NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Mi a közös a Real Madridban és a Barcelonában?
Négy.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Nemtudom a Realosok mit hittek. Kimennek a gyepre és meg is van a meccs? Egy kis odafigyeléssel és több alázattal simán lehetett volna 2-2 és otthon elgáláznak, így meg vér fognak h...ni, hogy továbbmenjenek. Csak nekem tűnt úgy, hogy ma a Madrid nem is akar játszani?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy tűnik, hogy front van Németországban, mindkét spanyol csapat végigaludta a meccsét.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lewandowski félelmetes. 😀
Sosem gondoltam volna, hogy a görögök sztárja ilyen fasza lesz. 😀Stez
ugye ugye


több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
RL#9 menyasszonya 😀😀😀
Hanni
Itt lesz az EB-n!? Amúgy most Del Bosque is örülhet.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Go Dortmund Go, de jó nekem titkos favoritjaim voltak 😀

Levandowski klasszikustól idéz a meccs után: "...az olyan mintha 4 TD-t szereztem volna..." 😀davemayer
Terrell Owens 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Go Dortmund Go, de jó nekem titkos favoritjaim voltak 😀

Levandowski klasszikustól idéz a meccs után: "...az olyan mintha 4 TD-t szereztem volna..." 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Jah, sokat vártunk erre. 😀 Persze ha 4-2 a vége, akkor még közel sem esz vége...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Lewandowski félelmetes. 😀
Sosem gondoltam volna, hogy a görögök sztárja ilyen fasza lesz. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
RL#9 menyasszonya 😀😀😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
block in the back, ugyanmááááááááááá
tegnap simán elengedték 😀

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Das ist lefőlő kávé a spanyol csodacsapatoknak.Hanni
Hála az égnek. 😀Vrijbloed
Ámen atyám 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Das ist lefőlő kávé a spanyol csodacsapatoknak.Hanni
Hála az égnek. 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk ezt a ligakupa győzelmet sem kéne túlmisztifikálni. Az Újpest 3. csapata játszott itt például.Bazzani
figyeld meg most hirtelen lesz értéke 😀petey
igen, mert a fideszoton annyira de annyira leszarta... vicces azért ahogy ti hozzááltok a dolgokhoz, megjegyzem egyik fradista sem arról beszél mennyire király a ligakupa hanem hogy nyerni kéne vasárnap is.

Jó lenne kicsit elgondolkodni, van egy fradi aki lejátszotta az ellenfelét a pályáról (aki azt mondja hogy itt volt esélye a vidinek az nem látta a meccset) és erre egyből fikázni kell? miért?davemayer
mert ha nincs itthon kiny_lva a vezér csapatának a segge,akkor már egyből katasztrófa van.Elég megnézni a médiában milyen cikkek,interjúk jelennek meg..
A ligakupát mi sem vettük komolyan,amióta idejött Moniz azóta(de ő ezt el is mondta ma,hogy az Angliában töltött időszakból hozta magával azt,hogy tisztelni kell a Ligakupát.)
Ez meg hogy a videoton nem vette komolyan nevetséges,nézzük már meg a kezdőjét,majdnem full A csapat volt.Kenny
az a vicces hogy felbőszült Fagyi fanok nem értik hogy senki nem nézi le. nekünk is van 3. és nem állította senki hogy nem vették komolyan, csak ma nem ment be aminek illett volna, ezzel szemben a másik oldalon ha seggberúgják Sztenlit az is bepattan 16-ról. ez van.
a vezér csapata, meg seggnyalás elég komikus, most hogy zsír új stadion épül, meg valami Kubatov nevű is ott sertepertél 😀
nem beszélve a zöld..népsportról.
ja hát ha Moniz azt mondja hogy tisztelni kell akkor ott ugrani kell, innentől az ég is kék. 😀

béke van, grat mégegyszer, vasárnap háború lesz.petey
Nem kell ugrani,ha Moniz azt mondja,de mivel ő az edző az ő mentalitása átragad a játékosokra,és a szurkolók látják,hogy a játékosok komolyan veszik az LK-t akkor ők is.Teljesen logikus.
Kubatov 10nemtomhányéve bérletes az Üllőin,míg orbán volt Fradista,Újpesti és most Vidista.
Persze,hogy béke van,vót nem béke?😀
Vasárnapi meccs teljesen más lesz.igazából az lenne a legjobb ha a Győr,Fradi,Videoton képviselné az NB1-et jövőre az európai porondon.Ez a három csapat van most talán a legközelebb ahhoz.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez eddig nagyon kevés a Dortmundtól, jöhetne még két gól minimum.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
4-1, kiégek, a Real a 2. kedvenc csapatom, de olyannyira eltávolodtam a soccer nézéstől, hogy már csak mosolyogni tudok rajta. 😊

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Hát, nem volt nagy tizi, de a két kétes szitu együtt megért egyet 😊
Na, még egyet nyomjunk ezeknek a francóistáknak és jók vagyunk.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Alonso jó nagy tulok vagy, ez jó sokba került 😊

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Das ist lefőlő kávé a spanyol csodacsapatoknak.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mondjuk ezt a ligakupa győzelmet sem kéne túlmisztifikálni. Az Újpest 3. csapata játszott itt például.Bazzani
figyeld meg most hirtelen lesz értéke 😀petey
igen, mert a fideszoton annyira de annyira leszarta... vicces azért ahogy ti hozzááltok a dolgokhoz, megjegyzem egyik fradista sem arról beszél mennyire király a ligakupa hanem hogy nyerni kéne vasárnap is.

Jó lenne kicsit elgondolkodni, van egy fradi aki lejátszotta az ellenfelét a pályáról (aki azt mondja hogy itt volt esélye a vidinek az nem látta a meccset) és erre egyből fikázni kell? miért?davemayer
mert ha nincs itthon kiny_lva a vezér csapatának a segge,akkor már egyből katasztrófa van.Elég megnézni a médiában milyen cikkek,interjúk jelennek meg..
A ligakupát mi sem vettük komolyan,amióta idejött Moniz azóta(de ő ezt el is mondta ma,hogy az Angliában töltött időszakból hozta magával azt,hogy tisztelni kell a Ligakupát.)
Ez meg hogy a videoton nem vette komolyan nevetséges,nézzük már meg a kezdőjét,majdnem full A csapat volt.Kenny
az a vicces hogy felbőszült Fagyi fanok nem értik hogy senki nem nézi le. nekünk is van 3. és nem állította senki hogy nem vették komolyan, csak ma nem ment be aminek illett volna, ezzel szemben a másik oldalon ha seggberúgják Sztenlit az is bepattan 16-ról. ez van.
a vezér csapata, meg seggnyalás elég komikus, most hogy zsír új stadion épül, meg valami Kubatov nevű is ott sertepertél 😀
nem beszélve a zöld..népsportról.
ja hát ha Moniz azt mondja hogy tisztelni kell akkor ott ugrani kell, innentől az ég is kék. 😀

béke van, grat mégegyszer, vasárnap háború lesz.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jáááj de naaaaaaaaaaagy
még kéne 4. 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Lewa elemében van. 😀

Nah, német döntő alakul. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3-1, mi van itt? Még a végén német házi döntő lesz.... 😀Newman
csak összehozzák nekem az egyik házi meccset! 😊

|
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
3-1, mi van itt? Még a végén német házi döntő lesz.... 😀