Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Hát nem volt olcsó, de nem is akkora para, mint aminek beállítjátok.
A top3at innen vettem:

tenorx
Lol, azért látható, hogy Smith ott van előtte, kicsit könnyebb dolga van... meg aztán ebben a listában vannak vicces helyezések McDonaldon kívül is.

több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hát nem volt olcsó, de nem is akkora para, mint aminek beállítjátok.
A top3at innen vettem:

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most mondani kell három jobb DE-t mint McDonald és az felér egy vétóval? 😀Rajna
Alapvetően igen, de mivel úgysem tudsz három jobbat mondani, ez nem is lehet téma 😉fetomy
Sőt, öö.. igazából egyet sem tudunk... szerintem TOP 1-es DE, és tenorx számára volt steal.
Igaza(tok) van 😕Igor
Egyértelmű, ha stez megkérdez, el is mondtam volna neki, hogy minimum kettőt ér.
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 839 — Dr Kongó fan
Most mondani kell három jobb DE-t mint McDonald és az felér egy vétóval? 😀Rajna
Alapvetően igen, de mivel úgysem tudsz három jobbat mondani, ez nem is lehet téma 😉fetomy
Sőt, öö.. igazából egyet sem tudunk... szerintem TOP 1-es DE, és tenorx számára volt steal.
Igaza(tok) van 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most mondani kell három jobb DE-t mint McDonald és az felér egy vétóval? 😀Rajna
Alapvetően igen, de mivel úgysem tudsz három jobbat mondani, ez nem is lehet téma 😉fetomy
😂

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most mondani kell három jobb DE-t mint McDonald és az felér egy vétóval? 😀Rajna
Alapvetően igen, de mivel úgysem tudsz három jobbat mondani, ez nem is lehet téma 😉
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Most mondani kell három jobb DE-t mint McDonald és az felér egy vétóval? 😀

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Ahogy érzitek.

Top3as DE, 1 milla alatti fizetéssel egy 2014es első körért nekem megérte.tenorx
Igen, az azért megéri, így se vészes, de McDonald akkor sem top 3, még ha csak az előző szezont vesszük csak, akkor semWyatt
Az lehet, de top3as DE, simán megérte.

btw aztakurva mennyire pörög ez az udfa piac, alig bírom követni...fetomy
ne is mondd...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ahogy érzitek.

Top3as DE, 1 milla alatti fizetéssel egy 2014es első körért nekem megérte.tenorx
Igen, az azért megéri, így se vészes, de McDonald akkor sem top 3, még ha csak az előző szezont vesszük csak, akkor semWyatt
Az lehet, de top3as DE, simán megérte.

btw aztakurva mennyire pörög ez az udfa piac, alig bírom követni...
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 839 — Dr Kongó fan
Jah, annyira TOP 3, hogy csak tavaly lett kezdő. Klasszikus McCargo effektus, sokat profitál a többi arctól, akik mellette a falban vannak. Abból a DL-ből csak Justin Smith TOP 3..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahogy érzitek.

Top3as DE, 1 milla alatti fizetéssel egy 2014es első körért nekem megérte.tenorx
Igen, az azért megéri, így se vészes, de McDonald akkor sem top 3, még ha csak az előző szezont vesszük csak, akkor sem

több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ahogy érzitek.

Top3as DE, 1 milla alatti fizetéssel egy 2014es első körért nekem megérte.
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Top3as DEért nekem megérte 😊tenorx
Na mondjuk nem top3-as DE, még az előző szezonban semWyatt
de az, Friscoban!Höri
ott a pont, de mekkora


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1. kör McDonaldért!

Jól van Tenorx, látom zavart a PR 1. helyHöri
Top3as DEért nekem megérte 😊tenorx
Na mondjuk nem top3-as DE, még az előző szezonban semWyatt
de az, Friscoban!

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. kör McDonaldért!

Jól van Tenorx, látom zavart a PR 1. helyHöri
Top3as DEért nekem megérte 😊tenorx
Na mondjuk nem top3-as DE, még az előző szezonban sem

több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
1. kör McDonaldért!

Jól van Tenorx, látom zavart a PR 1. helyHöri
Top3as DEért nekem megérte 😊
Főleg, hogy nézd meg Ziggy árát, akinek a teljesítménye meg se közelítette McDonaldét.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. kör McDonaldért!

Jól van Tenorx, látom zavart a PR 1. helyHöri
Alatta adtad volna? 😀
Meg hát ugye Tenorka SB contender, úgyhogy az gyak csak 2., ráadásul következő éves 😛

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1. kör McDonaldért!

Jól van Tenorx, látom zavart a PR 1. hely

több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
yep


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási biznisz volt McDonaldot rásózni FA-n Stezre

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Enyém nem friss, de még mindig mindig vennék olyan WR-t, aki látott már pályát kezdőkéntWyatt
ment pm
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt is friss a keki!tenorx
#1 uraság, Dorsey még mindig eladó, de nyilván nem piti árért.
Ha érdekel, akkor PM vagy msn.

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Enyém nem friss, de még mindig mindig vennék olyan WR-t, aki látott már pályát kezdőként

több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Itt is friss a keki!
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Édes faszom...