Soccer

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pintér sérült.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 283
milyen az a "legjobb" csapat, ahol Laczkó alapember....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 570
Nem tisztem védeni Egervárit, és nem is értek egyet minden döntésével. De azért néhány kritikát benéztetek.
Hiányoltátok a következő embereket:
Vadócz Krisztián: 6 napja igazolta le a dán Odense, azelőtt nem kellett sehova, nem is játszott még egy meccset sem idén és a felkészülést is kihagyta.
Horváth Gábor, Vass Ádám: sérültek, előbbi nem tudni meddig, utóbbi januárig.
Leandro: vele se mennénk sokra.
Emellett nem lehetett bevetni Szabicsot, Laczkót, Lázárt, Rudolfot és Buzsákyt.
Csatársor: azért Priskin kezd mert élete formájában játszik, azért Németh a csere mert végre elkezdett egy idényt sérülés nélkül és végre kezdi bizonyítani, hogy nem véletlen volt akkora igéret. Ennek ellenére Szalait se kéne mellőzni, de 3 jó csatárunk van szerencsére.
Középpálya: Dzsudzsák kezd visszatérni, rádaásul a legjobb magyar játékos továbbra is, Gerát és Hajnalt nem erőltetném. Koman oké, Varga oké, de hol volt Pintér?
Védelem: középen Juhász oké, Lipták vicc, Elek vicc itt mindenképpen, Vanczák a legjobb játékosunk jobbra sajnos, a másik oldalon meg Laczkó. Ez a két poszt, ami miatt sose leszünk jók egy jobb csapat ellen, mert nem tudunk szélen védekezni.
A válogatottba 3 ember férne be Tőzsér, Huszti és Kádár, ők jöhetnek jelenleg számításba, ám ezek közül is csak 1 mehetne a kezdőbe Gera helyére (Tőzsér), mert 4-2-3-1-et játszunk, és máshol nincs hely.
Ilyesmi a legjobbunk (a mostani sérülteket is idevéve): Bogdán - Vanczák, Korcsmár, Juhász, Laczkó - Pintér, Varga - Tőzsér, Koman, Dzsudzsák - Szalai/Németh.

Szerk.: Jobban átgondolva Varga helyett amúgy inkább Vass, vagy talán Vadócz. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Imádom a válogatott meccseket. Nem nézni, hanem visszaolvasni az eredménykövetést másnap 😀
Renátó Nétót a válogatottba 😀Dub
Nédó Renátóval évfolyamtársak voltunk 3. osztályban (se előtte, se utána 😀 )
Vlado hetek, hónapok óta lenyilatkozza milyen jó formában van, szeretik őtJC6
mi a kérdés? 😀

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bognár Gyuri megmondta néhány hete a frankót, be is linkeltem, hogy védekezés nem nagy kunszt,azt mindenki tud, csak a területet kell átadni. Legalábbis Sousa és a Videoton játékát így jellemezte. Akkor ez a fantasztikus Egervári irányította válogatott miért nem képes a legalapvetőbb védekezésbeli dolgokat megoldani???
Grúzok ellen vért hugyoztak a spanyolok, a németek is szűken nyertek csak az osztrákok ellen, Málta is csak 2vel kapott ki az olaszoknál, pedig a 2 válogatott között 8 klasszis különbség van... Bezzeg minket olyan simán vertek, hogy meg se erőltették magukat...
Védekezni mindenki tud, nemde?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 174 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
valaki homályosítson már fel pls, hogy mi volt a drapéria amitt a kezdésnél a kapu mögött tartottunk... azóta sem lelem 😀 a legrosszabb az volt a meccsben, hogy ilyen ordenáré módon régen nem verettük rommá magunkat... a tavalyi 0-4nél legalább szétfociztak minket a hollandok... peach


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
valaki homályosítson már fel pls, hogy mi volt a drapéria amitt a kezdésnél a kapu mögött tartottunk... azóta sem lelem 😀 a legrosszabb az volt a meccsben, hogy ilyen ordenáré módon régen nem verettük rommá magunkat... a tavalyi 0-4nél legalább szétfociztak minket a hollandok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 799 — Gràcies Pep!
Az elemzés, amit vártam már tegnap este...
 www.hatharom.hu/article/823d12-szerethetoen-szanalmas-meccselemzes-magyarorszag-hollandia-1-4

benne van minden...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
 dvtk.eu/hirek/ujabb-valogatott-jatekos-diosgyorben/4276/
ennyi bazmeg, rettegj nb1kristof
Sisán múlik minden.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 906 — 49ers GM
 dvtk.eu/hirek/ujabb-valogatott-jatekos-diosgyorben/4276/
ennyi bazmeg, rettegj nb1kristof
Na, Rudolfnak is harangoztak asszem...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 dvtk.eu/hirek/ujabb-valogatott-jatekos-diosgyorben/4276/
ennyi bazmeg, rettegj nb1
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 906 — 49ers GM
 sportgeza.hu/futball/2012/09/12/elszabotalta_a_golt_az_alban-svajci/

Ez se kicsit durva, ilyen alapon a német válogatott kb. gólt se rúgna senkinek 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 870 — Vikings fan
 www.transfermarkt.de/de/geruecht-des-tages-drogba-zum-fc-arsenal/news/anzeigen_101200.html

Drogba ráunt Kínára.Amadeus91
Nem ráunt csak anyagi gondjai vannak a Shanghainak és nem tudják fizetni a csilliótrilliós fizuját.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 283
 www.transfermarkt.de/de/geruecht-des-tages-drogba-zum-fc-arsenal/news/anzeigen_101200.html

Drogba ráunt Kínára.Amadeus91
Most már igazán befizethetnél mindenkit egy német tanfolyamrazolika26
inkább a transfermarktos srácokat fogom egy magyarra. Mindenki meglássa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.transfermarkt.de/de/geruecht-des-tages-drogba-zum-fc-arsenal/news/anzeigen_101200.html

Drogba ráunt Kínára.Amadeus91
Most már igazán befizethetnél mindenkit egy német tanfolyamra


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 283
 www.transfermarkt.de/de/geruecht-des-tages-drogba-zum-fc-arsenal/news/anzeigen_101200.html

Drogba ráunt Kínára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem vagyok nagy Loki fan, de ezt amit Elek lehozott a Korhut símán lejátszotta volna. Neki legalább az is a posztja.Bazzani
én továbbra is Leandrot tudom felhozni....nála alkalmasabb nincs!

|
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 620 — #NoStress
Fejétől bűzlik a hal.

A politikának még az írmagját is ki kell irtani ebből a szar fociból, különben esélyünk sem lesz világversenyen szerepelni az elkövetkezendő 10-20 évben és még Málta is be fog előzni.

Szégyen ami itt megy, szégyen.JC6
Ebben az országban pont akkor volt a legnagyobb a foci, amikor maximálisan a politika befolyása alatt állt.
Akkoriban szerepeltünk rendszeresen vb-n, nyertünk olimpiát, és volt egy arany névvel illetett csapatunk.
Nem a politikával van a baj a fociban, hanem a dilettantizmussal.
Nagy vonalakban a hetvenes évek óta ez megy, mindenki csak kivenni akar belőle, nem beletenni. A politika lehetne egy járható út arra nézve, hogy tegyen bele, hisz kivenni ebben a relációban nincs mit. Ahhoz látványos sikerek kellenének, hogy a politika profitálhasson a fociból.
Tehát nemhogy kiírtani kéne az írmagját, hanem hasznosan integrálni kellene.
Kiírtani a hozzánemértést és a céltalanságot kellene.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok nagy Loki fan, de ezt amit Elek lehozott a Korhut símán lejátszotta volna. Neki legalább az is a posztja.

több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
nekem az egész meccsel az a nagy bajom, hogyha itthon, már meccs előtt is meg lehetett mondani, hogy Elek kurvára nem lesz jó szélsőhátvédként, mert abszolút nem olyan stílusú mozgása van, akkor ezt Egervári, akinek ez a munkája, csak ezt csinálja egész évben, hogy a szarba nem tudja észrevenni? csak másfél gólt kaptunk róla.. (az 1. gólban ő és Juhász is vastagon benne volt). Egyszerűen nem is értem.. na meg Hajnal tegnapi teljesítménye is tanulmányba illő.. amúgy nincs Elekkel bajom, mert sztem nagyon jó a saját posztján, de még egyszer írom, ez annyira nyílvánvaló volt, hogy balhátvédként nem fog tudni helytállni egy ilyen meccsen, ezt sajnos 1 valaki nem fogta fel a meccs előtt..
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagy igazság:

Ricardo Moniz, a Ferencváros vezetőedzője úgy érzi, a magyar fociban nincsenek igazi vezéregyéniségek, ezért sok jó utánpótlásedzőre lenne szükség.
- Ugyan még egy hónapja sem vagyok itt, de bizonyos tapasztalatokat már szereztem. A mai magyar futballban egyelőre nem találkoztam olyan játékossal, akit én úgy hívok, hogy stylist, fazonszabász. Aki a különbséget jelenti az én csapatom és az ellenfél, a győzelem és a vereség között. Az ilyen játékosok kinevelése embert próbáló feladat. Sok jó utánpótlásedzőre lenne szükség, minden az ő munkájukon múlik.
deyell
na majd őt is megtalálják, mint szózát...nincs itt semmi baj, 30 éve fejlődik a labdarúgásunk, ahogy már többek is mondták itt!!! 😊

|
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 997
nagy igazság:

Ricardo Moniz, a Ferencváros vezetőedzője úgy érzi, a magyar fociban nincsenek igazi vezéregyéniségek, ezért sok jó utánpótlásedzőre lenne szükség.
- Ugyan még egy hónapja sem vagyok itt, de bizonyos tapasztalatokat már szereztem. A mai magyar futballban egyelőre nem találkoztam olyan játékossal, akit én úgy hívok, hogy stylist, fazonszabász. Aki a különbséget jelenti az én csapatom és az ellenfél, a győzelem és a vereség között. Az ilyen játékosok kinevelése embert próbáló feladat. Sok jó utánpótlásedzőre lenne szükség, minden az ő munkájukon múlik.

choose life
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Egervári: Gyömbér képességei, mentalitása miatt néhány éven belül állandó válogatott lehet - ejj Sanyi bá akkor miért eleket játszatta?! 😕

na de hogy ON is legyek:

pölő:„nagy előrelépés számomra, hogy itt futballozhatok. Már az is megtiszteltetés, hogy olyan játékosok a vetélytársaim, mint Sidibe és Coulibaly. Persze nagyon várom már, hogy bemutatkozzak a debreceni közönségnek."
kondás:„Rendkívül gyors, energikus csatár, ilyenre minden csapatnak szüksége van."

jujj mit fog ez kapni, ha jönnek a Szentélybe.... 😀

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 870 — Vikings fan
Fejétől bűzlik a hal.

A politikának még az írmagját is ki kell irtani ebből a szar fociból, különben esélyünk sem lesz világversenyen szerepelni az elkövetkezendő 10-20 évben és még Málta is be fog előzni.

Szégyen ami itt megy, szégyen.JC6
Jó azért kezdünk átesni a ló tulsó oldalára. Azért akarmilyen szarok vagyunk visszafele azert nem fejlodtunk, bar nem a vezetosegen mulott.
Persze ha az aranycsapathoz nezzuk akkor igen.
Amugy meg nem a befolyo penzzel van a legnagyobb gond, hanem azzal hogy szar helyre megy. Epithetunk 30-40ezres stadiont csak ha beletennenk az utanpotlasba es majd amikor olyan jo a foci hogy minden meccsen telthaz akkor lehetne tovabblepni es stadiont epiteni.
A masik az utanpotlas meg ez a hudekurvanagy elorelepes. Nezzuk meg hollandiat / franciaorszagot /spanyolorszagot. Vannak legiosok , de spanyol tehetsegeknek mindig van hely. Nem ertem mert nem lehet magyar fiatalokat porgetni , lehet nem lenne eredemeny 2-3 evig de utana visszajohetne tobbszorosen.
Pl.: Diósgyőr orulok hogy megy a csapatnak de a magyar foci attol nem lesz jo hogy a 30 eves spanyolokat hoznak ...
Kicsit a klubboknak is bekene allnia a magyar foci erdekebe
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 997
ne mondja nekem senki, hogy Huszti és Tőzsér nem fér be ebbe a csapatba.Amadeus91
vagy Leandro? nem igaz, hogy nem lenne jobb balhátvédnek, mint Elek (és Laczkó). bár előbbinél Halmosi is megfelelőbb lett volna tegnap, állítom,hogy vele kevesebb gólt kapnánk

choose life