Soccer VB 2026
22 feliratkozó
28 napja
Menetrend:Június 28., vasárnap
4:00 Algéria - Ausztria (Kansas City)
4:00 Jordánia - Argentína (Dallas)
21:00 Dél-Afrika - Kanada (tizenhatoddöntő, Los Angeles)
Színes tippjáték:
Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marokkó: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika
Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Kongói DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szenegál: Jerico, Nandito
Egyéb tippjáték:
VB tippelde
tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy
play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA
Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi
Szerkesztette: Löfli
14 napja
Lool, micsoda mesteri terv, megérdemlitek raclette-zabáló banda, muhahha...
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
14 napja
Pont ezt érdemelte ez a balfasz Svájc 😀
Szerkesztette: Heisman nádor
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
14 napja
LOL, mekkora balfaszok 😀 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
14 napja
3 feletti xGre lőnek 1 gólt... 25 lövés. Anyátok.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
14 napja
Amugy Svajcot nagyon tulnyomjak, miota jol leneztuk oket, aztan hulyere csaptak minket az Eb-n ket eve. Azota mindenki ugyel ra, hogy inkabb tulertekelje, mintsem alul.nem biztos, hogy jó lesz Svájcnak, ha ilyen szar meccseken megy tovább, simán lehet, hogy valami élethalál meccses kiscsapat megcseszi őketSvájc pont arra lesz jó, amire tippeltem őket... legkevesebb kapott gól. Kiesnek 32 v 16 között majd, addig meg kb sima lesz.
NB2
Hol vagy Afif, sír Infantino a páholyban...
Igor
14 napja
Lehet, hogy emiatt kevesbe volt izgalmas, de az egyikuk focija legalabb tetszett. Sajnos eddig az amikon kivul eleg keves csapatrol tudnam elmondani egyelore, hogy na, szep foci volt. De nyilvan meg csak ket napja megy a vb, csak eddig sem a jatek, sem a hangulat nem segitett nekem abban, hogy igy elkapjam ezt a vb-feelinget. Remelhetoleg a kovetkezo napokban ez gyorsan valtozik, most jonnek a nagyobb csapatok, amik szeretnek is jatszani.sztem az amúgy pont szar volt mert annyira messze volt a két csapat egymástólEddig a harom meccs, amit lattam, azok szerintem is gyengek voltak nagyon. En mondjuk eddig kb csak az amik meccsere mondtam, hogy ez nem volt szar, mostmar nehezen birok soccert nezni. XdRitka gyatra meccs ez iscsak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
warr_b
fake.id
Stez
Negritis, a vajda
14 napja
nem biztos, hogy jó lesz Svájcnak, ha ilyen szar meccseken megy tovább, simán lehet, hogy valami élethalál meccses kiscsapat megcseszi őketSvájc pont arra lesz jó, amire tippeltem őket... legkevesebb kapott gól. Kiesnek 32 v 16 között majd, addig meg kb sima lesz.
NB2
Hol vagy Afif, sír Infantino a páholyban...
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
14 napja
nem biztos, hogy jó lesz Svájcnak, ha ilyen szar meccseken megy tovább, simán lehet, hogy valami élethalál meccses kiscsapat megcseszi őket
14 napja
sztem az amúgy pont szar volt mert annyira messze volt a két csapat egymástólEddig a harom meccs, amit lattam, azok szerintem is gyengek voltak nagyon. En mondjuk eddig kb csak az amik meccsere mondtam, hogy ez nem volt szar, mostmar nehezen birok soccert nezni. XdRitka gyatra meccs ez iscsak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
warr_b
fake.id
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
14 napja
Eddig a harom meccs, amit lattam, azok szerintem is gyengek voltak nagyon. En mondjuk eddig kb csak az amik meccsere mondtam, hogy ez nem volt szar, mostmar nehezen birok soccert nezni. XdRitka gyatra meccs ez iscsak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
warr_b
fake.id
14 napja
Stadiom teli kb, de kb kusban mindenki, mintha egy covid meccs lenne
14 napja
Ritka gyatra meccs ez isSzerintem eddig mindegyik bőven vállalható volt, a nyitó meccs volt szenvedős, igaz a hajnaliakból csak a 25 perces highlightokat néztem.
warr_b
Ezt viszont hangulatra is tragédia. Nem is vártam mást mondjuk ettől most.
14 napja
Ritka gyatra meccs ez iscsak a nyitót láttam elejétől, azon is bealudtam. mondjuk itthon szerintem a világ legizgalmasabb focimeccsén is képes lennék elaludni
warr_b
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 napja
Ritka gyatra meccs ez is

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
14 napja
Azért Rodriguez és Vargas se az a szint, mint amik voltak(??) 2/4 éve, ennyi pontatlan labdát/ívelést...Embolo veszélyesnek tűnik, Afif-ban még bízom... Shaka Zulu meg valszeg túl öreg már ehhez.
Tragikus.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
14 napja
Gec miért hagytam hangot a TVn, M4en félidőben akkor baromságok mennek gecpont ezért. 2 évente kell a dózis ebből a tengermély bölcsességből
zacknorb
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 napja
na, nyernek az albánok vagy beindul a katari tikitaka?
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
14 napja
Pihentették. A sztárjátékost az edző későbbre tartogatja, ezt Pörgettyú Smith óta tudjuk. 😀Nem játszott az első meccsen. Inkább Kolasinacék.Katar Bosznia mérkőzés gonna hit like crack.Simán behúzzák Dzekoék.
esanders10
iktriad
Sixo
14 napja
Gec miért hagytam hangot a TVn, M4en félidőben akkor baromságok mennek gec
14 napja
Nem játszott az első meccsen. Inkább Kolasinacék.Katar Bosznia mérkőzés gonna hit like crack.Simán behúzzák Dzekoék.
esanders10
iktriad
14 napja
Katar Bosznia mérkőzés gonna hit like crack.Simán behúzzák Dzekoék.
esanders10
14 napja
ők önazonosan Guardiolazni akartakAzt ne mond, hogy neked Dél-Afrika jobb volt ennél.Nem annyira rossz ez a Katar. Láttam már idén náluk szarabb csapatot.Alapvetően nincs bajom azzal ha a kiscsapatok bunkerfocit játszanak, és szeretem védeni őket... de azért ilyen hsz-re sem vetemedtem volna mondjuk.
Sixo
Igor
Sixo