Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831


😀 (vigyorgó cápafejet hogyan lehet eszközölni?)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Antiszemita provokáció a kormánykommunikációban
valami elvetemült már négyszer smittelte lényegében ugyanazt a szöveget a teljes bizalommal hozzáfordulóknak.
 kepviselofunky.blog.hu/2012/11/27/antiszemita_provokacio_a_kormanykommunikacioban

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.ellenszek.hu/index.php/kultura/911-mi-valtozott-az-elmult-110-ev-alatt

Na, helyben vagyunk.zinedine5
S nem Ady volt vátesz, hanem mi érkeztünk meg. 110 éves köridejű körhinta.
Vajon befizetett minket valaki egy második menetre?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
 www.ellenszek.hu/index.php/kultura/911-mi-valtozott-az-elmult-110-ev-alatt

Na, helyben vagyunk.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Filmajánló itt még úgysem volt, a kritika végi értékelés érdekes:
 potus.postr.hu/a-politika-gyonyoru-mocska

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Teljesen az alapvicc jutott eszembe:
- Van Önöknél antiszemitizmus?
- Nincs, de igény volna rá...Sobri Jóska
A Jobbik-magyarázkodás (kettős állampolgárokra gondoltak) után pedig ez:
- Ismered te a Kohnt?
- Nem.
- Na és a Grünt?
- Akkor már inkább a Kohnt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Teljesen az alapvicc jutott eszembe:
- Van Önöknél antiszemitizmus?
- Nincs, de igény volna rá...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Gyöngyösi felszólalása után szórványos taps...Hogy a Jobbik zsidózik, nem meglepő. De hogy ez elhangozhat a magyar parlamentben, anélkül, hogy bárki felállna, hogy bárki hangot adna felháborodásának – ez szégyen. Mi szégyelljük magunkat. Pedig nem nekünk kéne."

Magyarország, 2012. Nem '38, 2012!... szomorú...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.
atapapa
Vagy nagyon is jól tudta, hogy mit, mikor kell csinálni. Szóltak neki. Véletlen pont a választási törvény elfogadásának a napján jutott eszébe ez a provokáció. Konteó, de annak megfelel. 😀 tomi-tomi
Teljes utánlövés. Nem szóltak neki, hogy létezik zsidó nyilvántartás? Használja!
 matula.hu/izsdb/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.
atapapa
Vagy nagyon is jól tudta, hogy mit, mikor kell csinálni. Szóltak neki. Véletlen pont a választási törvény elfogadásának a napján jutott eszébe ez a provokáció. Konteó, de annak megfelel. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.

A nagy listázásban nehogy ő is találjon valami aggasztót a családfában. atapapa
Gondolod előtte nem nézett körül? Szegedi Csanád intő példa neki is. Kérdés, elég alapos volt-e..
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.

A nagy listázásban nehogy ő is találjon valami aggasztót a családfában.

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659

erre mit lehet kommentálni?!

 hetek.hu/belfold/201202/a_gyongyosi_akta
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 szeged.hir24.hu/szeged/2012/11/26/deutsch-tamas-elso-szamu-szivugye-a-kisz/Amadeus91
zseniális ha igaz. bár biztos nem az. vagy még fiatal volt és kellett a pénz. ja, az másik műfajban igaz.
Hogy ide jutottunk, az tény, hogy miért, annak sok oka van. Elöljáróban azonban köteles vagyok megjegyezni: a fent említett kijelentés alól, mely szerint iskolánk diákságának nem első számú szívügye a KISZ, szerencsére van kivétel. Közéjük sorolom magamat is

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 szeged.hir24.hu/szeged/2012/11/26/deutsch-tamas-elso-szamu-szivugye-a-kisz/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
fairy tale....

Elképesztő árakat kapunk az ünnepekreapeszos
Azert ők is bekaphatják. 1. Burgonya szövetség ... Lassan az út melletti pitypang megvedesere is lesz egy szövetség...
2. Ha 250%-al nőtt a termelői költségük én megeszem a kalapomToca
Nem szövetség, Terméktanács.
Van sok szép, nekem a kedvencem az Éticsiga Terméktanács és a Konzervuborka .
De itt van mind:
 www.vm.gov.hu/main.php?folderID=2216

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
fairy tale....

Elképesztő árakat kapunk az ünnepekreapeszos
Azert ők is bekaphatják. 1. Burgonya szövetség ... Lassan az út melletti pitypang megvedesere is lesz egy szövetség...
2. Ha 250%-al nőtt a termelői költségük én megeszem a kalapom
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
fairy tale....

Elképesztő árakat kapunk az ünnepekre
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?Sobri Jóska
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.Kori
Mindig lesz mit privatizálni, az állami vagyon óriási, lehet emelni illetékeket, adókat (jövőre 29% áfa, stb.), jön pénz az EU-ból, stb.
A malacperselyek sosem fogynak el.Sobri Jóska
Kormányunk nem éppen a privatizáció, sokkal inkább az államosítás irányába mozog (mondjuk ha a haveroknak kell majd privatizálni, találnak rá indokot, csak ott meg éppen az lesz az érdek, hogy ne kerüljön sokba). Adókat lehet emelni a végtelenségig, de a másik oldalon párja lesz a zuhanó fogyasztás, foglalkoztatás és GDP, a végén az egyenleg meg jó ha nem lesz mínuszos, bár valószínűleg az lesz. Az EU-ból meg hiába jönne a pénz, ha nem tudjuk lehívni.


több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?Sobri Jóska
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.Kori
Mindig lesz mit privatizálni, az állami vagyon óriási, lehet emelni illetékeket, adókat (jövőre 29% áfa, stb.), jön pénz az EU-ból, stb.
A malacperselyek sosem fogynak el.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
volt már?
 atv.hu/belfold/video-20121122_ez_a_fidesznek_az_izeje
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?Sobri Jóska
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.


több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Lehet anyázni az IMF-et, de az adósság visszafizetési kilátásaink nem túlzottan rózsásak. Ott ahol senki sem mer beruházni, mert félti azokat a kormánytól (szó szerint és átvitt értelemben is), mégis milyenek a GDP kilátások?

Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyek, akkor pedig nagy baj lesz. Az eddigi "ügyeskedés" sok mindennek mondható, csak fenntarthatónak nem.