Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂
kapitnono
Jo azert ez rofogott 😀
Blevi
Pont mint a Barca vezető gólja 😁
kapitnono
Jaja dominalt a real vegig 😀 egy ilyen fostos Barcat. Ez x-es meccs volt, de Realnak van egy klasszisa.
Blevi
Egy szóval nem mondtam hogy ki kit dominált, csak megjegyeztem hogy pont annyira volt mák Bellingham második gólja mint Gündogané


11 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Azért ilyenkor megkérdezném Ancelottit mi volt az elképzelés meccs előtt. Mert megint köze nincs a Madridnak a meccshez.

Vini minimum mínusz 2 ember, mert nem elég, h minden támadás elakad rajta, de néha olyan, mintha kedve se lenne játszani, csak hisztizik. Rodrygo ellenben sokkal jobb, ő legalább csak mínusz 1 ember.

De örülök, h mindkettőnek nonstop a pályán kell lennie.
rob3r7o
Egyik csapatnak sincs köze a meccshez, ritka gagyi Clasico. Gundogan elé kétszer odapasszolták a labdát, talált egy ajándék gólt, de azóta egyik csapat sem találta el a kaput. Mondjuk csatár nélkül nem is értem mi a terv elől...
kapitnono
Na de ez az, nem akarom megbántani a barca szurkolókat, de ez a barca nagyon messze van az elkult évtizedekben latottaktol, de Ancelotti képtelen normálisan meccselni.

Ez a Vini-Rodrygo kettős egy vicc, de ezen kívül is miért kell ezeken a meccseken pl Kroost erőltetni? Vannak meg jó megoldásai, de amúgy olyan, mint egy lassított felvétel.
rob3r7o
Ahogy a Madrid is piszok messze van ettől nem csak a Barcelona. Annyi a különbség hogy kulcsjátékosok sora sérült a katalánoknál.
garincsa
A realnal is serult a messze legjobb jatekos, a masik meg nem jatszik😀 jobban jarnanak ők is, ha a kulcstámadók sérültek lennének abban biztos vagyok😀
eaglesmcnabb
Ceballos?
11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Bellinghamre tényleg elfogytak a jelzők! 20 évesen gyakorlatilag a hatan viszi a Real-t. Elképesztő!

Viszont Ancelotti megint nagyon elmeccselte magát, Bellingham sokadszorra kihúzta a szarbol, de nem tudom ez meddig tartható, hogy mindenfele elképzelés nélkül kiküldi a csapatot aztán majd Bellingham megoldja.
rob3r7o
Brutal amit a gyerek muvel szerintem ilyen -6 ponttal lenne lemaradva nelkule a Real.
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Bellinghamre tényleg elfogytak a jelzők! 20 évesen gyakorlatilag a hatan viszi a Real-t. Elképesztő!

Viszont Ancelotti megint nagyon elmeccselte magát, Bellingham sokadszorra kihúzta a szarbol, de nem tudom ez meddig tartható, hogy mindenfele elképzelés nélkül kiküldi a csapatot aztán majd Bellingham megoldja.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂
kapitnono
Jo azert ez rofogott 😀
Blevi
Pont mint a Barca vezető gólja 😁
kapitnono
Jaja dominalt a real vegig 😀 egy ilyen fostos Barcat. Ez x-es meccs volt, de Realnak van egy klasszisa.
11 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 831 — Amerikai sportok rajongója
Már pont fogalmaztam magamban, hogy reális az X az egész meccs alapján, amikor újra villant Bellingham.😊 Mi lenne a csapatunkkal nélküle idén mondjuk nem tudom.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 524 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Yorkshire szíve betegen dobog. a két sheffieldi csapat kombinált eredménysora a ligájában 23m 0gy 4d 19v 12:51-es gólarány, 4 pont 😮
slowmotion
Az Leeds 😊
Sheffield egy koszvadt iparváros, olyan mint Ózd.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
Klaci79
Meccs kepe alpjan mondom. 70 perc alatt loni kellett volna 3at.
Blevi
A meccs képe mást mutatott, de előzetesen kb pont ezt vártam, sőt simább vendéget. Otthagyjak B’hamet 20m-re a kapuval szemben. Nálunk egy olyan játékos sincs, aki ezt megcsinalná, mégse fejelnek ki középre labdát laposan. Vicc! A második meg jó csapatnak van szerencséje, és ez a reál most jó csapat. 2 év és ezen a szinten lehetünk, ha a sallang helyett rendes jatékosok lesznek pl vkp-ban. Meg Pedri kurvara hiányzik, ha meg lesz belőle valaki
Klaci79
Nyilvan sokkal jobb a Real de 70 percig kozuk nem volt a meccshez.
11 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂
kapitnono
Jo azert ez rofogott 😀
Blevi
Pont mint a Barca vezető gólja 😁


11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
Klaci79
Meccs kepe alpjan mondom. 70 perc alatt loni kellett volna 3at.
Blevi
A meccs képe mást mutatott, de előzetesen kb pont ezt vártam, sőt simább vendéget. Otthagyjak B’hamet 20m-re a kapuval szemben. Nálunk egy olyan játékos sincs, aki ezt megcsinalná, mégse fejelnek ki középre labdát laposan. Vicc! A második meg jó csapatnak van szerencséje, és ez a reál most jó csapat. 2 év és ezen a szinten lehetünk, ha a sallang helyett rendes jatékosok lesznek pl vkp-ban. Meg Pedri kurvara hiányzik, ha meg lesz belőle valaki
11 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Igazi sportemberhez méltóan szívből kivánom ezt a Vinciust gyereket egyszer valaki igazán verje telibe. Ennyire arrogáns, nagyképű tuskót nulla teljesítménnyel még nem láttam.
11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
Klaci79
Meccs kepe alpjan mondom. 70 perc alatt loni kellett volna 3at.
11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Vinicius mekkora gyoker egesz meccset Araujo zsebebol nezte 😀
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 216 — Kinek mit intézett a kormánya
azért egy El Classico után egy Mallorca-Getafet berakni elég erős kontraszt
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 936 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit èrdemeltünk vagy mèg ennyit se 😡😡😡😡
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Harry Kane 13 meccs, 14 gól 7 assist. És még csak most melegszik be.
Sixo
Ja persze a haverod, gondolhattam volna hogy meleg.
eaglesmcnabb
De a legjobb Real játékos még mindig sérült és nem most rúgott megint 2 gólt.

11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂
kapitnono
Jo azert ez rofogott 😀
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 216 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyéb meglepő hírek, az ég kék
11 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂


11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 460 — Lucas Scott
A Bayern meccsen nagy hentelés megy, ráadásul így Kimmich sem lesz jövő héten a Dortmund ellen
zacknorb
Már csak egy Laimer sérülés hiányzik hétközben. Kane kis gol is gol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Egy meccsen nem kezdett Kerkez, egyből megszerezte a Bournemouth szezonbeli első győzelmét. Burnley hatalmas nagy csalódás.

11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
Yorkshire szíve betegen dobog. a két sheffieldi csapat kombinált eredménysora a ligájában 23m 0gy 4d 19v 12:51-es gólarány, 4 pont 😮
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kiegészítő emberek ünnepe az Emiratesben, Vieira és Tomiyasu gól

Hogy már a második héten felejtem el a tipper-t és csak a 3 órás meccssávban jut eszembe...
Heisman nádor
Írj be végig előre 1-0-t mindenhova. 😉
Őszentsége Sobri Jóska
most már előre írtam egy hétre biztos ami biztos 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz