Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Megvaaaaaaaan!!!!
dugo93
elköltötök még 180 millió font sterlinget, és a végén még a csoportkörből is továbbléptek 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én Juve drukkerként is gratulálok Pogbának, hogy elhagyta a csapatot, hogy EL-t nyerhessen 😀 Mert neki a Juve csak egy "ugródeszka" volt...oh wait XD
Chargers LT
Óvatosan, azért még megkéne nekünk is nyerni azt a kupát 😊 😉
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Megvaaaaaaaan!!!!

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Én Juve drukkerként is gratulálok Pogbának, hogy elhagyta a csapatot, hogy EL-t nyerhessen 😀 Mert neki a Juve csak egy "ugródeszka" volt...oh wait XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 411
ideje lenne megcsinálni a 2 sebességes unió mellé, 2-3-4 sebességes kupákat is
I. Spanyol, Angol, Német, Olasz
II. Francia, Orosz, Portugál, Holland
--------------------------------------------------
III.Török, Belga, +többi stb
IV stb futottak még kategória
---------------------------------------------------
Közép Európa Kupa stb
1-2 csapat meg feljut, kiesik az már lebonyolítás kérdése

vlsz izgalmasabb lenne

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 931
segítőkész és kedves volt bármilyen kérdés esetén 😊
kristóf17
mondjuk ez alap egy szolgaltatasnal.a bevetel mindenek felett.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 931
Hát, izgibb döntőt vártam, bevallom.

De grat a Manchesternek!
Vrij6
Konkrétabban rohadjon meg a Lyon, hogy hagyta magát kiejteni ettől a béna Ajaxtól😊
NB2
en is tobbet vartam 😕
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Hát, izgibb döntőt vártam, bevallom.

De grat a Manchesternek!
Vrij6
Konkrétabban rohadjon meg a Lyon, hogy hagyta magát kiejteni ettől a béna Ajaxtól😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Hát, izgibb döntőt vártam, bevallom.

De grat a Manchesternek!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 411
A csapatok(+országok) UEFA koefficiens-pontjai 5 évre visszamenőleg
érdekes

 kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2017.html
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Szep elmeny lehetett.

Ha mar stadiontura akkor eszembe jut, hogy a PSG dolgozoi milyen jo fejek voltak.
Jo 10 eve odamentunk a stadionhoz. Aznap pont nem volt elerheto a tura. Elmondtuk nekik, hogy itt vagyunk 4-en Pestrol, csak a PSG. Neztek majd levezenyeltek egy (nagyon) mini turat tok ingyen, de akkor is jo fejek voltak.
ZoliMP
Azért az nagyon patent! Jó ilyen kedvességet tapasztalni.
A történethez mondjuk itt is hozzátartozik, hogy az is pozitív élmény volt, hogy mindenki nagyon közvetlen, segítőkész és kedves volt bármilyen kérdés esetén 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 931
Szep elmeny lehetett.

Ha mar stadiontura akkor eszembe jut, hogy a PSG dolgozoi milyen jo fejek voltak.
Jo 10 eve odamentunk a stadionhoz. Aznap pont nem volt elerheto a tura. Elmondtuk nekik, hogy itt vagyunk 4-en Pestrol, csak a PSG. Neztek majd levezenyeltek egy (nagyon) mini turat tok ingyen, de akkor is jo fejek voltak.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Na, hát igyekszek az érdekes részéről bővebben. A mese: Szombat, 2 és fél óra repülőút wizzairrel közvetlenül a John Lennon reptérre (ha időben veszed, akkor 7.000 forintból kijössz, ha kicsit balkukiskodsz, akkor 12.000-ért még jó vagy), airbnb -n foglaltunk szállást (két főre egy szoba, két éjszaka 15.500 HUF).

Megérkezve természetesen elkezdett szemerkélni az eső, majd a szinte már télies időből (10 fok alatt, ami a kikötőben eléggé érződött is), átmentünk őszbe, mert úgy angolosan odabaszott a csapadék, bár nem annyira, mint tegnap nálunk. Ennek köszönhetően szabadultunk be a Liverpool One bevásárló negyedben levő Official store-ba, (miután meglestük a dockokat, Beatles boltot stb.) ahol leesett az állunk, hogy bazzeg nemár, két emeletes bolt úgy, hogy fent csak a szereléses dolgok, ment a nevek/számok nyomtatása helyben, de külön minden játékosból szinte volt mez, névvel, számmal külön méretben, alul pedig minden egyéb, póló, ajándék, kiegészítő, bármi amiből pénzt lehet csinálni. Ugye nyilván rengeteg ember, óriási időzítés, hogy most mentünk, mert az új, 125. évfordulóra készült mez pénteken, vagy szombaton került a boltokba talán. Na mindegy is, mentünk tovább, még cuccok nélkül, az eső bezavart minket egy pubba, és iszonyat mákunk volt, hogy pont jó helyen tévedtünk be egybe, mert 2.30-2.80 körül ittunk söröket ott. wifi, nagyon igényes, szórakozóhely tulajdonképpen, mert kérdeztük, este buli is. Szóval eső enyhülése meg két pint (ott nem szórakoznak az emberrel, hogy kis sörök, meg 4 dl is már valamiből, meg ilyenek) után elbuszoztunk a szállásig (2.30 egy buszjegy, bár lehet napi jegyet is venni 4.40-ért, megérte volna...).

Patent szoba, mellette konyha rendes tulaj csávó. Irány a stadion, hozzánk csapódva egy Dél-Afrikából származó csajjal (akinek volt membership card-ja, amivel így kaptunk 10% kedvezményt a vásárlásnál). Bolt nem volt akkora, mint a bevásárló központos, de ezt a klub is észrevette, mert már épül az új, nagyobb, kétszintes Off. Store ott is 😀 Mindenesetre megvettük, amit kellett, meccs napjára lefoglaltuk reggelre a stadiontúrát is. (Összesen 90 fontot hagytam ott így 10% offal: mez név és szám nélkül, nadrág, sál, hűtő mágnesek, kis kép)

Este vissza város, sör, steak, búvárjager (ott jagerbomb néven) buli ugyanott ahol délután ittunk. (Carling nagyon finom sör csapolva!!!!). Angol nők de dagadtak nagy százalékban gyerekeeeeek. Ezt nem akartam elhinni, azt hittem csak rossz úton járunk, de nem 😀

Meccs napján reggel stadiontúra, patent volt, viszont sajnos az egyetlen negatívum itt jött. Nem vittek be minket az öltözőkhöz. mondták közben, hogy oda nem, valamiért, de nem vágtuk miért, pedig az This Is Anfield felirat ugye bakancslista. De a gyepet és az egész stadiont saját szemmel látva --> erekció. Nyilván kaját, piát, alap dolgokat megoldottuk ügyesben, olcsón. 3kor kezdődött a meccs, odaértünk 2 körül, mert a Hospitality ticketteket akkortól tudtuk nagyjából átvenni. Jegyünk úgy volt, hogy közvetett módon van kapcsolatunk Bogdán Ádámmal, aki így, hogy nincs túl közel a kerethez, sérült, kölcsön is volt adva, már csak 59 fontért, de tudott nekünk jegyet biztosítani tutira. Így semmi nem kellett hozzá, csak a személyink, mert arra volt leadva itt a jegykiadó résznél. Ezután bementünk, vettünk egy-egy sört, amit jó kapkodva levertünk, mert volt vagy 4 percünk még, aztán be a helyünkre (Main stand, középen szinte, amint írtam tegnap). Videók, képek, YNWA, szurkolás, nagyon király hangulat. Három gólból kettő videón is megvan, nagyon király élmény. Az akusztikája tényleg eszméletlen jó a stadionnak szerintem. A stadion inkább ülős részeit kicsit hangosabbnak reméltem azért, de valószínű volt, hogy inkább a KOP és az Anfield Road End-en helyet foglalók fogják hozni a hangot. Ugye már csak azért is tökéletes volt az időzítés a mostani meccsel, mert ilyenkor kint van minden játékos, hozzátartozó, legenda, tulajdonos. Meccs után pedig búcsúkör, képek, aláírások, minden. Na, hát sajnos annyira előre nem jutottunk, hogy akkor aláírásokat gyűjtögessünk, és Ádámot sem ismertük közvetlenül, így aztán vele sem találkoztunk. (Ha az eredeti terv szerint megyünk 4en, akkor az egyik srác Ádám barátja, így bármi kisülhetett volna még, de sajnos Ő végül nem tudta megoldani.) Sebaj, így is óriási dolog az egész. Ezután még kicsit berúgtunk egy fasza kis parkban. (Ja, és a szotyi eszembe sem jutott. Csak a sörig ért el az agyam 😀)

Másnap reggel vonattal Nottingham, 12.30-ért, busz az East Midlands reptérre 6 fontért és haza Jet2-val 24 fontért. (olcsóbb volt, mintha Manchesterbe vonat és onnan a drágább 55 font körüli jeggyel haza, vagy várni még egy napot a közvetlen wizzairre és bukni a kövi munkanapot is, plusz még egy nap szállás.

Képek, videók:
 drive.google.com/drive/folders/0B1sVUxY5CGVnTktMUDkwbTFrREU?usp=sharing
Nagy vonalakban ennyi a sztori, bármit kihagytam, szóljatok, írom 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
ha ma nyer a MU, akkor a Southampton bejut az ELbe?
Heisman Trophy
szerintem nem. legfeljebb annyi történik, hogy az Everton a csoportkörben kezd.

szerk: lásd még az idei EL-t, ahol a három kvalifikáló spanyol csapat egyike (Sevilla, bajnoki hetedik) megnyerte az EL-t, és így a BL-ben indulhatott, viszont az így megüresedett helye nem szállt a bajnoki nyolcadik Malagára.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
ha ma nyer a MU, akkor a Southampton bejut az ELbe?
Heisman Trophy
Jogos a kérdés. Azt tudom, hogy ha nyer, akkor 5 bl induló lesz. Szerintem akkor bejut.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha ma nyer a MU, akkor a Southampton bejut az ELbe?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Azért az, hogy beül az ember a felújított main stand-re az Anfielden, miután simán, gond nélkül, egy telt házas meccsen vesz kezdés előtt 10 perccel két pint sört 3 perc alatt, megissza (bevinni ugye nem lehet), besétál a lelátóra, majd közvetlenül a meccs előtt hátranéz, látja ahogy Gerrard, Henderson, Dalglish, Rush, a tulajdonosok (Henry nője huhhúúúú 😀 ) szépen lesétálnak a helyükre, tőlünk 15-20 méterre, a You Will Never Walk Alone után, hát... Aki tényleg egy csapatnak szurkolva nőtt fel, és az az élete "szerelme", annak hátborzongatóan szenzációs érzés ez, mint ahogy nekem is az volt. (Más csapattal és legendákkal, és stadionnal, stb. is ugyanilyen lehet másoknak). Borzasztóan élvezetes volt minden perce ennek a kis kirándulásnak. 😊
kristóf17
Erről asszem nyugodtan jöhet egy ennél hosszabb és bővebb beszámoló is. Ha mást nem is érdekel legalább privátban. ☺
alatriste
mikor kiutazott már kértem képeket és minden egyebet 😉
Negritis
Így igaz. Hazaérek nem sokára és már írom is az összefoglalót, teszem fel a médiafelvételeket gépre. Képeket, videókat hova küldjem? Dobjatok egy e-mail címet privátban szerintem 😊 Itt kicsit nagyok lennének a képek és lehet másokat zavarna, majd csak egyet dobok be a hangulat kedvéért ha az jó. 😊 De ha a többiek is adják, akkor párral szétfloodolom a topicot 😀
kristóf17
Valami nyilvános helyre feltölthetnéd őket...
Engem a jegyvétel érdekelne hogy oldottad meg. Szurkolói kártya volt-e nálad?😊
NB2
Ugye nem szotyiztál a földre?

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Azért az, hogy beül az ember a felújított main stand-re az Anfielden, miután simán, gond nélkül, egy telt házas meccsen vesz kezdés előtt 10 perccel két pint sört 3 perc alatt, megissza (bevinni ugye nem lehet), besétál a lelátóra, majd közvetlenül a meccs előtt hátranéz, látja ahogy Gerrard, Henderson, Dalglish, Rush, a tulajdonosok (Henry nője huhhúúúú 😀 ) szépen lesétálnak a helyükre, tőlünk 15-20 méterre, a You Will Never Walk Alone után, hát... Aki tényleg egy csapatnak szurkolva nőtt fel, és az az élete "szerelme", annak hátborzongatóan szenzációs érzés ez, mint ahogy nekem is az volt. (Más csapattal és legendákkal, és stadionnal, stb. is ugyanilyen lehet másoknak). Borzasztóan élvezetes volt minden perce ennek a kis kirándulásnak. 😊
kristóf17
Erről asszem nyugodtan jöhet egy ennél hosszabb és bővebb beszámoló is. Ha mást nem is érdekel legalább privátban. ☺
alatriste
mikor kiutazott már kértem képeket és minden egyebet 😉
Negritis
Így igaz. Hazaérek nem sokára és már írom is az összefoglalót, teszem fel a médiafelvételeket gépre. Képeket, videókat hova küldjem? Dobjatok egy e-mail címet privátban szerintem 😊 Itt kicsit nagyok lennének a képek és lehet másokat zavarna, majd csak egyet dobok be a hangulat kedvéért ha az jó. 😊 De ha a többiek is adják, akkor párral szétfloodolom a topicot 😀
kristóf17
Valami nyilvános helyre feltölthetnéd őket...
Engem a jegyvétel érdekelne hogy oldottad meg. Szurkolói kártya volt-e nálad?😊
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Azért az, hogy beül az ember a felújított main stand-re az Anfielden, miután simán, gond nélkül, egy telt házas meccsen vesz kezdés előtt 10 perccel két pint sört 3 perc alatt, megissza (bevinni ugye nem lehet), besétál a lelátóra, majd közvetlenül a meccs előtt hátranéz, látja ahogy Gerrard, Henderson, Dalglish, Rush, a tulajdonosok (Henry nője huhhúúúú 😀 ) szépen lesétálnak a helyükre, tőlünk 15-20 méterre, a You Will Never Walk Alone után, hát... Aki tényleg egy csapatnak szurkolva nőtt fel, és az az élete "szerelme", annak hátborzongatóan szenzációs érzés ez, mint ahogy nekem is az volt. (Más csapattal és legendákkal, és stadionnal, stb. is ugyanilyen lehet másoknak). Borzasztóan élvezetes volt minden perce ennek a kis kirándulásnak. 😊
kristóf17
Erről asszem nyugodtan jöhet egy ennél hosszabb és bővebb beszámoló is. Ha mást nem is érdekel legalább privátban. ☺
alatriste
mikor kiutazott már kértem képeket és minden egyebet 😉
Negritis
Így igaz. Hazaérek nem sokára és már írom is az összefoglalót, teszem fel a médiafelvételeket gépre. Képeket, videókat hova küldjem? Dobjatok egy e-mail címet privátban szerintem 😊 Itt kicsit nagyok lennének a képek és lehet másokat zavarna, majd csak egyet dobok be a hangulat kedvéért ha az jó. 😊 De ha a többiek is adják, akkor párral szétfloodolom a topicot 😀
kristóf17
Még szép, hogy zavarna! 😀 Majd ha az Old Traffordra mész jöhet minden mennyiségben 😛 😀

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Azért az, hogy beül az ember a felújított main stand-re az Anfielden, miután simán, gond nélkül, egy telt házas meccsen vesz kezdés előtt 10 perccel két pint sört 3 perc alatt, megissza (bevinni ugye nem lehet), besétál a lelátóra, majd közvetlenül a meccs előtt hátranéz, látja ahogy Gerrard, Henderson, Dalglish, Rush, a tulajdonosok (Henry nője huhhúúúú 😀 ) szépen lesétálnak a helyükre, tőlünk 15-20 méterre, a You Will Never Walk Alone után, hát... Aki tényleg egy csapatnak szurkolva nőtt fel, és az az élete "szerelme", annak hátborzongatóan szenzációs érzés ez, mint ahogy nekem is az volt. (Más csapattal és legendákkal, és stadionnal, stb. is ugyanilyen lehet másoknak). Borzasztóan élvezetes volt minden perce ennek a kis kirándulásnak. 😊
kristóf17
Erről asszem nyugodtan jöhet egy ennél hosszabb és bővebb beszámoló is. Ha mást nem is érdekel legalább privátban. ☺
alatriste
mikor kiutazott már kértem képeket és minden egyebet 😉
Negritis
Így igaz. Hazaérek nem sokára és már írom is az összefoglalót, teszem fel a médiafelvételeket gépre. Képeket, videókat hova küldjem? Dobjatok egy e-mail címet privátban szerintem 😊 Itt kicsit nagyok lennének a képek és lehet másokat zavarna, majd csak egyet dobok be a hangulat kedvéért ha az jó. 😊 De ha a többiek is adják, akkor párral szétfloodolom a topicot 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Azért az, hogy beül az ember a felújított main stand-re az Anfielden, miután simán, gond nélkül, egy telt házas meccsen vesz kezdés előtt 10 perccel két pint sört 3 perc alatt, megissza (bevinni ugye nem lehet), besétál a lelátóra, majd közvetlenül a meccs előtt hátranéz, látja ahogy Gerrard, Henderson, Dalglish, Rush, a tulajdonosok (Henry nője huhhúúúú 😀 ) szépen lesétálnak a helyükre, tőlünk 15-20 méterre, a You Will Never Walk Alone után, hát... Aki tényleg egy csapatnak szurkolva nőtt fel, és az az élete "szerelme", annak hátborzongatóan szenzációs érzés ez, mint ahogy nekem is az volt. (Más csapattal és legendákkal, és stadionnal, stb. is ugyanilyen lehet másoknak). Borzasztóan élvezetes volt minden perce ennek a kis kirándulásnak. 😊
kristóf17
Erről asszem nyugodtan jöhet egy ennél hosszabb és bővebb beszámoló is. Ha mást nem is érdekel legalább privátban. ☺
alatriste
mikor kiutazott már kértem képeket és minden egyebet 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért az, hogy beül az ember a felújított main stand-re az Anfielden, miután simán, gond nélkül, egy telt házas meccsen vesz kezdés előtt 10 perccel két pint sört 3 perc alatt, megissza (bevinni ugye nem lehet), besétál a lelátóra, majd közvetlenül a meccs előtt hátranéz, látja ahogy Gerrard, Henderson, Dalglish, Rush, a tulajdonosok (Henry nője huhhúúúú 😀 ) szépen lesétálnak a helyükre, tőlünk 15-20 méterre, a You Will Never Walk Alone után, hát... Aki tényleg egy csapatnak szurkolva nőtt fel, és az az élete "szerelme", annak hátborzongatóan szenzációs érzés ez, mint ahogy nekem is az volt. (Más csapattal és legendákkal, és stadionnal, stb. is ugyanilyen lehet másoknak). Borzasztóan élvezetes volt minden perce ennek a kis kirándulásnak. 😊
kristóf17
Erről asszem nyugodtan jöhet egy ennél hosszabb és bővebb beszámoló is. Ha mást nem is érdekel legalább privátban. ☺


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Valverde lesz az új HC a Barcánál. Annyit tud szakmailag, mint Lajosunk, talán nem járunk rosszul vele.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
hoppá
sok helyen még a gólvonal-technológia sincs megoldva, de a Ligue2 osztályozón (ami ugye a másod- és harmadosztály közötti osztályváltásról dönt) a vendégek gólját a videobíró vonta vissza, kb fél perc alatt.

szerk: egy hangyafasznyi les miatt

Szerkesztette: slowmotion