GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Rookie fizuk kb. mikor lesznek nyilvánosak?szaba
november 15-én mester!
közleményben is ott van.fetomy
Rookiet írtam a kereső sávba, nem újoncot. 😀 Epic
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rookie fizuk kb. mikor lesznek nyilvánosak?szaba
november 15-én mester!
közleményben is ott van.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
milyen rookie fizuk?
az ideiek tudtommal szabálykönyvben bent vannak márStez
My bad, közleménybe kerestem...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
milyen rookie fizuk?
az ideiek tudtommal szabálykönyvben bent vannak már

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Rookie fizuk kb. mikor lesznek nyilvánosak?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.szaba
Ki lesz az új Gm?Szegecs
3ad.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.szaba
Ki lesz az új Gm?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tartom kurva klafának a helyzetet, dehogy tartom annak 😉
az meg alap, hogy mindenki másképp vélekedik róla és mindenkinek megvan a maga véleménye, nekem ezzel nincs is semmi bajom, de nyilván azért mondtam, hogy nem mások lelki üdvéért játszom
mert sosem lesz olyan, ami mindenkinek tetszeni fog, kár is azon feszengeni
a fáma meg kurva egyszerű, vagy beszopom, vagy nem 😀 Jimmyvel beszoptam, most remélem, hogy ezúttal más lesz a helyzet.. akármi is van, itt minden Luck/RG-n fog múlni hosszútávon

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen stez. ez a po alomvilag fog most megszunni egy par evre az ujonc iranyitoddal 😀
nem mondom h szar csapatod van, mert ez azert nem lenne igaz, de ha szeretned leirom h szerintem mi az amivel kurvara megfog gyulni a bajod kb '15ig (vagy legalabbis meggyulne ha nem tredelhetnel el jovore is el 2 ev mulva esedekes pickeket).
csak azert mondom, hogy ha szeretned, mert esznelkuli fikazasba, meg aggressziv visszatamadasra nem vagyok kivancsi, csak beszelgethenenk a csapatodrol. te kurva kafanak latod a helyzetedet en meg nem. ennyi a kulonbseg.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lesz GM játék. Vagy világ.tenorx
Jogos.
Elárulom, amiatt adtam oda a pickjeimet, mert azzal számolok, hogy 2012 decemberében ugyebár mind meghalunk.Stez
egy másik idősíkban azért még nyugodtan draftolhatnál, de ha te ki akarsz cseszni a létező összes stezvariációval, akkor lelked rajtajjncaa
fogok is 😉
aztán meg nyilván olyanra nem alapozok, hogy esetleg nem én leszek 2014-re a KC GM, elvégre mióta itt vagyok, aktívan tolom a dolgokat, nem unom, sőt élvezem, most meg remélhetőleg egy normális QB-m is lesz, nem pont manapság tervezem, hogy abbahagyom
szóval itt ha Höri kibasz, akkor van csácsá, egyébként tőlem nem szabadul a nép, nagy sajnálatára 😊
(de mondjuk miért baszna ki? hisz aktív vagyok 3 éve, azt hiszem, sikeresnek lehet mondani a KC-t is, hisz rögtön első évben PO, ami idén is megvolt.)

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Ha lesz GM játék. Vagy világ.tenorx
Jogos.
Elárulom, amiatt adtam oda a pickjeimet, mert azzal számolok, hogy 2012 decemberében ugyebár mind meghalunk.Stez
egy másik idősíkban azért még nyugodtan draftolhatnál, de ha te ki akarsz cseszni a létező összes stezvariációval, akkor lelked rajta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lesz GM játék. Vagy világ.tenorx
Jogos.
Elárulom, amiatt adtam oda a pickjeimet, mert azzal számolok, hogy 2012 decemberében ugyebár mind meghalunk.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
Tehát nem vagy antielitista, és mint ilyen nem akarod, hogy a nép akarata/érdeke felül kerekedjen a szűk hatalmi eliten? 😀
Vagy csak szimplán nem szereted a túlzottan hype-olt dolgokat? Csak mert nekem úgy jött, le, hogy Barcelona-szurkoló vagy, plusz azért az idény előttig a Coltsra sem lehetett mondani, hogy ne tartozna itthon a „divatcsapatok” közé 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
tundrán gyapotszedés, az való nekedjjncaa
ez a tortenet kisertetiesen kezd hasonlitani egy masikra
http://chfilpo.villamvadasz.hu/drupal/szar_ugy
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
tundrán gyapotszedés, az való neked


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg egy rumos kakaót.tenorx
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.tenorx
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.tenorx
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.tenorx
minden oké, de a 7. kört nem tudom adni, mert az nem cserélhető
bevallom amúgy, hogy azért mondok le, mert nem Saints gm-ként megbélyegezve akarom túlélni a világvégét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mit adsz erte ?
😀Fake
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
teljes 2015-ös draftomat Ricky... öhm az 1/9-ért!jjncaa
mit adsz erte ?
😀Fake
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha lesz GM játék. Vagy világ.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
mit adsz erte ?
😀Fake
2015/1-6. (NO)jjncaa
Úgysem te leszel addigra a GM. 😀szaba
psszt... a 2013-as nem lenne etikus, '15-re már úgyis elfelejti mindenki, hogy ki volt a gm három éve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
teljes 2015-ös draftomat Ricky... öhm az 1/9-ért!jjncaa
mit adsz erte ?
😀Fake
2015/1-6. (NO)jjncaa
Úgysem te leszel addigra a GM. 😀