GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát kabbe igor... 😀
Amúgy mindjárt kirakom 😛fetomy
A saját hibád, túl sok infót adtál meg.. 😛 ráadásul eléggé feltűnő volt a tiebreak rule is (ugynannyi pontnál egy adott csapatrésznél a magasabb rangot mindig a jobb overall rankingű csapat kapta) - azt mondjuk még nem néztem meg, hogy mondjuk egyenlő overall-nál mi alapján rangsoltál... még 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát kabbe igor... 😀
Amúgy mindjárt kirakom 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Unatkoztam, matekoztam.

Hiányzik még
-az első (min 9.5*), a harmadik (8.75), a hatodik (8.5), a nyolcadik (8.25) és tizedik (8) offense.
-az első/második (min 9, nincs felső limit), az ötödik/hatodik (8.33-8.67) és huszonkettedik(!) defense (*ez utóbbi csak 7 pontot ér, szóval tuti az első számú brutális offense-zel van párban, különben nem lenne TOP 5 csapat.. így viszont hogy kijöjjön a min. 8.43-as overall átlag, ezek szerint az offense minimum 9.5 pontot ér - ez sanszosan a Patsé: Brady, Falcons RB, Welker-Gronk..)

A többit elég nehéz kibarkochbázni.. apróbb megállapításokat lehet tenni (tizedik off az egyik elit D-vel párosul), de azt már nem kötögetem.
Ergo a mai este tanulsága: ócska D-d van Wyatt 😛Igor
Hehe, nem rossz
Mondjuk ócskának biztos nem nevezném, sőt, de ez már az én dolgom 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Unatkoztam, matekoztam.

Hiányzik még
-az első (min 9.5*), a harmadik (8.75), a hatodik (8.5), a nyolcadik (8.25) és tizedik (8) offense.
-az első/második (min 9, nincs felső limit), az ötödik/hatodik (8.33-8.67) és huszonkettedik(!) defense (*ez utóbbi csak 7 pontot ér, szóval tuti az első számú brutális offense-zel van párban, különben nem lenne TOP 5 csapat.. így viszont hogy kijöjjön a min. 8.43-as overall átlag, ezek szerint az offense minimum 9.5 pontot ér - ez sanszosan a Patsé: Brady, Falcons RB, Welker-Gronk..)

A többit elég nehéz kibarkochbázni.. apróbb megállapításokat lehet tenni (tizedik off az egyik elit D-vel párosul), de azt már nem kötögetem.
Ergo a mai este tanulsága: ócska D-d van Wyatt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó azért Kolbot meg Jacksont ne hasonlítsuk össze 😀 de persze mindenki úgy ítéli meg az embereket, ahogy jólesik.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó gyerekek, sokak szerint meg Kevin Kolb is egy kurvajó franchise QB, mindenki úgy gondolom máshogy értékeli az embereket, személyes szimpátia is belejátszik, satöbbi. Ha nem így lenne, senki nem írna PR-t, mivel mindenki számára nyilvánvaló lenne minden 😊 Szerintem Fred Jackson abszolút nem ilyen top3 RB, és egyúttal szerintem Flacco igenis jó QB. Utóbbit pl. menő fikázni mint a szar, már azért is leszóltak mikor anno azt mondtam, hogy bejön érte a Ravens első körben (Idén Weedennel is így volt 😀), úgy látszik csak én látok benne valamit 😊

Az meg más kérdés, hogy szerintem Brees sem akkora hiperszuper meg Rodgers sem akkora hiperszuper, csak szimplán sokkal jobban "el vannak kényeztetve" mint akár pl. Flacco. Jobbak nála, de nem ennyire.
De pl. Rodgersnél ez látható lesz, mert ha Flynn nem hoz olyan statokat a hawksban mint a packsben, akkor máris sejthető lesz, hogy mennyit számított az az OL/WR... Vagy ugyanígy ha netán Brees nem ír alá a Saintshez, és megy máshova, nála is érezhető lesz, hogy playoffba visz-e egy csapatot, ahol mondjuk szarok a WR-ek, vagy nem véd a fal. 😊

De ezek tudom, hogy sajátságos nézetek, és hülye vagyok ha nálam nem 25 értékkel jobb Brees mint a moslék Flacco, de sosem ültem fel az ilyen "elfogadott" véleményeknek, inkább sajátom volt mindig is, ezt igyekeztem belevinni a PRbe is itt-ott, mert szerintem így éri meg PR-t írni. De szívesen fogom olvasni bárki másét is, aki majd úgy értékel mindenkit ahogyan az elő van írva 😊 (De mondjuk volt, mikor felültem ilyeneknek. Cam Newton tavaly, Bruce Irvin idén. 😊)


"továbbra is nagyon könnyen adsz magas pontszámot"
Ezt biztosan mondhatom, így is fog maradni, mivel sok értelme nem lenne átírnom 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazán felrakhattad volna fetomy.. most hogy fogok aludni az izgatottságtól, ráadásul tenorx miatt csupa rémálmaim lesznek 😐Igor
Nyugi Igor


😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igazán felrakhattad volna fetomy.. most hogy fogok aludni az izgatottságtól, ráadásul tenorx miatt csupa rémálmaim lesznek 😐

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én is rámentem volna, de azért Rice-al meg vagyok elégedve 😊 (btw őt is a Bearsből hoztam 😛 )

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fred Jackson 10 meccs, 5,5 yardos átlag, 6 TD, 39 elkapás, 442 yard, 0 TD (mindez egybeesett azzal az időszakkal, amikor a Bills passzjátéka még viszonylag egyben volt).

CJ Spiller decemberben (Jackson kiesése után) 5 meccsen 6,1 yardos átlag, 3 TD, 17 elkapás, 172 yard, 1 TD, ekkor már a Bills passzjátéka sem szárnyalt különösebben.

Akkor Spiller is top 3 futó? 😊somoskovig
Fenéket. Először is, Jackson blokkolása és a gyakori plusz ember a boxban erősen hozzájárult ahhoz, hogy a Bills jól passzoljon, amíg egészséges volt. Másodszor, Jackson jóval több carry-t kapott, különösen short yardage szituban, ami lehúzta az átlagát picit. 14 Bills meccset láttam tavaly, és Jackson egész elképesztő volt, Spiller meg csak szimplán jó. A tavalyi szezonban Jacksonnál egyértelműen jobbnak csak MoJot és Rice-t láttam.Rajna
örültem hogy szotyiért be tudtam húzni FAról 😊 , igaz már sok ideje nincs az NFLben.

nálam a 6. legjobb RB a ligában, elfogadom a 8-as osztályzatot ha mojo csak 9et kapott. szvsz az nagyobb vicc 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Fred Jackson 10 meccs, 5,5 yardos átlag, 6 TD, 39 elkapás, 442 yard, 0 TD (mindez egybeesett azzal az időszakkal, amikor a Bills passzjátéka még viszonylag egyben volt).

CJ Spiller decemberben (Jackson kiesése után) 5 meccsen 6,1 yardos átlag, 3 TD, 17 elkapás, 172 yard, 1 TD, ekkor már a Bills passzjátéka sem szárnyalt különösebben.

Akkor Spiller is top 3 futó? 😊somoskovig
Fenéket. Először is, Jackson blokkolása és a gyakori plusz ember a boxban erősen hozzájárult ahhoz, hogy a Bills jól passzoljon, amíg egészséges volt. Másodszor, Jackson jóval több carry-t kapott, különösen short yardage szituban, ami lehúzta az átlagát picit. 14 Bills meccset láttam tavaly, és Jackson egész elképesztő volt, Spiller meg csak szimplán jó. A tavalyi szezonban Jacksonnál egyértelműen jobbnak csak MoJot és Rice-t láttam.Rajna
Én sem gondoltam egészen komolyan, csak kötözködtem kicsit. 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fred Jackson 10 meccs, 5,5 yardos átlag, 6 TD, 39 elkapás, 442 yard, 0 TD (mindez egybeesett azzal az időszakkal, amikor a Bills passzjátéka még viszonylag egyben volt).

CJ Spiller decemberben (Jackson kiesése után) 5 meccsen 6,1 yardos átlag, 3 TD, 17 elkapás, 172 yard, 1 TD, ekkor már a Bills passzjátéka sem szárnyalt különösebben.

Akkor Spiller is top 3 futó? 😊somoskovig
Fenéket. Először is, Jackson blokkolása és a gyakori plusz ember a boxban erősen hozzájárult ahhoz, hogy a Bills jól passzoljon, amíg egészséges volt. Másodszor, Jackson jóval több carry-t kapott, különösen short yardage szituban, ami lehúzta az átlagát picit. 14 Bills meccset láttam tavaly, és Jackson egész elképesztő volt, Spiller meg csak szimplán jó. A tavalyi szezonban Jacksonnál egyértelműen jobbnak csak MoJot és Rice-t láttam.Rajna
lesean mccoy?braxa88
OK, plusz egy, ebből látszik, hogy nem nézek elég NFC-t 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Fred Jackson 10 meccs, 5,5 yardos átlag, 6 TD, 39 elkapás, 442 yard, 0 TD (mindez egybeesett azzal az időszakkal, amikor a Bills passzjátéka még viszonylag egyben volt).

CJ Spiller decemberben (Jackson kiesése után) 5 meccsen 6,1 yardos átlag, 3 TD, 17 elkapás, 172 yard, 1 TD, ekkor már a Bills passzjátéka sem szárnyalt különösebben.

Akkor Spiller is top 3 futó? 😊somoskovig
Fenéket. Először is, Jackson blokkolása és a gyakori plusz ember a boxban erősen hozzájárult ahhoz, hogy a Bills jól passzoljon, amíg egészséges volt. Másodszor, Jackson jóval több carry-t kapott, különösen short yardage szituban, ami lehúzta az átlagát picit. 14 Bills meccset láttam tavaly, és Jackson egész elképesztő volt, Spiller meg csak szimplán jó. A tavalyi szezonban Jacksonnál egyértelműen jobbnak csak MoJot és Rice-t láttam.Rajna
lesean mccoy?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
helyes-helyes, MoJo a legjobb 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jackson tényleg faszipántos volt, amíg bírta (mondjuk McCoy nálam még talán befér elé)

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fred Jackson 10 meccs, 5,5 yardos átlag, 6 TD, 39 elkapás, 442 yard, 0 TD (mindez egybeesett azzal az időszakkal, amikor a Bills passzjátéka még viszonylag egyben volt).

CJ Spiller decemberben (Jackson kiesése után) 5 meccsen 6,1 yardos átlag, 3 TD, 17 elkapás, 172 yard, 1 TD, ekkor már a Bills passzjátéka sem szárnyalt különösebben.

Akkor Spiller is top 3 futó? 😊somoskovig
Fenéket. Először is, Jackson blokkolása és a gyakori plusz ember a boxban erősen hozzájárult ahhoz, hogy a Bills jól passzoljon, amíg egészséges volt. Másodszor, Jackson jóval több carry-t kapott, különösen short yardage szituban, ami lehúzta az átlagát picit. 14 Bills meccset láttam tavaly, és Jackson egész elképesztő volt, Spiller meg csak szimplán jó. A tavalyi szezonban Jacksonnál egyértelműen jobbnak csak MoJot és Rice-t láttam.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
A Bills OL pedig nem rossz run support.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Fred Jackson 10 meccs, 5,5 yardos átlag, 6 TD, 39 elkapás, 442 yard, 0 TD (mindez egybeesett azzal az időszakkal, amikor a Bills passzjátéka még viszonylag egyben volt).

CJ Spiller decemberben (Jackson kiesése után) 5 meccsen 6,1 yardos átlag, 3 TD, 17 elkapás, 172 yard, 1 TD, ekkor már a Bills passzjátéka sem szárnyalt különösebben.

Akkor Spiller is top 3 futó? 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Meg az is hülyén jön ki, hogy ami Flacco QB-ban, az Fred Jackson RB-ben... az egyik tulajdonképpen egy gamemanager jó fallal és elit futóval, a ámsik meg egy átlag alatti QB-val, egy átlagos fallal és szinte semmi segítséggel visz a hátán egy offense-t.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Sztem továbbra is nagyon könnyen adsz magas pontszámot, Flacco nem 8/10-es irányító, pláne nem, ha a secondarym 5/10. Ott jobban állok mint QB poszton, van a tavalyi évet nézve egy kiemelkedő CB-m, meg két gyengébb kezdő, most húztam, még egy jó nickelt szerintem. Free safety tényleg hiányposzt, de az idei classból senkit nem húztam volna be a harmadik kör előtt.
QB-ra visszatérve, azért gáz a relative magas pontszám, mert Brees és Flacco között nem két egység van 10-es skálán, az tuti.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most azért Stez részéről ennek a beszólásnak van valami bája 😂
Én azért megnézném, szal elég, ha Tenorkát kihagyod :rolleyes:

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
lenyugodhatnál most már, gondolom hamarosan kint lesz
örüljél, hogy topban vagy, aztán csíteld meg a programot is majdStez
Amúgy rákúrt a rinyálásra, nem lesz kint hamarosan 😀 Kirakom reggel azt örülhet hogy nem tartom meg magamnak 😛fetomy
inkább tartsd meg magadnak 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lenyugodhatnál most már, gondolom hamarosan kint lesz
örüljél, hogy topban vagy, aztán csíteld meg a programot is majdStez
Amúgy rákúrt a rinyálásra, nem lesz kint hamarosan 😀 Kirakom reggel azt örülhet hogy nem tartom meg magamnak 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
lenyugodhatnál most már, gondolom hamarosan kint lesz
örüljél, hogy topban vagy, aztán csíteld meg a programot is majdStez
A program is elfogad söröket? Döme? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
lenyugodhatnál most már, gondolom hamarosan kint lesz
örüljél, hogy topban vagy, aztán csíteld meg a programot is majd