Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, ki is estünk.

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
hanggránátokat sem kéne dobálni a szögletet rúgó játékos felé.... az ellen én is fellépnék. a görögtüzek miatt meg komikum ...peach
OK, de az nem 2 millió. Egyértelmű, hogy a piró volt a fő ok. Szakadjon meg az összes.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
a másik csapat fikázását mondjuk tényleg be kellene fejezni, bár ez nem fog sose kikopni a szurkolásból... engem a piró zavar a legkevésbé, de mikor 5-10 perce már folyamatosan rigmusokba épített káromkodás megy, az azért nem járja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
hanggránátokat sem kéne dobálni a szögletet rúgó játékos felé.... az ellen én is fellépnék. a görögtüzek miatt meg komikum ...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ez már tényleg no comment...szerintem ezek a görög/török bajnokságot egy forduló után beszüntetnék örökre.
Miért száz éves, beszűkült világnézetű balfaszok irányítanak mindent?
Tényleg az a cél, hogy legyen 300 az átlagnézőszám (hiába ugatják a "terveket"), akkor aztán nem kell majd büntetgetni. Köcsög banda.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én mán meg nem lepődöm rajta a lényeg, hogy nyertünk a többi nem izgat. Még ma történjen valami csoda és jusson tovább a Barcelona 😛 aztán rendben is leszünk. De ha nem, idénre a bajnokság marad, Villanova meg gyógyuljon meg mihamarabb.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
u.i: ja és újra jó formában véd! 😊Divat
Azért halkan jegyzem meg, hogy a Pápa elleni nagy védését megúszhatta volna, ha kilép az ötösig a 40 méteren át szálló labdáért 😊 Ennek ellenére az is és most Vasiljevic fejesénél is nagy mentés volt. (hogy ne csak fikázzam mindig csórikámat 😀)Bálesz
na végre, csak elértem mindezt!!! 😀

és megmondtam bazdmeg:
Az FTC kétmilliót, az Újpest egymilliót fizet büntetésként

A zöld-fehérek két meccsre szóló, zárt kapus büntetését június 30-ig felfüggesztették.


elmegy a tetves emelesz, a jó q.va anyj.........................nem akarom elhinni, h ezeket már az is zavarja, ha van egy jó hangulatú meccs! remélem felgyújtjuk a székházukat, amit már 2006-ba fel kellett volna!!!!!!!!!!! MindigLesznekSZarháziak!!!

|
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
u.i: ja és újra jó formában véd! 😊Divat
Azért halkan jegyzem meg, hogy a Pápa elleni nagy védését megúszhatta volna, ha kilép az ötösig a 40 méteren át szálló labdáért 😊 Ennek ellenére az is és most Vasiljevic fejesénél is nagy mentés volt. (hogy ne csak fikázzam mindig csórikámat 😀)

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na végérvényesen eldőlt, h zártkapus lesz a magyar-román....de lesz MCL koncert! 😀

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Azert talan van kis kulonbseg a 101% es a Dozsas gecik kozott...zavi27
Az egyik egy szándékos, eltervezett dolog, a másikat pedig a pillanat szülte, így számomra nem sok.

De Bori azért gondolom "faszagyerek" volt, amikor a szurkolóitokkal Fradi-sálat égetett, ugye? 😉

Amúgy túl van ez már lihegve. Levi egy fiatal kölök, elvitte a hév, ennyi. Abban a helyzetben sokan tettek volna így, hidd el. Kabátpeti meg hatszáz évesen is egy őstulok, felesleges őket hasonlítgatni. 😊Bálesz
Jo persze, most nem vitainditonak raktam be ide, inkabb csak kis erdekessegnek, adaleknak😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Amúgy túl van ez már lihegve. Levi egy fiatal kölök, elvitte a hév, ennyi. Abban a helyzetben sokan tettek volna így, hidd el. Kabátpeti meg hatszáz évesen is egy őstulok, felesleges őket hasonlítgatni. 😊Bálesz
és ami szvsz szerint a legfontosabb, h Levi legalább elnézést kért!!! lilákok? még ígyis büszkék... 😀

u.i: ja és újra jó formában véd! 😊

|
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
"a klubnak segítenie kell a válogatottat"

édes istenem...jjncaa
Egy ideális világban így működnének a dolgok 😊
Kicsit olyan, mintha a klubbok piaci alapon működő profitorientált vállalatok, a válogatottak meg karitatív szervezetek, amiket muszáj támogatni (tudom kicsit sarkított 😊 )

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Azert talan van kis kulonbseg a 101% es a Dozsas gecik kozott...zavi27
Az egyik egy szándékos, eltervezett dolog, a másikat pedig a pillanat szülte, így számomra nem sok.

De Bori azért gondolom "faszagyerek" volt, amikor a szurkolóitokkal Fradi-sálat égetett, ugye? 😉

Amúgy túl van ez már lihegve. Levi egy fiatal kölök, elvitte a hév, ennyi. Abban a helyzetben sokan tettek volna így, hidd el. Kabátpeti meg hatszáz évesen is egy őstulok, felesleges őket hasonlítgatni. 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
 www.blikk.hu/blikk_sport/az-ujpestieket-gyalazta-jova-2178695
Es akkor csak Kabi a paraszt ugye...zavi27
Hagyjuk már ezt. Amikor Vlaszák anno a "101% anti Ferencváros" sálat akasztotta ki elénk a hálójára, az gondolom nem számított. És az nem győzelmi mámorban volt, hanem a meccs/félidő elején.

De örülök, hogy a blikknek már ez is hír, a zámbó gyerek épp nem fingott, hogy ennyire nincs miről írni? 😊

Szerk: és igen, Ködmön meg egy tuskó, Levi legalább nem érezte K1 versenyen magát...Bálesz
Azert talan van kis kulonbseg a 101% es a Dozsas gecik kozott...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.blikk.hu/blikk_sport/az-ujpestieket-gyalazta-jova-2178695
Es akkor csak Kabi a paraszt ugye...zavi27
nagy gyalázás egy D&G poló+anti violás sál, amikett pl m1-es riport előtt direkt le is vett....mondjuk az tény, h sálat égetni totálon biztos menőbb! de ha vki ettől paraszt, hát legyen...azt amúgy hallottad, h mikor távoztak az aranylábú játékosaitok, akkor h "üdvözölték" fradistákat?? hozzájuk képest Levi még ígyis egy Úr volt! 😛


nekem amúgy Lázár "őstehetség" Bence és Vermes nyilatkozta is tetszett az őrbódésé után persze....ezeket amúgy elhiszik v melyik meccsen voltak? de nembaj ők is dolgoznak tovább! 😀
ha vkik esetleg nem látták, hallották volna:  www.nemzetisport.hu/nsotv_labdarugas/somalia-jobb-labbal-sem-tud-rugninem-hogy-ballal-2225265

|
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
 www.blikk.hu/blikk_sport/az-ujpestieket-gyalazta-jova-2178695
Es akkor csak Kabi a paraszt ugye...zavi27
Hagyjuk már ezt. Amikor Vlaszák anno a "101% anti Ferencváros" sálat akasztotta ki elénk a hálójára, az gondolom nem számított. És az nem győzelmi mámorban volt, hanem a meccs/félidő elején.

De örülök, hogy a blikknek már ez is hír, a zámbó gyerek épp nem fingott, hogy ennyire nincs miről írni? 😊

Szerk: és igen, Ködmön meg egy tuskó, Levi legalább nem érezte K1 versenyen magát...

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.blikk.hu/blikk_sport/az-ujpestieket-gyalazta-jova-2178695
Es akkor csak Kabi a paraszt ugye...zavi27
azt el tudom képzelni hogy nem olvasta el akkor hogy mi van a pólóra írva (alul kicsiben...)
bár azt is el tudom képzelni hogy eleve ismerte csak leszarta hogy ki mit gondol erről 😀
Mtk-s volt nem, vagy fradista attól még?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
 www.blikk.hu/blikk_sport/az-ujpestieket-gyalazta-jova-2178695
Es akkor csak Kabi a paraszt ugye...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
tévedtem...állítólag több millió és zártkapu lesz! MindigLesznekSZarháziak!!!Divat
nálunk egy(!) görögtűz volt azonnali kivezetés, rendőri feljelentés, stadionból való kitiltás és 300 ezres bírság 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lehet tippelni az MLSZ mekkora csekket ír ki majdgamerkr
vissza-visszaesőként félmilla minimum... 😀Divat
tévedtem...állítólag több millió és zártkapu lesz! MindigLesznekSZarháziak!!!

|
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A Liverpool középpályását, Joe Allent jövőhéten megműtik, az október vége (!) óta fájó válla miatt.
Így már értem, miért betonbiztos Lucas helye a kezdőben annak ellenére, hogy konstansan botrányosan játszik.
Viszont a 'pool orvosi stábja bekaphatja a faszomat, hogy 4+ hónapig vártak ezzel.
Komolyan, néha olyan érzésem van, hogy teljes mértékben inkompetens néhány csapatorvos.Mikey
Ez nem hangzik túl jól.... Egyébként most védekezésben rendben volt Lucas. Viszont egyébként még valóban nem játszik jól egyáltalán.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Liverpool középpályását, Joe Allent jövőhéten megműtik, az október vége (!) óta fájó válla miatt.
Így már értem, miért betonbiztos Lucas helye a kezdőben annak ellenére, hogy konstansan botrányosan játszik.
Viszont a 'pool orvosi stábja bekaphatja a faszomat, hogy 4+ hónapig vártak ezzel.
Komolyan, néha olyan érzésem van, hogy teljes mértékben inkompetens néhány csapatorvos.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
 sportgeza.hu/mindenidok/2013/03/11/hatalmas_golt_nezett_el_a_biro/

hát erre nem lehet sokmindent mondani, maximum az nem látta aki nem nézett oda.davemayer
Ez már tényleg durva bírói hiba volt. Csak Kassaiék ne csináljanak ilyet a Barca kárára... 😊danyly
Mint már néhány éve kiderült a Német-Angol 4-2-n, nem ért a labda a hálóhoz, akkor lenne gól. 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
A románok most adták fel lélekben a meccset! 8 hátvédből 5 az NB1ben játszik, a maradék 3ból meg varga az egyik aki külföldön, mellesleg ő akkor is középpályás. A Guzmics-Mészáros-Lipták !!! belső tengely meg büntet(t) 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 sportgeza.hu/mindenidok/2013/03/11/hatalmas_golt_nezett_el_a_biro/

hát erre nem lehet sokmindent mondani, maximum az nem látta aki nem nézett oda.davemayer
Ez már tényleg durva bírói hiba volt. Csak Kassaiék ne csináljanak ilyet a Barca kárára... 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.