Soccer

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy kis OFF:

 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/jenner-alairt/20120912/c/1708

holland éra lesz itt.... 😊

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Koman mikor játszott elfogadhatóan a magyar válogatottban? Mert nekem nem rémlik...max az U20-as VB-n, ennyi...JC6
Szerinted kit kéne a csapatba tenni? Ahogy látom nem volt túl sok olyan játékos a magyar csapatból, akit nem fikáztál az utóbbi két oldalon.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leandrot mikor láttátok utoljára játszani?
Bazzani
összefoglalókba szoktam látni, de Buksinál fél lábbal is jobb lenne, ebben biztos vagyok...

|
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mindegy, ameddig Laczkó válogatott addig nekem nincsenek elvárásaim. Lehet fikázni, hogy nincs más, de azt az embert az nem veri meg, aki nem akarja, az nem rugdalja be mögé a labdát, aki nem akarja. Ilyen balbekk (ilyen rossz) van még egypár. Miért ő?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Leandrot mikor láttátok utoljára játszani?
Bazzani
Én csak olvastam, hogy elég jól tolta pár hónapig, azt hiszem a nemzetközi kupákban is vitézkedtek. Egy próbát megérne Andorra ellen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Koman mikor játszott elfogadhatóan a magyar válogatottban? Mert nekem nem rémlik...max az U20-as VB-n, ennyi...JC6
nekem 1-2 jó meccse mintha rémlene, jó alatt értsd, h képes volt legalább 2 egyeneset passzolni... 😊

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leandrot mikor láttátok utoljára játszani?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Koman mikor játszott elfogadhatóan a magyar válogatottban? Mert nekem nem rémlik...max az U20-as VB-n, ennyi...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyen az a "legjobb" csapat, ahol Laczkó alapember....Amadeus91
mondj már egy jobb balhátvédet légyszíves. inkább ő, mint, hogy honosítsunk minden jöttmentet...kristof
jó, ha Leo se jó...akkor kijátszom az aduászom: Sváb Dani!!! korosztályos válogatott mai napig, küzd, hajt, akar(ugye ezt itt a fórumon alapkövetelmény), beadni nem tud sajna, de azt Buksi se mindig.

Varga csak nekem unszimpatikus?JC6
nekem is az, pedig eleinte bírtam...

|
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 286
milyen az a "legjobb" csapat, ahol Laczkó alapember....Amadeus91
mondj már egy jobb balhátvédet légyszíves. inkább ő, mint, hogy honosítsunk minden jöttmentet...kristof
Ott a brazil gyerek. Magyarul tud, játszott is már. Mi a probléma? Nemzetközi rutin is van.

am. meg ha már ilyen nemzeti hangulat van, faszé' nem megy valaki körbe notesszal a határ menti országokban, határon túli magyarokért? De komolyan. Garics György nem is tudom mióta Seria A focista, osztrákokkal ment az EB-re. Ő momentán mintha még anyaországi is lenne. Ahogy a Komanból is sikerült magyart csinálni, nyugodtan lehetne még. Gyakorlatilag most már csak az nem lesz magyar állampolgár, aki nem fut elég gyorsan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Varga csak nekem unszimpatikus?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
milyen az a "legjobb" csapat, ahol Laczkó alapember....Amadeus91
mondj már egy jobb balhátvédet légyszíves. inkább ő, mint, hogy honosítsunk minden jöttmentet...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pintér sérült.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 286
milyen az a "legjobb" csapat, ahol Laczkó alapember....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 584
Nem tisztem védeni Egervárit, és nem is értek egyet minden döntésével. De azért néhány kritikát benéztetek.
Hiányoltátok a következő embereket:
Vadócz Krisztián: 6 napja igazolta le a dán Odense, azelőtt nem kellett sehova, nem is játszott még egy meccset sem idén és a felkészülést is kihagyta.
Horváth Gábor, Vass Ádám: sérültek, előbbi nem tudni meddig, utóbbi januárig.
Leandro: vele se mennénk sokra.
Emellett nem lehetett bevetni Szabicsot, Laczkót, Lázárt, Rudolfot és Buzsákyt.
Csatársor: azért Priskin kezd mert élete formájában játszik, azért Németh a csere mert végre elkezdett egy idényt sérülés nélkül és végre kezdi bizonyítani, hogy nem véletlen volt akkora igéret. Ennek ellenére Szalait se kéne mellőzni, de 3 jó csatárunk van szerencsére.
Középpálya: Dzsudzsák kezd visszatérni, rádaásul a legjobb magyar játékos továbbra is, Gerát és Hajnalt nem erőltetném. Koman oké, Varga oké, de hol volt Pintér?
Védelem: középen Juhász oké, Lipták vicc, Elek vicc itt mindenképpen, Vanczák a legjobb játékosunk jobbra sajnos, a másik oldalon meg Laczkó. Ez a két poszt, ami miatt sose leszünk jók egy jobb csapat ellen, mert nem tudunk szélen védekezni.
A válogatottba 3 ember férne be Tőzsér, Huszti és Kádár, ők jöhetnek jelenleg számításba, ám ezek közül is csak 1 mehetne a kezdőbe Gera helyére (Tőzsér), mert 4-2-3-1-et játszunk, és máshol nincs hely.
Ilyesmi a legjobbunk (a mostani sérülteket is idevéve): Bogdán - Vanczák, Korcsmár, Juhász, Laczkó - Pintér, Varga - Tőzsér, Koman, Dzsudzsák - Szalai/Németh.

Szerk.: Jobban átgondolva Varga helyett amúgy inkább Vass, vagy talán Vadócz. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Imádom a válogatott meccseket. Nem nézni, hanem visszaolvasni az eredménykövetést másnap 😀
Renátó Nétót a válogatottba 😀Dub
Nédó Renátóval évfolyamtársak voltunk 3. osztályban (se előtte, se utána 😀 )
Vlado hetek, hónapok óta lenyilatkozza milyen jó formában van, szeretik őtJC6
mi a kérdés? 😀

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bognár Gyuri megmondta néhány hete a frankót, be is linkeltem, hogy védekezés nem nagy kunszt,azt mindenki tud, csak a területet kell átadni. Legalábbis Sousa és a Videoton játékát így jellemezte. Akkor ez a fantasztikus Egervári irányította válogatott miért nem képes a legalapvetőbb védekezésbeli dolgokat megoldani???
Grúzok ellen vért hugyoztak a spanyolok, a németek is szűken nyertek csak az osztrákok ellen, Málta is csak 2vel kapott ki az olaszoknál, pedig a 2 válogatott között 8 klasszis különbség van... Bezzeg minket olyan simán vertek, hogy meg se erőltették magukat...
Védekezni mindenki tud, nemde?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 179 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
valaki homályosítson már fel pls, hogy mi volt a drapéria amitt a kezdésnél a kapu mögött tartottunk... azóta sem lelem 😀 a legrosszabb az volt a meccsben, hogy ilyen ordenáré módon régen nem verettük rommá magunkat... a tavalyi 0-4nél legalább szétfociztak minket a hollandok... peach


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
valaki homályosítson már fel pls, hogy mi volt a drapéria amitt a kezdésnél a kapu mögött tartottunk... azóta sem lelem 😀 a legrosszabb az volt a meccsben, hogy ilyen ordenáré módon régen nem verettük rommá magunkat... a tavalyi 0-4nél legalább szétfociztak minket a hollandok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 799 — Gràcies Pep!
Az elemzés, amit vártam már tegnap este...
 www.hatharom.hu/article/823d12-szerethetoen-szanalmas-meccselemzes-magyarorszag-hollandia-1-4

benne van minden...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
 dvtk.eu/hirek/ujabb-valogatott-jatekos-diosgyorben/4276/
ennyi bazmeg, rettegj nb1kristof
Sisán múlik minden.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 908 — 49ers GM
 dvtk.eu/hirek/ujabb-valogatott-jatekos-diosgyorben/4276/
ennyi bazmeg, rettegj nb1kristof
Na, Rudolfnak is harangoztak asszem...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 dvtk.eu/hirek/ujabb-valogatott-jatekos-diosgyorben/4276/
ennyi bazmeg, rettegj nb1
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 908 — 49ers GM
 sportgeza.hu/futball/2012/09/12/elszabotalta_a_golt_az_alban-svajci/

Ez se kicsit durva, ilyen alapon a német válogatott kb. gólt se rúgna senkinek 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 875 — Vikings fan
 www.transfermarkt.de/de/geruecht-des-tages-drogba-zum-fc-arsenal/news/anzeigen_101200.html

Drogba ráunt Kínára.Amadeus91
Nem ráunt csak anyagi gondjai vannak a Shanghainak és nem tudják fizetni a csilliótrilliós fizuját.