Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Most komolyan. Ennyire szar játékvezetést még nemláttam ami a Milan-Barin-n folyik.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Bárki bármit mond ez a vidi tud. És tavaly is nagyon jók voltak, amikor még nem fidesz volt.

A fradi szurkolók pedig a szokásos méltósággal viselik a vereséget. Persze tudom, ők a legkulturáltabb, csak túl sokan vannak...Black_Adder
előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz...
http://fradimob.hu/?p=14129

a szurkolás nagy volt,nagyon jól szólt a szívünk zöld-fehér több gólos hátrányban is!és a többi dal is
a 28ig számolás is király volt
"számolj el nulláig köcsög vidis" 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én ezeket szeretem legjobban, rúgjon csak gólt Dzsudzsák, meg Rudolf, de a végén nyerjen az Ajax és a Milan 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Rudolf is ritkábban lő gólt, minthogy Olimpiát rendeznek, de neki pont most kell -_-Duff
Éreztem, hogy helyezésektől és formától függetlenül nem lesz ez egy egyszerű meccs (a hét pontos fór túl sok lenne, elképzelhető, hogy itt pontokat veszítünk). 😐 Ahhoz pedig már hozzászoktam, hogy a Manchester és a Milan ellen mindig az ilyenek szereznek gólt...

A támadókon erősen érződik a fáradtság, be kellene hozni Cassanót, és a középpályára is jöhetne valaki, aki segíteni tudja a támadásokat. Nagy szükség lenne a pontokra, mert a következő két fordulóban előbb Palermóba látogatunk, ami mindig nehéz meccs, aztán pedig jön a milánói derbi.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Rudolf is ritkábban lő gólt, minthogy Olimpiát rendeznek, de neki pont most kell -_-
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
végre valaki
http://sportgeza.hu/sport/fizikalisedukacio/2011/03/13/birok/JJ
Van benne igazság. De az is igaz, hogy a spanyol és angol bírók nemzetközi szinten is igen sokat tévednek....
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én már tavaly is inkább a vidit szerettem volna inkább bajnokként (untam a lokit 😛), idén is így voltam vele, de a szurkolóik miatt már kezdek elbizonytalanodni 😀
az egy adott dolog, hogy budapestiként zavar, hogy a meccs 90 percéből mondjuk felében minimum cigány vagyok (na most őszintén bevallva nem emlékszem pontosan már mi volt a szövegben pontosan, de hogy valami nagyon pest ellenes, az biztos, nekem ez a szó rémlik, aztán ha nem, akkor majd visszavonom), ez mondjuk a loki és egyéb csapatok értelmes szurkolói részéről is van, de az odaszurkálás verbálisan még fogjuk rá

na de ami mellett egyszerűen nem tudok elmenni, és sajnos túl sok meccset kellett már megnéznem az az éneklés
az óóóóóóóálllléééééééóóóóó videoton fehérvár meccsenkénti 1500-szor ismétlése már-már nem létező epilepsziás rohamaimat váltja ki, ezt pedig nem tudom, hogy viselném el BL-meccseken 😀
(természetesen véresen komolyan venni nem szabad, még mielőtt valaki... 😛)

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kedves JoeyPorter!

Köszönöm szépen! Elkaptál! Volt erőd és időd visszakeresni, csak hogy jól beszúrhass egyet nekem. Remek ember vagy, még egyszer köszönöm.
A saját hibámba estem, elismerem, hiba volt Fideszotont írni. Csak hát, szar napom volt. De ez saját egyéni szocproblem, és mentegetőzni sem szeretnék.

Elnézést a Videoton szurkolóktól. Remélem, hogy csapatuk ezt a formát nem csak az NB1-ben fogja majd mutatni.

Végezetül, köszi a 6 db egyet értő lájkot.
Legalább, ha bajotok van, PM-ben rendezzük már le...

Kösz...JC6
és még ezután te szólsz be ilyen stílusban másnak? kicsit magadba is nézzél ember. Igen, az egyik likeoló én voltam
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát ezen beszarok 😀 😀 😀

ETO 2 - SZTK 2:1

Várhidi Péter: – A vereségtől függetlenül elfogadhatatlan, hogy az első csapat keretéhez tartozó külföldi játékosok erősítik az NB II-es csapatot. Sorsok felett döntenek, bajnoki mérkőzések végkimenetelét befolyásolják, s ez nem segíti a magyar futballt.
JC6
mit mondjon?

"olyan szarok vagyunk, hogy ha az ellenfél megerősödik pár másodvonalbeli grúzzal, akkor végünk van. erőnlétünk nulla, nem tudjuk lekezelni a labdát, a taktikából egy szót nem fogott fel az egész csapat. sajna ma nem volt olyan mákunk, hogy így is összejöjjön 1 pont legalább, de majd talán legközelebb"Höri
Beszélgettem régebben egy bíróval, aki alsóbb osztályú és utánpótlás meccseket vezet. Betojtam a röhögéstől, hatalmas forma az ürge, és elképesztő történetei vannak. Egy fiatal kapusfenomén, akire külön felhívták a figyelmét, két potyát kapott, a zseniális fiatal csatár kirúgja a saját lábát ziccerben, és ehhez hasonlók. 😀 Akárhányszor szóbakerül, mindig le fogom írni, ha egy falábú elefántcsontparti kitúr a csapatból egy melírozott hajú szupertehetséget, az ugyan kinek a hibája? Várhidi azzal segítené a magyar futballt, ha eltakarodna a picsába, aztán bemenne az ügyészségre, és szépen foldobná az összes bundázó edzőt és játékost. Tudom, bunda csak Viktátor, az Alkotmányozó színrelépése óta van, azelőtt dehogy adtak el meccseket..... Mikor kipattant a rendszerváltás óta mindössze második bundabotrány, akkor se mert senki előállni, és megnevezni mondjuk Sebők Vilit. Sokszoros válogatott középhátvéd, meg köztiszteletben álló futballvezető, és ilyenek repkedtek. Az a baj, hogy már csak nagyon ritkán tudok ezeken jóízűen röhögni, inkább okádhatnékom van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kedves JoeyPorter!

Köszönöm szépen! Elkaptál! Volt erőd és időd visszakeresni, csak hogy jól beszúrhass egyet nekem. Remek ember vagy, még egyszer köszönöm.
A saját hibámba estem, elismerem, hiba volt Fideszotont írni. Csak hát, szar napom volt. De ez saját egyéni szocproblem, és mentegetőzni sem szeretnék.

Elnézést a Videoton szurkolóktól. Remélem, hogy csapatuk ezt a formát nem csak az NB1-ben fogja majd mutatni.

Végezetül, köszi a 6 db egyet értő lájkot.
Legalább, ha bajotok van, PM-ben rendezzük már le...

Kösz...JC6
Komolyan mondom nem értelek...
Rendszeresen odaszúrogatsz egyeseknek, de elvárod hogy mások ezt ne tegyék...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Neuer megint bemutatta, hogy Adler a jobb kapus 😀
70 méterről gólt kapni Te 😀

ha már edzői kifogások:
mindenki kedvenc Bognár Gyurikája a múlt heti Fradi2 elleni vereséget így értékelte:
"A játékosaimon látszott, hogy ekkora stadion még csak tv-ben láttak." Ferencváros 200 néző


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
végre valaki
http://sportgeza.hu/sport/fizikalisedukacio/2011/03/13/birok/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Apeszos:
Természetesen nem a pályán dőlnek el a dolgok 😊 Pont ezért mondom, hogy mindig az van, hogy akit épp nem nyomnak, azok reklamálnak, hogy a másikat mér nyomják 😊 Eddig pl. hiába nyomták a Debrecent, lehetett reklamálni, én is biztos nem egyszer mondtam, egy-egy vicces vidi meccs után, de azt akkor is el kellett ismerni, hogy messze ők voltak a legjobb csapat. Az elmúlt 3-4 évben a vidi olykor megmutatta, hogy tud valamit. Csertői-érában pl. ugye nagy divat volt a 11-en védekezünk, semmi más nincs. Az nekünk is ment Kutyával, Kollerrel, és az olyan univerzális játékosokkal, mint pl. Drazsé. De ott másnak kellett nyerni, meg is értettem, mert a loki érhetett valamit külföldön, de a Vidinek ezzel a taktikával semmire nem lett volna sansza, mert azért nem görög válogatott szinten űztük. (Mondjuk ekkorról szép emlék a svájci túra a Hoppershez 😊 ) Aztán a következő években, főleg Alves érkezte után már jó játék volt, helyenként még egy európai kupába beférő játék is, de egyáltalán nem ment stabilan, utáltam, de érthető volt, hogy a loki kapta a bajnokságot, mert ők stabilan voltak jók, jobbak, láthattuk is, végre újra BL csapatunk volt, mégha 0 ponttal is. Viszont idénre már beérett az évek sok befektetése, tudatos építkezése és már 1-2 botlástól eltekintve stabilan jók vagyunk. Most megérdemeljük, hogy nekünk is segítsenek végre, főleg, hogy még egy darab bajnoki címünk nincsen, pedig volt már elég jó csapatunk.

Na mindegy, igazából minden aktuálisan tolt csapat szurkolóinak el kell viselnie, hogy ezt felhozzák... Sajnos, ahogy te mondod, valakit valamiért mindig tolni kell, de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy közel sem mindig ok nélkül válasszák épp azt, akit 😊

Ifjú Knézy meg mindenhez ért és semmihez 😛 Ő pontosan az a fajta szakkomm. aki azért van ott, mert az a neve ami 😊 De az is biztos, hogy nem ő a szakma legalja... 😊

JC6: Te PM-ben szúrtál oda Petey-nek? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves JoeyPorter!

Köszönöm szépen! Elkaptál! Volt erőd és időd visszakeresni, csak hogy jól beszúrhass egyet nekem. Remek ember vagy, még egyszer köszönöm.
A saját hibámba estem, elismerem, hiba volt Fideszotont írni. Csak hát, szar napom volt. De ez saját egyéni szocproblem, és mentegetőzni sem szeretnék.

Elnézést a Videoton szurkolóktól. Remélem, hogy csapatuk ezt a formát nem csak az NB1-ben fogja majd mutatni.

Végezetül, köszi a 6 db egyet értő lájkot.
Legalább, ha bajotok van, PM-ben rendezzük már le...

Kösz...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért azt örömmel látom, hogy többen képesek túllépni a Fideszotonon, és felismerik, hogy Orbán ide vagy oda, a csapat tud jól játszani 😊

Egyébként ennek ellenére is lehet csalózni a vidit, de azt mindenki elfelejti, vagy nem tudja -és ugye van akit nem is érdekel, tán kiderülne, hogy bolondságokat beszél 😊-, hogy az elmúlt években igen sokat súlytották a vidit. Volt már 1-2 érdekesen elbukott bajnokság, néhány furcsa mérkőzés satöbbi. Én még idén sem vagyok benne biztos, hogy nem lehet-e ezt elvenni tőlünk 😛

Azért örülök, a 2-at, és hát nyilván főleg úgy, hogy az a fradika, nagyon nagy élvezet kiütéssel legyőzni :love: Jobb is, hogy nem tudtam elmenni, tán még agyvérzést kaptam volna némelyik gólnál a helyszín hevében 😀 Mostmár azért kezdek reménykedni, hogy talán idén tényleg meg lesz az első, mostmár igazán megérdemelnénk... 😊fetomy
Ebben a belterjes Magyar labdarúgásban szinte minden bajnokságot csalással nyernek a szurkolók szerint, kivéve a Ferencvárost, mert ugye ők mindíg csalnak 😀. A Fradi szurkolók szerint viszont őket elnyomják, indokolatlanul büntetik, és nem létezhet magyar NB1 nélkülük. Nincs elfogulatlan szurkoló. Én sem vagyok az, pedig nekem utoljára a '85/'86-os Magyar Bajnoki ezüstérmes PMSC volt kedvenc csapatom. Azóta nincs. Nem szeretem sem a Fradit, sem a Videotont, mégis: a tegnapi meccsről az jutott eszembe, ha minden magyar bajnoki mérkőzés ilyen iramú és színvonalú lenne, nem volna akkora bajunk a "magyarfocival". Ennek a Videotonnak jelenleg nincs ellenfele Magyarországon, magasan a legjobb csapat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért azt örömmel látom, hogy többen képesek túllépni a Fideszotonon, és felismerik, hogy Orbán ide vagy oda, a csapat tud jól játszani 😊

Egyébként ennek ellenére is lehet csalózni a vidit, de azt mindenki elfelejti, vagy nem tudja -és ugye van akit nem is érdekel, tán kiderülne, hogy bolondságokat beszél 😊-, hogy az elmúlt években igen sokat súlytották a vidit. Volt már 1-2 érdekesen elbukott bajnokság, néhány furcsa mérkőzés satöbbi. Én még idén sem vagyok benne biztos, hogy nem lehet-e ezt elvenni tőlünk 😛

Azért örülök, a 2-at, és hát nyilván főleg úgy, hogy az a fradika, nagyon nagy élvezet kiütéssel legyőzni :love: Jobb is, hogy nem tudtam elmenni, tán még agyvérzést kaptam volna némelyik gólnál a helyszín hevében 😀 Mostmár azért kezdek reménykedni, hogy talán idén tényleg meg lesz az első, mostmár igazán megérdemelnénk... 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Legyen szó bármilyen sportágról, egy dolog nem változik. Kis knézy mindenben tehetségtelen...Schleck
De legalább a család terrorizálásában rutinos....
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Legyen szó bármilyen sportágról, egy dolog nem változik. Kis knézy mindenben tehetségtelen...

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
ez a Knézy h nyalja a Fideszoton seggét...JC6
talán van miért?

Jó érzés 1000x elismételni hogy Fideszoton? ismételgesd csak még szépenpetey
De tényleg felforr az agyvizem amikor ilyet olvasok, hogy Szarca. Ez ugyan olyan, mint amikor tavaly meg tavalyelőtt azt olvastam, hogy Sinter, Rinyamadrid, Looserpool,.....JC6
...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát ezen beszarok 😀 😀 😀

ETO 2 - SZTK 2:1

Várhidi Péter: – A vereségtől függetlenül elfogadhatatlan, hogy az első csapat keretéhez tartozó külföldi játékosok erősítik az NB II-es csapatot. Sorsok felett döntenek, bajnoki mérkőzések végkimenetelét befolyásolják, s ez nem segíti a magyar futballt.
JC6
mit mondjon?

"olyan szarok vagyunk, hogy ha az ellenfél megerősödik pár másodvonalbeli grúzzal, akkor végünk van. erőnlétünk nulla, nem tudjuk lekezelni a labdát, a taktikából egy szót nem fogott fel az egész csapat. sajna ma nem volt olyan mákunk, hogy így is összejöjjön 1 pont legalább, de majd talán legközelebb"

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Áááááá...dehogy, az ország egyik legnagyobb fradistája volt....aminek akárhogy próbált közvetítés közben nem tudott nem hangot adni... :rolleyes:


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
ez nála nem új. Inkább hallgatnám az ősfradista apukáját 😕petey
Emlékeim szerint az öreg Knézy ink Honvédos volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ezen beszarok 😀 😀 😀

ETO 2 - SZTK 2:1

Várhidi Péter: – A vereségtől függetlenül elfogadhatatlan, hogy az első csapat keretéhez tartozó külföldi játékosok erősítik az NB II-es csapatot. Sorsok felett döntenek, bajnoki mérkőzések végkimenetelét befolyásolják, s ez nem segíti a magyar futballt.

😀 😀 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kalapom emelem a Vidi előtt,megérdemlik a kupát,abszolút a mezőny felé nőttek idén

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
jól vagy már petey, egyszer írtam le, kapjál be egyből.
amúgy mióta vagy vidis? várj, nem is érdekel.

szar látni a Fradi vergődését..évek óta..JC6
béke van, csak tényleg már 2-3 éve komoly munka folyik a klubnál, és nem V. varázspálcája(pénze?) miatt tartunk itt. Tavaly is buktunk mert nem volt rutinunk a véghajrában.

Hehe, sok pici Sherlock Holmes 😉

Vaze, Bognár Guri meg a Real-meccsen szakért, miközben egyszer végre láthatta volna parádézni a Vidit..😀