Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Nah Kassai fújja a Barca-Milan-t, nem kell messze menni a "buzi bíró megint a spanyolokat fújta tovább" rigmust ordibálni 😀Toca
szerintem ennek a Barcánál nem feltétlenül örülnek, Webbel pl sokkal jobban jártak volna 😀 Kassai azért nem szokott hatalmasakat hibázni.davemayer
Majd a segítői 😀
Nem hiszem mondjuk hogy lesz most durva fújási hiba,főleg nem direkt. Múltheti meccs után szerintem gondosan ügyeltek is erre a bíróválasztásnál.Toca
a meccs előtt 3 héttel már kijelölik, hogy melyik spori melyeik mérkőzést dirigálja... 😉peach
Éreztem hogy fail lesz nah mindegy 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
Nah Kassai fújja a Barca-Milan-t, nem kell messze menni a "buzi bíró megint a spanyolokat fújta tovább" rigmust ordibálni 😀Toca
szerintem ennek a Barcánál nem feltétlenül örülnek, Webbel pl sokkal jobban jártak volna 😀 Kassai azért nem szokott hatalmasakat hibázni.davemayer
Majd a segítői 😀
Nem hiszem mondjuk hogy lesz most durva fújási hiba,főleg nem direkt. Múltheti meccs után szerintem gondosan ügyeltek is erre a bíróválasztásnál.Toca
a meccs előtt 3 héttel már kijelölik, hogy melyik spori melyeik mérkőzést dirigálja... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 sportgeza.hu/mindenidok/2013/03/11/hatalmas_golt_nezett_el_a_biro/

hát erre nem lehet sokmindent mondani, maximum az nem látta aki nem nézett oda.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Nah Kassai fújja a Barca-Milan-t, nem kell messze menni a "buzi bíró megint a spanyolokat fújta tovább" rigmust ordibálni 😀Toca
szerintem ennek a Barcánál nem feltétlenül örülnek, Webbel pl sokkal jobban jártak volna 😀 Kassai azért nem szokott hatalmasakat hibázni.davemayer
Majd a segítői 😀
Nem hiszem mondjuk hogy lesz most durva fújási hiba,főleg nem direkt. Múltheti meccs után szerintem gondosan ügyeltek is erre a bíróválasztásnál.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nah Kassai fújja a Barca-Milan-t, nem kell messze menni a "buzi bíró megint a spanyolokat fújta tovább" rigmust ordibálni 😀Toca
szerintem ennek a Barcánál nem feltétlenül örülnek, Webbel pl sokkal jobban jártak volna 😀 Kassai azért nem szokott hatalmasakat hibázni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Ha már ilyen silány fos a meccs legalább a nézők jól szórakoznak minden mással 😀
De tényleg inkább ezt mutassák mint a játékot ami folyt, mert mindenki inkább más sportot választ 😀Toca
Kit érdekel a szar meccs, a lényeg, hogy a buli jó legyen 😉 😀Dub
Az a baj hogy a játékosok is így állnak hozzá 😀
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ha már ilyen silány fos a meccs legalább a nézők jól szórakoznak minden mással 😀
De tényleg inkább ezt mutassák mint a játékot ami folyt, mert mindenki inkább más sportot választ 😀Toca
Kit érdekel a szar meccs, a lényeg, hogy a buli jó legyen 😉 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Nah Kassai fújja a Barca-Milan-t, nem kell messze menni a "buzi bíró megint a spanyolokat fújta tovább" rigmust ordibálni 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lehet tippelni az MLSZ mekkora csekket ír ki majdgamerkr
vissza-visszaesőként félmilla minimum... 😀

|
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lehet tippelni az MLSZ mekkora csekket ír ki majd

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Messze nem vagyok fradista, de ez ott volt a szeren, ezt meg lehet mutatni a világon bárhol:
Dub
Ha már ilyen silány fos a meccs legalább a nézők jól szórakoznak minden mással 😀
De tényleg inkább ezt mutassák mint a játékot ami folyt, mert mindenki inkább más sportot választ 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Messze nem vagyok fradista, de ez ott volt a szeren, ezt meg lehet mutatni a világon bárhol:
Dub
csürhe....mi más! 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Döntetlen lett volna a reális, sokkal jobbak voltunk a 2. félidőben. zavi27
őrbódés petike is a fórumra tévedt? de igaz semmivel se voltunk jobbak, könyökösökbe biztosan nem...


AZT BESZÉLI EURÓPA........

|
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Messze nem vagyok fradista, de ez ott volt a szeren, ezt meg lehet mutatni a világon bárhol:
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
azért látszik a kötsög Chelsea-n hogy ők is leszarják az EL-t, ha csütörtökön csak fele ennyire hajtottak volna simán nyernek... De persze pont ellenünk kell feltámadni (kellett hozzá a töketlen MU ez tény) remélem Fergie-nek nem kell így már az FA és a B csapattal áll ki, legyen meg a bajnokság az már nagy szó lenne.davemayer
10 fordulóval a vége előtt 12 ponttal vezetitek a bajnokságot és már nincs BL sem. Konkrétan 0% az esélye annak, hogy a visszavágóra B csapattal álljatok ki szerintem.Schleck
tavaly is nyolccal vezettek pár fordulóval a vége előtt aztán csak megremegett a láb hazai pályán 4-2-es vezetésnél az Everton ellen. Ha RvP vagy Roo megsérül komolyat eshet a csapat hatékonysága, kb akkor lehet kijelenteni hogy bajnok a United ha mondjuk 5 forduló előtt is vezet tízzel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Mit művelt? a tapsolására gondolsz?azon a meccsen én a sporival is kb ezt csináltam volna csak nem segítek neki felállni 😀davemayer
Igen, arra.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azért látszik a kötsög Chelsea-n hogy ők is leszarják az EL-t, ha csütörtökön csak fele ennyire hajtottak volna simán nyernek... De persze pont ellenünk kell feltámadni (kellett hozzá a töketlen MU ez tény) remélem Fergie-nek nem kell így már az FA és a B csapattal áll ki, legyen meg a bajnokság az már nagy szó lenne.davemayer
10 fordulóval a vége előtt 12 ponttal vezetitek a bajnokságot és már nincs BL sem. Konkrétan 0% az esélye annak, hogy a visszavágóra B csapattal álljatok ki szerintem.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Mit művelt? a tapsolására gondolsz?azon a meccsen én a sporival is kb ezt csináltam volna csak nem segítek neki felállni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ezt valahogy nem tudom értelmezni. Amit a Real ellen is leművelt Ferdinand...

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
azért látszik a kötsög Chelsea-n hogy ők is leszarják az EL-t, ha csütörtökön csak fele ennyire hajtottak volna simán nyernek... De persze pont ellenünk kell feltámadni (kellett hozzá a töketlen MU ez tény) remélem Fergie-nek nem kell így már az FA és a B csapattal áll ki, legyen meg a bajnokság az már nagy szó lenne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Jenner tépett szét a fogaival egy plüss lila majmot az ünneplés alatt? cuki voltkristof
Szánalmas.... Remélem kijutnak a nemzetközi színtérre és ott egy körzeti bajnokság negyedik helyezettje megmutatja, mennyit ér ez a produkció. Röhej......csi77
majd nyomunk nekik az Albertban egy négyest 😀 és ebből Shanyi egyet a kispadról lő.

Istenem mekkora overhype-olt a Fradi petey
lehet próbálkozni, de szerintem addigra már nem az Albertben játszunk 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Igen jó meccs volt ez a Liverpool-Tottenham.

6. hely! :o
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
2:0 a legveszélyesebb eredmény!!! 😀

Micsoda kis brazil támadás volt.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Jenner tépett szét a fogaival egy plüss lila majmot az ünneplés alatt? cuki voltkristof
Szánalmas.... Remélem kijutnak a nemzetközi színtérre és ott egy körzeti bajnokság negyedik helyezettje megmutatja, mennyit ér ez a produkció. Röhej......csi77
majd nyomunk nekik az Albertban egy négyest 😀 és ebből Shanyi egyet a kispadról lő.

Istenem mekkora overhype-olt a Fradi

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Jenner tépett szét a fogaival egy plüss lila majmot az ünneplés alatt? cuki voltkristof
Szánalmas.... Remélem kijutnak a nemzetközi színtérre és ott egy körzeti bajnokság negyedik helyezettje megmutatja, mennyit ér ez a produkció. Röhej......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png