehetne támadni? Elvileg demokrácia van, vagy mifene. Nem is értem mire gondolsz, eddig azt hittem a jogszerűség / alkotmányosság / többségi demokrácia elvén írod amit írsz, de most fonalat veszítettem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
mi volt ma reggel?
diverdoc
Felkelt a nap. Este le fog menni.
Kampman
köszönöm az infot, kedves vagy
diverdoc
Tényleg nem történt semmi rendkívüli. A döglődő Kelet-Európa egy újabb (ezúttal napsütéses) napra ébredt.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mi volt ma reggel?
diverdoc
 index.hu/belfold/2016/10/08/felfuggesztettek_a_nepszabadsag_kiadasat/
kristof
Ez nem jutott el eddig ide. Köszönöm.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.
dankodavid
Magyarország tényleg menthetetlenül be fog dőlni, de Nyugat-Európa se fogja plusz 20 évnél tovább húzni.

Egyébként meg annyi történt, hogy egy osztrák kiadó bezárt egy veszteséges lapot. A piac szabályai szerint. Nem ez a liberális mennyország?
Kampman
Legyel buszke a nyomorult cinizmusodra. Komolyan, meg allamtitkar is lehetsz.
dankodavid
Azért örülök, hogy nem a mondanivalómmal vitáztál, mert hát azzal nem nagyon lehet 😊
Kösz, tényleg cinikus vagyok, de annyira azért nem, hogy államtitkár is lehessek 😀
Kampman
Nem azert nem vitaztam, mert nem tudok, hanem, mert te is pontosan tudod, mekkora suttyo csusztatas, amit irtal. Ertelmetlen.
dankodavid
Magyarországon évtizedek óta az megy, hogy az éppen kormányzó párt az állam szerepében dotálja a saját klientúráját és médiabirodalmát, a többieknek meg beint, hogy tessék a piacról megélni. A Népszabadság sokáig volt a haszonélvezője ennek, most a "rossz" oldalon állva érte őket az a pillanat, amelyet egyébként külföldön is sok nyomtatott sajtótermék átélt: hogy elfogytak az olvasók, mert 50-60 alatt mindenki a netről tájékozódik. Az állam épp nincs mellettük, a piac pedig beárazta őket, ahogy annak a piac törvényszerűségei szerint történnie kell. Nem tudom sajnálni őket, pláne nem a 89 előtti tevékenységüket figyelembe véve.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mi volt ma reggel?
diverdoc
Felkelt a nap. Este le fog menni.
Kampman
köszönöm az infot, kedves vagy


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.
dankodavid
Magyarország tényleg menthetetlenül be fog dőlni, de Nyugat-Európa se fogja plusz 20 évnél tovább húzni.

Egyébként meg annyi történt, hogy egy osztrák kiadó bezárt egy veszteséges lapot. A piac szabályai szerint. Nem ez a liberális mennyország?
Kampman
Legyel buszke a nyomorult cinizmusodra. Komolyan, meg allamtitkar is lehetsz.
dankodavid
Azért örülök, hogy nem a mondanivalómmal vitáztál, mert hát azzal nem nagyon lehet 😊
Kösz, tényleg cinikus vagyok, de annyira azért nem, hogy államtitkár is lehessek 😀
Kampman
Nem azert nem vitaztam, mert nem tudok, hanem, mert te is pontosan tudod, mekkora suttyo csusztatas, amit irtal. Ertelmetlen.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.
dankodavid
Magyarország tényleg menthetetlenül be fog dőlni, de Nyugat-Európa se fogja plusz 20 évnél tovább húzni.

Egyébként meg annyi történt, hogy egy osztrák kiadó bezárt egy veszteséges lapot. A piac szabályai szerint. Nem ez a liberális mennyország?
Kampman
Legyel buszke a nyomorult cinizmusodra. Komolyan, meg allamtitkar is lehetsz.
dankodavid
Azért örülök, hogy nem a mondanivalómmal vitáztál, mert hát azzal nem nagyon lehet 😊
Kösz, tényleg cinikus vagyok, de annyira azért nem, hogy államtitkár is lehessek 😀
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.
dankodavid
Magyarország tényleg menthetetlenül be fog dőlni, de Nyugat-Európa se fogja plusz 20 évnél tovább húzni.

Egyébként meg annyi történt, hogy egy osztrák kiadó bezárt egy veszteséges lapot. A piac szabályai szerint. Nem ez a liberális mennyország?
Kampman
Azért ha csak arról lett volna szó, akkor tegnap még nem mondják azt a szerkesztőségieknek, hogy vasárnap költözés az új irodába és már a pizzák is meg vannak rendelve az ünnepségre...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.
dankodavid
Magyarország tényleg menthetetlenül be fog dőlni, de Nyugat-Európa se fogja plusz 20 évnél tovább húzni.

Egyébként meg annyi történt, hogy egy osztrák kiadó bezárt egy veszteséges lapot. A piac szabályai szerint. Nem ez a liberális mennyország?
Kampman
Legyel buszke a nyomorult cinizmusodra. Komolyan, meg allamtitkar is lehetsz.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.
dankodavid
Magyarország tényleg menthetetlenül be fog dőlni, de Nyugat-Európa se fogja plusz 20 évnél tovább húzni.

Egyébként meg annyi történt, hogy egy osztrák kiadó bezárt egy veszteséges lapot. A piac szabályai szerint. Nem ez a liberális mennyország?
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Ezt is megtehetik, es mi, a nep ezt is hagyni fogjuk kovetkezmenyek nelkul, mint mindent. Lesznek, akik tapsolnak majd hozza, es unneplik, hogy egy ujabb mocskos liberalis baszik ra, felesleges ezen idegeskedni. Itt kell hagyni az egesz orszagot, tiz even belul ugyis a fejukre szakad majd az egesz eu-s penzek nelkul, oroszoknak paks2 kifizetesevel, azt pedig ne akarja senki itthon nezni. En biztosan nem fogok, nem veletlenul passzivaltam a feleven es nem veletlen, hogy elkezdtem nezni a kulfoldi egyetemeket, lehetosegeket. Egy normalis, nyugodt eletre vagyo fiatalkent, aki tenyleg csak azt akarja, hogy az allam bekenhagyja, ne akarjon belepofazni az eletebe, ez az egyetlen normalis lehetoseg.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
És hogy jön be a 2/3 tulajdoni hányad a képbe a mostani esettel, vagy akár az én példámmal kapcsolatban? Ez a példa nem fals, nem illik ide, sehogyan se. Hol volt itt 2/3? Vagy te tudsz valamit és az a 3,3 millió ember valójában az ország 2/3-a?
StormST
Ebből látszik, hogy a saját példádat se érted.
A 2/3-nyi tulajdoni hányad a múlt vasárnapra vonatkoztatva a törvényhozást jelenti. A 100 lakóból 46 rózsa pedig az érvénytelen népszavazást.
atapapa
😀

Az én példám és a te példád köszönő viszonyban sincs egymáshoz. Te emberek feje fölött döntő emberekről beszélsz, ami arra jó példa, hogy mennyire nincs értelme az egésznek, mert ha a 46 tulipánt mondott volna, a 2/3 akkor is leszarná a fejüket, ha le akarja, mert nekik épp a rózsa tetszik. (Bár ha ez valakinek rendben van, akkor nem értem, hogy miért zavarja, ha az EU dönt a feje fölött a sorsáról a megkérdezése nélkül, de ez már egy másik téma)

Én közben arról beszéltem, hogy a 46 (vagy az én példámban a 95) véleménye nem számít csak azért, mert a 46 sok, sőt lehet, hogy a legtöbb a történelemben, ha ahhoz kevés, hogy ők maguk döntsenek, mert vannak szabályok, amik megszabják mi számít és mi nem.

Megkerülted az én példámat, nem nyilvánítottál róla véleményt, csak hoztál egy másikat...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
mi volt ma reggel?
diverdoc
Felkelt a nap. Este le fog menni.
több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
mi volt ma reggel?
diverdoc
 index.hu/belfold/2016/10/08/felfuggesztettek_a_nepszabadsag_kiadasat/

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mi volt ma reggel?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Ti még mindig a népszavazás szarját rágjátok a ma reggel után?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
És hogy jön be a 2/3 tulajdoni hányad a képbe a mostani esettel, vagy akár az én példámmal kapcsolatban? Ez a példa nem fals, nem illik ide, sehogyan se. Hol volt itt 2/3? Vagy te tudsz valamit és az a 3,3 millió ember valójában az ország 2/3-a?
StormST
Ebből látszik, hogy a saját példádat se érted.
A 2/3-nyi tulajdoni hányad a múlt vasárnapra vonatkoztatva a törvényhozást jelenti. A 100 lakóból 46 rózsa pedig az érvénytelen népszavazást.