GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Aki lelép a draft vége előtt, annak én veszem át az ügyeit és direkt szar játékost fogok húzni, 5 éves szerződéssel, milliós fizetéssel."

Ebben az a komoly, ha mégis pont bejön a csávó 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Wyatt kurva adakozoak vagytok , de melyik csapatot segítitek ezzel az adomannyal ? 😀
Edit: jah hogy az 2 kulon trade áhááá
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
a kedves Fake akkor már mehetett volna inkább a Coltsba TE-nek.. 😐

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow=fake? 😮Wyatt
Hát nem nyilvánvaló? Fake is abszolút rendes és kedves fickó!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tebow meg altatott, nehogy valaki csalással vádolja. (de így is hiába vigyázott csak playoff lett+ a Steelz ellen is eldobta hogy el ne kapja már valaki, legyen sima zakó, erre a WR-ei megtáltosodtak, ki érti ezt....

Edit mondja, nincs is neki blind sideja, mindent lát....Delonso_
utóbbi mondatot akartam épp leírni 😀

Amúgy pedig így már mindent értek. Csak azért dobált úgy végig, mintha egy defensive tackle-t raktak volna be QB-nak, mert nemakart alázni. Micsoda aranyember!fetomy
Tebow=fake? 😮

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Arany a srác szíve.... én mindig mondom, mit alázzon ő?

Mondjuk viccet félretéve, tényleg egy igen rendes és kedves fickó.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow meg altatott, nehogy valaki csalással vádolja. (de így is hiába vigyázott csak playoff lett+ a Steelz ellen is eldobta hogy el ne kapja már valaki, legyen sima zakó, erre a WR-ei megtáltosodtak, ki érti ezt....

Edit mondja, nincs is neki blind sideja, mindent lát....Delonso_
utóbbi mondatot akartam épp leírni 😀

Amúgy pedig így már mindent értek. Csak azért dobált úgy végig, mintha egy defensive tackle-t raktak volna be QB-nak, mert nemakart alázni. Micsoda aranyember!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem, a blind sideját fogja, de a másikra meg ott van Gaither.

Fetomy, hát... Ja Long gyenge kisfiú 😊 De csak erre futja...
Tebow meg altatott, nehogy valaki csalással vádolja. (de így is hiába vigyázott csak playoff lett+ a Steelz ellen is eldobta hogy el ne kapja már valaki, legyen sima zakó, erre a WR-ei megtáltosodtak, ki érti ezt....

Edit mondja, nincs is neki blind sideja, mindent lát....
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Őt lehetetlen.
Az Úr vigyázza a blind sideját, nameg egy pali, te is ismered, Jake Long.Delonso_
Long neki a strong sideját védi szerintem 😛
és nem is szeretne átmenni a fal másik oldalára, elhintette a volt főnökének 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az oké, hogy Tibi az égiek segítségét kéri, ha beüt a szar, de Bőrfikt még Őket is IR-re küldi, szóval sokat nem számít. 😐Stez
Pont az van,hogy az isten tavaly látta, hogy egyetlen fia mennyire verhetetlenül és megkérdőjelezhetetlenül uralja ezt a sportot ezért küldött valakit az NFL-be, akinek köszönhetően újra lehet izgalom a meccseken, újra bízhatunk benne, hogy nem mindig a Jets nyer 😊


Delonso: Jake Long-ot még az ordas bust Gholston is rommá szopatta, úgyhogy egy Bőrfiktnek lófütty lesz 😉
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Őt lehetetlen.
Az Úr vigyázza a blind sideját, nameg egy pali, te is ismered, Jake Long.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az oké, hogy Tibi az égiek segítségét kéri, ha beüt a szar, de Bőrfikt még Őket is IR-re küldi, szóval sokat nem számít. 😐

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Khm.... Tebow még mindig nálam tolja.
Ő megvédi a csapatot.

Mert "Ha a halál árnyékának völgyében járok is...."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez így van, de én nyugodt vagyok, elvégre akkor csak a Falcons és a KC marad talpon a szezon végére, a nagydöntőben pedig Bőrfikt kicsapja a fetomy SC-t és TKO-val 3-0-al simán behúzom az első gyűrűt a csapattal. 😊Stez
Jó hát nekem a super bowl már bőven elég lenne úgyis 😀 Viszont a döntő előtt elintézném, hogy Balotelli látogasson be az öltözőtökbe, aztán Bőrfikttel ott előbb a KC-t amortizálnák le még a meccs előtt 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez így van, de én nyugodt vagyok, elvégre akkor csak a Falcons és a KC marad talpon a szezon végére, a nagydöntőben pedig Bőrfikt kicsapja a fetomy SC-t és TKO-val 3-0-al simán behúzom az első gyűrűt a csapattal. 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Tok mindegy hogy ha vsak nalatok jatszik akkor nem 3 hanem 5 het kell hogy mindenki IRen legyen az alapszakasz igyse ugyse megy vegig 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez téves, csak azt mondtuk, hogy fetomynál és nálam játszhat, miután a leköszönő jj helyett átvesszük a Saintset, így mivel mi draftoljuk, ezért végülis játsszon csak mindkettőnknél. 😛
De KC-Falconson tutira a KC-ba tolja majd, mivel 1/0ás pick lesz.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
De kar tobbszor atragtuk a teamat hogy ő az egyetlen jatekos aki akar 3-4 csapatban is jatszhat egyszerre így több helyen is lehet draftolni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, ilyen szuper kezdőjátékos csak egy lesz az NFL-ben, az is KC színekben fog minden ellent IR-re küldeni hamarosan. ugye tudod, kiről beszélek? 😊Stez
Naná, az 1/1 😕 De azért még nem adtam fel a reményt, hogy betradelek eléd 😛fetomy
a remény hal meg utoljára 😛
bár Bőrfikt még azt is túléli

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem, ilyen szuper kezdőjátékos csak egy lesz az NFL-ben, az is KC színekben fog minden ellent IR-re küldeni hamarosan. ugye tudod, kiről beszélek? 😊Stez
Naná, az 1/1 😕 De azért még nem adtam fel a reményt, hogy betradelek eléd 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Ha valakinek kell returner/st-er, annak Eric Weems-et ajánlom, 550k-t keres, és nagyon olcsón megválnék tőle.szaba
Érdekel waiveld 😀Toca
Nem fogja waivelni, mert belefér a rosterébe, ráadásul szuper kezdő lesz 5 poszton jövőre úgyhogy amúgyis jobban jár ha nála marad, szóval tuti nem rakja ki 😛fetomy
Így van, őt biztos nem waivelem.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha valakinek kell returner/st-er, annak Eric Weems-et ajánlom, 550k-t keres, és nagyon olcsón megválnék tőle.szaba
Érdekel waiveld 😀Toca
Nem fogja waivelni, mert belefér a rosterébe, ráadásul szuper kezdő lesz 5 poszton jövőre úgyhogy amúgyis jobban jár ha nála marad, szóval tuti nem rakja ki 😛fetomy
Nem, ilyen szuper kezdőjátékos csak egy lesz az NFL-ben, az is KC színekben fog minden ellent IR-re küldeni hamarosan. ugye tudod, kiről beszélek? 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha valakinek kell returner/st-er, annak Eric Weems-et ajánlom, 550k-t keres, és nagyon olcsón megválnék tőle.szaba
Érdekel waiveld 😀Toca
Nem fogja waivelni, mert belefér a rosterébe, ráadásul szuper kezdő lesz 5 poszton jövőre úgyhogy amúgyis jobban jár ha nála marad, szóval tuti nem rakja ki 😛
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Ha valakinek kell returner/st-er, annak Eric Weems-et ajánlom, 550k-t keres, és nagyon olcsón megválnék tőle.szaba
Érdekel waiveld 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Staffordot ne bassza ki adok neki picket erte , ő is jol jar , én is jol jarok 😊Toca
Te meg inkább PM-re felelj 😀