Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
Antiszemita provokáció a kormánykommunikációbanvalami elvetemült már négyszer smittelte lényegében ugyanazt a szöveget a teljes bizalommal hozzáfordulóknak.
kepviselofunky.blog.hu/2012/11/27/antiszemita_provokacio_a_kormanykommunikacioban
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
www.ellenszek.hu/index.php/kultura/911-mi-valtozott-az-elmult-110-ev-alattS nem Ady volt vátesz, hanem mi érkeztünk meg. 110 éves köridejű körhinta.
Na, helyben vagyunk.zinedine5
Vajon befizetett minket valaki egy második menetre?
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
www.ellenszek.hu/index.php/kultura/911-mi-valtozott-az-elmult-110-ev-alattNa, helyben vagyunk.
több mint 13 éve
Filmajánló itt még úgysem volt, a kritika végi értékelés érdekes:potus.postr.hu/a-politika-gyonyoru-mocska
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Teljesen az alapvicc jutott eszembe:A Jobbik-magyarázkodás (kettős állampolgárokra gondoltak) után pedig ez:
- Van Önöknél antiszemitizmus?
- Nincs, de igény volna rá...Sobri Jóska
- Ismered te a Kohnt?
- Nem.
- Na és a Grünt?
- Akkor már inkább a Kohnt.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Teljesen az alapvicc jutott eszembe:- Van Önöknél antiszemitizmus?
- Nincs, de igény volna rá...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Gyöngyösi felszólalása után szórványos taps...Hogy a Jobbik zsidózik, nem meglepő. De hogy ez elhangozhat a magyar parlamentben, anélkül, hogy bárki felállna, hogy bárki hangot adna felháborodásának – ez szégyen. Mi szégyelljük magunkat. Pedig nem nekünk kéne."Magyarország, 2012. Nem '38, 2012!... szomorú...
több mint 13 éve
Teljes utánlövés. Nem szóltak neki, hogy létezik zsidó nyilvántartás? Használja!Vagy nagyon is jól tudta, hogy mit, mikor kell csinálni. Szóltak neki. Véletlen pont a választási törvény elfogadásának a napján jutott eszébe ez a provokáció. Konteó, de annak megfelel. 😀 tomi-tomimagyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659Hülyébb ez se lesz.
Amadeus91
atapapa
matula.hu/izsdb/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Vagy nagyon is jól tudta, hogy mit, mikor kell csinálni. Szóltak neki. Véletlen pont a választási törvény elfogadásának a napján jutott eszébe ez a provokáció. Konteó, de annak megfelel. 😀magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659Hülyébb ez se lesz.
Amadeus91
atapapa
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Gondolod előtte nem nézett körül? Szegedi Csanád intő példa neki is. Kérdés, elég alapos volt-e..magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659Hülyébb ez se lesz.
Amadeus91
A nagy listázásban nehogy ő is találjon valami aggasztót a családfában. atapapa
több mint 13 éve
magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659Hülyébb ez se lesz.
Amadeus91
A nagy listázásban nehogy ő is találjon valami aggasztót a családfában.
több mint 13 éve
magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659erre mit lehet kommentálni?!
hetek.hu/belfold/201202/a_gyongyosi_akta
több mint 13 éve
szeged.hir24.hu/szeged/2012/11/26/deutsch-tamas-elso-szamu-szivugye-a-kisz/Amadeus91zseniális ha igaz. bár biztos nem az. vagy még fiatal volt és kellett a pénz. ja, az másik műfajban igaz.
„Hogy ide jutottunk, az tény, hogy miért, annak sok oka van. Elöljáróban azonban köteles vagyok megjegyezni: a fent említett kijelentés alól, mely szerint iskolánk diákságának nem első számú szívügye a KISZ, szerencsére van kivétel. Közéjük sorolom magamat is”
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Nem szövetség, Terméktanács.fairy tale....Azert ők is bekaphatják. 1. Burgonya szövetség ... Lassan az út melletti pitypang megvedesere is lesz egy szövetség...
Elképesztő árakat kapunk az ünnepekreapeszos
2. Ha 250%-al nőtt a termelői költségük én megeszem a kalapomToca
Van sok szép, nekem a kedvencem az Éticsiga Terméktanács és a Konzervuborka .
De itt van mind:
www.vm.gov.hu/main.php?folderID=2216
több mint 13 éve
fairy tale....Azert ők is bekaphatják. 1. Burgonya szövetség ... Lassan az út melletti pitypang megvedesere is lesz egy szövetség...
Elképesztő árakat kapunk az ünnepekreapeszos
2. Ha 250%-al nőtt a termelői költségük én megeszem a kalapom
több mint 13 éve
Kormányunk nem éppen a privatizáció, sokkal inkább az államosítás irányába mozog (mondjuk ha a haveroknak kell majd privatizálni, találnak rá indokot, csak ott meg éppen az lesz az érdek, hogy ne kerüljön sokba). Adókat lehet emelni a végtelenségig, de a másik oldalon párja lesz a zuhanó fogyasztás, foglalkoztatás és GDP, a végén az egyenleg meg jó ha nem lesz mínuszos, bár valószínűleg az lesz. Az EU-ból meg hiába jönne a pénz, ha nem tudjuk lehívni.Mindig lesz mit privatizálni, az állami vagyon óriási, lehet emelni illetékeket, adókat (jövőre 29% áfa, stb.), jön pénz az EU-ból, stb.Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.KoriEgy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKoriEzt mire alapozod?Sobri Jóska
A malacperselyek sosem fogynak el.Sobri Jóska

több mint 13 éve
Mindig lesz mit privatizálni, az állami vagyon óriási, lehet emelni illetékeket, adókat (jövőre 29% áfa, stb.), jön pénz az EU-ból, stb.Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.KoriEgy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKoriEzt mire alapozod?Sobri Jóska
A malacperselyek sosem fogynak el.
több mint 13 éve
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKoriEzt mire alapozod?Sobri Jóska

több mint 13 éve
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKoriEzt mire alapozod?
több mint 13 éve
Lehet anyázni az IMF-et, de az adósság visszafizetési kilátásaink nem túlzottan rózsásak. Ott ahol senki sem mer beruházni, mert félti azokat a kormánytól (szó szerint és átvitt értelemben is), mégis milyenek a GDP kilátások? Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyek, akkor pedig nagy baj lesz. Az eddigi "ügyeskedés" sok mindennek mondható, csak fenntarthatónak nem.
