Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-igy-bulizott-az-oltozoben-es-ejszaka-a-magyar-valogatott-2705535

Annyira, de annyira kíváncsi lennék, hogy más válogatottaknál milyen kaja van meccs után az öltözőben 😊
O1G
Nyilvan a porkoltet elraktak a kepek/videok erejeig.

A fel MU vagy epp a francia valogatott mekizni jar sokszor meccsek utan, es dohanyos is van par.
Borbinho
Váci Zoli, Robert Proszinecski says hello.😀
kishaszi
Dimitar Berbatov


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-igy-bulizott-az-oltozoben-es-ejszaka-a-magyar-valogatott-2705535

Annyira, de annyira kíváncsi lennék, hogy más válogatottaknál milyen kaja van meccs után az öltözőben 😊
O1G
Nyilvan a porkoltet elraktak a kepek/videok erejeig.

A fel MU vagy epp a francia valogatott mekizni jar sokszor meccsek utan, es dohanyos is van par.
Borbinho
Váci Zoli, Robert Proszinecski says hello.😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-igy-bulizott-az-oltozoben-es-ejszaka-a-magyar-valogatott-2705535

Annyira, de annyira kíváncsi lennék, hogy más válogatottaknál milyen kaja van meccs után az öltözőben 😊
O1G
Nyilvan a porkoltet elraktak a kepek/videok erejeig.

A fel MU vagy epp a francia valogatott mekizni jar sokszor meccsek utan, es dohanyos is van par.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-igy-bulizott-az-oltozoben-es-ejszaka-a-magyar-valogatott-2705535

Annyira, de annyira kíváncsi lennék, hogy más válogatottaknál milyen kaja van meccs után az öltözőben 😊
O1G
Mi lenne? Tőőőtöttkáposzta 😀

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-igy-bulizott-az-oltozoben-es-ejszaka-a-magyar-valogatott-2705535

Annyira, de annyira kíváncsi lennék, hogy más válogatottaknál milyen kaja van meccs után az öltözőben 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-a-fiatal-jatekosok-erdekeben-fontos-valtozasokat-jelentettek-be-2705539

A semminel tobb (?)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A tótokat és az azerieket itthon ütni kell, walestől nem szabad kikapni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
 index.hu/sport/futball/2019/06/11/lang_adam_cfr_dan_petrescu_magyar_valogatott_vedo_alazas/

Életemben nem találkoztam még olyan labdarúgóval, aki azt mondja az edzőjének, hogy nem akar részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon. Ez egyszerűen hihetetlen
ozibozi
Mi az igaz ebből?
Semimi nem derült ki.
kishaszi
Maradjunk annyiban hogy azért eleg gyanús, hogy Lang nem az a full profi kihajtom a belém játékok.
Toca
Vili, nem annyira adja a nyilatkozata se. Csak ebből egy messziről jött embernek nem jön le ki ásta el a kutyát.
Mondjuk Petrescu azért név a szakmán belül, szóval ...
kishaszi
Én is épp ezt akartam írni h Petrescu mar azert letett vmit az asztalra ...

Szép vokt fiúk így kell ezt, sztem a szlovák meccsen fog múlni mostantól mert a horvátok behúzzák a két idegenbeli meccsüket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Azért az hihetetlen hogy nincs semmi normális felvétel arról a majdnem gólról..... Reméljük gólarányon nem fog múlni semmi...
dande
Ha két vagy több csapat azonos pontszámmal áll egy csoportban, a sorrendet a következő pontok alapján határozzák meg:
1. több szerzett pont az azonosan álló csapatok között lejátszott mérkőzéseken;
2. jobb gólkülönbség az azonosan álló csapatok között lejátszott mérkőzéseken;
3. több szerzett gól az azonosan álló csapatok között lejátszott mérkőzéseken;
4. több idegenben szerzett gól az azonosan álló csapatok között lejátszott mérkőzéseken;
5. Ha az 1–4. pontok alapján a csapatok továbbra is azonosan állnak, akkor az 1–4. pontokat újra alkalmazni kell ameddig a sorrend nem dönthető el. Ha ez sem dönt, akkor a 6–10. pontok döntenek a sorrendről;
6. jobb gólkülönbség az összes mérkőzésen;
7. több szerzett gól az összes mérkőzésen;
8. több idegenben szerzett gól az összes mérkőzésen;
9. több győzelem az összes mérkőzésen;
10. több idegenben szerzett győzelem az összes mérkőzésen;
11. alacsonyabb Fair Play pontszám (1 pont egy sárga lap, 3 pont a két sárga lap utáni piros lap, 3 pont egy azonnali piros lap, 4 pont egy sárga lap utáni azonnali piros lap);
12. jobb helyezés az UEFA Nemzetek Ligája összesített rangsorában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az hihetetlen hogy nincs semmi normális felvétel arról a majdnem gólról..... Reméljük gólarányon nem fog múlni semmi...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 index.hu/sport/futball/2019/06/11/lang_adam_cfr_dan_petrescu_magyar_valogatott_vedo_alazas/

Életemben nem találkoztam még olyan labdarúgóval, aki azt mondja az edzőjének, hogy nem akar részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon. Ez egyszerűen hihetetlen
ozibozi
Mi az igaz ebből?
Semimi nem derült ki.
kishaszi
Maradjunk annyiban hogy azért eleg gyanús, hogy Lang nem az a full profi kihajtom a belém játékok.
Toca
Vili, nem annyira adja a nyilatkozata se. Csak ebből egy messziről jött embernek nem jön le ki ásta el a kutyát.
Mondjuk Petrescu azért név a szakmán belül, szóval ...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baráth tegnap kb Van Dijk szinten tolta. hiba nélkül, egyszer nem mentek el mellette. Nagy találás volt ő Orbán mellé.

Érdekes a csoport azerieket veri mindenki, ezen kívűl a többi 4 csapat meccsein aki otthon játszik az nyer. Jól állunk, de továbbra is nehéz lesz a szlovák-horvát kettősből vkit megelőzni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
 index.hu/sport/futball/2019/06/11/lang_adam_cfr_dan_petrescu_magyar_valogatott_vedo_alazas/

Életemben nem találkoztam még olyan labdarúgóval, aki azt mondja az edzőjének, hogy nem akar részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon. Ez egyszerűen hihetetlen
ozibozi
Mi az igaz ebből?
Semimi nem derült ki.
kishaszi
Maradjunk annyiban hogy azért eleg gyanús, hogy Lang nem az a full profi kihajtom a belém játékok.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 index.hu/sport/futball/2019/06/11/lang_adam_cfr_dan_petrescu_magyar_valogatott_vedo_alazas/

Életemben nem találkoztam még olyan labdarúgóval, aki azt mondja az edzőjének, hogy nem akar részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon. Ez egyszerűen hihetetlen
ozibozi
Mi az igaz ebből?
Semimi nem derült ki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
 index.hu/sport/futball/2019/06/11/lang_adam_cfr_dan_petrescu_magyar_valogatott_vedo_alazas/

Életemben nem találkoztam még olyan labdarúgóval, aki azt mondja az edzőjének, hogy nem akar részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon. Ez egyszerűen hihetetlen
ozibozi
Magyargyűlölő románokkal mit jópofizzon?

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
 index.hu/sport/futball/2019/06/11/lang_adam_cfr_dan_petrescu_magyar_valogatott_vedo_alazas/

Életemben nem találkoztam még olyan labdarúgóval, aki azt mondja az edzőjének, hogy nem akar részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon. Ez egyszerűen hihetetlen

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Amióta B. Boti cövekel a kapunk előtt nincs akkora gond a D-ben. 😀
Sosem volt egy penge játékos, de szív az van! És a kötelezőt is megoldja szinte Mindíg!
O. W-vél meg jól összehangoldtak!
Együtt jó találmány.
Legalább annyit elértünk, hogy nem kell fosni az ellen minden támadásánál.

A neheze meg most jön, de bizakodó vagyok mert a Mester ott van!

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyse tudjatok elrontani a napomat. En tudom ertekelni. mennyivel jobb, mint scak szopni jarni olyan orszagoktol, amik azt se tudom leteznek-e?
ulpianus
Minnya jon a BL es az El-selejtezo. xD
Stez
Te savanyu pofa vagy, rad nem hallgatok.
ulpianus
Egy fraszt. En megbaszok mindenkit. A noket ketszer is.
Stez
Már a tavalyi playoffból is ismerjük, hogy milyen fene ízlése van a Colts drukkereknek.
Kampman
Csak legyen Luka, Modric meg Doncic? Nem-nem.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ha kijutunk az EB-ra akk Pátkainak jár egy pajzsra emelés a Hősök terén.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Nem bonyolult ez sem, a tótokat ki kell picsázni otthon ( meg a baltás komáinkat)
Utána Egy talált döntetlen és meg is lehet simán a mulatság.😉
mondjuk egy tót döntetlennél otthon vége is lehet 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem Szalaiek meg a tobbiek felejtettek el focizni az utobbi evekben (Dardai es Storck ota). Edzo nem volt.
Nyilvan Orban jol jott, de nagyon latszik Rossi hatasa a csapaton, jo nezni is a jatekot. Meg a kozephatvjeink is labdabiztosak, amig nem muszaj nem ivelik fel, ha ugy van megindulnak maguk a labdaval. A kozeppalyasok hatrajarnak elkerni a labdat, van allando mozgas.

Kellene egy furge szelso meg egy olyan kvk aki futni is bir, es siman jo ez a keret.

Ha a mar adott (profi/felnott) keretettel is ilyen jatekot lehet hozni egy jo edzovel, akkor mi lenne, ha abbol a sok milliardbol lenne utanpotlas is.
Eleg a holland valogatottra ranezni, hogy 5-10 ev alatt is milyen fejlodest el lehet erni.

Ettol fuggetlenul nagy reszemrol is a boldogsag, teljesen megerdemelt volt ez a mai siker, kis szerencsevel sima is lehetett volna.

Mostantol hajra klubcsapatok es oszig ne legyenek serulesek.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Ugyse tudjatok elrontani a napomat. En tudom ertekelni. mennyivel jobb, mint scak szopni jarni olyan orszagoktol, amik azt se tudom leteznek-e?
ulpianus
Minnya jon a BL es az El-selejtezo. xD
Stez
Te savanyu pofa vagy, rad nem hallgatok.
ulpianus
Egy fraszt. En megbaszok mindenkit. A noket ketszer is.
Stez
Már a tavalyi playoffból is ismerjük, hogy milyen fene ízlése van a Colts drukkereknek.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
világbajnoki meccs
 www.livescore.com/soccer/world-cup-women/group-f/usa-vs-thailand/6-16447113/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Inkabb a walesieket ketszer is!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyse tudjatok elrontani a napomat. En tudom ertekelni. mennyivel jobb, mint scak szopni jarni olyan orszagoktol, amik azt se tudom leteznek-e?
ulpianus
Minnya jon a BL es az El-selejtezo. xD
Stez
Te savanyu pofa vagy, rad nem hallgatok.
ulpianus
Egy fraszt. En megbaszok mindenkit. A noket ketszer is.