Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 820 — Слава Україні! Героям слава!
Megpróbálkozott megszerezni a ruandai kapitányi állást is, de csak az utolsó nyolc jelöltig jutott, nem őt választották.

😀
Bazzani
Ha Ruandának nem volt elég jó, nekünk megfelel. Értem.
Mikey
Ruanda azért a top 200-ban benne van, na.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 348 — Invisible man
Nekem szimpatikus ez a Lekkens vagy ki. Jó humorú:
„Nem hozok ide tíz belga edzőt. Profikra van szükségem, és biztos vagyok abban, hogy Magyarországon is találunk nagyon jó edzőket. Neveket még nem tudok mondani, mert nem ismerem őket személyesen." 😀 😀
Felkészül Mészöly, Csank, Pintér.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Megpróbálkozott megszerezni a ruandai kapitányi állást is, de csak az utolsó nyolc jelöltig jutott, nem őt választották.

😀
Bazzani
Ha Ruandának nem volt elég jó, nekünk megfelel. Értem.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért jobb ő mint mondjuk egy fanatikus Rossi/Szabics-Lőw páros?Azért mert lerakta a mostani belga generáció alapjait?Mondjuk ha felépíti a Szoboszlai generációt akkor már megérte.
Kenny
Nem kell kivásárolni senkit a futó szerződéséből, ilyen egyszerű.
empty taxi
Cserébe 1 év után lehet fizetni neki a lelépési díjat. Nem tudom melyik a jobb.
ervinator
Elméletileg valami teljesítményarányos fizetése lesz. Minimálbér összejöhet.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Miért jobb ő mint mondjuk egy fanatikus Rossi/Szabics-Lőw páros?Azért mert lerakta a mostani belga generáció alapjait?Mondjuk ha felépíti a Szoboszlai generációt akkor már megérte.
Kenny
Nem kell kivásárolni senkit a futó szerződéséből, ilyen egyszerű.
empty taxi
Cserébe 1 év után lehet fizetni neki a lelépési díjat. Nem tudom melyik a jobb.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Miért jobb ő mint mondjuk egy fanatikus Rossi/Szabics-Lőw páros?Azért mert lerakta a mostani belga generáció alapjait?Mondjuk ha felépíti a Szoboszlai generációt akkor már megérte.
Kenny
Nem kell kivásárolni senkit a futó szerződéséből, ilyen egyszerű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 366 — Omar's Coming Yo!
Miért jobb ő mint mondjuk egy fanatikus Rossi/Szabics-Lőw páros?Azért mert lerakta a mostani belga generáció alapjait?Mondjuk ha felépíti a Szoboszlai generációt akkor már megérte.

Közben:
Szabics lesz az osztrákok másodedzője.
Tehát ezért nem jött.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 944 — Cowboys fan
Megpróbálkozott megszerezni a ruandai kapitányi állást is, de csak az utolsó nyolc jelöltig jutott, nem őt választották.

😀
Bazzani
jobban is tette, hogy nem sikerült neki. kibaszott meleg van, és taktikailag még hülyébbek a játékosok, mint a mi aranylábúink.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megpróbálkozott megszerezni a ruandai kapitányi állást is, de csak az utolsó nyolc jelöltig jutott, nem őt választották.

😀

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem annyira bizarr, de a 80-as években a Fradi pályára metrófogantyút dobtak be.
Ha valaki emlékszik még Kalapra, a legendás szotyi árusra, az ő szövege volt: "szotyit, fruttit, rágógumit..."
Aztán kiégészült: "szotyit, fruttit, rágógumit, metró fogantyút tessék!"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 988
A wc teto vicces volt az ujpest meccsen.
A diszno fej is anno a Barca - Real meccsen, de amit meg a mai napig nem ertek, hogy anno egy Sevilla - Betis meccsen, hogy dobhattak be egy MANKOT!
Valaki azzal jott, gondolom.
ZoliMP
inter meccsen a robogó az megvan? 😊 ha nincs keress rá, érdemes 😊
| mondjuk azt nem tudom hogy lett-e sérült mert ha jól emlékszem egy felső szektorból dobták le az alsóba, ha igen akkor elnézést a smile-ért |
davemayer
Az nem Roma-Lazion volt?
empty taxi
Nem. Inter-Milan. Megnéztem a videót, ez egy gyöngyszem 😀
Coolearie
ÉS VÉGÜL: A BEDOBOTT TÁRGYAK BAJNOKA

Ez egyszerűen verhetetlen: az Internazionale ultrái 2001 májusában a San Siróban elvettek egy robogót egy Atalanta-drukkertől, majd a (nyilván éberen őrködő) biztonságiak orra előtt be is csempészték a lelátóra. A némileg bizarr humorú fanatikusok felgyújtották a Vespát, majd ledobták a lelátó második emeletéről. A robogó végül nem a pályán, hanem az alattuk levő területen landolt... Az eset félúton van a nagyon vicces és a közveszélyesen idióta között – mindenesetre aki ennél is bizarrabb bedobott tárgyról tud, kérjük, ossza meg velünk
NB2
fasza😊vmi remlik mar.

en onnan kozelitettem meg h ezek nelkul is tud vki hazamenni vagy csak kocsmaba..a manko sokkal direktebb mivel valszuneleg szuksege van ra 24/7-ben.
Kepzeljetek el ahogy szegeny deak bill bedobna a mankojat mert ideggyogyo meccs kozben.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 134 — nabege2@yahoo.com
A wc teto vicces volt az ujpest meccsen.
A diszno fej is anno a Barca - Real meccsen, de amit meg a mai napig nem ertek, hogy anno egy Sevilla - Betis meccsen, hogy dobhattak be egy MANKOT!
Valaki azzal jott, gondolom.
ZoliMP
inter meccsen a robogó az megvan? 😊 ha nincs keress rá, érdemes 😊
| mondjuk azt nem tudom hogy lett-e sérült mert ha jól emlékszem egy felső szektorból dobták le az alsóba, ha igen akkor elnézést a smile-ért |
davemayer
Az nem Roma-Lazion volt?
empty taxi
Nem. Inter-Milan. Megnéztem a videót, ez egy gyöngyszem 😀
Coolearie
ÉS VÉGÜL: A BEDOBOTT TÁRGYAK BAJNOKA

Ez egyszerűen verhetetlen: az Internazionale ultrái 2001 májusában a San Siróban elvettek egy robogót egy Atalanta-drukkertől, majd a (nyilván éberen őrködő) biztonságiak orra előtt be is csempészték a lelátóra. A némileg bizarr humorú fanatikusok felgyújtották a Vespát, majd ledobták a lelátó második emeletéről. A robogó végül nem a pályán, hanem az alattuk levő területen landolt... Az eset félúton van a nagyon vicces és a közveszélyesen idióta között – mindenesetre aki ennél is bizarrabb bedobott tárgyról tud, kérjük, ossza meg velünk
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
emellett Bölöni egy Klasszis.

mondjuk amúgy is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most mi a baj, tutira tudjuk a végeredményeket: Leekens=L 😊 nincs meglepetés többé
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Véber-Urbán duó is jobb lett volna.
Egy báb kellett, meg is van.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Ennél csak a trappatoni-sven goran erikkson duó együttes kinevezése lett volna rosszabb, bravó!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
A wc teto vicces volt az ujpest meccsen.
A diszno fej is anno a Barca - Real meccsen, de amit meg a mai napig nem ertek, hogy anno egy Sevilla - Betis meccsen, hogy dobhattak be egy MANKOT!
Valaki azzal jott, gondolom.
ZoliMP
inter meccsen a robogó az megvan? 😊 ha nincs keress rá, érdemes 😊
| mondjuk azt nem tudom hogy lett-e sérült mert ha jól emlékszem egy felső szektorból dobták le az alsóba, ha igen akkor elnézést a smile-ért |
davemayer
Az nem Roma-Lazion volt?
empty taxi
Nem. Inter-Milan. Megnéztem a videót, ez egy gyöngyszem 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
A wc teto vicces volt az ujpest meccsen.
A diszno fej is anno a Barca - Real meccsen, de amit meg a mai napig nem ertek, hogy anno egy Sevilla - Betis meccsen, hogy dobhattak be egy MANKOT!
Valaki azzal jott, gondolom.
ZoliMP
inter meccsen a robogó az megvan? 😊 ha nincs keress rá, érdemes 😊
| mondjuk azt nem tudom hogy lett-e sérült mert ha jól emlékszem egy felső szektorból dobták le az alsóba, ha igen akkor elnézést a smile-ért |
davemayer
Az nem Roma-Lazion volt?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 820 — Слава Україні! Героям слава!
"személye garancia a profi munkára" "de garantálni, nem garantálunk semmit."

Mijafaszvanmostakkor?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 820 — Слава Україні! Героям слава!
Miéééért kell ezt így elkapkodni vazze??
gordon
Pont én is ezen filóztam, hogy nem hajtott a tatár minket, főleg, hogy eldőlt, hogy az idei 2 barátságost már Szélesivel toljuk le, na mindegy. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Miéééért kell ezt így elkapkodni vazze??
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Amúgy valaki mondjon már róla valamit. Azt se tudom ki ez.
dugo93
Utoljára kb 15 éve volt tényező a nemzetközi fociban. Na de majd most...! 😀 ez kb pintér féle kinevezés, se a "szakmának", se a tábornak nem lehet eladni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 820 — Слава Україні! Героям слава!
Amúgy valaki mondjon már róla valamit. Azt se tudom ki ez.
dugo93
 index.hu/sport/futball/georges_leekens_a_magyar_futballvalogatott_uj_szovetsegi_kapitanya/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Amúgy valaki mondjon már róla valamit. Azt se tudom ki ez.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
Tényleg sikerült az összes szóba jövő jelölt közül a lehető legszarabbat választani 😀