Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
„Kedves Rasi, a gyűlölködőket, irigykedőket és gonoszakat sajnálni kell. Sajnáljuk őket együtt és imádkozzunk azért, hogy ne legyen nékik túl késő rájönni arra, hogy ezzel a leginkább saját maguknak ártottak. Bátran, okosan! Úgy, ahogy édesapád teszi! Szeretettel üdvözöllek” – írta FB bejegyzésében Siklósi Beatrix, a közmédia munkatársa.
Te Úr Isten!!! :#Klaci79
Mi az úr isten? Tudjuk, hogy a nyolc óra munka, nyolc óra pihenés, nyolc óra szórakozásból felemelték a munkát 10 órára, így már belefér 2 óra nyalás is. 😊peterk2005
nézd, mindenki pótolható, még a szakemberek is, hát még...
és aki egy cseppet is figyelemmel követi az eseményeket, az csak azon csodálkozik, hogy miért ez az egy bejegyzés van, miért nem huszonkétezer-négyszázhatvanöt.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
„Kedves Rasi, a gyűlölködőket, irigykedőket és gonoszakat sajnálni kell. Sajnáljuk őket együtt és imádkozzunk azért, hogy ne legyen nékik túl késő rájönni arra, hogy ezzel a leginkább saját maguknak ártottak. Bátran, okosan! Úgy, ahogy édesapád teszi! Szeretettel üdvözöllek” – írta FB bejegyzésében Siklósi Beatrix, a közmédia munkatársa.
Te Úr Isten!!! :#Klaci79
Mi az úr isten? Tudjuk, hogy a nyolc óra munka, nyolc óra pihenés, nyolc óra szórakozásból felemelték a munkát 10 órára, így már belefér 2 óra nyalás is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 778
Tudom-tudom, demokrácia van, pár napja mégis megbasztak 3 fideszes képviselőt 300 ftra mert merészelték az előirányzottakhoz képest a rossz gombot megnyomni... 😀😀peach
Az Egyesült Királyságban nem úszták volna meg ennyivel. 😉
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
Tudom-tudom, demokrácia van, pár napja mégis megbasztak 3 fideszes képviselőt 300 ftra mert merészelték az előirányzottakhoz képest a rossz gombot megnyomni... 😀😀peach
A frakciófegyelem is a demokrácia része.
Nem kötelező bent ülni a frakcióban.
Sőt, aki listán kapta a mandátumát, az ha nem tetszik neki, vissza is adhatja.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Tudom-tudom, demokrácia van, pár napja mégis megbasztak 3 fideszes képviselőt 300 ftra mert merészelték az előirányzottakhoz képest a rossz gombot megnyomni... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Lejárató akciót terveztek Pintér ellen

mmo.hu

Szóval valaki azt akarta állítani hogy Sanyi Bácsi talpig becsületes ember?

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.youtube.com/watch?v=_URlpl1CyDM

😊 jófajta

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
téged, mint a téma remek ismerőjét, indítványozom hogy küldjünk ki Lauseanne-ba közadakozásból, hogy megtudjuk, legalább ehhez ért-e.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
1: kedves édesapa ugyanezt elmondhatná az embereinek is, akik nem mellesleg épp most rabolják le az országot
2: ha ez egy minden szempontból efogadható magyarázat a vagyoni helyzetre, akkor lehet hogy bepróbálkozom vele én is.

Cégautó adós ügyben van épp a NAV-al egy kis levelezésem, esetleg megírom nekik: "Feleségemmel önálló családunk van, saját lábunkon állunk, saját erőnkből boldogulunk, saját életünket éljük."

Vajon azt írnák vissza, hogy : "Köszönjük tájékoztatását, ez mindent megmagyaráz, többé nem is zavarjuk ezzel kapcsolatban." ?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
apucit a mai napig nem érti senki, hogy mit keresett az ÁJK-n, a Bibót meg pláne.[/spoiler]Amadeus91
mer' a zapja bent volt a szervezetbenslowmotion
van benne valami. Ismerek olyan bibósokat akik vitték is valamire a pályán, hát a Vida-Orbán-Kövér vonulat miatt fogják a fejüket becsületesen. Simicskát viszont eddig mindenki zseninek tartotta, teljesen más kaliber. (ha már Bibó)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
apucit a mai napig nem érti senki, hogy mit keresett az ÁJK-n, a Bibót meg pláne.[/spoiler]Amadeus91
mer' a zapja bent volt a szervezetben
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
ő legalább tanult, és felhasználja a tanultakat a szakmájában.
apuci is tanult, de ő leginkább kihasználja a tanultakat. már amikor emélkszik arra, hogy mit tanult.slowmotion
apucit a mai napig nem érti senki, hogy mit keresett az ÁJK-n, a Bibót meg pláne. Nincs mit kihasználnia. | Gáspár fia viszont jó eszű gyerek, az anyjára ütött. |
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
Ugye nem kajáljátok be a Habony-művek eme csodás legújabb alkotását?Gyurma Pappa
És azt ígérik, hogy most egy jódarabig minden héten lesz új műsor. 😉

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Ugye nem kajáljátok be a Habony-művek eme csodás legújabb alkotását?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
Nem a Kempinskiben volt sales manager gyakornok 2-3 evig?

Abbol siman kijon a tandij.
Kar hogy en 30 eves bef banki alkalmazottkent az olcsobb INSEAD MBA-t tuti nem tudnam kigazdalkodni.

Asszem szakmat kene valtanom.Igor
vagy adoptáltasd magad


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
Nem a Kempinskiben volt sales manager gyakornok 2-3 evig?

Abbol siman kijon a tandij.
Kar hogy en 30 eves bef banki alkalmazottkent az olcsobb INSEAD MBA-t tuti nem tudnam kigazdalkodni.

Asszem szakmat kene valtanom.Igor
vagy inkább családot.
több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
Csupa jó szándék vezérelt! Örökké ez a rosszindulat 😀Klaci79
Svájcban tiszta szopás az élet a magyar lányoknak.
Erre még te is bántod szegényt.Sobri Jóska
„Kedves Rasi, a gyűlölködőket, irigykedőket és gonoszakat sajnálni kell. Sajnáljuk őket együtt és imádkozzunk azért, hogy ne legyen nékik túl késő rájönni arra, hogy ezzel a leginkább saját maguknak ártottak. Bátran, okosan! Úgy, ahogy édesapád teszi! Szeretettel üdvözöllek” – írta FB bejegyzésében Siklósi Beatrix, a közmédia munkatársa.

Te Úr Isten!!! :#
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 855 — Dr Kongó fan

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
Nem a Kempinskiben volt sales manager gyakornok 2-3 evig?

Abbol siman kijon a tandij.
Kar hogy en 30 eves bef banki alkalmazottkent az olcsobb INSEAD MBA-t tuti nem tudnam kigazdalkodni.

Asszem szakmat kene valtanom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
Csupa jó szándék vezérelt! Örökké ez a rosszindulat 😀Klaci79
Svájcban tiszta szopás az élet a magyar lányoknak.
Erre még te is bántod szegényt.

több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
Csupa jó szándék vezérelt! Örökké ez a rosszindulat 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.Sobri Jóska
ő legalább tanult, és felhasználja a tanultakat a szakmájában.
apuci is tanult, de ő leginkább kihasználja a tanultakat. már amikor emélkszik arra, hogy mit tanult.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!Klaci79
Simán hihető, hogy az édesapja nélkül is keres egy rakás pénzt.
Svájcban él, egyértelmű, hogy mit csinál, de ezt a FB-ra mégse írhatja ki.
Nem kéne örökké konspirálni elvtárs.

több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Ezt üzeni ez a kedves lány az őt a pénzügyi helyzete miatt csúnyán kikezdő és vélhetően drogos firkászoknak!
Külön szeretném kiemelni a bölcs édesapa családhoz intézett tanításait, melyet átvett tőle egy volt amerikai elnök is!
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Ha megkérdeznék Vidát, nyilvánvalóan azt mondaná, hogy kényszer nélkül, önszántából tett feljelentést.Amador
Nyilvánosan fenyegette meg, hogy elveszíti az állását ha nem indít pert. Sokmindent ki lehet magyarázni, -hogy félreértették, nem úgy gondoltam, nem pont úgy fogalmaztam, stb...- de ezt hogyan?

Amúgy tisztában vagyok vele, hogy mennyi értelme van OV-t feljenteni bármiért is.Jan
Az ügyészség például mondhatja azt, hogy nem valósult meg bűncselekmény, mert Vida szabad akaratából cselekedett, már Orbán beszéde előtt elhatározta, hogy feljelentést tesz, sőt, a miniszterelnök kijelentéséről csak a feljelentés után értesült, így az nem is befolyásolhatta a döntését. Mivel elégtételt akar venni Goodfrienden, az ügyvivő feljelentése nem okozhatott neki jelentős érdeksérelmet, pont ellenkezőleg. Jelentős érdeksérelem hiányában pedig nem következhet be kényszerítés. Azonkívül, Vida munkáltatója Varga Mihály, így Orbán nem is válthatja le. Ezt a NAV elnöke is tudja, ezért nem is érezhette fenyegetőnek a miniszterelnök szavait. Harmadrészt, az adatgyűjtés során Vida azt mondta, hogy "30 éve ismerjük egymást Viktorral, sosem kényszerítene semmire, nevetséges ez az egész ügy". Világos tehát, hogy az állítólagos sértettben semmiféle félelem nem keletkezett, szóval nem lehet sem fenyegetésről, sem erőszakról beszélni, amelyek nélkül megint csak nincs kényszerítés.

Persze lehet, hogy amit leírtam az jogi nonszensz, de a jog nem matematika, ha arra van szükség, akkor a szabályokat rugalmasan lehet értelmezni, szóval kijöhet valami nyakatekert indoklás a feljelentés visszadobásakor.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.hir24.hu/nagytotal/2014/12/18/borbely-jozsef-kedden-14.30-kor-atvette-a-hatalmat-magyarorszag-felett/

itt a reális alternatíva 😊
néhol felsikongattam.gabtsi
"Enyém volt a kecskeméti bútorgyár. Azoktól vettem, akik privatizálták, de nem a saját nevemre, kvázi volt egy strómanom, mert akkor már zajlottak felszámolási eljárásaim, amik miatt úgy gondoltam, így célszerű. Ez nem ilyen bármi alóli kibújás, hanem egyszerűen az akkori környezetben ez volt az üzletpolitikai érdek. Aztán ellopták tőlem........................
.................de a bútorgyáramat azért újraindítom, sportból, ha visszakerül az én tulajdonomba"
ittvanakuttya ásva el, méghogy apostoli, még a privatizációs-mutyiból ittmarad


Aki nem hiszi, annak utánajárnak