NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

11 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan

Tony Adams
Az a "100s of rockets" valójában kb 25 db, ami a felvételen látszik.
Másrészt nem vagyok nagy ballisztikus, de ha ezeket ugyanarra a célpontra lőtték ki, Tel Avivra, akkor miért mennek különböző irányokba a felvételen?

Egyébként meg milyen rakétái vannak a Hamasznak, orosz vagy iráni?
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Russian Foreign Affairs Ministry:

"We call for an immediate ceasefire and a peace plan based on the establishment of an independent Palestinian state within the 1967 borders, with East Jerusalem as its capital"

szokásos ruszki baszakodás
Amadeus von Dollárbaloldal
Szarkavarás. Ennyit tudnak.
11 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Russian Foreign Affairs Ministry:

"We call for an immediate ceasefire and a peace plan based on the establishment of an independent Palestinian state within the 1967 borders, with East Jerusalem as its capital"

szokásos ruszki baszakodás

criminal lawyer or criminal lawyer?
11 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights

Tony Adams
De ezek jó részét a Vaskupola elvileg megeszi, nem?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 499 — Colts Fan
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az alusapka szerint látta ezt előre a Moszad, de azt akarták hogy belebukjon ebbe Netanjáhu. Amcsik dettó.
Zsellér de Vrij
Mondjuk a gázai-övezet elég erős ellenőrzés alatt áll, szóval elég meredek elképzelés, hogy ott észrevétlenül legyártanak vagy becsempésznek oda pl Egyiptom felől többezer rakétát...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Nem komálom a zsidókat, de ezzel a támadással a Hamasz pont nem fogja elérni a célját, sőt maga ellen uszítja a közvéleményt.
NB2
Én pedig komálom, és remélem, hogy az összes iszlamista geci, aki ebben részt vett, nagyon megemlegeti még ezt a napot.
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 849 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegnap mentek ki pont ismerőseim, azt írták jól vannak. Remélem èpsègben hazajutnak...

Rohadèkok...😥
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.
Zsellér de Vrij
Sztem fel sem tudjuk fogni h mekkora düh dolgozik bennük. Ha nekik azt mondjak h odaáll mögéjük a Hezbollah meg Irán is akkor neki mennek a dolognak.
csebi
Én attól is félek, hogy az EU/USA-ban is elkezdenek aktívkodni az alvó sejtek...
Ki tudja, hogy hány ilyen jött át a "menekültekkel".

Btw, Musk megszólalt már az ügyben?
Lúdas Solymi
gazai palesztinok jo resze kapott vmien nemzetkozi vedelmet (feltehetoleg a tenyleges menekult jogallast, nem a hetkoznapi ertelemben vett 'menekult', ahogy te is hasznalod fenn).
63% az elismeresi arany 2022ben (de ebbe nem csak a gazaiak vannak benne, marpedig tudomasom szerint ciszjordaniai palesztinoknal alacsonyabb lehet az elismeresi arany, de ugye itt az EUB dontesek mint el-Kott, Alheto stb azert eleg komolyan bezavarnak), amelyet nem sok allampolgarsag elozott meg csak mondjuk igy fejbol Sziria, Ukrajna, Eritrea, Yemen meg meg talan par mas orszag. de biztos top 10ben vannak.

erre mondom en azt mindig, hogy hat erre vannak a szakszolgalatok. dolgozzanak meg a penzert, talajak meg az alvo sejteket. ha a Nyugat beavatkozik Izrael oldalan bhogy is akkor viszont tenyleg lehet tartani sztem is.
csebi
Márpedig ha ennél jobban eszkalálják az arabok, akkor egy-két cirkálórakétát ki talál lőni valamelyik cirkáló az Atlanti-flottából.
slowmotion
Azért annyira nem fajin a helyzet, mert így aprózódik a figyelem és az erőforrás, főleg ha Kína is elkezd mozgolódni vagy akár Afrika.
Bár ha az arabok nekiállnak cseszekedni, akkor meg csak Biden malmára hajtják a vizet, mert az usákok nem nagyon szeretik a terroristákat és így sokkal erősebb és komolyabb felhatalmazást kaphat mint az ukránok esetében.

Persze, lehet baszakodni, csak nem tudom, hogy ez a lépés az oroszoktól meg a többitől mennyire volt jó ötlet.
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.
Zsellér de Vrij
Sztem fel sem tudjuk fogni h mekkora düh dolgozik bennük. Ha nekik azt mondjak h odaáll mögéjük a Hezbollah meg Irán is akkor neki mennek a dolognak.
csebi
Én attól is félek, hogy az EU/USA-ban is elkezdenek aktívkodni az alvó sejtek...
Ki tudja, hogy hány ilyen jött át a "menekültekkel".

Btw, Musk megszólalt már az ügyben?
Lúdas Solymi
gazai palesztinok jo resze kapott vmien nemzetkozi vedelmet (feltehetoleg a tenyleges menekult jogallast, nem a hetkoznapi ertelemben vett 'menekult', ahogy te is hasznalod fenn).
63% az elismeresi arany 2022ben (de ebbe nem csak a gazaiak vannak benne, marpedig tudomasom szerint ciszjordaniai palesztinoknal alacsonyabb lehet az elismeresi arany, de ugye itt az EUB dontesek mint el-Kott, Alheto stb azert eleg komolyan bezavarnak), amelyet nem sok allampolgarsag elozott meg csak mondjuk igy fejbol Sziria, Ukrajna, Eritrea, Yemen meg meg talan par mas orszag. de biztos top 10ben vannak.

erre mondom en azt mindig, hogy hat erre vannak a szakszolgalatok. dolgozzanak meg a penzert, talajak meg az alvo sejteket. ha a Nyugat beavatkozik Izrael oldalan bhogy is akkor viszont tenyleg lehet tartani sztem is.
csebi
Márpedig ha ennél jobban eszkalálják az arabok, akkor egy-két cirkálórakétát ki talál lőni valamelyik cirkáló az Atlanti-flottából.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.
Zsellér de Vrij
Sztem fel sem tudjuk fogni h mekkora düh dolgozik bennük. Ha nekik azt mondjak h odaáll mögéjük a Hezbollah meg Irán is akkor neki mennek a dolognak.
csebi
Én attól is félek, hogy az EU/USA-ban is elkezdenek aktívkodni az alvó sejtek...
Ki tudja, hogy hány ilyen jött át a "menekültekkel".

Btw, Musk megszólalt már az ügyben?
Lúdas Solymi
gazai palesztinok jo resze kapott vmien nemzetkozi vedelmet (feltehetoleg a tenyleges menekult jogallast, nem a hetkoznapi ertelemben vett 'menekult', ahogy te is hasznalod fenn).
63% az elismeresi arany 2022ben (de ebbe nem csak a gazaiak vannak benne, marpedig tudomasom szerint ciszjordaniai palesztinoknal alacsonyabb lehet az elismeresi arany, de ugye itt az EUB dontesek mint el-Kott, Alheto stb azert eleg komolyan bezavarnak), amelyet nem sok allampolgarsag elozott meg csak mondjuk igy fejbol Sziria, Ukrajna, Eritrea, Yemen meg meg talan par mas orszag. de biztos top 10ben vannak.

erre mondom en azt mindig, hogy hat erre vannak a szakszolgalatok. dolgozzanak meg a penzert, talajak meg az alvo sejteket. ha a Nyugat beavatkozik Izrael oldalan bhogy is akkor viszont tenyleg lehet tartani sztem is.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Annak mindig jó vége volt amikor Izraellel nekiálltak baszakodni...ja, nem.

Ők is pont azok, akik majd békéért fognak könyörögni...

11 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.
Zsellér de Vrij
Sztem fel sem tudjuk fogni h mekkora düh dolgozik bennük. Ha nekik azt mondjak h odaáll mögéjük a Hezbollah meg Irán is akkor neki mennek a dolognak.
csebi
Btw, Musk megszólalt már az ügyben?
Lúdas Solymi
nagyon sajnálja

criminal lawyer or criminal lawyer?
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 849 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyszer már (kb 5 ève) leírtam mi a szitu, nem fogom újra.... nyomorék arab vezetők, hangadók ès őket bujtogatók 😡😡😡😔
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.
Zsellér de Vrij
Sztem fel sem tudjuk fogni h mekkora düh dolgozik bennük. Ha nekik azt mondjak h odaáll mögéjük a Hezbollah meg Irán is akkor neki mennek a dolognak.
csebi
Én attól is félek, hogy az EU/USA-ban is elkezdenek aktívkodni az alvó sejtek...
Ki tudja, hogy hány ilyen jött át a "menekültekkel".

Btw, Musk megszólalt már az ügyben?

Szerkesztette: Lúdas Solymi
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.
Zsellér de Vrij
Sztem fel sem tudjuk fogni h mekkora düh dolgozik bennük. Ha nekik azt mondjak h odaáll mögéjük a Hezbollah meg Irán is akkor neki mennek a dolognak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
slowmotion
Legalabb akkora, mint Vlagyimir őfaszkalapsága.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
11 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Israel's Security Council unanimously approved the offensive on the Gaza Strip.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
eddig az izraeli hadsereg katonáinak viszketett a ravaszon az ujja, de nem húzhatták meg a ravaszt, mert az egész nemzetközi közösség figyelte őket.
na most sikerült nekik biankó csekket adni, egy napnyi sikerért.

igazi géniusz ez a hamaszos ürge.
11 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Palestinian Media claims that Hamas has Captured at least 50 Israeli Woman and taken them back to the Gaza Strip; Images and Videos were circulating earlier which showed a number of Women being Paraded through Gaza some appearing to only be as Young as 10 and all having been Severely Beaten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sobri nem kérdezte még meg, hogy kinek kell drukkolni?

Én mondjuk sosem értettem, mi a szart lehet több mint 100 éve ennyit veszkődni egy ilyen koszvadék földdarabért, gyakorlatilag egy kősivatag az egész, nincs ott semmi.
Persze ott is a britek kavarták meg a szart még 917-ben...
warr_b
Kánaán földje, amit Mózes is csak megpillantott. Van egyéb kérdés?
csebi
Nincs 😄

"A tavak királynője, a napfény megcsillant aranykelmébe burkolt karján, a magasba emelte a tó mélyéről a Szent Szablyát, jelképezvén, hogy én, Arthur legyek annak hordozója. Ezért vagyok a királyotok!"


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Sobri nem kérdezte még meg, hogy kinek kell drukkolni?

Én mondjuk sosem értettem, mi a szart lehet több mint 100 éve ennyit veszkődni egy ilyen koszvadék földdarabért, gyakorlatilag egy kősivatag az egész, nincs ott semmi.
Persze ott is a britek kavarták meg a szart még 917-ben...
warr_b
Kánaán földje, amit Mózes is csak megpillantott. Van egyéb kérdés?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Az alusapka szerint látta ezt előre a Moszad, de azt akarták hogy belebukjon ebbe Netanjáhu. Amcsik dettó.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
11 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem.pontosan értem mi most a Hármas célja. Mert szinte biztos vagyok benne, hogy ezzel az ellenkezőjét fogják elérni
zinedine5
véletlenül szeptember elsején volta baráti találkozó Bejrútban a Iszlam Ddzsihad meg Iran közt, amin részt vett a Hamasz és Asszad nagyon babusgatta - by Lavrov
Gróf de sutianap
ahogy a szaudi- izraeli tárgyalások is holdra kerültek szeptemberben.

Azért ezt benézték az intézetben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem.pontosan értem mi most a Hármas célja. Mert szinte biztos vagyok benne, hogy ezzel az ellenkezőjét fogják elérni
zinedine5
véletlenül szeptember elsején volta baráti találkozó Bejrútban a Iszlam Ddzsihad meg Iran közt, amin részt vett a Hamasz és Asszad nagyon babusgatta - by Lavrov


Aki nem hiszi, annak utánajárnak