Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erősen Chiefs Texans feelingem van, csak ennek a fordításnak nem örülök 😊 sebaj, ennyi öröme lehet nekik is 😛
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Na banyek ezt jól elbalfaszkodják... 2-0ra mentünk most 3-2a Milánnak..... Tipmixültek a srácok...
dande
Akárcsak mint az Inter, mint a Lazio.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A Juve nem akar túl hamar bajnok lenni
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na banyek ezt jól elbalfaszkodják... 2-0ra mentünk most 3-2a Milánnak..... Tipmixültek a srácok...
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 011 — "Montoya por favor!"
Nyerhető meccs úszott el sajnos

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az Arzenyal egesz szezonja benne van a meccsben. Sok alibizes mellett egy-egy kivalo tamadas, gol. Majd a vedelem mattot kap, es gol oda is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú Rabiot mekkora gólt rúgtál, ezaz 😊 közeledik az újabb bajnokibcím a Juvénak 😀
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
most a tökön lövést gyakoroljátok....na érdekes 20 perc lesz ez így

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Brighton elleni meccset nem kellett volna elbaszni, akkor ott lennénk a seggetekben... most meg nehéz nagyon a sorsolásunk, lehet ez kell nekünk. Bellerín játéka ma nagyon tetszik 😊
Heisman Trophy
hát igen akkor még nagyobb hajsza lehetne, bár attól függ mi lesz a City büntetésével lehet az ötödik hely is ér még BL helyet, főleg azért a rókáknak még lesznek necces meccseik sőt még utolsó fordulóban játszanak velünk is. Mi sorsolásunk papíron meg könnyű, de ilyet már régóta nem hisz el egy MU szurkoló már jó pár éve, de most fontos lenne a kiegyensúlyozott teljesítmény.

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 011 — "Montoya por favor!"
Bazmeg Nketiah neked is sok agyad van...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 011 — "Montoya por favor!"
Eddig jobbak vagyunk mint a rókák lekopogom...
Heisman Trophy
jójó így ha csütörtökön behúzzuk a meccsünket végre pontban utol tudjuk őket érni 😊
kisebb csapatok ellen nem szokott menni, bár Pogba,Bruno,Matic középpálya jól dolgozott az újrakezdés óta
manuszka86
Brighton elleni meccset nem kellett volna elbaszni, akkor ott lennénk a seggetekben... most meg nehéz nagyon a sorsolásunk, lehet ez kell nekünk. Bellerín játéka ma nagyon tetszik 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Eddig jobbak vagyunk mint a rókák lekopogom...
Heisman Trophy
jójó így ha csütörtökön behúzzuk a meccsünket végre pontban utol tudjuk őket érni 😊
kisebb csapatok ellen nem szokott menni, bár Pogba,Bruno,Matic középpálya jól dolgozott az újrakezdés óta

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 372 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Viku... 😕😕😕😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 011 — "Montoya por favor!"
Eddig jobbak vagyunk mint a rókák lekopogom...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
 foci.444.hu/2020/07/07/egy-fals-negativ-koronateszt-miatt-fertozodott-meg-19-focista-bulgariaban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 843
 www.youtube.com/watch?v=bxMZdty5Ypc
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/spurs-gyonyoru-volt-mourinho-szon-es-lloris-balhejarol-2771409

Esküszöm, beteg ez az ember.

“Gyönyörű jelenet volt. Ha valakit hibáztatni akarnak, akkor hibáztassanak engem, mert én voltam kritikus a játékosaimmal, mivel ők nem elég kritikusak egymással szemben. Megkértem őket, hogy követeljenek többet egymástól, így fejlesztve a csapatszellemet: azaz, hogy mindent meg kell tenni a másikért. Talán elhangzott néhány csúnya szó, és volt egy kis lökdösődés, nem tudom. De ez fontos volt a csapat fejlődése szempontjából” – nyilatkozta a lefújást követően José Mourinho.

Gyönyörű jelenet volt, hogy egy jól működő gépezet szétesett hónapok óta és a belső feszültség teljesen tönkre vágja a csapatot. Ezek a játékosok szerették egymást, családként tekintettek egymásra, most meg egymás torkának ugranak...
Hibáztassanak engem. Hát ember, ki mást? Kinyírod a csapatot!
Lehet volt egy kis lökdösődés, NEM TUDOM.
LOL.

Szerintem ha Levy jót akar magának, sürgősen meneszti.
Óriási lelépési pénzzel persze.
Taps.
#JC6
Az hogy Mou pszichopata azt aláírom, vagy legalább is vannak erre utaló jelek 😊

Amúgy abból a Tham-ből csak a győztes mentalitás és a kíméletlen gyilkos ösztön hiányzott, hogy valóban el is érjenek valamit és kupákat nyerjenek. Ezt langymeleg vízben családi hangulattal rohadtul nem lehet kialakítani. Kell a versenyhelyzet csapaton belül, kell, hogy a győzni akarás még többre sarkalja a játékosokat és kell, hogy egymást spannolva kihozzák a legjobbat mindenkiből.
Ahogy mondani szokták, a húr is akkor szól jól ha megfeszül 😊
FLZOLI
Csak hát ugye az is nagy igazság, hogy a húr addig jó amíg feszül és el nem pattan, mert utána baszhatod.
Toca
Nem tudom, lehet nekem kicsit az fájna
FLZOLI
Te nem számítasz. A Sport1 HD-t nem találod meg ha nem a Sport1 után van...

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/spurs-gyonyoru-volt-mourinho-szon-es-lloris-balhejarol-2771409

Esküszöm, beteg ez az ember.

“Gyönyörű jelenet volt. Ha valakit hibáztatni akarnak, akkor hibáztassanak engem, mert én voltam kritikus a játékosaimmal, mivel ők nem elég kritikusak egymással szemben. Megkértem őket, hogy követeljenek többet egymástól, így fejlesztve a csapatszellemet: azaz, hogy mindent meg kell tenni a másikért. Talán elhangzott néhány csúnya szó, és volt egy kis lökdösődés, nem tudom. De ez fontos volt a csapat fejlődése szempontjából” – nyilatkozta a lefújást követően José Mourinho.

Gyönyörű jelenet volt, hogy egy jól működő gépezet szétesett hónapok óta és a belső feszültség teljesen tönkre vágja a csapatot. Ezek a játékosok szerették egymást, családként tekintettek egymásra, most meg egymás torkának ugranak...
Hibáztassanak engem. Hát ember, ki mást? Kinyírod a csapatot!
Lehet volt egy kis lökdösődés, NEM TUDOM.
LOL.

Szerintem ha Levy jót akar magának, sürgősen meneszti.
Óriási lelépési pénzzel persze.
Taps.
#JC6
Az hogy Mou pszichopata azt aláírom, vagy legalább is vannak erre utaló jelek 😊

Amúgy abból a Tham-ből csak a győztes mentalitás és a kíméletlen gyilkos ösztön hiányzott, hogy valóban el is érjenek valamit és kupákat nyerjenek. Ezt langymeleg vízben családi hangulattal rohadtul nem lehet kialakítani. Kell a versenyhelyzet csapaton belül, kell, hogy a győzni akarás még többre sarkalja a játékosokat és kell, hogy egymást spannolva kihozzák a legjobbat mindenkiből.
Ahogy mondani szokták, a húr is akkor szól jól ha megfeszül 😊
FLZOLI
Csak hát ugye az is nagy igazság, hogy a húr addig jó amíg feszül és el nem pattan, mert utána baszhatod.
Toca
Nem tudom, lehet nekem kicsit az fájna

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/spurs-gyonyoru-volt-mourinho-szon-es-lloris-balhejarol-2771409

Esküszöm, beteg ez az ember.

“Gyönyörű jelenet volt. Ha valakit hibáztatni akarnak, akkor hibáztassanak engem, mert én voltam kritikus a játékosaimmal, mivel ők nem elég kritikusak egymással szemben. Megkértem őket, hogy követeljenek többet egymástól, így fejlesztve a csapatszellemet: azaz, hogy mindent meg kell tenni a másikért. Talán elhangzott néhány csúnya szó, és volt egy kis lökdösődés, nem tudom. De ez fontos volt a csapat fejlődése szempontjából” – nyilatkozta a lefújást követően José Mourinho.

Gyönyörű jelenet volt, hogy egy jól működő gépezet szétesett hónapok óta és a belső feszültség teljesen tönkre vágja a csapatot. Ezek a játékosok szerették egymást, családként tekintettek egymásra, most meg egymás torkának ugranak...
Hibáztassanak engem. Hát ember, ki mást? Kinyírod a csapatot!
Lehet volt egy kis lökdösődés, NEM TUDOM.
LOL.

Szerintem ha Levy jót akar magának, sürgősen meneszti.
Óriási lelépési pénzzel persze.
Taps.
#JC6
Az hogy Mou pszichopata azt aláírom, vagy legalább is vannak erre utaló jelek 😊

Amúgy abból a Tham-ből csak a győztes mentalitás és a kíméletlen gyilkos ösztön hiányzott, hogy valóban el is érjenek valamit és kupákat nyerjenek. Ezt langymeleg vízben családi hangulattal rohadtul nem lehet kialakítani. Kell a versenyhelyzet csapaton belül, kell, hogy a győzni akarás még többre sarkalja a játékosokat és kell, hogy egymást spannolva kihozzák a legjobbat mindenkiből.
Ahogy mondani szokták, a húr is akkor szól jól ha megfeszül 😊
FLZOLI
Csak hát ugye az is nagy igazság, hogy a húr addig jó amíg feszül és el nem pattan, mert utána baszhatod.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/spurs-gyonyoru-volt-mourinho-szon-es-lloris-balhejarol-2771409

Esküszöm, beteg ez az ember.

“Gyönyörű jelenet volt. Ha valakit hibáztatni akarnak, akkor hibáztassanak engem, mert én voltam kritikus a játékosaimmal, mivel ők nem elég kritikusak egymással szemben. Megkértem őket, hogy követeljenek többet egymástól, így fejlesztve a csapatszellemet: azaz, hogy mindent meg kell tenni a másikért. Talán elhangzott néhány csúnya szó, és volt egy kis lökdösődés, nem tudom. De ez fontos volt a csapat fejlődése szempontjából” – nyilatkozta a lefújást követően José Mourinho.

Gyönyörű jelenet volt, hogy egy jól működő gépezet szétesett hónapok óta és a belső feszültség teljesen tönkre vágja a csapatot. Ezek a játékosok szerették egymást, családként tekintettek egymásra, most meg egymás torkának ugranak...
Hibáztassanak engem. Hát ember, ki mást? Kinyírod a csapatot!
Lehet volt egy kis lökdösődés, NEM TUDOM.
LOL.

Szerintem ha Levy jót akar magának, sürgősen meneszti.
Óriási lelépési pénzzel persze.
Taps.
#JC6
Az hogy Mou pszichopata azt aláírom, vagy legalább is vannak erre utaló jelek 😊

Amúgy abból a Tham-ből csak a győztes mentalitás és a kíméletlen gyilkos ösztön hiányzott, hogy valóban el is érjenek valamit és kupákat nyerjenek. Ezt langymeleg vízben családi hangulattal rohadtul nem lehet kialakítani. Kell a versenyhelyzet csapaton belül, kell, hogy a győzni akarás még többre sarkalja a játékosokat és kell, hogy egymást spannolva kihozzák a legjobbat mindenkiből.
Ahogy mondani szokták, a húr is akkor szól jól ha megfeszül 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Carrillo-t kitették a tölténygyártól.
warr_b
már több napja tudott tény
hát nincs pozitív hullám amire rá tudnék fűzni

több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 276
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/spurs-gyonyoru-volt-mourinho-szon-es-lloris-balhejarol-2771409

Esküszöm, beteg ez az ember.

“Gyönyörű jelenet volt. Ha valakit hibáztatni akarnak, akkor hibáztassanak engem, mert én voltam kritikus a játékosaimmal, mivel ők nem elég kritikusak egymással szemben. Megkértem őket, hogy követeljenek többet egymástól, így fejlesztve a csapatszellemet: azaz, hogy mindent meg kell tenni a másikért. Talán elhangzott néhány csúnya szó, és volt egy kis lökdösődés, nem tudom. De ez fontos volt a csapat fejlődése szempontjából” – nyilatkozta a lefújást követően José Mourinho.

Gyönyörű jelenet volt, hogy egy jól működő gépezet szétesett hónapok óta és a belső feszültség teljesen tönkre vágja a csapatot. Ezek a játékosok szerették egymást, családként tekintettek egymásra, most meg egymás torkának ugranak...
Hibáztassanak engem. Hát ember, ki mást? Kinyírod a csapatot!
Lehet volt egy kis lökdösődés, NEM TUDOM.
LOL.

Szerintem ha Levy jót akar magának, sürgősen meneszti.
Óriási lelépési pénzzel persze.
Taps.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Son és Lloris majdnem összebunyózott az Everton elleni meccs félidejében.

ez aztán mourinho effekt.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 372 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Carrillo-t kitették a tölténygyártól.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 843
Besírok komolyan Szőllőgyuriéktól.
Délután lehozták a Loki cikket, pár óra alatt több mint 150 kormányt fikázó komment, mire most megnyitom, a cikk nem kommentelhető.
Nonszensz apám, 1950-es évek kb..
#JC6
Ez is egy nézőpont.
Egy másik meg az, hogyha van mondjuk egy házad (és tök irreleváns, hogy vetted, örökölted, kaptad ajándékba, vagy einstandoltad, mert most a tiéd), attól, hogy valakit vendégségbe hívsz, még nem kell akceptáld, ha a nappali közepére szarik.
Sobri Jóska
Sztem a ketto nem ugyanaz.az nso forum nyilvanos es van kommentalasi lehezoseg, de amint nem tetszik neked megvonod.ennyi
ZoliMP
Gyűlölöm a gyurkát.
De most őszintén a saját oldalukon miért ne engedélyezhetik / tilthatják a kommentelést amikor akarják?
Toca
vagy engedjek vagy ne, de az hogy engedik majd tiltjak sztem tok amator dolog, mikor mar mi tudjuk, hogy kb mikor milyen reakciot lesz.