Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Angliában meg bevezetik az utólagos eltiltást műesésért. 2 meccs jár érte. Ez nagy piros pont.
dugo93
Főleg, ha szigorúan és következetesen alkalmazni is fogják a szabályt. Nekem azért vannak fenntartásaim ezt illetően.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Angliában meg bevezetik az utólagos eltiltást műesésért. 2 meccs jár érte. Ez nagy piros pont.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
szerintem sima BVB, dobogóra jók lehetünk.
Bronze League Hero
ti legalabb nyertetek egy meccset a felkészülésiken, a madrid eddig még csak kikapott :d
eaglesmcnabb
mondjuk szerencsétleneknek ezek az ázsiai meg amerikai túrák rohadtul nem hiányoznak...
NB2
persze, még én sem temetem emiatt a csapatot, nem vonnék le ebből messzemenő következtetéseket, csak ugye 1 hét múlva szuperkupa, addigra nem ártana formába lendülni.

ettől még nem nagyon ment fel a bayern oddsa se a bajnoksagra, szóval én a bayernt végképp nem temetném

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
szerintem sima BVB, dobogóra jók lehetünk.
Bronze League Hero
ti legalabb nyertetek egy meccset a felkészülésiken, a madrid eddig még csak kikapott :d
eaglesmcnabb
mondjuk szerencsétleneknek ezek az ázsiai meg amerikai túrák rohadtul nem hiányoznak...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
szerintem sima BVB, dobogóra jók lehetünk.
Bronze League Hero
ti legalabb nyertetek egy meccset a felkészülésiken, a madrid eddig még csak kikapott :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Moreno okosan végigpattogtatta a labdát a fél Bayern védelmen a második gól előtt. 😊

Egyelőre könnyedén verik a Bayernt.
Mikey
úgy hallottam,hogy Pep tehet mindenről.
Kenny
A ma látottak alapján alaposan leépítette a csapatot. 😉
Mikey
ezek után láttok esélyt lipcsei vagy dortmundi bajnoki címre, vagy a Bundez uralmát megtartja a Bayern
Heisman Trophy
szerintem sima BVB, dobogóra jók lehetünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Moreno okosan végigpattogtatta a labdát a fél Bayern védelmen a második gól előtt. 😊

Egyelőre könnyedén verik a Bayernt.
Mikey
úgy hallottam,hogy Pep tehet mindenről.
Kenny
A ma látottak alapján alaposan leépítette a csapatot. 😉
Mikey
ezek után láttok esélyt lipcsei vagy dortmundi bajnoki címre, vagy a Bundez uralmát megtartja a Bayern

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
tragédia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Moreno okosan végigpattogtatta a labdát a fél Bayern védelmen a második gól előtt. 😊

Egyelőre könnyedén verik a Bayernt.
Mikey
úgy hallottam,hogy Pep tehet mindenről.
Kenny
A ma látottak alapján alaposan leépítette a csapatot. 😉
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Moreno okosan végigpattogtatta a labdát a fél Bayern védelmen a második gól előtt. 😊

Egyelőre könnyedén verik a Bayernt.
Mikey
úgy hallottam,hogy Pep tehet mindenről.
Kenny
'zelmúttháromév?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Moreno okosan végigpattogtatta a labdát a fél Bayern védelmen a második gól előtt. 😊

Egyelőre könnyedén verik a Bayernt.
Mikey
úgy hallottam,hogy Pep tehet mindenről.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Moreno okosan végigpattogtatta a labdát a fél Bayern védelmen a második gól előtt. 😊

Egyelőre könnyedén verik a Bayernt.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Mondjuk Perisic világklasszis, bárki igazolja le, vele nem lesz hátrébb.
eaglesmcnabb
Na ő tényleg halál felesleges lenne. Bár szerintem nem is nagy eresztés az ember.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mondjuk Perisic világklasszis, bárki igazolja le, vele nem lesz hátrébb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Azért elég borúlátóak vagytok 😀

Az oké, hogy Mou imádja ezt a mikrofonfejű gyökeret, de nem lesz ő kezdő. Herrera keményen bejátszotta magát tavaly. Ezt José is milliószor elmondta. Blindet Lajos óta védőnek használjuk, Carrick meg nem fog 36 évesen az egész szezonban játszani. Ha így nézed akkor tényleg rohadtul kellett egy kp.
A felállás meg tuti 4-3-3 lesz, ahol a 3 kp Pogba-Matic-Herrera. Ha belegondolsz ezt meg elég jól el lehet osztani. Pogba lesz a legtámadóbb felfogású, Herrera egy klasszik CM, Matic meg egy CDM, amire ha Fosu-Mensahval nem számolunk nem volt rá értelmes ember. Néha beugrik Carrick vagy Fella oszt jónapot. Így se vastag ez a sor. Bár jó lenne ha Perreira betörne végre.

Szóval KP mindenképp kellett, hogy ne Fella legyen kezdő. Azon belül is a CDM. A kérdés, hogy Matic kellett-e nekünk.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amúgy Maticnak most melyikünk örül Borbi? 😀
dugo93
Nagy szükség volt ám rá Pogba, Herrera, Carrick, Blind, Fellaini mellé... Tekintve, hogy Mou szerelmes a belga fostartályba ezt Herrera és Carrick fogja megszívni. Ha meg Pogba megy egy sorral előrébb, azt meg Mata/Martial/Rashford szívja meg.
Remélem jön még a Perisic gyerek aztán nyomathatjuk a Pogba-Matic-Fella; Perisic-Lukaku-Lingard csodahatost. Hánynom kell.
Duff
Nem lehet h Blind megy hátra balbekknek, mert az Shawn kívül nincs másik?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
én a konditerembe a BBC-n olvastam az átigazolást, és már akkor futás közben sem értettem, hogy mi szükség volt Maticra, ráadásul 40 misiért...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Amúgy Maticnak most melyikünk örül Borbi? 😀
dugo93
Nagy szükség volt ám rá Pogba, Herrera, Carrick, Blind, Fellaini mellé... Tekintve, hogy Mou szerelmes a belga fostartályba ezt Herrera és Carrick fogja megszívni. Ha meg Pogba megy egy sorral előrébb, azt meg Mata/Martial/Rashford szívja meg.
Remélem jön még a Perisic gyerek aztán nyomathatjuk a Pogba-Matic-Fella; Perisic-Lukaku-Lingard csodahatost. Hánynom kell.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Amúgy Maticnak most melyikünk örül Borbi? 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
 youtu.be/irjqYl_Ozs0?t=3m21s

micsoda csel kérem szépen.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
kispest - balmaz gol m4.
statisztika->cselek->balmaz 2/0 EZ mi?
2 cselt probaltak meg egesz meccsen?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Nemanja Matic átment a Man Unitedbe röpke 40 millió fontért. Eddig nem kedveltem, most már utálom. 😀
Mikey
ringyó is mindenhova odaviszi az exjátékosait. sima bohócliga pattern, kíváncsi vagyok, mikor jön ide 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Nemanja Matic átment a Man Unitedbe röpke 40 millió fontért. Eddig nem kedveltem, most már utálom. 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ezen meccssorozat keretében lesz ma amúgy a Real-Barca Miamiban, 300 dollár alatt nem kapni rá jegyet sehol hetek óta... és még egy Juve-PSG-n is lehúztak a parkolással és minden mással, amivel lehetett, egyszerűen felfoghatatlan, hogy lehet erre ekkora kereslet
baggio
Gondolom úgy van promózva, mint Európában egy NFL meccs.
És egy akkora országban csak összejön az az 50-80ezer néző is.