Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Szerintem Wyatt tart otthon egy teljes lovagi páncélzatot/fegyverzetet, csak neki kereszt helyett egy Pats logó meg Brady képe van a pajzson. 😊somoskovig


csak, hogy nyugodjon meg Wyatt lelke 😊 imádok neki siget csinálni 😀szampi#33
Nem akarok geci lenni, de borzasztóan mellé ugrott itt is Brady és mákja van, hogy elesett végül a futó 😀
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Szerintem Wyatt tart otthon egy teljes lovagi páncélzatot/fegyverzetet, csak neki kereszt helyett egy Pats logó meg Brady képe van a pajzson. 😊somoskovig


csak, hogy nyugodjon meg Wyatt lelke 😊 imádok neki siget csinálni 😀

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ezen sírok 😀

BlitzHawk
ha már Twilight...

😂

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Hát ez kész. 😊

 index.hu/kulfold/2013/01/12/obama_nem_epiti_meg_a_halalcsillagot/

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu

Do your job
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Szerintem Wyatt tart otthon egy teljes lovagi páncélzatot/fegyverzetet, csak neki kereszt helyett egy Pats logó meg Brady képe van a pajzson. 😊

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hummeresek figyelem!Már befagyott a Balaton!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

micsoda atléta 😀dugo1993
Ez a felvétel Andy Reid új fitness DVDjéről van?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
 www.youtube.com/watch?v=v1jhowSUy04&list=FLfEThgfxPaZOwIFIcE4fB_w
huszas haaaaarmincas hetvenes...igen 😀

szegény öreget egy kicsit sajnálom, de akkor is kegyetlen 😀dugo1993
Jeeee TITÁSZ! 😀 Valahol ki van írva nekem egy kb. 45 perces összeállítás ezekből mp3-ban.
Ez az egyik kedvencem belőlük. 😀
Na meg ez:

"F, mint Farkas.. A, mint Arkas" 😀 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Érdemes elolvasni 😀
- Problémám van a készülékkel, stb...
- Milyen típusú készüléke van?
- Hát Vodafone!
- Értem, de a készülék típusára, pl Motorola, Ericcson, Nokia..?
- Mondtam, hogy Vodafone! Különben nem magukat hívtam volna.
nDRo
Erről ez jut eszembe:
hb: Milyen telefonról hív?
üf: Mobiltelefonról.
hb: Jó, de 20-as, 30-as vagy 70-es?
üf: Hááát...20-as, 30-as meg 70-es. 😂Medvepapa
Mondjuk én meg pénzügyeket kezelek, szóval haláli mikor betelefonál a cigányasszony, köszönök és bemutatkozok majd megszólal, hogy szopdleagec1met 😀 és erre mondj valamit 😀nDRo
O ezek a legjobbak , ezeket telefonon 2 perc alatt le lehet kezelni es meg a hivasatlagom is javult 😀 Mar legalabbis anno helpdesken jok voltak 😊
Nincs jobb erzes mikor harmadjara elmondod hogy normalisan beszeljen majd felhabordva kozli hogy ki a geci vagyok en meg rarakom a kagylot 😊Toca
Meg mikor betelefonál a tag, mondom kit hívott, há geci ti mindenhol ott vagytok kapjatok szívrákot, és ezt így két percig nyomatja fogalmad sincs kivel beszél mit akar majd rádbassza a telefont 😀 én meg végigsírom a két percet a nevetéstől 😀
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


nekem ez ide befér 😀😀

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Morbid kategória!

Bemegy a villanyszerelő az intenzív osztályra.
- Na emberek, nagy levegő, konnektorcsere!
😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Erről ez jut eszembe:
hb: Milyen telefonról hív?
üf: Mobiltelefonról.
hb: Jó, de 20-as, 30-as vagy 70-es?
üf: Hááát...20-as, 30-as meg 70-es. 😂Medvepapa
itt van-e

huszas haaaaarmincas hetvenes...igen 😀

szegény öreget egy kicsit sajnálom, de akkor is kegyetlen 😀

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezen sírok 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Küldeném azon csapatok szurkolóinak, akik már az offseasonra készülnek! Yoyo + kislány, az élet nem áll meg! "Na ugye milyen jó nektek?!" 😉


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Nagy az isten állatkertje...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 965
 szavazzfasszal.blog.hu/

örökzöld az egész blog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 139 — Saturday Night Lights
::KÉP::JC6
És még én vagyok leoltva a szar poénok miatt 😀dcsicsak
Ráadásul nem is igaz, mert Wass Albert óta tudjuk, hogy csak a Kő marad.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)