NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
én csak azt nem értem h az újraregelés mióta ment fel a ban alól

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak a megmondóembereknek NB1
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Jól van na 😀 😛
Most akkor NB1 vagy MB1? 😀
Egyáltalán érdemes ezen filóznom...? 😀

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de sose értettem, hogy mit akarnak az MB1 kifejezéssel mondani...III.JC6
Ha már lakhelynek beállítottad, hogy "Heaven", tudhatnád, hogy az MB1 a Mennyei Bajnokság rövidítése 😛

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de sose értettem, hogy mit akarnak az MB1 kifejezéssel mondani...III.JC6
Logikusan végig gondolva szerintem rájöhetsz hogy a Magyar Bajnokságra 😀.
Amúgy asszem hívták is így régebben, lehet egyesekben megmaradt.Toca
én pontosan visszaolvastam volna egy hsz-t, így logikusan rájöhettél volna, hogy nem arra amit te mondasz 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 890 — no es importante
mindig érdekelt, hogy a Fradi kinek "jótékonykodik" ennyi pénzt

A tavaszi idény előtt az MLSZ meghirdette, hogy a tavaszi idény kezdetével szigorúbban lép fel a kirekesztés ellen, s a fegyelmi bizottság több százezer forintos büntetést ró ki a klubokra. A sportszervezetek által befizetett összegek – nem csak a tavaszi idénytől kezdődően – a Focisegély Alapítványhoz kerülnek, amelynek elnöke Ihász Kálmán, tagja többek között Borbély Zoltán, Garaba Imre és Faragó Richard is. A kuratórium eddig hatvannyolc, szociálisan vagy egészségileg rászoruló korábbi labdarúgót támogatott, egységesen, egy összegű 350 ezer forinttal, de lehetséges, hogy valaki többször is részesüljön anyagi segítségben.

jesszus... ráadásul a támogatásra csak korábbi válogatott játékosok jogosultak, és még bizonyos számú nb1-es meccsen való részvétel is szükséges (Rakaczki Bence volt az egyetlen kivételezett)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de sose értettem, hogy mit akarnak az MB1 kifejezéssel mondani...III.JC6
Logikusan végig gondolva szerintem rájöhetsz hogy a Magyar Bajnokságra 😀.
Amúgy asszem hívták is így régebben, lehet egyesekben megmaradt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mennyei Bajnokság
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de sose értettem, hogy mit akarnak az MB1 kifejezéssel mondani...

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan


😊

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Egyébként ha már rommá szarrá savaztuk a bírókat a Bayern meccs után, ennyire szépen levezetett találkozót mint a tegnapi már régen láttam.
Ahogy rég is fociztak le minket ennyire. Féltem is kicsit, hogy a Németek nagy formában vannak, szorosabb meccseket tolnak és beigazolódott fejben nem volt ott a Real.
Idegenben lőttünk gólt (köszi Hummels), így még bizakodhatunk, de rohadt gyors gól kéne, és értelmes játék...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
empty taxi
ÓRIÁSI!!!

összegezve a zeddigieket: KTE>>>Bayern, FTC>>>Dortmund, tehát európa 2 legjobb csapata Mo-n van, Air Sanyiról nem is beszélve!!!
(tudom nagyon szar volt, de az álompáros poénjaival vetekszik azért...😊)

|
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 056 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem szépen a Fradi ma sokat gyógyított a sebeken köszönöm nekik egy kupát megnyerni mindig nagy dolog bármi legyen is az és mi különösen éhesek voltunk már erre. 😀

Néhány apróság még: Peptől elvitatni a 14 kupát a szerencsére fogni a dolgokat, s nagyjából!!! azt állítani, hogy köze nem volt hozzá elég bátor dolog tessék utána, utánuk csinálni.

Azt sem szabad elfelejteni, hogy mielőtt újra kiderült, hogy Tito beteg azért elég jól ment a szekér, jól is játszottunk, sztem azóta ő sem tud fejben egészen jelen lenni. Továbbra sem egészséges ahogy tegnap is írtam, így tűnik, a csapat nagy része pedig már megnyert mindent nehéz a motivációt megtalálni. A bajnokság talán így is meglesz.

Köszönjük ezeket az éveket, ezt semmilyen károgással s kárörvendéssel nem lehet elvenni, bízom benne lesz még folytatás és helyrerázódnak a dolgok. Hasonló ez mint a magyar vízilabda csapatnál.

(a Realon most sportszerűen nem gúnyolódok 😛)

Arról persze senki nem tesz említést, hogy Messi milyen sportszerűen nyilatkozott a meccs után, ebben van a nagysága, a visszavágón azért mutasson mutassanak valamit.

Forca Barca
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
óje, most már szinte biztos, hogy murinnyó visszajön 😊  www.bild.de/sport/fussball/fc-chelsea/holt-mourinho-und-falcao-30132048.bild.htmlDexxter Tailor
büszke vagyok rád :')

(kandikamera van? Dortmund győzelem, bildről linkelés? gyanúsak vagytok...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 811 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
óje, most már szinte biztos, hogy murinnyó visszajön 😊  www.bild.de/sport/fussball/fc-chelsea/holt-mourinho-und-falcao-30132048.bild.html


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Van még két meccs barátom 😊Kenny
raklak hátra a PR-ben...Amadeus91
bármi is legyen az,nagyon sajnálom.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nemtudom a Realosok mit hittek. Kimennek a gyepre és meg is van a meccs? Egy kis odafigyeléssel és több alázattal simán lehetett volna 2-2 és otthon elgáláznak, így meg vér fognak h...ni, hogy továbbmenjenek. Csak nekem tűnt úgy, hogy ma a Madrid nem is akar játszani?NB2
Meg lehetett volna 6-0 is ugyanolyan simán 😊
Le lettek focizva, a BvB többet futott, gyorsabban és pontosabban játszott, a Real egyszerűen nem tudta felvenni ezt a sebességet.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Van még két meccs barátom 😊Kenny
raklak hátra a PR-ben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Van még két meccs barátom 😊Kenny
Én csak azért szurkolok, hogy ne német házidöntő legyen, hogy a sok előre megmondó boruljon árokba...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
életem egyik legszebb pillanata, német házi döntő a BL-ben.

:')Amadeus91
Van még két meccs barátom 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Mi a közös a Real Madridban és a Barcelonában?
Négy.III.JC6
ez egy szar poén volt, csak szolidaritásból lájkoltam.Amadeus91
Tieidnél jobbak, szóval illet likeolni.
Buzi Lewandowski, basszus így geci nehéz lesz 😕
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A Milan ezt a Dortmundot simán verte volna 3-1-re. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mi a közös a Real Madridban és a Barcelonában?
Négy.III.JC6
ez egy szar poén volt, csak szolidaritásból lájkoltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Mi a közös a Real Madridban és a Barcelonában?
Négy.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”