USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 735 — Apu ökölbeszorított keze
Szerinted elvi kerdes majd Bidennek nyalni vagy csak eleg a politikai haszon?

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Egyébként jól emlékszem arra, hogy előre mondták akár napokig fog tartani, már a választások előtt? Mintha azt mondták volna előre, hogy PA-ban péntek körül lesz eredmény és máshol még később lesz vége.
És mintha azt is mondták volna előre, hogy Trump fog vezetni, de a levélszavazatokban Biden lesz sokkal erősebb. Vagy rosszul emlékszem?
Mert akkor semmi más nem történik, mint amit előre mondtak...mire a felháborodás?
Klaci79
Más, amikor mondják hogy kapsz két pofont, és más amikor kapsz két pofont.
Gyurma Pappa
Jogos...csak akkor jól emlékszem...bár annyira közel van, hogy nem volt nehéz....max azoknak, akik nem akarnak emlékezni
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Amugy szerintetek Orban (es a vilag) mit von le majd ebbol a valasztasbol es Trump veresegebol?

Szerintem leginkabb azt, hogy a teljes mediat uralniuk kell, nem engedhetnek negativ kommentart.
undisputedly
Szerintem már pont magasról tesz rá...
Én azon mosolygok, hogy mindenki lehozta kb, hogy jajj Lesz Vikinek, ha Biden lesz az elnök... Mert lesz dádá, vagy mi? Pont leszarja ez, ki az amcsi elnök és mi a véleménye
Chargers LT
Ha láttad volna mi ment az m1-en kedden... all-in trumpra

Amúgy biden maga tiltott ki 2012-ben fideszeseket az usa-ból, szóval hidd el, nagyon nem mindegy számukra, hogy a világ egyik vezető hatalmát a haver irányítja vagy épp ellenkezőleg (persze sok dolog ebből csak színjáték, lásd pl a Kínával való viszonyt)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Egyébként jól emlékszem arra, hogy előre mondták akár napokig fog tartani, már a választások előtt? Mintha azt mondták volna előre, hogy PA-ban péntek körül lesz eredmény és máshol még később lesz vége.
És mintha azt is mondták volna előre, hogy Trump fog vezetni, de a levélszavazatokban Biden lesz sokkal erősebb. Vagy rosszul emlékszem?
Mert akkor semmi más nem történik, mint amit előre mondtak...mire a felháborodás?
Klaci79
Más, amikor mondják hogy kapsz két pofont, és más amikor kapsz két pofont.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
Köszi aki foglalkozott a témával, tényleg azért kérdeztem titeket, mert láttam azért ti jobban benne vagytok 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Egyébként jól emlékszem arra, hogy előre mondták akár napokig fog tartani, már a választások előtt? Mintha azt mondták volna előre, hogy PA-ban péntek körül lesz eredmény és máshol még később lesz vége.
És mintha azt is mondták volna előre, hogy Trump fog vezetni, de a levélszavazatokban Biden lesz sokkal erősebb. Vagy rosszul emlékszem?
Mert akkor semmi más nem történik, mint amit előre mondtak...mire a felháborodás?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 445 — Lucas Scott
Az SC sem fog komolyan belenyúlni, erről sem kell fantáziálni. Precedens jog, és ezt a konzervatívok is komolyan veszik. Ha egyszer precedenst teremtenek, akkor szét fog esni a jogrendjük. Az meg nem igazán a law&order megnyilvánulása.

Gyurma Pappa
hacsak megint nem hoznak egy olyan döntést, amiben - már megint - kizárják a precedens jellegét, és hogy bármire is lehessen alkalmazni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Amugy szerintetek Orban (es a vilag) mit von le majd ebbol a valasztasbol es Trump veresegebol?

Szerintem leginkabb azt, hogy a teljes mediat uralniuk kell, nem engedhetnek negativ kommentart.
undisputedly
Nem értek hozzá, csak gondolom.
Elsődleges kérdés, hogy valahova állni kell.
-Az a kérdés, hogy az USA és Európai hangadók viszonya változik-e. Van e közös terv (szerintem van) .Ezzel együtt Európa merre indul, egyáltalán indul-e bármerre. Polarizálódik e a világ

Másodlagos kérdések, amelyek azt jelzik majd, hogy valahova állni kell:
Az a kérdés, hogy bekerül a közbeszédbe a régi dilemma hogy kellene még egy csillag, ami közel van, integrálható, és olcsó munkaerőt jelent, és made in USA felirattal, kiváltja a kínai gyártást, és feldobja a belső piacot, viszont a fehér lakosság elveszti a vélt többségét.

A gazdaság róka fogta csuka helyzetét fel akarjál e számolni, és milyen áron tudják -kína finanszírozza az USA-t az USA fogyasztására alapozva. lehet e egyáltalán ezzel a Státusz Quoval bármit kezdeni.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez az egész kabaré elkerülhető volna lett ha ahelyett hogy ellehetetleníteni probálta volna trump a mail-n/absenthee ballot-okat nekiállnak szabályozni és felkészíteni az infrastruktúrát rendesen
vagy ha mondjuk Pennsylvania-ban lehetett volna előre is számolni
Negritis
Az csak eszkalált a helyzeten, de egyébként "cirkusz" szempontból nem változott volna semmi. Erre az 5-6 államra nem azért figyelünk most, mert szahar a szavazatszámlálási rendszerük, hanem azért, mert szoros az eredmény. Floridában is hátra van még fél millió szavazat megszámlálása, Kansasben, Kaliforniában, New Yorkban is számolgatnak még. Utahban - "ezeréves" republikánus állam - még a szavazatok majdnem harmada(!) nincs megszámolva. Csak ezek egyértelmű államok, senki nem figyel rájuk, hogy mit számolnak még össze a következő napokban, mert eldőlt a verseny nélkülük is.

Ha négy év múlva mittudomén Florida lesz éles (ahogy pl. 20 éve volt), akkor ugyanez a fazon aki most azzal támadja Pennsylvania-t vagy Wisconsint, hogy tessék megnézni Floridában milyen flottul lement minden, majd Floridát fogja ugyanezzel támadni, mert akkor éppen ott kell majd megvárni az utolsó 5-6% szavazatot is. 😊

Az amerikai választási rendszerrel a legkevésbé ez a probléma.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Amugy szerintetek Orban (es a vilag) mit von le majd ebbol a valasztasbol es Trump veresegebol?

Szerintem leginkabb azt, hogy a teljes mediat uralniuk kell, nem engedhetnek negativ kommentart.
undisputedly
Szerintem már pont magasról tesz rá...
Én azon mosolygok, hogy mindenki lehozta kb, hogy jajj Lesz Vikinek, ha Biden lesz az elnök... Mert lesz dádá, vagy mi? Pont leszarja ez, ki az amcsi elnök és mi a véleménye
Chargers LT
Ez nem teljesen így van.

Nagy szerepe volt a barátságosabb igazságügynek abban, hogy a Tiborcz-Microsoft ügyben nem lett komolyabb felhajtás. Vagy szerinted a nagy orosz dörgölőzés közben miért is hozatták ide nagy lelkesen az amcsi rakétevédelmi rendszert?

Minden bizonnyal a mindennapjait nem fogja mélyen érinteni, de egy újabb korrupciós ügyben, ahol amerikai érdek is van, nehezebb lesz eltusolgatni.

Média uralom: persze, de OV ez 2014 óta tudja és csinálja. Szóval újat nem tanulnak belőle. Talán azt, hogy a nem nyomhatod 24/7 fullba a kretént büntetnül.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez az egész kabaré elkerülhető volna lett ha ahelyett hogy ellehetetleníteni probálta volna trump a mail-n/absenthee ballot-okat nekiállnak szabályozni és felkészíteni az infrastruktúrát rendesen

vagy ha mondjuk Pennsylvania-ban lehetett volna előre is számolni
.
.
.
Negritis
Azt ugye tudod, hogy Trumpnak semmilyen rahatasa nincs a valasztasi rendszerre, mert azt az allamok sajat maguk szabalyozzak.
undisputedly
szóval szted az nem ássa alá a választást hogy az elnök előre kijelenti csak akkor kaphat ki ha csalás történik, de ha más jelent ki hasonlót az igen
az általad számonkért kommunikáció érdekes mondom Demokrata oldalon elhangzott több helyről is
valahogy a MAGA rajongókhoz nem jutott el, akik most azért tüntetnek hogy álljon le a számolás 2 olyan államban ahol Trump épp hátrányban van

az államok felkészítését nem Trumpnak kellett volna megtennie, de önmagában kabaré hogy ott mik történnek
de a postára igenis van hatása trump-nak (amit lehetett el is intézett)
Negritis
Nem csak a maga rajongokrol van szo, meg a CNN-rol. Az adott allamok valasztasi hivatalainak kellett volna kampanyban informalnia az embereket. Ez a feladatuk es volt ra fel evuk.

De, Trump kommunikacioja is alaassa, de te nem errol beszeltel, hanem a rendszer felkesziteserol, amire neki nincs rahatasa.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?

Dr. Steve Turley videója arról, szerinte hogyan termelik ki Bidennek a szükséges szavazatokat a demokrata vezetésű államokban. A szóban forgó államok vezetői, amikor látták, hogy Trump vezet, leállították a szavazatszámlálást, így "visszamehetnek és megtalálhatják a szükséges szavazatokat". Egy jelentős elnökválasztás kellős közepén egy jelentős nagyváros bejelenti, hogy az este fennmaradó részében szünetelteti a szavazatok számlálását, és ez a média szerint tökéletesen rendben van, mondja Turley. Kijelentette: a demokrata kormányzók a médiájukkal együtt államcsínyt próbálnak meg levezényelni. Trump valószínűleg a legfelsőbb bíróság elé fogja terjeszteni az ügyet, ahol - elvileg - többsége van.
Forrás:  kuruc.info/r/6/220216/

(szerintem bármilyen formában nyerne Trump akkor az USA-ban polgárháború lenne, de ezt cska én érzem, mint hozzánemértő)
NB2
Kurucinfó? Nemá!
nagylaza
A 444-et is napi szinten szokták itt linkelni 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
ez az egész kabaré elkerülhető volna lett ha ahelyett hogy ellehetetleníteni probálta volna trump a mail-n/absenthee ballot-okat nekiállnak szabályozni és felkészíteni az infrastruktúrát rendesen

vagy ha mondjuk Pennsylvania-ban lehetett volna előre is számolni
.
.
.
Negritis
Azt ugye tudod, hogy Trumpnak semmilyen rahatasa nincs a valasztasi rendszerre, mert azt az allamok sajat maguk szabalyozzak.
undisputedly
szóval szted az nem ássa alá a választást hogy az elnök előre kijelenti csak akkor kaphat ki ha csalás történik, de ha más jelent ki hasonlót az igen
az általad számonkért kommunikáció érdekes mondom Demokrata oldalon elhangzott több helyről is
valahogy a MAGA rajongókhoz nem jutott el, akik most azért tüntetnek hogy álljon le a számolás 2 olyan államban ahol Trump épp hátrányban van

az államok felkészítését nem Trumpnak kellett volna megtennie, de önmagában kabaré hogy ott mik történnek
de a postára igenis van hatása trump-nak (amit lehetett el is intézett)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 279 — Jedi Master
Amugy szerintetek Orban (es a vilag) mit von le majd ebbol a valasztasbol es Trump veresegebol?

Szerintem leginkabb azt, hogy a teljes mediat uralniuk kell, nem engedhetnek negativ kommentart.
undisputedly
Szerintem már pont magasról tesz rá...
Én azon mosolygok, hogy mindenki lehozta kb, hogy jajj Lesz Vikinek, ha Biden lesz az elnök... Mert lesz dádá, vagy mi? Pont leszarja ez, ki az amcsi elnök és mi a véleménye

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?

Dr. Steve Turley videója arról, szerinte hogyan termelik ki Bidennek a szükséges szavazatokat a demokrata vezetésű államokban. A szóban forgó államok vezetői, amikor látták, hogy Trump vezet, leállították a szavazatszámlálást, így "visszamehetnek és megtalálhatják a szükséges szavazatokat". Egy jelentős elnökválasztás kellős közepén egy jelentős nagyváros bejelenti, hogy az este fennmaradó részében szünetelteti a szavazatok számlálását, és ez a média szerint tökéletesen rendben van, mondja Turley. Kijelentette: a demokrata kormányzók a médiájukkal együtt államcsínyt próbálnak meg levezényelni. Trump valószínűleg a legfelsőbb bíróság elé fogja terjeszteni az ügyet, ahol - elvileg - többsége van.
Forrás:  kuruc.info/r/6/220216/

(szerintem bármilyen formában nyerne Trump akkor az USA-ban polgárháború lenne, de ezt cska én érzem, mint hozzánemértő)
NB2
Nem is értem ezt. Demokrata vezetésű államokban?
Arizona: Doug Ducey Repi kormányzó
Georgia: Brian P. Kemp Repi kormányzó
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez az egész kabaré elkerülhető volna lett ha ahelyett hogy ellehetetleníteni probálta volna trump a mail-n/absenthee ballot-okat nekiállnak szabályozni és felkészíteni az infrastruktúrát rendesen

vagy ha mondjuk Pennsylvania-ban lehetett volna előre is számolni
.
.
.
Negritis
Azt ugye tudod, hogy Trumpnak semmilyen rahatasa nincs a valasztasi rendszerre, mert azt az allamok sajat maguk szabalyozzak.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?

Dr. Steve Turley videója arról, szerinte hogyan termelik ki Bidennek a szükséges szavazatokat a demokrata vezetésű államokban. A szóban forgó államok vezetői, amikor látták, hogy Trump vezet, leállították a szavazatszámlálást, így "visszamehetnek és megtalálhatják a szükséges szavazatokat". Egy jelentős elnökválasztás kellős közepén egy jelentős nagyváros bejelenti, hogy az este fennmaradó részében szünetelteti a szavazatok számlálását, és ez a média szerint tökéletesen rendben van, mondja Turley. Kijelentette: a demokrata kormányzók a médiájukkal együtt államcsínyt próbálnak meg levezényelni. Trump valószínűleg a legfelsőbb bíróság elé fogja terjeszteni az ügyet, ahol - elvileg - többsége van.
Forrás:  kuruc.info/r/6/220216/

(szerintem bármilyen formában nyerne Trump akkor az USA-ban polgárháború lenne, de ezt cska én érzem, mint hozzánemértő)
NB2
Turley nagyon ertelmes jogasz, de Fox News contributor is mellette es az impeachment soran Republikanus tanu volt (amugy egyetemi professor)

En is olvastam ezeket a csalas-elmeleteket, de szerintem rendszerszintu csalas nincs. Minden dirty trukkot bevetettek ugyan, de szoszerint ertelmezheto csalast nem hiszem, hogy csinalt a DNC.

Az a problema, hogy senki sem keszitette fel az amerikaiakat arra, hogy a legtobb allamban teljesen mas lesz a dinamikaja a valasztasoknak, mint az USA tortenelme soran eddig barmikor. A mail in szavazatok megbolonditottak teljesen a rendszert, igy lehet, hogy sok allamban Trump orulten nagy elonnyel allt kb 65-70%-os feldolgozottsagig, aztan hirtelen bumm es bukta oket.

Egy ertelmes rendszer ezt lekommunikalta volna elore, hogy elkerulje a csalas latszatat. Persze nem segit, hogy pl Pennsylvania valasztasokert felelos allami vezetoje olyanokat tweetelt Trumprol amiert fel kellett volna mentetnie magat, vagy hogy az allam legfobb ugyesze kijelentette a valasztasok elott, hogy Trump nem nyerhet, ha minden szavazatot megszamolnak stb.

Ezek nem segitik a valasztasi rendszerbe vetett hitet. Sot, qrva modon erodalja es lezulleszti azt. Trump velhetoen tisztan kapott ki, de a latszat az, hogy elcsaltak. Ugy tunik a Trump tortenet vege is ugyanolyan kaotikus lett, mint az eleje.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?
NB2
Semennyire.

1) Túl sok mindenkinek kéne benne lennie
2) Túlságosan bonyolult
3) Egyébként is baromság

Egy dolgot kell megérteni: a világ bonyolult. De a válaszok, bocsánat a Válaszok, minden alkalommal a legegyszerűbb válaszok, egy-egy adott helyzetre.

Azért állították le a szavazatok számlálását: 1) rohadt sok van 2) a levél szavazatok később érkeznek be. Pont. Minden egyéb az QAnon szint.

(Nem lenne semmilyen polgárháború. Négy évig sem volt. Az, hogy szélsőségesek vannak minden oldalon teljesen természetes, még ha nem is kívánatos helyzet. A többség nem fog fegyvert fogni és lőni a saját szomszédjára, csak azért mert ő repi)

Az SC sem fog komolyan belenyúlni, erről sem kell fantáziálni. Precedens jog, és ezt a konzervatívok is komolyan veszik. Ha egyszer precedenst teremtenek, akkor szét fog esni a jogrendjük. Az meg nem igazán a law&order megnyilvánulása.

99%-ig biztos vagyok benne, hogy aki megszerzi a 270-t elektort, ő lesz az elnök jövő januártól.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?

Dr. Steve Turley videója arról, szerinte hogyan termelik ki Bidennek a szükséges szavazatokat a demokrata vezetésű államokban. A szóban forgó államok vezetői, amikor látták, hogy Trump vezet, leállították a szavazatszámlálást, így "visszamehetnek és megtalálhatják a szükséges szavazatokat". Egy jelentős elnökválasztás kellős közepén egy jelentős nagyváros bejelenti, hogy az este fennmaradó részében szünetelteti a szavazatok számlálását, és ez a média szerint tökéletesen rendben van, mondja Turley. Kijelentette: a demokrata kormányzók a médiájukkal együtt államcsínyt próbálnak meg levezényelni. Trump valószínűleg a legfelsőbb bíróság elé fogja terjeszteni az ügyet, ahol - elvileg - többsége van.
Forrás:  kuruc.info/r/6/220216/

(szerintem bármilyen formában nyerne Trump akkor az USA-ban polgárháború lenne, de ezt cska én érzem, mint hozzánemértő)
NB2
Kurucinfó? Nemá!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=4gCSzcdaonE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
ez az egész kabaré elkerülhető volna lett ha ahelyett hogy ellehetetleníteni probálta volna trump a mail-n/absenthee ballot-okat nekiállnak szabályozni és felkészíteni az infrastruktúrát rendesen

vagy ha mondjuk Pennsylvania-ban lehetett volna előre is számolni
.
.
.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 445 — Lucas Scott
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?

Dr. Steve Turley videója arról, szerinte hogyan termelik ki Bidennek a szükséges szavazatokat a demokrata vezetésű államokban. A szóban forgó államok vezetői, amikor látták, hogy Trump vezet, leállították a szavazatszámlálást, így "visszamehetnek és megtalálhatják a szükséges szavazatokat". Egy jelentős elnökválasztás kellős közepén egy jelentős nagyváros bejelenti, hogy az este fennmaradó részében szünetelteti a szavazatok számlálását, és ez a média szerint tökéletesen rendben van, mondja Turley. Kijelentette: a demokrata kormányzók a médiájukkal együtt államcsínyt próbálnak meg levezényelni. Trump valószínűleg a legfelsőbb bíróság elé fogja terjeszteni az ügyet, ahol - elvileg - többsége van.
Forrás:  kuruc.info/r/6/220216/

(szerintem bármilyen formában nyerne Trump akkor az USA-ban polgárháború lenne, de ezt cska én érzem, mint hozzánemértő)
NB2
azért arra is kíváncsi lennék, hogy ha az SC komolyan belenyúl ebbe a választásba akkor arra milyen reakció jön a másik oldalról.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 445 — Lucas Scott
Amugy szerintetek Orban (es a vilag) mit von le majd ebbol a valasztasbol es Trump veresegebol?

Szerintem leginkabb azt, hogy a teljes mediat uralniuk kell, nem engedhetnek negativ kommentart.
undisputedly
plusz azt, hogy nem lehetetlen nyerni választást Covid ellenére.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Amugy szerintetek Orban (es a vilag) mit von le majd ebbol a valasztasbol es Trump veresegebol?

Szerintem leginkabb azt, hogy a teljes mediat uralniuk kell, nem engedhetnek negativ kommentart.
undisputedly
Szerintem már rég levonták ezt a következtetést. Az amit Magyarországon ellenzéki médiának hívunk nem meghatározó. Orbánnak azért van szüksége Népszavára, meg Klubrádióra, hogy mutathassa kifelé, hogy ime lehet itt ellenzéki sajtó. De valójában miközben a saját média hatalmas állami pénzekből működhet, a klubrádió pl folyamatosan pénzt gyűjt a megélhetésért, ahogy a netes honlapok is. Az pl elképzelhetetlen, hogy egy 888, origo, stb pénzért kuncsorogjon, miközben a 444, hvg, portfolio pontosan ezt teszi. Pedig pl az utolsót nem is nevezném ellenzékinek, csak aki nem ért egyet a kormánnyal, az rögtön megkapja a bélyeget.
Szóval amit mondasz, már rég köztünk van. Ennél többet az ellenzéki média ellen, már nehéz tenni egy demokráciában. Nem lehetetlen, de nehéz.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mint hülye kérdezném, ez mennyire valid lehetőség?NB2
Amennyire Bill Gates áll a covid mögött. Körülbelül. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)