GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát megérte a tavalyi draft. Itteni karrieremben először mondhatom el: Kurvajó QB-m van! :cool:
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kellemes forduló ez nekem, Long sérült meg, Broyles és Shorts. Így kell ezt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Még egy kérdésem lenne:
jól látom, hogy a Madden nem tesz különbséget 3-4 és 4-3 esetén NT és DT között, vagyis minden esetben DT van?
Beki
Igen, de ez kb. semmit sem számít.empty taxi
Jó hír, köszönöm. 😉
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Még egy kérdésem lenne:
jól látom, hogy a Madden nem tesz különbséget 3-4 és 4-3 esetén NT és DT között, vagyis minden esetben DT van?
Beki
Igen, de ez kb. semmit sem számít.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Még egy kérdésem lenne:
jól látom, hogy a Madden nem tesz különbséget 3-4 és 4-3 esetén NT és DT között, vagyis minden esetben DT van?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet hülye kérdés, de van valami akadálya annak hogy a Bills LT Cordy Glennt továbbra is LG-ben játszassam, Kerry Rhodes-ot meg SS-re konvertáljam? 😊 (utóbbi a Jetsben SS-t is játszott, valamint idén a 3. héten Adrian Wilson kiesése miatt is játszott strong safetyt és elég jól működött) A szabálykönyvben emlékeim szerint nincs erre vonatkozó passzus, és nem is nagy konverziókról van szó, nem WR-t akarok a védőfalba tenni 😀Rataxes
Madden díjazná ezen konverziót vagy meg lehet piszkálni vhogy a játékosk posztját a Maddenhez?Beki
Meg

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lehet hülye kérdés, de van valami akadálya annak hogy a Bills LT Cordy Glennt továbbra is LG-ben játszassam, Kerry Rhodes-ot meg SS-re konvertáljam? 😊 (utóbbi a Jetsben SS-t is játszott, valamint idén a 3. héten Adrian Wilson kiesése miatt is játszott strong safetyt és elég jól működött) A szabálykönyvben emlékeim szerint nincs erre vonatkozó passzus, és nem is nagy konverziókról van szó, nem WR-t akarok a védőfalba tenni 😀Rataxes
Madden díjazná ezen konverziót vagy meg lehet piszkálni vhogy a játékosk posztját a Maddenhez?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet hülye kérdés, de van valami akadálya annak hogy a Bills LT Cordy Glennt továbbra is LG-ben játszassam, Kerry Rhodes-ot meg SS-re konvertáljam? 😊 (utóbbi a Jetsben SS-t is játszott, valamint idén a 3. héten Adrian Wilson kiesése miatt is játszott strong safetyt és elég jól működött) A szabálykönyvben emlékeim szerint nincs erre vonatkozó passzus, és nem is nagy konverziókról van szó, nem WR-t akarok a védőfalba tenni 😀Rataxes
Nincs

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet hülye kérdés, de van valami akadálya annak hogy a Bills LT Cordy Glennt továbbra is LG-ben játszassam, Kerry Rhodes-ot meg SS-re konvertáljam? 😊 (utóbbi a Jetsben SS-t is játszott, valamint idén a 3. héten Adrian Wilson kiesése miatt is játszott strong safetyt és elég jól működött) A szabálykönyvben emlékeim szerint nincs erre vonatkozó passzus, és nem is nagy konverziókról van szó, nem WR-t akarok a védőfalba tenni 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már ekkora a lelkesedés, én is egyet

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Kekin frissítettem kicsit, bekerült JoJo és PP közülük valakit elengedek.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ez így értelmetlen, de ennek a felhívásnak akkor sem itt a helye.
jótanács: Mellesleg nehogy azt hidd hogy 2013as első kört fogsz kapni a jövő évi első körödért, max ha SB várományos a csapat. eaglesmcnabb
KeKi-met frissítettem ennek megfelelően! 😉
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha vki elüzletelné a 2014-es 1. körösét 2013-as, kérem jelentkezzen PM-ben! 😀Beki
ez így értelmetlen, de ennek a felhívásnak akkor sem itt a helye.
jótanács: Mellesleg nehogy azt hidd hogy 2013as első kört fogsz kapni a jövő évi első körödért, max ha SB várományos a csapat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, meg egy kérdés, hogy van a cut olyan esetben, ha a játékos egyik évben a 10%, másik évben a 20%-os sávba esik?somoskovig
gondolom az egyiket 0,1-el a másikat 0,2-vel szorozzuk meg
eaglesmcnabb
Eddig így volt jaja

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem mindig az aktuális évnek megfelelő büntit kapja, tehát a 10 %-os évben 10-et, a 20-asban meg huszat, én legalábbis mindig így írtam be magamnak a büntit... Viszont dereng hogy szezon közben többen is írták hogy egy 10% - vet.min - vet.min fizujú játékosnál csak az első évre adminisztráltak büntetést, pedig szerintem ilyenkor a vet.mines években is jár a bünti.
"• Szintén waiverre kerül az a játékos, aki a szerződése hátralévő éveinek mindegyikében veterán minimumot kap fizetésként, ekkor szintén nincs utána cap büntetés, és az előző pontban leírt waiver procedúra alá esik"

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja, meg egy kérdés, hogy van a cut olyan esetben, ha a játékos egyik évben a 10%, másik évben a 20%-os sávba esik?somoskovig
gondolom az egyiket 0,1-el a másikat 0,2-vel szorozzuk meg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Ja, meg egy kérdés, hogy van a cut olyan esetben, ha a játékos egyik évben a 10%, másik évben a 20%-os sávba esik?

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Illetve a hosszabbítások kapcsán beszéltünk arról, hogy az első offernél lejjebb engedjük azt a határt, aminél meghallgat még egy ajánlatot a játékos.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Az FA marad így? Mert lenne rá ötletem.

Illetve a cap penalty-val mi lesz?fetomy
Hozd elő és összevetjük az eddigivel.
A cutra is jöhetnek ötletek, ki mit látna szívesen.
Sztem a mérték jó, én annyit változtatnék, hogy a cut szezonjában jönne egy összegben a bünti, így ha vkit kikúrunk egy 3 éves szerződéssel az lehet többet kerül, mint a fizetése lett volna.
Ha jól emlékszem a trade utáni bünti el lett vetve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az FA marad így? Mert lenne rá ötletem.

Illetve a cap penalty-val mi lesz?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mindenki nézze meg Igor ötletét, véleményezzük, találjunk ki jobbat, stb...
Az RFA tender és a vetmin sztem jó, ha százalékos arányban lesz, ezen nem kell sokat agyalni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na most akkor mi lett a savazás eredménye, mire kell kidolgozni új ötleteket?fetomy
Illetve akkor a többi javaslattal lesz valami? Gabo reagált már rá, de asszem Höri még nem

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na most akkor mi lett a savazás eredménye, mire kell kidolgozni új ötleteket?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
üdv beki, ha olcsón kell fasza playa nálam mindig akad 1-2.eaglesmcnabb
Olcsón? 😀
Gondolom ez mit jelenthet. 😀

Amúgy ha vkinek szüksége lenne az 1/10-re hajlanék a letrade gondolatára is, várom az offereket! 😀