Soccer

40 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 820 — Scream and scout
Vadócz miért nem fér be?szaba
Hivatalos indok: nagyon későn talált magának klubcsapatot


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 289
Bogdán elnézést kért - egyedüliként - a szurkolóktól. Respect

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
Vadócz miért nem fér be?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ki nem állhatom ezt az egérvári sanyát...a képembe hazudik, arcon köp... már azzal is, hogy ilyen fogalmatlanokat válogat be, mint Lipinnyó meg harcimarci Varga, aki több labdát adott el ma, mint az adidas. nekem nem voltak nagy elvárásaim, tudtam, hogy kikapunk (de szurkoltam eskü!)..viszont ez a Priskin erőltetés, NK9 jön be és nem Szalai...a védelem, Elek...úristen, Hajnal, meg Koman...
Vlado hetek, hónapok óta lenyilatkozza milyen jó formában van, szeretik őt, bíznak benne, eljön a válogatottba és rosszabb, mint azok, akik itthon játszanak...siralmas...
Gera jó volt, Zsuzsi is hajtott, más valaki? nem rémlik...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
ne mondja nekem senki, hogy Huszti és Tőzsér nem fér be ebbe a csapatba.

Lókötő csapat, Bogdánt nagyon sajnálom, hatalmas kapus lehet belőle.Amadeus91
Mér most nem elég méretes neked a majd két méterrel :-P
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 289
ne mondja nekem senki, hogy Huszti és Tőzsér nem fér be ebbe a csapatba.

Lókötő csapat, Bogdánt nagyon sajnálom, hatalmas kapus lehet belőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
De sebaj, "alakul a válogatott", csak "még nem vagyunk elég érettek". Igaz 20 éve folyamatosan fejlődik, akárcsak az NB1. Nem is értem, nyugatabbról miért nem hozzánk járnak tanácsokat kérni, hogy hogyan sikerül ezt megcsinálni hogy évről-évre fejlődünk? Ilyet talán még a Premier Liga sem képes produkálni, hogy 20 éve folyamatosan fejlődik és emelkednek a nézőszámok 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Döme for captain.szaba
az gyönyörű lenne, behívná oda is vecsési, meg egyéb kártyás haverjait...bár nem számítania, mert pölő szállítaná a gólokat! 😀

|
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 316 — Do Your Job
4, azaz NÉGY kapuralövés. Ebből e 1 tizenegyes, egy szebadrúgás....
Komoly.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
Döme for captain.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 199 — Csodabogár
a következő szövetségi kapitány Szóza mester leszDub
és mi honosítja az összes portugál, meg spanyol, meg brazil haverját? 😀Divat
így is kapja az ívet a hazai "edzőpápáktól", mi lenne ha SZK lenne 😮

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
a következő szövetségi kapitány Szóza mester leszDub
és mi honosítja az összes portugál, meg spanyol, meg brazil haverját? 😀Divat
Én már azon se lepődnék meg, majd Viktor odafönn kiadja a parancsot. 😀 Renátó Nétót a válogatottba 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a következő szövetségi kapitány Szóza mester leszDub
és mi honosítja az összes portugál, meg spanyol, meg brazil haverját? 😀

|
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 316 — Do Your Job
Nem igaz, hogy a holland csapat átgázolt a magyar válogatotton??? ez hihetetlen...zolika26
Nem hát!
Kb 50%-ot fociztak. Ha átgázplnak, 6-7 a vége.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
na maradt plusz 2 a gólkülönbség sokra megyünk vele... Szósszal nekem az a bajom bár lehet más meccseket nézek mint sokan úgy érzem épp a szósz hiányzik a Vidi játékából. Fegyelmezetten szépen megtesznek mindent s azzal elvannak (tudom ez is nagy dolog😛) de igazi vagy még igazibb kiugráshoz ez kevésnek tűnik. Persze ha azt nézzük a görögök is hogyan nyertek EB-t igaz nem is szerettem a játékukat....
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nem igaz, hogy a holland csapat átgázolt a magyar válogatotton??? ez hihetetlen...


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 799 — Gràcies Pep!
Na, várom a Sanyi bá' értékelését!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 316 — Do Your Job
Tapsol a közönség. (Ja! A hollandok) 😛




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Éreztem én, hogy kár leülnöm ezt a meccset megnézni. Bár túl nagy elvárásaim nem voltak, de ilyen balfasz gólokat kapni, még a bohócligában se gyakori... Amúgy figyeljétek meg, a következő szövetségi kapitány Szóza mester lesz 😀 Mondjuk ennél a tökkel-ütött Egervárinál biztos jobban járnánk vele.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legrosszabb már fel sem izgatom magam rajta a nagyobb baj, hogy úgy érzem majd ők se egyedül akkor tudok ezen változtatni ha a törökök meg a románok ellen vmit tudnák mutatni de az a baj Hiddink kezdi összerántani a törököket is.
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
"Az jó ha látszik az elkeseredettség..."
"Egervári mester nagy tanár..."
Ezt az embert, hogy engedik mikrofon elé? Bár így, hogy ennyit dicséri a válogatottat és Egervárit értem


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 316 — Do Your Job
Semmi extra csak a szokásos. Egyébként tudjátok mi a baj ezzel a verességgel: elmondhatjuk igazából nem is voltunk mi rosszak a négy (még négy 😛) kapott gólból 3 peches volt és akkor biz 1-1 lenne. képesek így megmagyaráznidande
...és ha megadják a második tizenegyest, még nyerhettünk is volna!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
Semmi extra csak a szokásos. Egyébként tudjátok mi a baj ezzel a verességgel: elmondhatjuk igazából nem is voltunk mi rosszak a négy (még négy 😛) kapott gólból 3 peches volt és akkor biz 1-1 lenne. képesek így megmagyarázni
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 799 — Gràcies Pep!
Kíváncsian várom, hogy a 63 vagy az NST taktikai rovatában lesz-e meccsről.
Nem irigylem azt, akinek erről kéne elemzést írnia.

Sanyi bá' (Mo-n kívül valahol hívják így a szövetségi kapitányt??? már ez is röhej...) egymásra dobált néhány középhátvédet - Korcsmár, Juhász, Lipták, Vanczák - és néhány DM-et - Elek, Varga - lehetőleg úgy, hogy minél kevesebben játszanak a posztjukon, felrakott 4 támadni tudó játékost; mindenféle kohézió nélkül a csapatrészek között, aztán várta, hogy mi lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 199 — Csodabogár
lolwut?
fejlődik a magyar csapat Söndör alatt? loál. bírom Menczert de ezt csúnyán benézte. vagy csak ezt rakták elé.