Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Még egy apró halk kérdés ha nem haragszotok most miért olyan nagy a csend 😉(FA piac nyitás okán kívül)?dande
Háááát, elvileg ez amfocis fórum... 😛apeszos
+ senki sem örül ha továbbmegy a Barca 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Na, úgy látszik nem csak az UEFA, hanem a média is nyom minket, legalábbis a Sport1-es közvetítésben én nem láttam, hogy mekkora les volt a második gól előtt :


több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Nálam a Juve sötét ló itt a BL-ben, ha úgy adódik, odaérhetnek. Az esélyes a Bayern és a Barca - ha így folytatják.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még egy apró halk kérdés ha nem haragszotok most miért olyan nagy a csend 😉(FA piac nyitás okán kívül)?dande
Háááát, elvileg ez amfocis fórum... 😛
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innentől kezdve nekem idén már majd mindegy mit csinálunk mondhat akárki akármit, felőlem CR is kiejthet minket, nem zavar.dande
sokkal cikibb lesz a Juve ellen kiesni, a Real legalább jó 😀kaszo
Jól tolják a török sporik 😛
Amúgy a Juventus egy iszonyat szervezett csapat.Blevi
Nekem az már a csúcs lenne ha összekerülnének, főleg a döntőben akkor majdnem mindegy ki nyerne bár talán a Juve mert ők már rég nem nyertek európai porondon és nekik nehezebb is lesz újra tűz közelbe kerülni mint a Barcának de tényleg nem izgatna. Ám ez még nagyon messze van.
több mint 11 éve
Blevi 8 300 — Lions & Cowboys fan
Innentől kezdve nekem idén már majd mindegy mit csinálunk mondhat akárki akármit, felőlem CR is kiejthet minket, nem zavar.dande
sokkal cikibb lesz a Juve ellen kiesni, a Real legalább jó 😀kaszo
Jól tolják a török sporik 😛
Amúgy a Juventus egy iszonyat szervezett csapat.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Innentől kezdve nekem idén már majd mindegy mit csinálunk mondhat akárki akármit, felőlem CR is kiejthet minket, nem zavar.dande
sokkal cikibb lesz a Juve ellen kiesni, a Real legalább jó 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 300 — Lions & Cowboys fan
Meglepő de annál örömteljesebb eredmény született a védelem még mindig egy kalap....
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innentől kezdve nekem idén már majd mindegy mit csinálunk mondhat akárki akármit, felőlem CR is kiejthet minket, nem zavar. Mondjuk azért morci lennék ha a bajnokságot elbuknánk de tán azt nem fogjuk, Gyönyörű este.
Kassainak gratula jól vezette a meccset.


Még egy apró halk kérdés ha nem haragszotok most miért olyan nagy a csend 😉(FA piac nyitás okán kívül)?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Helyükre kerültek a dolgok.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN

Csak ennyit tudok ehhez hozzáfűzni:

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Hát amennyit ekéztem Messit most fontos meccsen hozta magát és tovább vitte a csapatát.
Ami olyan jól ment az most annyira nem a Milannak, a helyzetetek nem tudta berúgni.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nem semmi foci volt amit ma leművelt a Barca, négyet rúgni egy olasz csapatnak úgy, hogy az két gólos előnyből indul, nem túl gyakori.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Megy a fiesta, aztán nehogy elsüljön Muntari lába...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Ez a mez, mintha a Barca a német válogatottal játszana......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Halihó, kezd jó lenni a Barca meccs! 😊 Bár még nincs vége....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man
Remélem messi rúg még 2-t és a meccs után megkapja az idei és a jövő évi aranylabdát is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
el clasicó kedvelők, vannak olyanok ?

de most már csak azért is kapják meg egymást, aztán folytatódhat a spanyol-foci hype

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Be kellett volna lőni a ziccert. Megérdemeljük.
Egyértelmű volt, hogy kitömnek minket.Stez
de b+, 2 ilyen helyzetből 1-et be kell lőni, azt hittem ilyen ziccere nem is lesz a Milannak OMFG
de kár érte 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Be kellett volna lőni a ziccert. Megérdemeljük.
Egyértelmű volt, hogy kitömnek minket.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Bakker 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mindenki TV-n nézi? Nincs valakinek egy használható linkje? Amit találtam, pár perc után lehalt.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na, ki is estünk.Stez
nem állítottak ki egy milánóit se, az a baj

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Na, ki is estünk.Stez
ez durva volt... nehéz lesz, kell egy gól...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez így kevés lesz a Milantól. Kéne nagyon nekik egy gól, hogy megnyugodjanak.