Soccer VB 2026
22 feliratkozó
28 napja
Menetrend:Június 28., vasárnap
4:00 Algéria - Ausztria (Kansas City)
4:00 Jordánia - Argentína (Dallas)
21:00 Dél-Afrika - Kanada (tizenhatoddöntő, Los Angeles)
Színes tippjáték:
Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marokkó: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika
Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Kongói DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szenegál: Jerico, Nandito
Egyéb tippjáték:
VB tippelde
tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy
play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA
Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi
Szerkesztette: Löfli
14 napja
nyilván nem volt elég rajongó tőlük, vagy nem tudták megvenni a jegyet vagy csak nem tudtak beutazniA svajciak es a katariak pont leszarjak szerintem az 1000 dollaros belepot. 🙂Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.nem a stadion mérete a baj, hanem hogy 1000$ a belépő
Stez
Negritis, a vajda
De egy 75K-s stadion picit indokolatlan egy ilyen parositasra, mert ilyen meccsre meg a koztes drukkerek sem nagyon mennenek el, 1000 dollarert foleg, de amugy szerintem 200-ert sem.
Stez
bármi lehet
de ha értemelesebb áron lenne akkor a helyiek is mentek volna
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
14 napja
ez hogy nem volt les????
14 napja
mehet a kék sátorba
https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
14 napja
Stadiums must have a capacity of at least 40,000 for group-round matchesMindosszesen az osszes MLS-ben szereplo klubnak a stadionja. 😀Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
NB2
Ugyhogy lehetne valogatni, rengeteg 25-40K kozotti van.
Stez
Elv ez a szabály
EB-n is minimum a 30k
14 napja
A svajciak es a katariak pont leszarjak szerintem az 1000 dollaros belepot. 🙂Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.nem a stadion mérete a baj, hanem hogy 1000$ a belépő
Stez
Negritis, a vajda
De egy 75K-s stadion picit indokolatlan egy ilyen parositasra, mert ilyen meccsre meg a koztes drukkerek sem nagyon mennenek el, 1000 dollarert foleg, de amugy szerintem 200-ert sem.
14 napja
Elvileg 45.000 az alsó határ, ezért kellett a torontói stadiont is bővíteni alkalmi lelátókkal.Mindosszesen az osszes MLS-ben szereplo klubnak a stadionja. 😀Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
NB2
Ugyhogy lehetne valogatni, rengeteg 25-40K kozotti van.
Stez
14 napja
ez sztem les
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
14 napja
katari kapus meg se mozdul 😕
14 napja
ez se feltétlen igaz, pl a mai Metlifeos meccsen is várják a közlekedési káoszt.gondolom egy NFL stadion jobban belogisztikázott stadionegyetemi pályák fix lennénekAzert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
NB2
zacknorb
NB2
de pl Oregon jó volt az IAAF-nek vb-re...
14 napja
Mindosszesen az osszes MLS-ben szereplo klubnak a stadionja. 😀Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
NB2
Ugyhogy lehetne valogatni, rengeteg 25-40K kozotti van.
14 napja
az milyen jégkorongos megoldás volt!
14 napja
gondolom egy NFL stadion jobban belogisztikázott stadionegyetemi pályák fix lennénekAzert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
NB2
zacknorb
14 napja
Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.nem a stadion mérete a baj, hanem hogy 1000$ a belépő
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
14 napja
egyetemi pályák fix lennénekAzert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
NB2
14 napja
Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.van kisebb stadion Amerikában? 😊
Stez
14 napja
Elsőre azt hittem a svájciak a pirosak. Mondom kemény kezdés, hogy 1 perc után gólt kapnak. Aztán mondjuk a kommentátor, hogy ők a fehérek.Embolo? 😊
Sixo
14 napja
Azert itt is vannak szep szammal ures helyek. Nem ertem, minek kell ilyen meccset mondjuk 75K-s stadionba betenni.
14 napja
vagy a mosott pénztMi a faszom ez a világoszöld mez SvájconA hegyi legelőket szimbolizálja. Vagy izé.
warr_b
slowmotion
14 napja
Mi a faszom ez a világoszöld mez SvájconA hegyi legelőket szimbolizálja. Vagy izé.
warr_b
14 napja
Elsőre azt hittem a svájciak a pirosak. Mondom kemény kezdés, hogy 1 perc után gólt kapnak. Aztán mondjuk a kommentátor, hogy ők a fehérek.azt közben van sötétbordó meg világoszöld xdd
Sixo
14 napja
Mi a faszom ez a világoszöld mez SvájconTalán nem ismered a svájci zászlót? Neon zöld sötét csíkokkal ahogy a mezen is látni lehet.
warr_b
14 napja
Mi a faszom ez a világoszöld mez SvájconEgy-két kivételtől eltekintve az összes nyugat-európai csapatnak ocsmány vendégmezt csináltak.
warr_b
14 napja
Mi a faszom ez a világoszöld mez SvájconÁlcázás.
warr_b