USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
4,5%-ra csökkent Trump előnye Pennsylvaniaban, ez 280ezer szavazat körül van. És még mindig csak 85% a feldolgozottság. 15-20 percenként ránézek és picit mindig csökken ez az előny.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
És ez pl hogyan lehetséges?

"Two more batches of Pennsylvania vote were reported: 23,277 votes in Philadelphia, all for Biden..."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2020/11/04/gulyas-gergely-biden-gyozelmet-tartja-valoszinubbnek-de-nem-tartja-jo-kiindulopontnak-hogy-soros-gyorgy-tamogatta

itt s bizonyíték ara, hogy vagy szándékodan, vagy bénaságból szarok a pollok.... már az amerikaiak. Bezzeg a Századvég jól modellezte 😊
Helmut Zimmer
Egyszer dolgoztam velük, felejthetetlen élmény volt 😀 Szerencsére csak mint cégvezető, a matekos kollégáim öregedtek 1 évet 2 hét alatt 😂
Gyurma Pappa
Nem tudnál beprotezsálni oda? Úgy csinálnék 4-5 milliárdért pár pollt én is 😀 Esküszöm még érteném is a dolgom 😊 (Bár lehet, hogy ez probléma, akkor mondd, hogy teljesen megbízható hülye vagyok. Simán eljátszom ha kell. 😊 )
peterk2005
Nem akarod te azt 😀

Egyébként az, hogy ők mennyit kapnak, és mennyit mi aközött van pár tizedesjegy 😀

Vicces meló volt egyébként, besegítettünk egy fejlesztési projektekbe a külsős szoftverfejlesztő cégnek, ahol 2 havi lemaradást hoztunk be 2 hét alatt. De ez volt az utolsó (előtti) magyar politikához köthető meló, és ez így is marad még nagyon sokáig. Szarul fizet, ez az igazság...

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
 444.hu/2020/11/04/gulyas-gergely-biden-gyozelmet-tartja-valoszinubbnek-de-nem-tartja-jo-kiindulopontnak-hogy-soros-gyorgy-tamogatta

itt s bizonyíték ara, hogy vagy szándékodan, vagy bénaságból szarok a pollok.... már az amerikaiak. Bezzeg a Századvég jól modellezte 😊
Helmut Zimmer
Egyszer dolgoztam velük, felejthetetlen élmény volt 😀 Szerencsére csak mint cégvezető, a matekos kollégáim öregedtek 1 évet 2 hét alatt 😂
Gyurma Pappa
Barátom fia ott volt vezető kutató, rendesen kitömték zsével, meg kormányközeli pozival.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 278 — Jedi Master
Elector votes 253 - 214 jelenleg Bidennek

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ez érdekes. Ha jól tudom a latinok nagyon nagy Bernie fanok voltak azaz elválasztásokon, őket nem sikerült Bidennek megnyerni. De majd AOC hozza őket 2028-ban. 😊


Szólna neki valaki, hogy a rendszer nem így működik... Ha meg igen, akkor én ezennel magamnak claimelem Hawaiit. 😊
iktriad
Figyi, egy bizniszmen. Megpróbálta becserélni portorikót Grönlandra. Nem jött össze az üzlet. Most rápróbál egy kisajátításos konstrukcióra, hátha ez sikerül. Ha nem, még mindig felajánhatja Putyinnak a szibériai gázkincsért cserébe. 😊
peterk2005
Az új einstand. Az új vörösingesek. 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 013 — The Mathematician
North carolina 12en ad eredményt, kicsit káosz van ott 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2020/11/04/gulyas-gergely-biden-gyozelmet-tartja-valoszinubbnek-de-nem-tartja-jo-kiindulopontnak-hogy-soros-gyorgy-tamogatta

itt s bizonyíték ara, hogy vagy szándékodan, vagy bénaságból szarok a pollok.... már az amerikaiak. Bezzeg a Századvég jól modellezte 😊
Helmut Zimmer
Egyszer dolgoztam velük, felejthetetlen élmény volt 😀 Szerencsére csak mint cégvezető, a matekos kollégáim öregedtek 1 évet 2 hét alatt 😂
Gyurma Pappa
Nem tudnál beprotezsálni oda? Úgy csinálnék 4-5 milliárdért pár pollt én is 😀 Esküszöm még érteném is a dolgom 😊 (Bár lehet, hogy ez probléma, akkor mondd, hogy teljesen megbízható hülye vagyok. Simán eljátszom ha kell. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szólna neki valaki, hogy a rendszer nem így működik... Ha meg igen, akkor én ezennel magamnak claimelem Hawaiit. 😊
iktriad
Figyi, egy bizniszmen. Megpróbálta becserélni portorikót Grönlandra. Nem jött össze az üzlet. Most rápróbál egy kisajátításos konstrukcióra, hátha ez sikerül. Ha nem, még mindig felajánhatja Putyinnak a szibériai gázkincsért cserébe. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2020/11/04/gulyas-gergely-biden-gyozelmet-tartja-valoszinubbnek-de-nem-tartja-jo-kiindulopontnak-hogy-soros-gyorgy-tamogatta

itt s bizonyíték ara, hogy vagy szándékodan, vagy bénaságból szarok a pollok.... már az amerikaiak. Bezzeg a Századvég jól modellezte 😊
Helmut Zimmer
Egyszer dolgoztam velük, felejthetetlen élmény volt 😀 Szerencsére csak mint cégvezető, a matekos kollégáim öregedtek 1 évet 2 hét alatt 😂

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/BrodyLogan/status/1324099928667291648?s=09
Negritis
LGBTQ-s a csóka nyilvánvalóan.
Sobri Jóska
A BBQ az barbeque? Tényleg nem tudom 😀

Ha az, akkor meg is értem. Fasza dolog is lehet illatos kolbászt sütve lövöldözni egy jót, és közben bibliát olvasgatni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szólna neki valaki, hogy a rendszer nem így működik... Ha meg igen, akkor én ezennel magamnak claimelem Hawaiit. 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2020/11/04/gulyas-gergely-biden-gyozelmet-tartja-valoszinubbnek-de-nem-tartja-jo-kiindulopontnak-hogy-soros-gyorgy-tamogatta

itt s bizonyíték ara, hogy vagy szándékodan, vagy bénaságból szarok a pollok.... már az amerikaiak. Bezzeg a Századvég jól modellezte 😊
Helmut Zimmer
Akkor már az index főcikk is átírható gondolom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami viszont nagy csalódás volt, az a Partizán és a Mérce közös "eredménykövetője".
Minusz kettővel beszélő, zavaros, okoskodó, összeszedetlen vendégek, Marcit leszámítva beszélni nem tudó műsorvezetők, narrátorok, súlytalan, manipulatív "bejátszók".
És ez volt igazán zavaró végig, hogy túlságosan egyértelműen Trump ellenes volt az egész (az a rész, ahol bemutatták, hogy Trump egy "szexuális ragadozó" kifejezetten kínos volt a sok kontextusból kiragadott lejáratásra törekvő bizonygatással, egymásra dobált állítással, ami azért gáz, mert egyetlen nézőjük se szavazó, legalábbis a döntő részük bizonyosan nem, így teljesen felesleges volt ilyen kontentet tolni), ez a fajta teljes tárgyiatlanság eddig nem volt Marcira jellemző. Nyilván van véleménye, nyilván hard balos, de attól még sose zavart, mert végülis beleillett a róla kialakult képbe, meg még fiatal, higyje úgy, hogy az a megoldás, majd a valóság neki is szembejön idővel, addig csípem nézni a lelkesültségét. De egy többórás műsorban ez az egész, hozzáállás, attitűd nagyon cringe volt és méltatlan az eddigi Partizánokhoz.
Kimondottan szar volt, pedig a legtöbb anyag a csatornán kimondottan jó.
Sobri Jóska
Ugyanez volt a véleményem az első 10 perc után. Ott is hagytam. (Az egyébként nem lett volna baj, ha pártos, ha Trump - vagy Biden - ellenes, ha színvonalas, érdekes, fordulatos, adat gazdag, stb.. De pont olyan volt, amilyennek leírtad. Ezzel nem növelték a presztízsüket, én nem próbálkoznék ezzel a gárdával a hazai '22-es választás lekövetésére a stáb helyében.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
 twitter.com/BrodyLogan/status/1324099928667291648?s=09
Negritis
LGBTQ-s a csóka nyilvánvalóan.


több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 202 — én ezt meguntam
 444.hu/2020/11/04/gulyas-gergely-biden-gyozelmet-tartja-valoszinubbnek-de-nem-tartja-jo-kiindulopontnak-hogy-soros-gyorgy-tamogatta

itt s bizonyíték ara, hogy vagy szándékodan, vagy bénaságból szarok a pollok.... már az amerikaiak. Bezzeg a Századvég jól modellezte 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Amig slejm volt és Papp Réka Kinga is ott volt azért volt hasonló kontent
Negritis
Valóban, de az PRK kontent volt.
Marci "nevével fémjelezve" ilyen... szart, gagyit, cikit még nem igazán láttam.
Na mindegy.
Attól még a Partizán a top1 közéleti csatorna a yt-on.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 013 — The Mathematician
 twitter.com/BrodyLogan/status/1324099928667291648?s=09

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 202 — én ezt meguntam
Ami viszont nagy csalódás volt, az a Partizán és a Mérce közös "eredménykövetője".
Minusz kettővel beszélő, zavaros, okoskodó, összeszedetlen vendégek, Marcit leszámítva beszélni nem tudó műsorvezetők, narrátorok, súlytalan, manipulatív "bejátszók".
És ez volt igazán zavaró végig, hogy túlságosan egyértelműen Trump ellenes volt az egész (az a rész, ahol bemutatták, hogy Trump egy "szexuális ragadozó" kifejezetten kínos volt a sok kontextusból kiragadott lejáratásra törekvő bizonygatással, egymásra dobált állítással, ami azért gáz, mert egyetlen nézőjük se szavazó, legalábbis a döntő részük bizonyosan nem, így teljesen felesleges volt ilyen kontentet tolni), ez a fajta teljes tárgyiatlanság eddig nem volt Marcira jellemző. Nyilván van véleménye, nyilván hard balos, de attól még sose zavart, mert végülis beleillett a róla kialakult képbe, meg még fiatal, higyje úgy, hogy az a megoldás, majd a valóság neki is szembejön idővel, addig csípem nézni a lelkesültségét. De egy többórás műsorban ez az egész, hozzáállás, attitűd nagyon cringe volt és méltatlan az eddigi Partizánokhoz.
Kimondottan szar volt, pedig a legtöbb anyag a csatornán kimondottan jó.
Sobri Jóska
mióta elôvette az ifjúkori barim faterját Vitézy Bandi bácsit, azóta tudom, hogy a csávó nem rabja a tényeknek. Megkérdeztem az öreget, hogy kért e Tôle interjút.... hát persze.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
 twitter.com/CJMPadres23/status/1324093798687731712?s=09
Negritis
nice

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 013 — The Mathematician
Amig slejm volt és Papp Réka Kinga is ott volt azért volt hasonló kontent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Ami viszont nagy csalódás volt, az a Partizán és a Mérce közös "eredménykövetője".
Minusz kettővel beszélő, zavaros, okoskodó, összeszedetlen vendégek, Marcit leszámítva beszélni nem tudó műsorvezetők, narrátorok, súlytalan, manipulatív "bejátszók".
És ez volt igazán zavaró végig, hogy túlságosan egyértelműen Trump ellenes volt az egész (az a rész, ahol bemutatták, hogy Trump egy "szexuális ragadozó" kifejezetten kínos volt a sok kontextusból kiragadott lejáratásra törekvő bizonygatással, egymásra dobált állítással, ami azért gáz, mert egyetlen nézőjük se szavazó, legalábbis a döntő részük bizonyosan nem, így teljesen felesleges volt ilyen kontentet tolni), ez a fajta teljes tárgyiatlanság eddig nem volt Marcira jellemző. Nyilván van véleménye, nyilván hard balos, de attól még sose zavart, mert végülis beleillett a róla kialakult képbe, meg még fiatal, higyje úgy, hogy az a megoldás, majd a valóság neki is szembejön idővel, addig csípem nézni a lelkesültségét. De egy többórás műsorban ez az egész, hozzáállás, attitűd nagyon cringe volt és méltatlan az eddigi Partizánokhoz.
Kimondottan szar volt, pedig a legtöbb anyag a csatornán kimondottan jó.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 073
 twitter.com/CJMPadres23/status/1324093798687731712?s=09
Negritis
Véletlen? Aligha.....

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 013 — The Mathematician
 twitter.com/CJMPadres23/status/1324093798687731712?s=09

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 013 — The Mathematician
Ráadásul a social média és a covid olyan új tényezők amiket esélytelen meg jól latni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!