Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
A CÖF "szerint a Parlament előtt tartott vasárnapi demonstráció helyes szándékát hiteltelenné tette, hogy egy olyan kormány volt minisztere szólalt föl, amely eltűrte a neonáci Vér és Becsület egyesület 2007. február 10-ei Hősök téri felvonulását, és sajnálatosnak tartják, hogy a demonstráción egy "veszélyes ideológia mentén Bajnai és Mesterházy politikai vágyainak kiszolgálóivá próbálta tenni az ott megjelent, őszinte felháborodását kifejezni vágyó tömeget". (Bajnai Gordon 2007 júliusától volt miniszter.)"Respekt annak a köztévés híradósnak, aki a zárójeles megjegyzést a végére biggyesztette.
www.hirado.hu/Hirek/2012/12/03/10/COF_hiteltelenne_valt_a_Kossuth_teri_megmozdulas.aspx
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
index.hu/gazdasag/penzbeszel/2012/12/01/diktatorok_kezikonyve/Elég sok mindent lehetne idézni, de:
"A bukásra, a lassú és sehova sem tartó sodródásra ítélt országokban a hatalom erősen központosított, lényegében egy diktatórikus vezető kezében van, aki kis koalícióval működik, vagyis a befolyásos és a hatalmának fenntartását illetve növelését szolgáló személyek kis klikkjét kell jól tartania, miközben a választási rendszert olyan formán alakíthatja, hogy a választópolgárok minél kisebb és minél könnyebben „megvehető” része már biztosítsa számára a hatalom megtartását. Ehhez átszabja a választási körzetek határait (gerrymandering) és a választáson való részvételt valamilyen a választásra jogosultak számát csökkentő regisztrációhoz köti, hogy ezzel is minimalizálja a (számára veszélyes) választói részvételt. Az erőszakos vagy éppen demokratikus módon hatalomra kerülő diktatórikus vezetés viszonylag gyorsan átírja az alkotmányt, hogy növelje újraválasztásának esélyeit, illetve csökkentse ellenzékének a részvételét a törvényalkotásban, valamint a következő a választásokon."
több mint 13 éve
Megvan a megoldás, azt kell mondanunk külföldön, hogy Matolcsy valójában csaló és sohasem hallottunk róla, így talán megússzuk.index.hu/kulfold/2012/11/30/spanyol_csalo_verte_at_az_ukran_allamot/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
index.hu/belfold/2012/11/30/tgm_szanyi_scheiring/+ hogy senkise maradjon ki az április elsejéből 😀

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
www.hir24.hu/belfold/2012/11/30/orban-forintrol-adorol-rezsirol-politikai-mubalherol/Amadeus91"22 éven át voltam Magyarország legfőbb sebésze! Én meg a Matolcsy!"
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
tenytar.blog.hu/2012/11/30/lex_baratok_es_ellensegek_folytatjuk?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_30&utm_campaign=indexKoriA legfontosabb, a lex Orbán kimaradt. Ez maga az alaptörvény és kapcsolódó részei, ami alkotmányossági kifogások ellen véd. Ráadásul a közeljövőben beemelik Salamon Lászlót és még egy havert a testületbe, így már a többség is az ő oldalukon lesz.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Ugyanez zsiráfban nincs?😀 (vigyorgó cápafejet hogyan lehet eszközölni?)Amadeus91Így: 😂 | Állj rá az egérmutatóval! | Atari
több mint 13 éve
😀 (vigyorgó cápafejet hogyan lehet eszközölni?)Amadeus91Így: 😂 | Állj rá az egérmutatóval! |
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
😀 A csali, ezért fognak sokan elmenni szavazni.Van benne logika. Valószínüleg ők a Pest megye nyújtotta hátrányokat érezték annak előnyei nélkül... De van itt nagykőrösi, mondja el ő!Jaja, jogosnak tűnik az érvelésük. De ez a második kérdés mégis micsoda? 😀Schleck
www.origo.hu/itthon/20121129-nagykoros-levalna-pest-megyerol.html
csi77
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Van benne logika. Valószínüleg ők a Pest megye nyújtotta hátrányokat érezték annak előnyei nélkül... De van itt nagykőrösi, mondja el ő!Jaja, jogosnak tűnik az érvelésük. De ez a második kérdés mégis micsoda? 😀
www.origo.hu/itthon/20121129-nagykoros-levalna-pest-megyerol.html
csi77
több mint 13 éve
Van benne logika. Valószínüleg ők a Pest megye nyújtotta hátrányokat érezték annak előnyei nélkül... De van itt nagykőrösi, mondja el ő!www.origo.hu/itthon/20121129-nagykoros-levalna-pest-megyerol.html
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Mondjuk azok inkább MSZP-s sikerek, eddig ugyanis azok voltak, csak a választások után derült ki DK-s kötődésük.Ettől függetlenül ezek a "Nem felejtünk" videók, plakátok, netes hirdetések telitalálatok.Nem vagyok Gyurcsány-fan, de ezek a plakátok pont a DK-s időközi választási sikerek előtt jöttek ki.
Szakmailag tökéletesek, pont azt és úgy mondják, ahogy kell, semmi sallang, bonyolítás, kimondottan ügyes.Sobri Jóska
Dzsokijuing
több mint 13 éve
hvg.hu/gazdasag/20121129_Matolcsy_igy_kell_alkalmazkodni_az_uj_ipaNem. Az irány elvileg jó. Csak nem erre utal az egyetemek leépítése meg a pályázatok irányultsága sem, aminek a nagy része termelőgépeket támogat. Ráadásul az adópolitika is inkább az egyszerű munkaköröket támogatja.
rossz az irány.Amadeus91

több mint 13 éve
Az tény, hogy az átlagszavazó nem túl fogékony a gazdasági statisztikákra és adatokra. Éppen ezért valószínűleg keveseket izgat fel az évekkel ezelőtti hiány elszállása, annál inkább a jelenlegi reálbércsökkenésük.Más párttól (LMP, Jobbik) jobban vevő lenne a nép ezekre az üzenetekre, de pont a Fidesztől az országot tönkre tevő politikusokra mutogatni finom szólva is visszafelé sül el.

több mint 13 éve
Ettől függetlenül ezek a "Nem felejtünk" videók, plakátok, netes hirdetések telitalálatok.Nem vagyok Gyurcsány-fan, de ezek a plakátok pont a DK-s időközi választási sikerek előtt jöttek ki.
Szakmailag tökéletesek, pont azt és úgy mondják, ahogy kell, semmi sallang, bonyolítás, kimondottan ügyes.Sobri Jóska
Szóval első körben:
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Ettől függetlenül ezek a "Nem felejtünk" videók, plakátok, netes hirdetések telitalálatok.Szakmailag tökéletesek, pont azt és úgy mondják, ahogy kell, semmi sallang, bonyolítás, kimondottan ügyes.
több mint 13 éve
Mondjuk amikor ezeket a debil hirdetéseket meglátom, akkor ez a mondat jut eszembe:"Ha megnézik, hogy mi minden történt az elmúlt egy évben Magyarországon a pénzügyi stabilitás helyreállítása érdekében, akkor ez valószínűleg túlzás nélkül minősíthető világrekordnak" OV 2010.07.21.
több mint 13 éve
Jó, csak alig pár napja egy ugyanilyen ábrával röhögtél Orbánék pofájába. Kár, hogy nincs itt a fórumon egy valódi fidesznyik, aki most ezt a videót úgy linkelte volna be, hogy íme, matematika.a hülyeség, az nem győz meg.Amadeus91😀 (vigyorgó cápafejet hogyan lehet eszközölni?)Amadeus91Na mi van, nem mindig győz meg a matematika?Rajna
több mint 13 éve
a hülyeség, az nem győz meg.😀 (vigyorgó cápafejet hogyan lehet eszközölni?)Amadeus91Na mi van, nem mindig győz meg a matematika?Rajna
több mint 13 éve
😀 (vigyorgó cápafejet hogyan lehet eszközölni?)Amadeus91Na mi van, nem mindig győz meg a matematika?
