Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Nem emlékszem már ki énekelte meg az MTK-s Nagy Tibi pengéjét, de megint megvillant valami a zsenialitásból 😀flzoli
a sok helyi MTK drukker közül talán eaglesmcnabb lehetettHöri
a jó retkes k.rva anyját annak aki miatt ő játszhat. A padon 5 védő ül, bármelyik, bármiylen lábas jobb lenne nála, Hangyát meg kölcsön adjuk a Dunaferrnek... vicc
amúgy is szarok vagyunk, Bese meg ugye úriember, tudja hogy ziccerből nem illik.Leigazoltuk Szerhiót spanyol 3-ból, erre még nevezve sincs. Túl sok volt 2 győzelem egymás után, tudják hogy vissza kell venni. Jobb a paks

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem emlékszem már ki énekelte meg az MTK-s Nagy Tibi pengéjét, de megint megvillant valami a zsenialitásból 😀flzoli
a sok helyi MTK drukker közül talán eaglesmcnabb lehetett

több mint 11 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
 cink.hu/tessek-itt-az-van-uj-fradi-stadion-megnyitojanak-a-for-1617628048

"Itt van május elseje, énekszó és tánc köszöntse..."berger90
A kommunikáció fergeteges " Kutyát nem érdekli a Chelsea..." de vazzeg érdekelné az embereket csak nem ilyen áron és ilyen feltételekkel..
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
 cink.hu/tessek-itt-az-van-uj-fradi-stadion-megnyitojanak-a-for-1617628048

"Itt van május elseje, énekszó és tánc köszöntse..."

Mindig jövőre
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem emlékszem már ki énekelte meg az MTK-s Nagy Tibi pengéjét, de megint megvillant valami a zsenialitásból 😀

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..Kenny
mondjuk szerintem Kubatov faragott ebből a klubból valami európaira emlékeztetőt.Amadeus91
De milyen áron?
Akkor jok voltak a szurkolok amikor szavazni kellett a fideszre de mostmar nem jok.
Aláírom kubatovek nagy melót raktak bele de valahogy nekem nem tetszik az új irany amin halad a Fradi.Kenny
Minden bántás nélkül, de a politika és a Fidesz nélkül most nagyjából az NB3-ban csücsülnétek lábadozva a csődből, úgy, hogy valahogy próbáljátok visszaperelni a stadiont egy offshore cégtől, miközben a Berki félék még vígan tolnák ki a pénzt a hátsó ajtón. De legalább nem lenne vénaszkenner, és a B-közép csürhe kedves mondókákkal és rigmusokkal énekelnék meg a Cigánd SE elleni rangadót......

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..Kenny
mondjuk szerintem Kubatov faragott ebből a klubból valami európaira emlékeztetőt.Amadeus91
De milyen áron?
Akkor jok voltak a szurkolok amikor szavazni kellett a fideszre de mostmar nem jok.
Aláírom kubatovek nagy melót raktak bele de valahogy nekem nem tetszik az új irany amin halad a Fradi.Kenny
az a baj, hogy az a fajta szurkolás és szurkoló, amellyel a fradi rendelkezik, az nem fér bele a nyugat-európai imidzsbe. Választani kell, hogy vagy nyugati stadion, árak, style vagy maradunk ennél a szurkolói nívónál, pár ezres jegyekkel. A kettő együtt nem megy.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..Kenny
mondjuk szerintem Kubatov faragott ebből a klubból valami európaira emlékeztetőt.Amadeus91
De milyen áron?
Akkor jok voltak a szurkolok amikor szavazni kellett a fideszre de mostmar nem jok.
Aláírom kubatovek nagy melót raktak bele de valahogy nekem nem tetszik az új irany amin halad a Fradi.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Mustafi -> Valencia 8,5millió euró +10% a későbbi eladásból.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..Kenny
mondjuk szerintem Kubatov faragott ebből a klubból valami európaira emlékeztetőt.Amadeus91
akinek a kommunizmusban jó volt az azt sírja vissza - "ejj amikor még csak ledobták nekem a jegyet és bent is voltam (már ha nem a Karesz állt a kapunál mert akkor ezt sem kellett) + lehetett jókat keménykedni, ma meg már a vérem kell nekik"- szintű eszmefuttatásokra számíthatunk 😊

kell is nekünk a nyugat meg nem is - az Ady-féle kompország ugye...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..Kenny
mondjuk szerintem Kubatov faragott ebből a klubból valami európaira emlékeztetőt.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 735 — Poloska confirmed
keddig 13-14e belépőt adtak el a fradi-chelsea meccsre, azóta két kézzel osztogatják a vip-jegyeket (Főtaxi...), hogy telt ház legyen, szóval most már tényleg nyugodtan kijelenthetjük, az árakkal csúnyán mellélőttek

még kapzsiságnak se nevezném, mert valószínűleg rosszabbul jönnek ki így, mintha 20%-kal olcsóbban minden jegyet elkapkodtak volna, csak a szokásos dilettanizmusbaggio
Tegnap hívott faterom pestről hogy szerezzen-e Főtaxin keresztül ( 10ezres taxibérlet mellé kapsz 2 db 25ezres jegyet...) de annyira elment az egésztől a kedvem, hogy inkább nemet mondtam.
Tényleg csak azokat sajnálom akik előre megvették és most trükközniük kell.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van esélye a Debrecennek + a Rijeka moldáv csapatot kapott a feröeri után, szóval meglehetett volna a csoportkör a Fradinak is, ha sikerül túljutni rajtuk...Shilkor
Talán ha a csoportkörig az összes kisorsolt ellenfél csapatszállító buszát eltérítették volna és legurítják a Gellért-hegyről a fanatikusok, akkor bizonyosan igazad lenne....

(Ja bocsánat, most nézem csak, hogy Málta lakossága 416 000 fő, egy részüknek pedig nem is kellett volna szabit kivennie a meccsre, ami kimeríthetetlen aranybányát jelentett volna a Sliemának 😕 )

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ne legyen igazam, de megint a szokásos
megint végigjárjuk a "meglehet-->meglesz-->meg kell lennie kik ezek?---> úristen falábúak menjenek kapálni--->esélyünk sem volt" folyamatábrát, vagy most mellőzzük a hurráoptimizmust kabalából?Amadeus91
még a végére odabiggyeszteném a mi lett volna ha, kezdetű "szakértői" magyarázkodásokat 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Gondolom a Varsó is erre fog hivatkozni,de nincs ilyen kitétel szerintem a szabályban, hogy mennyi időt játszott.Jogosulatlan volt a szereplése, vagy nem?
Jogosulatlan.Osztjónapot.laccoo74
Ugyanarra fognak hivatkozni mint a Loki annó. Kapnak egy büntetést aztán továbbmennek.
Kivétel ha a Celticet nagyon tovább akarják tolni.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..Kenny
Hát nem is a kerületi MSZP-szervezet fogja kapni, Kubatov esetében ez azért előre látható... 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nevetséges ami a vasárnapi meccsel megy.kubatov ezt nagyon beszopta.nem sajnalom egyaltalan amit mostanaban muvel az szanalmas.
Ha igaz hogy az ingyenjegyeket a bekemenet meg a trafikmutyi győztesei között osszakszet az meg egyenesen siralmas..

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
keddig 13-14e belépőt adtak el a fradi-chelsea meccsre, azóta két kézzel osztogatják a vip-jegyeket (Főtaxi...), hogy telt ház legyen, szóval most már tényleg nyugodtan kijelenthetjük, az árakkal csúnyán mellélőttek

még kapzsiságnak se nevezném, mert valószínűleg rosszabbul jönnek ki így, mintha 20%-kal olcsóbban minden jegyet elkapkodtak volna, csak a szokásos dilettanizmus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
megint végigjárjuk a "meglehet-->meglesz-->meg kell lennie kik ezek?---> úristen falábúak menjenek kapálni--->esélyünk sem volt" folyamatábrát, vagy most mellőzzük a hurráoptimizmust kabalából?Amadeus91
hú de jól megedzett téged a münchen 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
megint végigjárjuk a "meglehet-->meglesz-->meg kell lennie kik ezek?---> úristen falábúak menjenek kapálni--->esélyünk sem volt" folyamatábrát, vagy most mellőzzük a hurráoptimizmust kabalából?
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Van esélye a Debrecennek + a Rijeka moldáv csapatot kapott a feröeri után, szóval meglehetett volna a csoportkör a Fradinak is, ha sikerül túljutni rajtuk...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Young Boys meglehet de addig fel kene epulnie a serulteknek.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Gondolom a Varsó is erre fog hivatkozni,de nincs ilyen kitétel szerintem a szabályban, hogy mennyi időt játszott.Jogosulatlan volt a szereplése, vagy nem?
Jogosulatlan.Osztjónapot.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Belarusz futball csapatai közül a BATE legrosszabb esetben EL csoportkör, plusz a Soligorsk meg a Dinamo Minszk még selejtez érte, miután belga és román csapatot ütöttek ki.

Ezenkívül svéd csapat ellen volt kazah továbbjutó, osztrák csapat ellen moldáv továbbjutó, lengyel csapat ellen izlandi továbbjutó, csak valahogy mi nem vagyunk soha képesek masszív bravúrokra (vagy tisztesebb helytállásra) erősebb csapatok ellen, persze kivétel a kevés magyarral felálló Videoton két éve.tüsi91
Ennyire rövid az emberek memóriája
Diósgyőr vs Litex Lovecs

Közben eldőlt, hogy őket kaphatja a Debrecen:
Lokomotiv Moszkva (orosz)
Borussia Mönchengladbach (német)
Sparta Praha (cseh)
Villarreal (spanyol)
Young Boys (svájci)

Orosz szagot érzek megint... Mondjuk annyira nevetséges ez az irányított sorsolás (is)baggio
A lehető legjobbat, a fiatal fiúkat kaptuk. Nem annyira erős csapat ez, ráadásul tele vannak sérülttel is.

több mint 11 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Celtic Lennonnal a padon simán hazazavarta volna a polákokat, csak hát ő tiplizett szezon végénslowmotion
Úgy néz ki nélküle is ment 😀
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-gigantikus-celtic-mazli-tovabbjutas-az-1-6-ellenere-2355523NB2
pont most akartam linkelni, hát ez legdurvább evör epic fail...slowmotion
Azért a súlyozás érdekes. A 86. percben állt be a srác a visszavágón, de jogosulatlan szereplés miatt 3-0 a celticnek.
Értem én, hogy a szabály az szabály, na de gyerekek, mekkora befolyása volt a mérkőzés végkimenetére? Semennyi.