Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Amúgy most van magyar balsors?
Hanni
Fejekben

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 366 — Omar's Coming Yo!
FÚJD MÁR LE

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
Vége, megvan

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 087 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
meccs előtt megtettem 3.4-ért hogy nyer Izland
80. percben felvettem 85%-os kifizetésnél

átfogadtam 4es szorzóért hogy X-lesz
1-1nél felvettem 90%-os kifizetésnél

Én hülye nem hittem el, hogy ebből a meccsből még egyszer lehetne pénzt csinálni. Tévedtem! 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 887 — StuG Life
2000 eruoval megkuldtem 😍😍😍😍😍😍
Rózsa Sándor (betyár)
de ugye nem az Xet

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amúgy most van magyar balsors?
Hanni
Not so fast

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy most van magyar balsors?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 473 — The Mathematician
Na most a Bears drukkerek is örülnek a kapufának 😛 😉
dande
sztem ők mindig 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Na most a Bears drukkerek is örülnek a kapufának 😛 😉
dande
Gonosz vagy!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mekkora gól!×
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most a Bears drukkerek is örülnek a kapufának 😛 😉
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jol bealtattak oket! Es engem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Zutty durr bumm

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 473 — The Mathematician
Az egyetlen épkézláb focistánk el is dönti
Jakehomer
Semmit nem csinált ma és lő egy ilyen gólt
csebi
próbálkozott ő, csak nem volt kivel egy háromszöget összehozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 574
A magyar Bale 😉
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Zutty turr bumm

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Bár Csank szerint az elején kell 5-6 pici gól, de a végén is megteszi néhány.

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
miafasz?! SOBOZSLOJ


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Nemhiszemel bazdmeg. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 836 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
SZOBOSZLAI!!!!!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ez történik mikor szalai ádám nincs a pályán,😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 473 — The Mathematician
majdnem 1-2 lett, óvatosan az örömködéssel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
Az egyetlen épkézláb focistánk el is dönti
Jakehomer
Semmit nem csinált ma és lő egy ilyen gólt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 887 — StuG Life
2000 eruoval megkuldtem 😍😍😍😍😍😍
Rózsa Sándor (betyár)
lófaszt életedben nem láttál annyi pénzt
petey
700k-t csak látott

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 068 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dominik 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta