Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Egy szóval nem írtam, hogy ugyanolyan, csak hasonló. De ezekszerint, szerinted Eboue-é kiállítás volt, míg Nanié nem. (Én is tudok találgatni 😊)
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Csak summázatként krixtofer megerősítése után:
Még jó, hogy nem 1 milliárd ember vezet egy adott mérkőzést, hanem az a néhány, aki ért is hozzá. 😉Sobri Jóska
=/= játékvezetői vizsgája van 😛 😊jjncaa
Kicsit másként akartam megfogalmazni, hogy vezetek is. 😊

Na amúgy most jutott eszembe egy Eboué kiállítás. 😀 Indulhat a lavina!
1:33-tól.
krixtofer
Ha szerinted ez ugyanolyan, mint a tegnapi, akkor tényleg felesleges vitázni.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Na amúgy most jutott eszembe egy Eboué kiállítás. 😀 Indulhat a lavina!
1:33-tól.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Csakhogy beleszóljak én is. 😊
Pártatlanul mondom (Finoman szólva se, a szívem csücske egyik csapat), ez piros lap volt! Leírom ugyanazokat megint, hogy veszélyes játék stb... Ha nem ér Arbeloához, akkor is ki kellett volna állítani. Így nem lehet menni egy labdára sem. Az nem mentő körülmény, hogy nézte a labdát, vagy, hogy visszahúzta a lábát stb. Ezt kellene megérteni. 10-ből 9 spori, csak sárgát ad, mert igenis fosik, hogy belenyúl a meccsbe, hogy mi lesz a következménye a szövetségnél. A másik meg, persze, hogy beismeri a jv. hogy hibázott, hogyne, persze. Csak nem tudjátok, mit tanítanak ilyenkor a háttérben. Ne gyertek ezzel, a "több millió másik ember is így látta". Egyetértek és kiállok Sobri mellett. Igen, okoskodónak tűnik ez a vélemény. (Az is).
(Ja, és élő játékveztői vizsgám van.) krixtofer
Most linkeljek 40 millio videot ahol így veszi le a labdat a kp / csatar ? Egyszeruen nem erzekelte hogy a vedo jon , veszelyes volt ezert sarga.
De a te velemenyeddel semmi gond nincs, nem kell ugyanugy latnunk es mivel hala az egnek nem is kamu tevkepzetekkel tamasztottad ala mint Sobri nem is fogunk belékotni max annyit hogy szerintunk nem 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Csak summázatként krixtofer megerősítése után:
Még jó, hogy nem 1 milliárd ember vezet egy adott mérkőzést, hanem az a néhány, aki ért is hozzá. 😉Sobri Jóska
akkor ezek szerint Puhl például nem ért hozzá, ő tegnap kijelentette hogy nem volt piros lap.

krixtofer "megerősítéséről" meg annyit hogy lehet hogy 10-ből 9 sárgát ad de a maradék egy nem ad semmit csak szabadrúgást ítél...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Csak summázatként krixtofer megerősítése után:
Még jó, hogy nem 1 milliárd ember vezet egy adott mérkőzést, hanem az a néhány, aki ért is hozzá. 😉Sobri Jóska
=/= játékvezetői vizsgája van 😛 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
ezért (is) tart itt a játékvezetés...gabtsi
Aljanép.
Betartják a szabályokat a szarháziak.
Nem is értem mit képzelnek.
Élnének csak kicsit Magyarországon, rögtön nem arcoskodnának a megszerzett tudásukkal, hanem tennék szépen amit a néptömegek elvárnak tőlük.
A magyar foci meg azért tart ott, ahol, mert még mindig nincs az Alaptörvényben, hogy mindig a Fradi a bajnok.
Vérlázító.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezért (is) tart itt a játékvezetés...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Csak summázatként krixtofer megerősítése után:
Még jó, hogy nem 1 milliárd ember vezet egy adott mérkőzést, hanem az a néhány, aki ért is hozzá. 😉

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Csakhogy beleszóljak én is. 😊
Pártatlanul mondom (Finoman szólva se, a szívem csücske egyik csapat), ez piros lap volt! Leírom ugyanazokat megint, hogy veszélyes játék stb... Ha nem ér Arbeloához, akkor is ki kellett volna állítani. Így nem lehet menni egy labdára sem. Az nem mentő körülmény, hogy nézte a labdát, vagy, hogy visszahúzta a lábát stb. Ezt kellene megérteni. 10-ből 9 spori, csak sárgát ad, mert igenis fosik, hogy belenyúl a meccsbe, hogy mi lesz a következménye a szövetségnél. A másik meg, persze, hogy beismeri a jv. hogy hibázott, hogyne, persze. Csak nem tudjátok, mit tanítanak ilyenkor a háttérben. Ne gyertek ezzel, a "több millió másik ember is így látta". Egyetértek és kiállok Sobri mellett. Igen, okoskodónak tűnik ez a vélemény. (Az is).
(Ja, és élő játékveztői vizsgám van.)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jóska, ha az érvrendszered hallucinációra építed (szándékosság, sérülés okozási szándék), akkor azzal nehéz vitatkozni, én nem is szeretnék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
And those of you flooding my inbox with chippy emails pointing out that Nani was “watching the ball” could do worse than take a look at this sterling effort from Republic of Ireland ninja Jason McAteer and say the same thing for him. - Guardian

Cubehor
Igen teljesen ugyanaz ,hogy valaki leakarja venni (még szerintem hozzá is ér, és ha nincs ott Arbeloa tisztán le is veszi a labdát) és mikor rájön hogy ott a védő visszahúzza mindenét hogy nehogy sérülést okozzon, mint az aki nyílegyenes lábbal beleszáll a másik mellébe.
Erre az Ülj le 1-es kifejezés számomra a legkifejezőbb...Toca
Nyilván nem ugyanaz, mert McAteer elérte a labdát, Nani meg nem.
Annyira próbáltam volna rávilágítani, hogy nevetséges azzal védeni Nanit, hogy a labdát nézte és nem akart szándékosan sérülést okozni.
Cubehor
Senki nem védte, Sobri felhozta hogy labdára sem ment, és sérülést akart alkalmazni, ami azért ha megnézed a videót egyértelmű hogy nem. Szerintem ez egy sárga volt, nem lepődtem meg a piroson mert nem tudom hol állt a bíró ,nem tudom melyik spori mennyit látott az esetből végülis fújható is volt.
De ha utána a bíró elismeri hogy hibázott akkor , mindkét edző úgy gondolja hogy hibázott, a játékosok mindkét oldalon úgy gondolják hibázott akkor lehet itt lobogtatni hogy én vagyok Sobri Jóska és mindenkinél okosabb vagyok és nekem van igazam, csak semmit nem ér.
több mint 11 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
And those of you flooding my inbox with chippy emails pointing out that Nani was “watching the ball” could do worse than take a look at this sterling effort from Republic of Ireland ninja Jason McAteer and say the same thing for him. - Guardian

Cubehor
Igen teljesen ugyanaz ,hogy valaki leakarja venni (még szerintem hozzá is ér, és ha nincs ott Arbeloa tisztán le is veszi a labdát) és mikor rájön hogy ott a védő visszahúzza mindenét hogy nehogy sérülést okozzon, mint az aki nyílegyenes lábbal beleszáll a másik mellébe.
Erre az Ülj le 1-es kifejezés számomra a legkifejezőbb...Toca
Nyilván nem ugyanaz, mert McAteer elérte a labdát, Nani meg nem.
Annyira próbáltam volna rávilágítani, hogy nevetséges azzal védeni Nanit, hogy a labdát nézte és nem akart szándékosan sérülést okozni.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Sobri a 4szeresen díjazottként Puhl-ra gondoltam, de mindegy hiszen te spori vagy bár 3 éve nem nézel soccer meccset, de most itt vagy úgyhogy megemelem a kalapom.davemayer
Tudom, hogy rá gondoltál, de ő nem 4szeresen díjazott. 😊
Az IFFHS díjazta 4szer, emeleltt számos díj, és elismerés büszke tulajdonosa. Sobri Jóska
na ez most kitehetnéd magadról, ez a hsz annyira te vagy... ez jött le neked az egészből cpt obvious.davemayer
Valójábn az jött le, hogy semmi érved, személyeskedsz, indulatoskodsz, és még a tényeket is össze-vissza kuszálod.
Na de ezt így csak nem mondhatom az orcádba. Sobri Jóska
mondhatod, de azt mondani miután leírtam kb egy teljes oldalt az elmúlt 20 órában hogy nincs semmi érvem (és még kb 1 milliárd ember gondolja így ahogy én) akkor nem gondolod hogy nincs igazad és a magad módján te személyeskedsz? nem gondolod hogy ezt leírni pl: "De nézzük tovább a videót, és nézzük meg, mi a helyes ítélet a pályán.
Natessék. El is dőlt." nemcsak hogy baromság de teljesen bicskanyitogató is.

Azt meg már meg sem említem mivel ez egy szabad fórum és mindenki arra használja amire a moderátorok engedik hogy ha saját bevallásod szerint nem láttál 3 éve soccer mérkőzést (és szvsz ezt sem láttad) akkor mi alapon fogalmazol meg ilyen véleményeket. Ismered te a mai labdarúgást?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
gabtsi,
nem véletlenül, valóban. Nem igazán tetszett sok dolog, így hát abbahagytam elég hamar.
De ettől még tévedsz, ha azt hiszed súlyos szabálytalanságnál van mérlegelési lehetőség.
Azt megtehette volna a játékvezető, hogy továbbot int, ha szerinte ez szabályos volt így, ahogy történt (lol), de ha megszakítja a játékot, és szabálytalanságnak minősíti az esetet, akkor a kiállítás automatikus.

davemayer,
azt ugye csak viccből gondolod érvnek, hogy egy hasonló eset, egy másik meccsen nem ugyanígy került elbírálásra. Teljesen irreleváns.
A labdarúgásban nem precedensjog alapján folyik a játékvezetés.
Valamint értem én, hogy Nani szereti az ilyen balesetveszélyes játékot (nem ismerem magát a labdarúgót), de ez a játékvezető meg nem szerette, és alkalmazta a vonatkozó szabályt, amit szó szerint bemutattam.
Lehet hőbörögni, de belinkeltem a videót, majd a vonatkozó szabályt, akinek ezek után kétséges, hogy mi volt a helyes ítélet, és évekkel ezelöti meccsekkel, meg adott labdarúgók rájuk jellemző mozdulataival akar érvelni, az nagyobb trollkodás, mint ha saját magammal vitáznék.
De csak tessék, én elolvasgatom szívesen.

igor,
nem követtem a meccs utórezgéseit (ahogy a meccset se), de ha a játékvezető azt nyilatkozta utólag, hogy tévedett, akkor csak annyit kérdezek, hogy biztos volt már barátnőd, és volt vele vitád, és bár teljesen igazad volt, biztos zártad le azzal, hogy "perzse, elnézést, neked van igazad, tévedtem", miközben arra gondoltál, hogy ennyi simán belefér, ha még akarsz vele valaha játszani, ugye?
Sobri Jóska
Imádom, amikor már a tények és minden ellened van, még a bíró is azt mondja hogy tévedett, de te mgmagyarázod a faszságod 😀. Te mondod hogy ne hozzunk vitába érzelmeket erre jösz egy barátnős hasonlattal 😀
Emmellé jön hogy belinkelsz egy videót ami alá kiírod ezt:
"Ugyanis ilyen esetben, amikor talppal előre, a labda megjátszására irányuló szándék nélkül, sérülésveszély okozási szándékkal érkezik az egyik játékos, még az se szempont, hogy hozzáér e egyáltalán a másik játékoshoz"
Ami baromság, saját videód alapján is. Bazzeg végig követi a szemével, le akarta venni ha az nem megjátszás akkor mi ?
Tekintve hogy labdára ment, Arberloa háta mögül érkezett, nem is látta, hogy a tökömbe akarna sérülést okozni direkt ?
Ráadásul visszahúzta a lábát mikor észreveszi,érzi Arbeloát.
Fel kellett volna készülnie hogy védő lehet igen, nyújtott lábbal veszélyesen próbáltam megjátszani a labdát. Ez a szabályok szerint szabad és sárga.Toca
Se a tények, se a minden (lol) nincs ellenem, hanem 4-5 másik felhasználó.
Ez meg azt hiszem belefér.

Ami meg szerinted baromság, szerintem nem, de ez így elismerem, patthelyzet.
De nézzük tovább a videót, és nézzük meg, mi a helyes ítélet a pályán.
Natessék. El is dőlt.
Sobri Jóska
Sobri neked van igazad, hisz ha a bíró utólag azt mnodja hülyeség volt, az csak azért van mert utólag könnyű ezt mondani.
Ha szerinted nem a labdára irányult Nani mozgása illetve direkt sérült akart okozni akkor örülök hogy nem mentél bírónak mert annyi érzéked van akkor egy ilyen helyzet megítéléséhez mint egy hibád belátásához valaha is.
Bár trollkodni még jól tudsz ,mindegy én mindig jól szórakozom az ilyen embereken most sincs másképpen 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Sobri a 4szeresen díjazottként Puhl-ra gondoltam, de mindegy hiszen te spori vagy bár 3 éve nem nézel soccer meccset, de most itt vagy úgyhogy megemelem a kalapom.davemayer
Tudom, hogy rá gondoltál, de ő nem 4szeresen díjazott. 😊
Az IFFHS díjazta 4szer, emeleltt számos díj, és elismerés büszke tulajdonosa. Sobri Jóska
na ez most kitehetnéd magadról, ez a hsz annyira te vagy... ez jött le neked az egészből cpt obvious.davemayer
Valójábn az jött le, hogy semmi érved, személyeskedsz, indulatoskodsz, és még a tényeket is össze-vissza kuszálod.
Na de ezt így csak nem mondhatom az orcádba.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
gabtsi,
nem véletlenül, valóban. Nem igazán tetszett sok dolog, így hát abbahagytam elég hamar.
De ettől még tévedsz, ha azt hiszed súlyos szabálytalanságnál van mérlegelési lehetőség.
Azt megtehette volna a játékvezető, hogy továbbot int, ha szerinte ez szabályos volt így, ahogy történt (lol), de ha megszakítja a játékot, és szabálytalanságnak minősíti az esetet, akkor a kiállítás automatikus.

davemayer,
azt ugye csak viccből gondolod érvnek, hogy egy hasonló eset, egy másik meccsen nem ugyanígy került elbírálásra. Teljesen irreleváns.
A labdarúgásban nem precedensjog alapján folyik a játékvezetés.
Valamint értem én, hogy Nani szereti az ilyen balesetveszélyes játékot (nem ismerem magát a labdarúgót), de ez a játékvezető meg nem szerette, és alkalmazta a vonatkozó szabályt, amit szó szerint bemutattam.
Lehet hőbörögni, de belinkeltem a videót, majd a vonatkozó szabályt, akinek ezek után kétséges, hogy mi volt a helyes ítélet, és évekkel ezelöti meccsekkel, meg adott labdarúgók rájuk jellemző mozdulataival akar érvelni, az nagyobb trollkodás, mint ha saját magammal vitáznék.
De csak tessék, én elolvasgatom szívesen.

igor,
nem követtem a meccs utórezgéseit (ahogy a meccset se), de ha a játékvezető azt nyilatkozta utólag, hogy tévedett, akkor csak annyit kérdezek, hogy biztos volt már barátnőd, és volt vele vitád, és bár teljesen igazad volt, biztos zártad le azzal, hogy "perzse, elnézést, neked van igazad, tévedtem", miközben arra gondoltál, hogy ennyi simán belefér, ha még akarsz vele valaha játszani, ugye?
Sobri Jóska
Imádom, amikor már a tények és minden ellened van, még a bíró is azt mondja hogy tévedett, de te mgmagyarázod a faszságod 😀. Te mondod hogy ne hozzunk vitába érzelmeket erre jösz egy barátnős hasonlattal 😀
Emmellé jön hogy belinkelsz egy videót ami alá kiírod ezt:
"Ugyanis ilyen esetben, amikor talppal előre, a labda megjátszására irányuló szándék nélkül, sérülésveszély okozási szándékkal érkezik az egyik játékos, még az se szempont, hogy hozzáér e egyáltalán a másik játékoshoz"
Ami baromság, saját videód alapján is. Bazzeg végig követi a szemével, le akarta venni ha az nem megjátszás akkor mi ?
Tekintve hogy labdára ment, Arberloa háta mögül érkezett, nem is látta, hogy a tökömbe akarna sérülést okozni direkt ?
Ráadásul visszahúzta a lábát mikor észreveszi,érzi Arbeloát.
Fel kellett volna készülnie hogy védő lehet igen, nyújtott lábbal veszélyesen próbáltam megjátszani a labdát. Ez a szabályok szerint szabad és sárga.Toca
Se a tények, se a minden (lol) nincs ellenem, hanem 4-5 másik felhasználó.
Ez meg azt hiszem belefér.

Ami meg szerinted baromság, szerintem nem, de ez így elismerem, patthelyzet.
De nézzük tovább a videót, és nézzük meg, mi a helyes ítélet a pályán.
Natessék. El is dőlt.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Sobri a 4szeresen díjazottként Puhl-ra gondoltam, de mindegy hiszen te spori vagy bár 3 éve nem nézel soccer meccset, de most itt vagy úgyhogy megemelem a kalapom.davemayer
Tudom, hogy rá gondoltál, de ő nem 4szeresen díjazott. 😊
Az IFFHS díjazta 4szer, emeleltt számos díj, és elismerés büszke tulajdonosa. Sobri Jóska
na ez most kitehetnéd magadról, ez a hsz annyira te vagy... ez jött le neked az egészből cpt obvious.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
nem baj, mivel általában erre úgysem fognak emlékezni ezért olyan mintha meg sem történt volna, a csávót is fogjuk még látni, a MU tulajdonképpen meg is köszönheti hiszen így (ha nem törnek össze lelkileg ami azért meglepne) meglesz a bajnoki cím. Az egészben csak az bánt elvettek tőlem egy nagyon érdekes fél órát, sok minden kiderült volna erről a Unitedről ha láttuk volna mi történik 11-11 ellen.davemayer
Ugyanezt sajnálom a túloldalról, annyi hogy én legalább a továbbjutásnak tudok örülni.Amúgy lett volna az 1 óra is hosszabítással 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Sobri a 4szeresen díjazottként Puhl-ra gondoltam, de mindegy hiszen te spori vagy bár 3 éve nem nézel soccer meccset, de most itt vagy úgyhogy megemelem a kalapom.davemayer
Tudom, hogy rá gondoltál, de ő nem 4szeresen díjazott. 😊
Az IFFHS díjazta 4szer, emeleltt számos díj, és elismerés büszke tulajdonosa.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
nem baj, mivel általában erre úgysem fognak emlékezni ezért olyan mintha meg sem történt volna, a csávót is fogjuk még látni, a MU tulajdonképpen meg is köszönheti hiszen így (ha nem törnek össze lelkileg ami azért meglepne) meglesz a bajnoki cím. Az egészben csak az bánt elvettek tőlem egy nagyon érdekes fél órát, sok minden kiderült volna erről a Unitedről ha láttuk volna mi történik 11-11 ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
And those of you flooding my inbox with chippy emails pointing out that Nani was “watching the ball” could do worse than take a look at this sterling effort from Republic of Ireland ninja Jason McAteer and say the same thing for him. - Guardian

Cubehor
Igen teljesen ugyanaz ,hogy valaki leakarja venni (még szerintem hozzá is ér, és ha nincs ott Arbeloa tisztán le is veszi a labdát) és mikor rájön hogy ott a védő visszahúzza mindenét hogy nehogy sérülést okozzon, mint az aki nyílegyenes lábbal beleszáll a másik mellébe.
Erre az Ülj le 1-es kifejezés számomra a legkifejezőbb...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Sobri a 4szeresen díjazottként Puhl-ra gondoltam, de mindegy hiszen te spori vagy bár 3 éve nem nézel soccer meccset, de most itt vagy úgyhogy megemelem a kalapom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
And those of you flooding my inbox with chippy emails pointing out that Nani was “watching the ball” could do worse than take a look at this sterling effort from Republic of Ireland ninja Jason McAteer and say the same thing for him. - Guardian

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
gabtsi,
nem véletlenül, valóban. Nem igazán tetszett sok dolog, így hát abbahagytam elég hamar.
De ettől még tévedsz, ha azt hiszed súlyos szabálytalanságnál van mérlegelési lehetőség.
Azt megtehette volna a játékvezető, hogy továbbot int, ha szerinte ez szabályos volt így, ahogy történt (lol), de ha megszakítja a játékot, és szabálytalanságnak minősíti az esetet, akkor a kiállítás automatikus.

davemayer,
azt ugye csak viccből gondolod érvnek, hogy egy hasonló eset, egy másik meccsen nem ugyanígy került elbírálásra. Teljesen irreleváns.
A labdarúgásban nem precedensjog alapján folyik a játékvezetés.
Valamint értem én, hogy Nani szereti az ilyen balesetveszélyes játékot (nem ismerem magát a labdarúgót), de ez a játékvezető meg nem szerette, és alkalmazta a vonatkozó szabályt, amit szó szerint bemutattam.
Lehet hőbörögni, de belinkeltem a videót, majd a vonatkozó szabályt, akinek ezek után kétséges, hogy mi volt a helyes ítélet, és évekkel ezelöti meccsekkel, meg adott labdarúgók rájuk jellemző mozdulataival akar érvelni, az nagyobb trollkodás, mint ha saját magammal vitáznék.
De csak tessék, én elolvasgatom szívesen.

igor,
nem követtem a meccs utórezgéseit (ahogy a meccset se), de ha a játékvezető azt nyilatkozta utólag, hogy tévedett, akkor csak annyit kérdezek, hogy biztos volt már barátnőd, és volt vele vitád, és bár teljesen igazad volt, biztos zártad le azzal, hogy "perzse, elnézést, neked van igazad, tévedtem", miközben arra gondoltál, hogy ennyi simán belefér, ha még akarsz vele valaha játszani, ugye?
Sobri Jóska
Imádom, amikor már a tények és minden ellened van, még a bíró is azt mondja hogy tévedett, de te mgmagyarázod a faszságod 😀. Te mondod hogy ne hozzunk vitába érzelmeket erre jösz egy barátnős hasonlattal 😀
Emmellé jön hogy belinkelsz egy videót ami alá kiírod ezt:
"Ugyanis ilyen esetben, amikor talppal előre, a labda megjátszására irányuló szándék nélkül, sérülésveszély okozási szándékkal érkezik az egyik játékos, még az se szempont, hogy hozzáér e egyáltalán a másik játékoshoz"
Ami baromság, saját videód alapján is. Bazzeg végig követi a szemével, le akarta venni ha az nem megjátszás akkor mi ?
Tekintve hogy labdára ment, Arberloa háta mögül érkezett, nem is látta, hogy a tökömbe akarna sérülést okozni direkt ?
Ráadásul visszahúzta a lábát mikor észreveszi,érzi Arbeloát.
Fel kellett volna készülnie hogy védő lehet igen, nyújtott lábbal veszélyesen próbáltam megjátszani a labdát. Ez a szabályok szerint szabad és sárga.