Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Fradi kiesése realitás azt mondom. DE az tény, hogy első meccs első 44 percében megleptük őket, egy nagyon jól látszó Fradit láthattunk, és ebben biztosan benne volt Doll is.
AZONBAN amellett nem lehet elmenni, hogy tudták nagyon jól, hogy már július közepén lesz egy komoly EL párharc, tehát bőven előtte kellene erősíteni a csapatot, szóval nekem ne sírjon, hogy Gera hátvéd volt, hogy nem volt balhátvédünk stb. ez is az ő felelőssége, nem lehet úgy neki menni egy párharcnak, hogy nincsen egyetlen darab szélsőhátvéd cserém.
Priskin meg tényleg rohadt nagy csalódás eddig. tőle sokkal többet vártam volna.
csebi
Ez mondjuk nem hiszem, hogy Doll sara, hanem inkább Oroszé.
NB2
az övé is. álljon elé, hogy még kell X játékos ilyen posztokra és kész. van beleszólása.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Fradi kiesése realitás azt mondom. DE az tény, hogy első meccs első 44 percében megleptük őket, egy nagyon jól látszó Fradit láthattunk, és ebben biztosan benne volt Doll is.
AZONBAN amellett nem lehet elmenni, hogy tudták nagyon jól, hogy már július közepén lesz egy komoly EL párharc, tehát bőven előtte kellene erősíteni a csapatot, szóval nekem ne sírjon, hogy Gera hátvéd volt, hogy nem volt balhátvédünk stb. ez is az ő felelőssége, nem lehet úgy neki menni egy párharcnak, hogy nincsen egyetlen darab szélsőhátvéd cserém.
Priskin meg tényleg rohadt nagy csalódás eddig. tőle sokkal többet vártam volna.
csebi
Ez mondjuk nem hiszem, hogy Doll sara, hanem inkább Oroszé.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Fradi kiesése realitás azt mondom. DE az tény, hogy első meccs első 44 percében megleptük őket, egy nagyon jól látszó Fradit láthattunk, és ebben biztosan benne volt Doll is.
AZONBAN amellett nem lehet elmenni, hogy tudták nagyon jól, hogy már július közepén lesz egy komoly EL párharc, tehát bőven előtte kellene erősíteni a csapatot, szóval nekem ne sírjon, hogy Gera hátvéd volt, hogy nem volt balhátvédünk stb. ez is az ő felelőssége, nem lehet úgy neki menni egy párharcnak, hogy nincsen egyetlen darab szélsőhátvéd cserém.
Priskin meg tényleg rohadt nagy csalódás eddig. tőle sokkal többet vártam volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
Luxemburgi csapat az EL 3. koreben
Ez nem vicc....😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Röviden:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Kispest tisztességes játékkal esett ki. Jobb volt a HBS, de ezt mindenki tudta előre, nem véletlen élték meg a tavaszt az előző idényben. Legalább a Kispest nem beszari módon játszott, amikor az izraeliek engedték, vagy visszavettek, akkor mertek támadni és meg is lett az eredménye. Ez így legalább egy vállalható vereség és kiesés volt.

Az meg nem is kérdés, hogy a teljes NB I-ben egyetlen játékos van, akit labdarúgónak lehet hívni. Amíg ő itt van, addig a Kispest dobogóesélyes, ha kiszolgáló személyzet (Koszta, Hidi) maradt volna, akkor aranyesélyes. De még így sem lepődnék meg durván. Ennyit ér a magyar bajnokság, egyetlen kiemelkedő labdarúgó és egy középmezőnynek megfelelő keret elég a dobogóhoz, vagy akár az aranyhoz. Csak az a kérdés, hogy a Hidi-Koszta helyett játszó - egyelőre - nullkilométeres akadémisták milyen hamar érik el a középmezőny szintjét. Mindenesetre Lanza az 5 Honvéd-gólból 3 góllal és 2 gólpasszal vette ki a részét.

Amúgy a Honvéd sorozatban 11 hazai bajnoki győzelemnél jár (legutóbb tavaly októberben az Úhjpest rabolt pontot a Bozsikból), a klubrekord 13. (Mondjuk sztem most a Diósgyőr ellen megszakad ez a sorozat, a Honvéd fáradt lesz, Bódog pedig alaposan felrázta a miskolciakat.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Plovdiv-Beitar összesítésben 5-1 és ugye tudjuk, hogy a Vasast hogy verték...
NB2
najó,de az bunda volt 😀

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
2019-től nyáron rendezik meg az Afrikai Nemzetek Kupáját.

Lassan, de fejlődik az a földrész is, jóvan.
Mikey
Nincs is jobb dolog 40 fokban focizni 😀
NB2
Az engem különösebben nem érdekel... az már inkább, hogy Manét így nem kell majd nélkülöznie Kloppnak januárban-februárban. 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Plovdiv-Beitar összesítésben 5-1 és ugye tudjuk, hogy a Vasast hogy verték...
NB2
Nézd a Honvédot is egy izraeli csapat ejtette ki azt neki is egy bolgár jön (Ludogorets), ha ott is hasonlóan alakulnak a dolgok, akkor már merem mondani h ez nem véletlen 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Plovdiv-Beitar összesítésben 5-1 és ugye tudjuk, hogy a Vasast hogy verték...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
2019-től nyáron rendezik meg az Afrikai Nemzetek Kupáját.

Lassan, de fejlődik az a földrész is, jóvan.
Mikey
Nincs is jobb dolog 40 fokban focizni 😀

Amúgy bár szidtam múltkor a Kispestet a halasztások miatt, mondjuk így végiggondolva azért rohadt idegesítő, hogy alig van nyáron már szünet. Konkrétan talán 2 hét!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
2019-től nyáron rendezik meg az Afrikai Nemzetek Kupáját.

Lassan, de fejlődik az a földrész is, jóvan.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Ez a Priskin igazolás is már-már Tuypi és Lauthi magasságokba emelkedik.Eszméletlen mennyire leszarja.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kifogás generátor előre ide vagy oda, sérültek ide vagy oda, doll ordenáré módon outcoacholva van. A mentális felkészülésről nem is beszélve...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
Hat..a fradi, ahogy anno mondtak nekunk: lofasz esti fennyel.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Van pénz szarásig rovatunk folytatódik:
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-es-videoton-ugyanarra-az-olasz-valogatott-csatarra-hajt-sajtohir
empty taxi
"A lap úgy tudja, hogy a Videoton és a Ferencváros is kinézte magának a 34 esztendős játékost, a két NB I-es klub mellett a szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely, valamint a Vécsei Bálintot is a soraiban tudó svájci Lugano is lecsapna a rutinos csatárra."

Ha nem megy el Luganoba, akkor címeres bolond.
Bronze League Hero
a Lugano svájci? aszittem, uruguayi...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Van pénz szarásig rovatunk folytatódik:
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-es-videoton-ugyanarra-az-olasz-valogatott-csatarra-hajt-sajtohir
empty taxi
"A lap úgy tudja, hogy a Videoton és a Ferencváros is kinézte magának a 34 esztendős játékost, a két NB I-es klub mellett a szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely, valamint a Vécsei Bálintot is a soraiban tudó svájci Lugano is lecsapna a rutinos csatárra."

Ha nem megy el Luganoba, akkor címeres bolond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
 hosszabbitas.hu/foci/magyar-foci/gera-zoltan-belso-vedokent-lephet-palyara-a-midtjylland-ellen
empty taxi
"fáradtak vagyunk"
"13 bevethető focistám van"
Július 20. van.
És csoportkörökről álmodozunk minden évben.
Kenny
Sajnos ez a magyar foci

Szerkesztette: Atik15
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
 hosszabbitas.hu/foci/magyar-foci/gera-zoltan-belso-vedokent-lephet-palyara-a-midtjylland-ellen
empty taxi
"fáradtak vagyunk"
"13 bevethető focistám van"
Július 20. van.
És csoportkörökről álmodozunk minden évben.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 hosszabbitas.hu/foci/magyar-foci/gera-zoltan-belso-vedokent-lephet-palyara-a-midtjylland-ellen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
De még mindig inkább ő, mint Aubamayang.
Borbinho
Miért?
Mikey
Nem tudom elképzelni a 3-4-3ban, maximum az egyik szélen. Costa féle erőcsatár kell sztem középre. Illetve hiába nagyon jók a mutatói (marha sok gólt lő), én nem tartom őt kifejezetten jó csatárnak, a sebességéből él, nekem még mindig inkább szélső (vagy 2 csatáros rendszerben, de nem úgy, hogy ő kifejezetten az ék, még ha a BVB-ban így is nyomták). Szerintem pl. egy Salomon Kalounál nem nagyon tudna többet mutatni a PL-ben.
Borbinho
Morata egy klasszikus 9-es, középcsatár, akinek ha szélről beadják bevágja, Aubameyang pedig szélsőt és középen is tud játszani és mint írták gyors, technikás, vele is jól járna a Chelsea.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Amúgy vicces mert a nyár elején amikor ekézve volt itt Morata, akkor kiálltam mellette, hogy nem olyan rossz ő, meg jó lenne a Milanba. Aztán elkezdték szóba hozni a MU-val és a szőr is felállt a hátamon, nehogy hozzánk jöjjön. Nem tudom megmondani miért 😀 Szerintem nem lesz nagy eresztés Angliába. (igen nyugodtan mentsétek el, hogy amikor a 25. gólját lövi, ezt bemásolhassátok 😀)

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
Ahogy a Kispest kiesett igy ki lehet kapni. Lehet, hogy az izraeliek lealltak, raultek az eredmenyre, de akkor is 0-2-rol 2-2 szep teljesitmeny.
Remelem a csapat hasonlo felfogasban fog tovabbra is jatszani.
Egy szinttel jobb csapattol estek ki. Nincs ebben szegyen, foleg igy nem.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
De még mindig inkább ő, mint Aubamayang.
Borbinho
Miért?
Mikey
Nem tudom elképzelni a 3-4-3ban, maximum az egyik szélen. Costa féle erőcsatár kell sztem középre. Illetve hiába nagyon jók a mutatói (marha sok gólt lő), én nem tartom őt kifejezetten jó csatárnak, a sebességéből él, nekem még mindig inkább szélső (vagy 2 csatáros rendszerben, de nem úgy, hogy ő kifejezetten az ék, még ha a BVB-ban így is nyomták). Szerintem pl. egy Salomon Kalounál nem nagyon tudna többet mutatni a PL-ben.
Borbinho
Aubameyang a jelenkor Eto'o-ja, rohadt gyors, technikás és tud érkezni is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De még mindig inkább ő, mint Aubamayang.
Borbinho
Miért?
Mikey
Nem tudom elképzelni a 3-4-3ban, maximum az egyik szélen. Costa féle erőcsatár kell sztem középre. Illetve hiába nagyon jók a mutatói (marha sok gólt lő), én nem tartom őt kifejezetten jó csatárnak, a sebességéből él, nekem még mindig inkább szélső (vagy 2 csatáros rendszerben, de nem úgy, hogy ő kifejezetten az ék, még ha a BVB-ban így is nyomták). Szerintem pl. egy Salomon Kalounál nem nagyon tudna többet mutatni a PL-ben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."