GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igen, a szabálykönyvben ez elég félreérthetően van megfogalmazva:

"Szintén waiverre kerül az a játékos, aki a szerződése hátralévő éveinek mindegyikében veterán minimumot kap fizetésként, ekkor szintén nincs utána cap büntetés, és az előző pontban leírt waiver procedúra alá esik"

Ebből simán lehet arra következtetni amit Wyatt is mond, hogy ha van akár egy olyan év is amikor vet.mint meghaladó fizuja van akkor a sima büntiszabályok érvényesek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hehe, alapból hogy kapjak egy olyan playa után büntit, aki vetmint keres? 😀 nem is értem 😀eaglesmcnabb
ÍgyWyatt
ja hát amiért van egy hülye azért nem muszáj beállni a sorba 😂eaglesmcnabb
600k felett, ha nem minden évben vetmint keres az ember, akkor hiába keresne adott szezonban vetmint, akkor is van rá bünti

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hehe, alapból hogy kapjak egy olyan playa után büntit, aki vetmint keres? 😀 nem is értem 😀eaglesmcnabb
ÍgyWyatt
ja hát amiért van egy hülye azért nem muszáj beállni a sorba 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na még mindig akkora lehúzás volt a Daryl Sharpton trade?tenorx
Igen!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na még mindig akkora lehúzás volt a Daryl Sharpton trade?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem fetomy, nem jól érted 😀 Stez se, de tőle már megszoktam 😀
Saints meg nem kell senkinek, majd max annak a tudjukkinek, aki el sem kel majd a drafton

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nekem ma azt mondta kamerákon kívül, hogy szívesen lenne Ő a legjobban fizetett punter a ligábanStez
én már azt is lezsíroztam vele, hogy ő veszi át a saintst, persze hörinek még áldását kell adnia rájjncaa
az sem gond, azt mondta, hogy simán elpasszolja nekem olcsóért Jahrit, ha övé lesz a Saints
meg majd rá akar menni magára FA-n, ha eljön az ideje

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
nekem ma azt mondta kamerákon kívül, hogy szívesen lenne Ő a legjobban fizetett punter a ligábanStez
én már azt is lezsíroztam vele, hogy ő veszi át a saintst, persze hörinek még áldását kell adnia rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nekem ma azt mondta kamerákon kívül, hogy szívesen lenne Ő a legjobban fizetett punter a ligában

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja és igen, Meskó azt mondta, hogy egész pályafutását a Patsnél szeretné tölteni, szóval itt jövőre beérné valami nagyon alacsony összeggel is szerintem 😀
fetomy: ha ennyien mondjátok biztos én néztem be 😊Wyatt
Szerintem ez viszont feléd volt jelzés, hogy nem ártana megtámogatni eme elképzelését némi miljóval 😛
Állítólag több érdeklődő van iránta, többek 2.5 millás kontraktról is suttognak 1-1 csapattól, úgyhogy szerintem jól meg kell majd győznöd, hogy jobb itt neki 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja és igen, Meskó azt mondta, hogy egész pályafutását a Patsnél szeretné tölteni, szóval itt jövőre beérné valami nagyon alacsony összeggel is szerintem 😀
fetomy: ha ennyien mondjátok biztos én néztem be 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wyatt, szerintem ez már vagy 2 szezon óta így van 😉
A konkrét összeg nem tudom változott-e, de alapvetően volt 2 határ.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hehe, alapból hogy kapjak egy olyan playa után büntit, aki vetmint keres? 😀 nem is értem 😀eaglesmcnabb
Így

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hehe, alapból hogy kapjak egy olyan playa után büntit, aki vetmint keres? 😀 nem is értem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindegy, akkor rosszul rémlett, bár nekem valamiért logikusabb volt, hogy simán egy határt szabtunk, nem számít igazából semmit

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
LOL ez mióta van így?
Az oké, ha minden évben vetmint kap, akkor bünti nélkül lehet waivelni, de eddig 1.2 milla alatt minden esetben volt 10% bünti, ez így szar (mondjuk nekem mindegy, legfeljebb kevesebb lesz a caphitem)Wyatt
Te miről beszélsz?szaba
Eddig biztos, hogy minden alkalommal, amikor nem vet min volt, és 1.2 milla alatt voltam, akkor beírtam a 10% caphitet 😛 No de akkor innentől majd figyelek erreWyatt
Akkor túlságosan is becsületes voltál.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL ez mióta van így?
Az oké, ha minden évben vetmint kap, akkor bünti nélkül lehet waivelni, de eddig 1.2 milla alatt minden esetben volt 10% bünti, ez így szar (mondjuk nekem mindegy, legfeljebb kevesebb lesz a caphitem)Wyatt
Te miről beszélsz?szaba
Eddig biztos, hogy minden alkalommal, amikor nem vet min volt, és 1.2 milla alatt voltam, akkor beírtam a 10% caphitet 😛 No de akkor innentől majd figyelek erre (bár ahogy nézem itt még csak 600k feletti volt mindegyik)

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
LOL ez mióta van így?
Az oké, ha minden évben vetmint kap, akkor bünti nélkül lehet waivelni, de eddig 1.2 milla alatt minden esetben volt 10% bünti, ez így szar (mondjuk nekem mindegy, legfeljebb kevesebb lesz a caphitem)Wyatt
Miota idekerultem biztos igy van persze ez nem tul sok ido 😊 mondjuk meg az elso szabalyzatban is ez van ergo jo masfel eve igy megy 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
LOL ez mióta van így?
Az oké, ha minden évben vetmint kap, akkor bünti nélkül lehet waivelni, de eddig 1.2 milla alatt minden esetben volt 10% bünti, ez így szar (mondjuk nekem mindegy, legfeljebb kevesebb lesz a caphitem)Wyatt
Te miről beszélsz?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL ez mióta van így?
Az oké, ha minden évben vetmint kap, akkor bünti nélkül lehet waivelni, de eddig 1.2 milla alatt minden esetben volt 10% bünti, ez így szar (mondjuk nekem mindegy, legfeljebb kevesebb lesz a caphitem)

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
bears cut
rob balone P( 600k (2012) 1M(2013 )
bünti: 0 illetve 100keaglesmcnabb
Inkább 60k és 100k 😛Wyatt
ha a játékos fizetése legalább $600 001, de nem haladja meg $1,200,000-t; akkor a salary cap büntetés a játékos fizetésének 10%
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bears cut
rob balone P( 600k (2012) 1M(2013 )
bünti: 0 illetve 100keaglesmcnabb
Inkább 60k és 100k 😛

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh, ez nagyon pontos, kösz JJ, ment a like 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
köszi ez nekem is jól fog jönni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Valakinek nincs esetleg egy excel listája az idei draft prospectekről? Ha van akkor lenne olyan rendes és elküldené nekem?visi_b
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AotIVo4gpWF8dFZUQzdITWZfWGNOZU93TEhGQTJtbGc#gid=0jjncaa
Köszi szépen.