Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer VB 2026

22 feliratkozó

28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 034 — "Montoya por favor!"
Menetrend:

Június 28., vasárnap
4:00 Algéria - Ausztria (Kansas City)
4:00 Jordánia - Argentína (Dallas)
21:00 Dél-Afrika - Kanada (tizenhatoddöntő, Los Angeles)

Színes tippjáték:

Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marok: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika

Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Curaçao: YoungZeeZee, Willie Parker, zavi27 (csoportkör)
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Koni DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Panama: Fattyu (csoportkör)
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szaúd-Arábia: Kampman (csoportkör)
Szenegál: Jerico, Nandito
Uruguay: ervinator, Gergőbácsi (csoportkör)
Üzbegisztán: Löfli (csoportkör)

Egyéb tippjáték:
VB tippelde

 tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy

 play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA

Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi


Szerkesztette: Löfli
14 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
Lool, micsoda mesteri terv, megérdemlitek raclette-zabáló banda, muhahha...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
14 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 034 — "Montoya por favor!"
Pont ezt érdemelte ez a balfasz Svájc 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
14 napja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
14 napja
warr_b Washington Commanders 30 431 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
LOL, mekkora balfaszok 😀 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
14 napja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
3 feletti xGre lőnek 1 gólt... 25 lövés. Anyátok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
14 napja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
nem biztos, hogy jó lesz Svájcnak, ha ilyen szar meccseken megy tovább, simán lehet, hogy valami élethalál meccses kiscsapat megcseszi őket
NB2
Svájc pont arra lesz jó, amire tippeltem őket... legkevesebb kapott gól. Kiesnek 32 v 16 között majd, addig meg kb sima lesz.

Hol vagy Afif, sír Infantino a páholyban...
Igor
Amugy Svajcot nagyon tulnyomjak, miota jol leneztuk oket, aztan hulyere csaptak minket az Eb-n ket eve. Azota mindenki ugyel ra, hogy inkabb tulertekelje, mintsem alul.

14 napja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Ritka gyatra meccs ez is
warr_b
csak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
fake.id
Eddig a harom meccs, amit lattam, azok szerintem is gyengek voltak nagyon. En mondjuk eddig kb csak az amik meccsere mondtam, hogy ez nem volt szar, mostmar nehezen birok soccert nezni. Xd
Stez
sztem az amúgy pont szar volt mert annyira messze volt a két csapat egymástól
Negritis, a vajda
Lehet, hogy emiatt kevesbe volt izgalmas, de az egyikuk focija legalabb tetszett. Sajnos eddig az amikon kivul eleg keves csapatrol tudnam elmondani egyelore, hogy na, szep foci volt. De nyilvan meg csak ket napja megy a vb, csak eddig sem a jatek, sem a hangulat nem segitett nekem abban, hogy igy elkapjam ezt a vb-feelinget. Remelhetoleg a kovetkezo napokban ez gyorsan valtozik, most jonnek a nagyobb csapatok, amik szeretnek is jatszani.

14 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
nem biztos, hogy jó lesz Svájcnak, ha ilyen szar meccseken megy tovább, simán lehet, hogy valami élethalál meccses kiscsapat megcseszi őket
NB2
Svájc pont arra lesz jó, amire tippeltem őket... legkevesebb kapott gól. Kiesnek 32 v 16 között majd, addig meg kb sima lesz.

Hol vagy Afif, sír Infantino a páholyban...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
14 napja
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
nem biztos, hogy jó lesz Svájcnak, ha ilyen szar meccseken megy tovább, simán lehet, hogy valami élethalál meccses kiscsapat megcseszi őket
14 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ritka gyatra meccs ez is
warr_b
csak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
fake.id
Eddig a harom meccs, amit lattam, azok szerintem is gyengek voltak nagyon. En mondjuk eddig kb csak az amik meccsere mondtam, hogy ez nem volt szar, mostmar nehezen birok soccert nezni. Xd
Stez
sztem az amúgy pont szar volt mert annyira messze volt a két csapat egymástól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
14 napja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Ritka gyatra meccs ez is
warr_b
csak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
fake.id
Eddig a harom meccs, amit lattam, azok szerintem is gyengek voltak nagyon. En mondjuk eddig kb csak az amik meccsere mondtam, hogy ez nem volt szar, mostmar nehezen birok soccert nezni. Xd

14 napja
esanders10 Denver Broncos 1 012
 seriesgraph.com/show/319782-2026-fifa-world-cup
zacknorb
Hah, ez jó ötlet😀
14 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Stadiom teli kb, de kb kusban mindenki, mintha egy covid meccs lenne
14 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 seriesgraph.com/show/319782-2026-fifa-world-cup
14 napja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Ritka gyatra meccs ez is
warr_b
Szerintem eddig mindegyik bőven vállalható volt, a nyitó meccs volt szenvedős, igaz a hajnaliakból csak a 25 perces highlightokat néztem.

Ezt viszont hangulatra is tragédia. Nem is vártam mást mondjuk ettől most.
14 napja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
Ritka gyatra meccs ez is
warr_b
csak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 napja
warr_b Washington Commanders 30 431 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ritka gyatra meccs ez is


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
14 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
Azért Rodriguez és Vargas se az a szint, mint amik voltak(??) 2/4 éve, ennyi pontatlan labdát/ívelést...

Embolo veszélyesnek tűnik, Afif-ban még bízom... Shaka Zulu meg valszeg túl öreg már ehhez.

Tragikus.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
14 napja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
Gec miért hagytam hangot a TVn, M4en félidőben akkor baromságok mennek gec
zacknorb
pont ezért. 2 évente kell a dózis ebből a tengermély bölcsességből

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 napja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
na, nyernek az albánok vagy beindul a katari tikitaka?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Katar Bosznia mérkőzés gonna hit like crack.
esanders10
Simán behúzzák Dzekoék.
iktriad
Nem játszott az első meccsen. Inkább Kolasinacék.
Sixo
Pihentették. A sztárjátékost az edző későbbre tartogatja, ezt Pörgettyú Smith óta tudjuk. 😀
14 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Gec miért hagytam hangot a TVn, M4en félidőben akkor baromságok mennek gec
14 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Katar Bosznia mérkőzés gonna hit like crack.
esanders10
Simán behúzzák Dzekoék.
iktriad
Nem játszott az első meccsen. Inkább Kolasinacék.

14 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Katar Bosznia mérkőzés gonna hit like crack.
esanders10
Simán behúzzák Dzekoék.
14 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem annyira rossz ez a Katar. Láttam már idén náluk szarabb csapatot.
Sixo
Alapvetően nincs bajom azzal ha a kiscsapatok bunkerfocit játszanak, és szeretem védeni őket... de azért ilyen hsz-re sem vetemedtem volna mondjuk.
Igor
Azt ne mond, hogy neked Dél-Afrika jobb volt ennél.
Sixo
ők önazonosan Guardiolazni akartak