GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
A licit topikba csak licit vagy maximum érvénytelen licitre való figyelmeztetés menjen, ha kérhetem, ne a trash-ből kelljen kibogarászni a liciteket.

Green Bay Packers

Eric Lee, DE - 603.333$/3 év
Nicholas Morrow, LB - 603.333$/3 év
Dominique Easley, DT - 685.000$/1 év
Kony Ealy, DE - 685.000$/1 év
Julius Thomas, TE - 810.000$/1 év
DeSean
Ez csak 29 perc volt, úgyhogy érvénytelen. A szabály az szabály. 😀
vassadi
Bocsi, ugyanakkor küldtem, mint az előzőket nem tudom miért ír 29-et.
DeSean
Ez van. De felesleges így kicentizni.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@Igor Ez a sok negyedik körös újonc mind rosterre is fog kerülni? Csak mert aki a PS-ben köt ki, azt utána szabadon elviheti akárki.
vassadi
Az összes biztos nem, de mondjuk min a felével kalkulálok, mert 3-4 pozira duplázni/triplázni szeretnék. Majd akit 6-7. körben húznak (JoJo Mathis..), vagy szar csapatba megy, az valszeg nem.

Vagy majd letradelek 5. körbe.

Vagy ellopjátok őket 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kész az FA lista, ahogy Ádi is írta, lehet, hogy vannak benne olyan játékosok, akik valakinek a rosterén vannak, de erre elég kevés az esély 😊 cserébe tele van tavalyi udfákkal és ötszáz éve visszavonult játékosokkal. meg lehet, hogy valaki kétszer van rajta. ha ilyet láttok (visszavonult vagy duplikált játékos), írjatok nekem pls. ja meg nyilván a friss fa-k is rajta vannak, de az kit érdekel 😊

| (aki meg 1-2 órája kezdte el kivagdosni a játékosait, az egy... 😊 |

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
@Igor Ez a sok negyedik körös újonc mind rosterre is fog kerülni? Csak mert aki a PS-ben köt ki, azt utána szabadon elviheti akárki.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azok akik 2.FA körben sem ajánlottak senkire azok mennyire aktív GMek?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Illetve, hogy érvényes legyen a licit a minimális fizetés/év tekintetében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Löflinek köszönhetően zajlik az FA-lista frissítése:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1-qjIVvS-yZo7B2VC3xZHB38BuDUrzI78KqW4Lta_0DU/edit?usp=sharing

Arra azért felhívnám a figyelmet, hogy korántsem teljesen naprakész még a lista, ezért licitálás előtt fokozottan ajánlott a roster fájlban is ellenőrizni, hogy valóban nincs senkinek a csapatában az az illető, akiért ajánlatot akartok tenni. Meg egyébként is célszerű így eljárni, ez a biztos; az FA-lista egy hasznos, de nem 100%-os segítség, licit érvénytelenítésénél arra ne hivatkozzon senki, hogy "de hát az FA-listában ott volt", attól még a licit érvénytelen lesz, ennek minden következményével együtt.

Ajánlattétel előtt igazából három dolgot kell ellenőrizni, villámgyorsan megvan mindegyik:
1) A roster fájlban rákeresel a játékosra
2) Megnézed, érkezett-e már rá licit - természetesen lesz kiemelt postban tracker most is, ami nyilván nem fog mindig azonnal frissülni, de szokás szerint jelölve lesz, hogy mikori post az utolsó, ami adminisztrálva lett, a topikban külön csak addig a bejegyzésig kell visszamenni ellenőrzés céljából, minden korábbi licit rögzítve lesz a kiemelt postban
3) Megnézed, hogy a játékos szerepelt-e a két korlátozott FA-kör valamelyikében - a beírt szerződéseket már felvittem a roster fájlba, de gondolom vannak még hiányzók, viszont az alábbi táblázatban be vannak jelölve azok, akik részt vettek és el is keltek a korlátozott FA-körökben:
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mikor lesz megint licitkör?
Heisman Trophy
Csütörtök 20.00
Nyilt licit, ajánlom olvasd el a szabályzatot. Tényleg. 😉
braxa88
nincs nagyon időm, de küzdök 😀 és természetesen teljes erőmmel próbálok játszani, naponta 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
hát ez nem volt túl drága
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mikor lesz megint licitkör?
Heisman Trophy
Csütörtök 20.00
Nyilt licit, ajánlom olvasd el a szabályzatot. Tényleg. 😉
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mikor lesz megint licitkör?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aki lemardt a QBknál, kéne egy fiatal, kezdő tapasztalattal bíró irányító, vagy még bízik benne az egy hátsó körért viheti a jóféle Paxton Lynchet.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
"T.J. Ward:
Panthers, Lions - holtversenyes vezető licit"

Ha a két GM nem emel, sorsolunk.
somoskovig
Mármint ha a standard harmadik kör végéig nem emel egyikük se, és így annak a végén is holtverseny áll fenn, akkor kell őket értesíteni, hogy ez a helyzet, és emelhetnek még egyet, aztán ha azután is holtverseny áll fenn, akkor jön csak a sorsolás.
vassadi
Első kör óta nem emeltek, így nem tűnt reálisnak, hogy most igen. 😊
somoskovig
Oké, de ez a szabályos eljárás. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A nyílt licitéknél, ha például adok egy ugyanolyan összegű szerződést, mint az aki eddig vezetett csak egy évvel hosszabbat, akkor tulajdonképpen én veszem át a vezetést, de nem emeltem 100 vagy 300 ezerrel. Lehet hülyeség vagy tavaly óta elfelejtettem, de ezt hogy számoljuk?
DeSean
igen vagy fizut emelsz vagy évet.
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
A nyílt licitéknél, ha például adok egy ugyanolyan összegű szerződést, mint az aki eddig vezetett csak egy évvel hosszabbat, akkor tulajdonképpen én veszem át a vezetést, de nem emeltem 100 vagy 300 ezerrel. Lehet hülyeség vagy tavaly óta elfelejtettem, de ezt hogy számoljuk?
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
"T.J. Ward:
Panthers, Lions - holtversenyes vezető licit"

Ha a két GM nem emel, sorsolunk.
somoskovig
Mármint ha a standard harmadik kör végéig nem emel egyikük se, és így annak a végén is holtverseny áll fenn, akkor kell őket értesíteni, hogy ez a helyzet, és emelhetnek még egyet, aztán ha azután is holtverseny áll fenn, akkor jön csak a sorsolás.
vassadi
Első kör óta nem emeltek, így nem tűnt reálisnak, hogy most igen. 😊

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
"T.J. Ward:
Panthers, Lions - holtversenyes vezető licit"

Ha a két GM nem emel, sorsolunk.
somoskovig
Mármint ha a standard harmadik kör végéig nem emel egyikük se, és így annak a végén is holtverseny áll fenn, akkor kell őket értesíteni, hogy ez a helyzet, és emelhetnek még egyet, aztán ha azután is holtverseny áll fenn, akkor jön csak a sorsolás.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
"T.J. Ward:
Panthers, Lions - holtversenyes vezető licit"

Ha a két GM nem emel, sorsolunk.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Első kört át tudok venni, ha vki nem ér ide, 2/8 az első pickem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Nem tudom mennyire mozgatható a draftidőpont, nem tudunk esetleg valamivel később kezdeni? Aznap kezd a hokivb, én meg kinn leszek, de 9-re sztem már haza tudok érni. Pont az első két körben nem mindegy azért, mi van, de eprsze értem, hogy nem lehet hozzám igazodni. Nem emlékszem, milyen hosszú volt tavaly, lehet, hogy a 9 már kései, de azért gondoltam, megkérdem.
Rajna
Nekem ok, jó lenne, ha minél többen ott tudnánk lenni.
tenorx
Volt szavazás a draft időpontjáról, ahol a vasárnap 8 órai kezdés nyert, ráadásul elég markáns különbséggel, 23 szavazat (a szavazók közül csak kettő jelölte azt, hogy nem felel meg neki), a második legtöbbet begyűjtő 18-at kapott (ami még csak nem is a vasárnap 9 óra volt). Gondolom érthető, hogy miért nem lesz megvariálva az időpont.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Részemről is oké, vagy Rajna 1. kört lepasszolhatod esetleg másnak és becsatlakozol később. 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Nekem is.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom mennyire mozgatható a draftidőpont, nem tudunk esetleg valamivel később kezdeni? Aznap kezd a hokivb, én meg kinn leszek, de 9-re sztem már haza tudok érni. Pont az első két körben nem mindegy azért, mi van, de eprsze értem, hogy nem lehet hozzám igazodni. Nem emlékszem, milyen hosszú volt tavaly, lehet, hogy a 9 már kései, de azért gondoltam, megkérdem.
Rajna
Nekem ok, jó lenne, ha minél többen ott tudnánk lenni.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nem tudom mennyire mozgatható a draftidőpont, nem tudunk esetleg valamivel később kezdeni? Aznap kezd a hokivb, én meg kinn leszek, de 9-re sztem már haza tudok érni. Pont az első két körben nem mindegy azért, mi van, de eprsze értem, hogy nem lehet hozzám igazodni. Nem emlékszem, milyen hosszú volt tavaly, lehet, hogy a 9 már kései, de azért gondoltam, megkérdem.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ádi, még nem vagyok a gépem előtt, holnap visszaérek Krakkóba, akkor feldobom a javított szerződéseket, meg beírom a 2. kör szerződéseit.