Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem rossz a hangulat eddig... Csukics b+.....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát akkor a remény hal meg utoljára: Hajrá Lilák és csak az Újpest!zavi27
Viszonylag normális a kezdőcsapatunk, meg vagyok lepve.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Hát akkor a remény hal meg utoljára: Hajrá Lilák és csak az Újpest!
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nekem megye III-ból vannak hasonló emlékeim.
Az utolsó előtti fordulóban, már biztos 2.-ként pont a 2011-es BL döntő előtti délutánon volt egy meccs, Kötegyán ellen. Már 5-0 volt ide, és az egyik vendéget kiállították. Odamegy a bíróhoz egy másik játékos, azt olyan pofont ad neki hogy ott maradt a tenyérnyom a fején 😊 Majd mikor azt is kiállították, konkrétan szétrúgta a kispadot.... a kis fa bódé szerű kispad oldalából egy jó 40 x 50-es darabot kirúgott 😊
Ilyenkor ugye menni kéne be a rendezőknek a pályára rendet tenni (értsd: alkesz öregek, meg a 155 cm-s kiscsávó). Srác bemegy, játékos ráordít: temitakarszitt!!!!???... 😀 nem igazán tudott rendet tenni....
2010-ben megy egy bunyó miatt buktuk a bajnokságot, 3-1-re vezettünk, erre kitört a tömegverekedés, és levontak 3 pontot :SBigBen7
Békés megye én így szeretlek,szerencsére nekem nem volt sok élményem a megye III-ban,de ami volt az elég mély nyomokat hagyott (körülmények,színvonal stb)

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
az igazság az hogy azt is át kellene gondolni a döntés helyességét vizsgálva hogyha itt Nanit nem állítja ki függetlenül a meccs végeredményétől szvsz senki sem kérte volna számon a sporit hogy miért nem állította ki, nem is emlékeznénk rá, nem maradt volna meg döntő momentumként. Szerintem ha kiesik a Real ők sem ezt kérnék számon hanem hogy miért nem játszottak jobban. Mindenki a meccsel törődött addig a pontig és ez így is maradt volna nagy valószínűséggel.davemayer
Egyrészt biztos, hogy lettek volna, akik hiányolják a Nani pirosat, másrészt ha megússza sárgával, sokkal inkább előtérbe került volna a két perccel később elmaradó tizenegyes+piroslap kombó a kezezésnél, csak így leszarjuk, hogy továbbjutottunk.kaszo
azt azért vegyük figyelembe hogy nem biztos hogy minden ugyanúgy történt volna mint ahogy történt (Rafael kezezés sem lett volna lehet).davemayer
Ez így van, de ugyanígy az is lehet, hogy 11 ember ellen is fordított volna a Real, még ha előtte nem is volt benne a játék képében.kaszo
persze, én csak azt mondtam hogy ha mégsem történt volna meg ez az ítélet ezt nem kérte volna számon a Real a sporin.davemayer
Akkor az első félidei gól miatt lenének telesírva a fórumok. A szurkolók ilyenek...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
az igazság az hogy azt is át kellene gondolni a döntés helyességét vizsgálva hogyha itt Nanit nem állítja ki függetlenül a meccs végeredményétől szvsz senki sem kérte volna számon a sporit hogy miért nem állította ki, nem is emlékeznénk rá, nem maradt volna meg döntő momentumként. Szerintem ha kiesik a Real ők sem ezt kérnék számon hanem hogy miért nem játszottak jobban. Mindenki a meccsel törődött addig a pontig és ez így is maradt volna nagy valószínűséggel.davemayer
Egyrészt biztos, hogy lettek volna, akik hiányolják a Nani pirosat, másrészt ha megússza sárgával, sokkal inkább előtérbe került volna a két perccel később elmaradó tizenegyes+piroslap kombó a kezezésnél, csak így leszarjuk, hogy továbbjutottunk.kaszo
azt azért vegyük figyelembe hogy nem biztos hogy minden ugyanúgy történt volna mint ahogy történt (Rafael kezezés sem lett volna lehet).davemayer
Ez így van, de ugyanígy az is lehet, hogy 11 ember ellen is fordított volna a Real, még ha előtte nem is volt benne a játék képében.kaszo
persze, én csak azt mondtam hogy ha mégsem történt volna meg ez az ítélet ezt nem kérte volna számon a Real a sporin.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
az igazság az hogy azt is át kellene gondolni a döntés helyességét vizsgálva hogyha itt Nanit nem állítja ki függetlenül a meccs végeredményétől szvsz senki sem kérte volna számon a sporit hogy miért nem állította ki, nem is emlékeznénk rá, nem maradt volna meg döntő momentumként. Szerintem ha kiesik a Real ők sem ezt kérnék számon hanem hogy miért nem játszottak jobban. Mindenki a meccsel törődött addig a pontig és ez így is maradt volna nagy valószínűséggel.davemayer
Egyrészt biztos, hogy lettek volna, akik hiányolják a Nani pirosat, másrészt ha megússza sárgával, sokkal inkább előtérbe került volna a két perccel később elmaradó tizenegyes+piroslap kombó a kezezésnél, csak így leszarjuk, hogy továbbjutottunk.kaszo
azt azért vegyük figyelembe hogy nem biztos hogy minden ugyanúgy történt volna mint ahogy történt (Rafael kezezés sem lett volna lehet).davemayer
Ez így van, de ugyanígy az is lehet, hogy 11 ember ellen is fordított volna a Real, még ha előtte nem is volt benne a játék képében.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
az igazság az hogy azt is át kellene gondolni a döntés helyességét vizsgálva hogyha itt Nanit nem állítja ki függetlenül a meccs végeredményétől szvsz senki sem kérte volna számon a sporit hogy miért nem állította ki, nem is emlékeznénk rá, nem maradt volna meg döntő momentumként. Szerintem ha kiesik a Real ők sem ezt kérnék számon hanem hogy miért nem játszottak jobban. Mindenki a meccsel törődött addig a pontig és ez így is maradt volna nagy valószínűséggel.davemayer
Egyrészt biztos, hogy lettek volna, akik hiányolják a Nani pirosat, másrészt ha megússza sárgával, sokkal inkább előtérbe került volna a két perccel később elmaradó tizenegyes+piroslap kombó a kezezésnél, csak így leszarjuk, hogy továbbjutottunk.kaszo
azt azért vegyük figyelembe hogy nem biztos hogy minden ugyanúgy történt volna mint ahogy történt (Rafael kezezés sem lett volna lehet).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
az igazság az hogy azt is át kellene gondolni a döntés helyességét vizsgálva hogyha itt Nanit nem állítja ki függetlenül a meccs végeredményétől szvsz senki sem kérte volna számon a sporit hogy miért nem állította ki, nem is emlékeznénk rá, nem maradt volna meg döntő momentumként. Szerintem ha kiesik a Real ők sem ezt kérnék számon hanem hogy miért nem játszottak jobban. Mindenki a meccsel törődött addig a pontig és ez így is maradt volna nagy valószínűséggel.davemayer
Egyrészt biztos, hogy lettek volna, akik hiányolják a Nani pirosat, másrészt ha megússza sárgával, sokkal inkább előtérbe került volna a két perccel később elmaradó tizenegyes+piroslap kombó a kezezésnél, csak így leszarjuk, hogy továbbjutottunk.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jól ki*basztak velem a váciak. elindultam a meccsre, de kár volt :Speach
pedig ha atletikusan megmutatkoztál volna, lehet szerződést kapsz tőlük

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez most komoly h ezt a f.szt még itt is látnom kell??? legalább normálisan némítani lehetne....

|
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Engem azért pár haver mindig elkisért, hisz tudták előre, ha én vezetek lesz ott móka, s kacagás, meg azért még kissé sportosabb voltam és aktívan fociztam is (általában a vezetés után mentünk a sajátunkra), így a fizikai inzultusokat elkerültem, de kalandokat nem lehetett.
Sőt egyszer volt egy olyan verekedéses meccs is (ott csak lengettem), ahol csak az egyik csapat 2 játékosa szerepelt benne, valami céges, vállalati csapat volt, és az egyik muksó valamin úgy összeugatott a csapattársával, hogy kinyilvánította, miszerint megdugta a feleségét. 😊
Lehetett valóságtartalma, mert percekig csimpaszkodtak egymásba és csépelték, tépték egymást, és ugye mivel férfias 1 vs 1 volt mindenki hagyta őket kifejlődni, mielött a játékvezető mindkettőt kiállította.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
ott a dupla, Adriánt a válogatottba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Nekem megye III-ból vannak hasonló emlékeim.
Az utolsó előtti fordulóban, már biztos 2.-ként pont a 2011-es BL döntő előtti délutánon volt egy meccs, Kötegyán ellen. Már 5-0 volt ide, és az egyik vendéget kiállították. Odamegy a bíróhoz egy másik játékos, azt olyan pofont ad neki hogy ott maradt a tenyérnyom a fején 😊 Majd mikor azt is kiállították, konkrétan szétrúgta a kispadot.... a kis fa bódé szerű kispad oldalából egy jó 40 x 50-es darabot kirúgott 😊
Ilyenkor ugye menni kéne be a rendezőknek a pályára rendet tenni (értsd: alkesz öregek, meg a 155 cm-s kiscsávó). Srác bemegy, játékos ráordít: temitakarszitt!!!!???... 😀 nem igazán tudott rendet tenni....
2010-ben megy egy bunyó miatt buktuk a bajnokságot, 3-1-re vezettünk, erre kitört a tömegverekedés, és levontak 3 pontot :S
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
"a klubnak segítenie kell a válogatottat"

édes istenem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Én még aktív labdarúgóként, és egyben kezdő játékvezetőként a 90es évek elején vezettem meccseket (rendszerint 0 db partjelzővel) a BLASZ-ban, "szabálykönyvvel a kezemben", és valóban, rengeteg sárga, piros, idő elött lefújt meccs, "bíróverési kisérlet" 😊 után elég hamar előjött az a dilemma, hogy így van e értelme, szórakoztat e a dolog.
Sobri Jóska
vagyis nem tudtad kézben tartani a meccset...Asbee
Érdekes figurák voltak, a BLASZ az amatőr liga.
Persze mondtam, hogy egyedül nem vezethetek meccset, ez most így elmaradt, de megígérték, hogy majd sportszerűek lesznek, meg játszani jöttek össze így szombat délelött, vezessem már le, legyek olyan jó.
Én nem ismertem senkit, mondtam legyen, ők ismerték egymást, a 6. percben már ment is a bunyó. 😊 (-4 fő, a könnyebb átláthatóság kedvéért)
Aztán meg nehéz úgy pontosan lest ítélni, ha az embernek nincs partjelzője, és a védőknél egy 50 éves,120 kilós söröshordó ember a középhátvéd, aki az egész meccset lejátsza egy kb. 6-8 méter átmérőjű körben, míg a támadóknál egy 16 éves cingár, szélvészgyors srác a csatár, és a taktika, hogy előrevagdossák neki a széleken a labdát.
Aztán amikor az első gól született egy ilyen akcióból, akkor a hordóember se szó, se beszéd úgy döntött, hogy "miakurvaanyádnemvoltleskisgyerek?!" csatakiáltással fejbebaszdos, én meg úgy, hogy egyszerűbb nélküle folytani ezt a sportszerű meccset. (-1 újabb fő)
Beletelt 10 percbe, mire a társai letuszkolták a pályáról, és ezzel együtt nem tartott az egész meccs 70 percnél tovább. 😊
A maradék 15 embernek már úgyse volt kedve tovább barátságosan, sportszerűen focizni, így hazamentünk mind.
Szóval én se éreztem, hogy maximálisan az történik a pályán, amit szeretnék.
Egy szerencse volt, hogy a játékvezetőről a jelentést is én írtam, mert akinek kellett volna, az se jött el, csak hétfőn megkért, hogy írjak én helyette, majd aláírja.
Aszerint sikerült. 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
jól ki*basztak velem a váciak. elindultam a meccsre, de kár volt :S



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
wow, Sobri Jóska megfutamodott, ilyet eddig nem láttam, mindig mindenre volt valami válaszod, most meg elkezdesz terelni mert vesztésre állsz?! szerintem a rajongóid (ha magamból indulok ki), elvárják, hogy tovább küzdj! Nem hiszem el, hogy ZoliMP logikus, de erőtlen hsz-aira nincs valami a tarsolyodban...chvs
tudod mar hany vitabol farolt ki, amikor nem tudta tovabbforgatni a gondolatmenetet ? 😀
nem ez az elso maradjunk annyiban. mondjuk, ha nem csak olvasgatnad, hanem hozzaszolnal ugy, h locsold a benzint a tuzre, lehet h tobbet/jobban szorakozhatnal 😉MMMS
Pontosan.
Ez egy fórum, nem egy folyóirat.
A mókáért tenni is kell, nem várhatod, hogy a sült galamb csak úgy, magától, bele a szádba...

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Szeki góóól 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én még aktív labdarúgóként, és egyben kezdő játékvezetőként a 90es évek elején vezettem meccseket (rendszerint 0 db partjelzővel) a BLASZ-ban, "szabálykönyvvel a kezemben", és valóban, rengeteg sárga, piros, idő elött lefújt meccs, "bíróverési kisérlet" 😊 után elég hamar előjött az a dilemma, hogy így van e értelme, szórakoztat e a dolog.
Sobri Jóska
vagyis nem tudtad kézben tartani a meccset...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ZoliMP
Én még aktív labdarúgóként, és egyben kezdő játékvezetőként a 90es évek elején vezettem meccseket (rendszerint 0 db partjelzővel) a BLASZ-ban, "szabálykönyvvel a kezemben", és valóban, rengeteg sárga, piros, idő elött lefújt meccs, "bíróverési kisérlet" 😊 Sobri Jóska
hajlandó lennék fizetni azért hogy ezt lássam 😀
(a berohanó apukák meg akkora szégyen, ki kéne tiltani a rendezvényekről csak akkor meg a gyereket bünteted)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
wow, Sobri Jóska megfutamodott, ilyet eddig nem láttam, mindig mindenre volt valami válaszod, most meg elkezdesz terelni mert vesztésre állsz?! szerintem a rajongóid (ha magamból indulok ki), elvárják, hogy tovább küzdj! Nem hiszem el, hogy ZoliMP logikus, de erőtlen hsz-aira nincs valami a tarsolyodban...chvs
tudod mar hany vitabol farolt ki, amikor nem tudta tovabbforgatni a gondolatmenetet ? 😀
nem ez az elso maradjunk annyiban. mondjuk, ha nem csak olvasgatnad, hanem hozzaszolnal ugy, h locsold a benzint a tuzre, lehet h tobbet/jobban szorakozhatnal 😉

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
chvs 86
wow, Sobri Jóska megfutamodott, ilyet eddig nem láttam, mindig mindenre volt valami válaszod, most meg elkezdesz terelni mert vesztésre állsz?! szerintem a rajongóid (ha magamból indulok ki), elvárják, hogy tovább küzdj! Nem hiszem el, hogy ZoliMP logikus, de erőtlen hsz-aira nincs valami a tarsolyodban...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Meggyőzni ezek után sem foglak tudni, mert "ismerlek" Javasolni tudom, hogy menj le focizni, menj el egy kurzusra vagy csak simán vezess egy meccset a haveroknak szabálykönyvvel a kezedben.

Ha a világ labdajátékait megnézed sehol sem ragaszkodnak 100%-ban a könyvhöz. Kézilabda? Láttad már mit művelnek a beállóssal? Vízilabda? Kosárlabda a palánk alatt? Amerikai foci? Rögbi?
ZoliMP
De ez mire érv?!
Hogy ha tudok egy példát arra, hogy valahol, valami hülyeség történik, az megalapozza az én hülyeségemet is?
Hát nem.
Pont azért vannak a szabályok, hogy aszerint történjenek a dolgok, és rengeteget elárul a soccerről, hogy mennyire ellentmondásos már a játék vezetése is, vagy ahogy te mondanád, mennyire nem fekete vagy fehér, hanem szürke az egész játék.
(Sport1 szakkomentátori kifejezéssel élve: ez adja a játék szépségét. OMG)

Én még aktív labdarúgóként, és egyben kezdő játékvezetőként a 90es évek elején vezettem meccseket (rendszerint 0 db partjelzővel) a BLASZ-ban, "szabálykönyvvel a kezemben", és valóban, rengeteg sárga, piros, idő elött lefújt meccs, "bíróverési kisérlet" 😊 után elég hamar előjött az a dilemma, hogy így van e értelme, szórakoztat e a dolog.
Én sajnálkozva, de a nem-re voksoltam, igaz, egy gyerekmeccset követően, ahol az agyhalott apukák már az első tíz percben olyan minősíthetetlenül viselkedtek (berohantak a pályára a másik csapatbéli gyereket inzultálandó), hogy gondoltam, hogy mindenkinek jobb, ha hazamegyünk.
Viszont maradandó élmény volt Moldova György HunReal(SzocReál)-jának fújni.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
az igazság az hogy azt is át kellene gondolni a döntés helyességét vizsgálva hogyha itt Nanit nem állítja ki függetlenül a meccs végeredményétől szvsz senki sem kérte volna számon a sporit hogy miért nem állította ki, nem is emlékeznénk rá, nem maradt volna meg döntő momentumként. Szerintem ha kiesik a Real ők sem ezt kérnék számon hanem hogy miért nem játszottak jobban. Mindenki a meccsel törődött addig a pontig és ez így is maradt volna nagy valószínűséggel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal