USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Közben itt elvesztettem a fonalat: mi van azzal a csecsen elit egységgel, akik pár napja nagy felhajtással megérkeztek? Állítólag a vezetőjüket első nap kilötték?
Jan
Egy részük szénné vált.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Közben itt elvesztettem a fonalat: mi van azzal a csecsen elit egységgel, akik pár napja nagy felhajtással megérkeztek? Állítólag a vezetőjüket első nap kilötték?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
KyivPost
@KyivPost
Russian forces in Ukraine near Kherson to "free" Ukrainian banks

 twitter.com/KyivPost/status/1497897308557611019?s=20&t=pten1a3fIbmPu6PnmFC-nA
Amadeus
Kelly hősei, dramatizált átiratban?
slowmotion
ja, Bazi Joe és Csodabogár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Amúgy én kezdem azt gondolni, hogy lehet hogy az is kezd ebben már benne lenni, hogy maguk az orosz katonák sem akarnak harcolni...

Ezen a videón is, oké hogy nem tapossák agyon a civileket de basszus még csak el sem próbálják ijeszteni őket.

A morál és a harci kedv szerintem nagyon durván esik.
Cowboykarcsi90
Ja, ezt írták is, hogy egyrészt azt se tudták hova mennek, elsőnek azt hitték, hogy újabb gyakorlat, aztán amikor mondták nekik, hogy Ukrajna és felszabadítani, akkor meg azt, hogy sima lesz és nem lesz akkora ellenállás.

Meg ha megnézed, nincs kajájuk, ellátmányuk, fiatalok meg minden.

Kurvára nem is értik, hogy mit keresnek itt, miért harcolnak meg ki ellen meg mi a fene van.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
KyivPost
@KyivPost
Russian forces in Ukraine near Kherson to "free" Ukrainian banks

 twitter.com/KyivPost/status/1497897308557611019?s=20&t=pten1a3fIbmPu6PnmFC-nA
Amadeus
Kelly hősei, dramatizált átiratban?
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amúgy én kezdem azt gondolni, hogy lehet hogy az is kezd ebben már benne lenni, hogy maguk az orosz katonák sem akarnak harcolni...

Ezen a videón is, oké hogy nem tapossák agyon a civileket de basszus még csak el sem próbálják ijeszteni őket.

A morál és a harci kedv szerintem nagyon durván esik.

Ami ugye ki tudja egyáltalán mennyire volt magasan by default.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Mi mindent megtettünk a szabadságért, vállvetve küzdöttünk szlovák barátainkkal, de ennyi volt.

Déli partnereink még kitartanak.


több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Csillagos ötös amit az ukrán média csinál, az oroszok mennyire meg lehetnek zavarodva. Kíváncsi lennék pár rádióbeszélgetésre.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
OV interjúnak volt valami értelme?
NB2
5 óta nézem a m1-et. Még nem adták le, de Fidesz-szavazó lettem.
csipkelli
Volt be vágás h OV meglátogatta a menekülteket de nem jött at h együttérző lenne velük pedig ezekben általában jól mutat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OV interjúnak volt valami értelme?
NB2
5 óta nézem a m1-et. Még nem adták le, de Fidesz-szavazó lettem.
csipkelli
Az az m1 szerintem hipnotizálja az embert egy idő után. Elmebeteg csatorna.

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ennek mi a faszt kell ennyit repkedni ide-oda?
Bakker, tegnap még a NATO/EU/ENSZ tökömtudja milyen főemberke is azt mondta, hogy áhh, nem repül Spanyolországba, marad NY-be, majd videókonfon megbeszélik amit kell.
Solymi
gyűjti a törzsutas km-eket.
több mint 2 éve
csipkelli 3 288
OV interjúnak volt valami értelme?
NB2
5 óta nézem a m1-et. Még nem adták le, de Fidesz-szavazó lettem.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
OV interjúnak volt valami értelme?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Petiminiszter biztos mondaná, hogy bezzeg itt sokkal jobb lett volna és bizonyosan meg tudták volna győzni Putyint, hogy legyen béke. Instant Nobel béke díj Vityának.


Solymi
Petya ma reggel nyolckor jött meg new yorkbol Debrecenbe. Lehet az orrára koppintiottak hogy ne ugraljon.
samu09
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ennek mi a faszt kell ennyit repkedni ide-oda?
Bakker, tegnap még a NATO/EU/ENSZ tökömtudja milyen főemberke is azt mondta, hogy áhh, nem repül Spanyolországba, marad NY-be, majd videókonfon megbeszélik amit kell.
Solymi
kiélvezi amíg lehet

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Petiminiszter biztos mondaná, hogy bezzeg itt sokkal jobb lett volna és bizonyosan meg tudták volna győzni Putyint, hogy legyen béke. Instant Nobel béke díj Vityának.


Solymi
Petya ma reggel nyolckor jött meg new yorkbol Debrecenbe. Lehet az orrára koppintiottak hogy ne ugraljon.
samu09
Amúgy azon gondolkoztam, hogy ennek mi a faszt kell ennyit repkedni ide-oda?
Bakker, tegnap még a NATO/EU/ENSZ tökömtudja milyen főemberke is azt mondta, hogy áhh, nem repül Spanyolországba, marad NY-be, majd videókonfon megbeszélik amit kell.

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szomorú ez is...
Kár, hogy nem tudták kimenekíteni korábban.


Solymi
karbantartáson van, nincs rajta hajtómű...állítólag a gép egyben van, nem lett baja, de nem tudták kimenteni, mert hosszú munka van rajta
Klaci79
Sajnos megerősítették, hogy megsemmisült 😕




Solymi
Szomorú 😕 😕

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Petiminiszter biztos mondaná, hogy bezzeg itt sokkal jobb lett volna és bizonyosan meg tudták volna győzni Putyint, hogy legyen béke. Instant Nobel béke díj Vityának.


Solymi
Petya ma reggel nyolckor jött meg new yorkbol Debrecenbe. Lehet az orrára koppintiottak hogy ne ugraljon.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan

Solymi
Marko Ramius büszke lenne rájuk.
iktriad
aszittem ilyet csak bria szokott írni


business 😊

 mandiner.hu/cikk/20220227_kulfold_ciganyok_ukrajna_orosz_tank_haboru
Elloptak egy orosz tankot a helyi cigányok Herszon megyében
NB2
hatvan tonna vas, az hatvan tonna vas. jó sokat kapnak majd érte a MÉH-ben.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A törökök jó üzletet csinálnak majd a Baykar Bayraktar TB2 drónnal, ezek után egy valag megrendelésük lesz.

Pedig Líbiában nem tűnt egy jó cuccnak.

On 11 March 2021, A US correspondent Jeff Jaworski wrote that a total of 47 Bayraktar drones were destroyed by LNA defenses mainly Pantsir-S missile systems; in turn 9 Pantsir-S were destroyed by Bayraktar drones.
Nomac
Az milyen már, hogy Putyin meg Erdogan nagy cimbik, de Putyint Ukrajnában Erdogantól kapott fegyverekkel szopatják...
Lehet ott is lesz majd egy kis elbeszélgetés.
Solymi
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Petiminiszter biztos mondaná, hogy bezzeg itt sokkal jobb lett volna és bizonyosan meg tudták volna győzni Putyint, hogy legyen béke. Instant Nobel béke díj Vityának.


több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Úgyis van pár magyar-török Kft, amin keresztül el lehet lélegeztetőgépezni az árát és az áfát.
Amadeus
Mehmet Karcsika azóta felnőtt, talán ő is tud segíteni.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
A törökök jó üzletet csinálnak majd a Baykar Bayraktar TB2 drónnal, ezek után egy valag megrendelésük lesz.

Pedig Líbiában nem tűnt egy jó cuccnak.

On 11 March 2021, A US correspondent Jeff Jaworski wrote that a total of 47 Bayraktar drones were destroyed by LNA defenses mainly Pantsir-S missile systems; in turn 9 Pantsir-S were destroyed by Bayraktar drones.
Nomac
Az milyen már, hogy Putyin meg Erdogan nagy cimbik, de Putyint Ukrajnában Erdogantól kapott fegyverekkel szopatják...
Lehet ott is lesz majd egy kis elbeszélgetés.
Solymi
Erdogannak is fontos a Fekete-tenger, ő sem kultiválná ha ott teljes lenne az orosz ellenőrzés, nem mellesleg Törökország is NATO-tag.
empty taxi
a fegyverüzlet mindig kurva jó. A török drónok pedig kb. most adják el magukat a ruszki technikával szemben. Meglepne, ha nem tárazna be a fél NATO belőle, velünk az élen. Úgyis van pár magyar-török Kft, amin keresztül el lehet lélegeztetőgépezni az árát és az áfát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A törökök jó üzletet csinálnak majd a Baykar Bayraktar TB2 drónnal, ezek után egy valag megrendelésük lesz.

Pedig Líbiában nem tűnt egy jó cuccnak.

On 11 March 2021, A US correspondent Jeff Jaworski wrote that a total of 47 Bayraktar drones were destroyed by LNA defenses mainly Pantsir-S missile systems; in turn 9 Pantsir-S were destroyed by Bayraktar drones.
Nomac
Az milyen már, hogy Putyin meg Erdogan nagy cimbik, de Putyint Ukrajnában Erdogantól kapott fegyverekkel szopatják...
Lehet ott is lesz majd egy kis elbeszélgetés.
Solymi
Oroszország és Törökország minden esetleges aktuális haverkodás ellenére azért mégis stratégiai riválisok.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Atyaúristen, mi ez a szar ami az M1-n megy, azt csodálom hogy még magyarul beszélnek. 5 perce nézem de a olyan infó még nem volt ami érdemi lenne.
Nomac
Bezzeg MZP milyen csúnyán orbanozott tegnap a partizanban. 😊

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Atyaúristen, mi ez a szar ami az M1-n megy, azt csodálom hogy még magyarul beszélnek. 5 perce nézem de a olyan infó még nem volt ami érdemi lenne.