GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én meg gondoltam megszerzem Weatherford-ot. már nem gondolom annyira 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én meg 150k-val elszámoltam a vet.min.-t
buksisimi magamnak
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiugrottam 😀szaba
diszkvalifikálva az uszómester

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kiugrottam 😀szaba
Hát igen, már az OB-n is necces volt az a váltás 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Kiugrottam 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Eli 31 éves szerintem nem fiatal. Toca
Fiatalnak nem fiatal de még lehet 5 jó éve simán...empty taxi
Lehet, nem mondtam ,hogy nem 😀 Csak egyesek már kicsit sokat pörögnek azon,hogy eladtam és kezd kibaszott uncsi lenni 😀 Lehet hülyeség volt ,lehet nem majd kiderül 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Eli 31 éves szerintem nem fiatal. Toca
Fiatalnak nem fiatal de még lehet 5 jó éve simán...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem az én hibám, még akkor írtam a kekibe (amit mindjárt frissitek) amikor nem ismertem a pontos pickeket.Delonso_
Ahm mégsem.Delonso_
nem, csak jó néhány verziót felírtam, és így lett belőle 1-2 pontatlanság.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem az én hibám, még akkor írtam a kekibe (amit mindjárt frissitek) amikor nem ismertem a pontos pickeket.Delonso_
Ahm mégsem.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sorry javítottam 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem az én hibám, még akkor írtam a kekibe (amit mindjárt frissitek) amikor nem ismertem a pontos pickeket.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
feTotya ugye tudod hogy az 5/3 a tampáé nem az 5/1. Írd át az adminban vagy töröld a tradet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
lehet braxa a tegnapi mock draft game-ből indult ki és azzal számol, hogy az első két körről megint lecsúszol 😛jjncaa
Persze ez tök egyértelmű emiatt hiába tradeltem fel Blackmonért bűntudatból Tannenhilt húzom aki nem is tudom mit keres 1.körbenToca
persze ez tok egyertelmu h feltredelsz egy elkapoert amikor a fiatal 2x sb gyoztes fr. qbdat ugyanabban az offseasonben hajitod ki es meg csak utanpotlasa sincs ... senki nem vitatja h erre megvan minden jogod de utana ne sirjal minden egyes alkalommal ha par mockban nem a szivszerelmedet irjak hozzad hanem egy racionalisabb lepest jovendolnek neked. mellesleg az h te nem tudod tannehill mit keres az elso korben akkor vikings szurkolokent megkene tudnod magyarazni ponder mit keresett ott ...Fake
Eli 31 éves szerintem nem fiatal. Pondert sem tudom mit keresett és mint látható fos döntés is volt, pont ezért nem fogom Tannenhillt húzni. De ha szerinted több értelme van azért mert most csak VY a QB-m húzni egy olyan embert akit egy év múlva úgyis lecserélek ,egy normális WR/OT/RB/pass rusher helyett ,akik valószínűleg 200x jobbak lesznek akkor igazából mindegy. Tannenhill nem való első körbe ,lehet lesz olyan aki behúzza mert neki nagy a QB need ,engem annyira nem izgat max idén fos leszek.
De tudom, hogy neked szúrja a csípádat hogy eladtam Eli-t és nem fogok max hátul QB-t húzni ,de ez van próbálj meg együtt élni vele.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Jajj de jó, hogy minden körben változik... Most az elmúlt két körben 8kor kezdtünk, miért lett megint éjfél, és akkor ez miért nem lett a közleményekbe betéve?

Nem mintha sok múlna rajta, de azért fasza nagyon. Felrémlenek a jó kis fősulis évek a neptun rendszerrel, kb. az volt ennyire faszán követhető és átlátható.fetomy
azért van így mert szemétláda vagyokHöri
és akkor még finoman fogalmaztál 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azért van így mert szemétláda vagyokHöri
Eléggé, mert így most aki látta, hogy rámentem Adi Kunalicra, az rögtön ráajánl a 2millámra és baszhatom 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Braxa a te mockod is az 1/4 ig komoly.
Ha valaki még akar Mockot írni annyi kérésem lenne kíméljen meg Tannehilltől hamarabb fogom draftolni Keenumot...Toca
lehet braxa a tegnapi mock draft game-ből indult ki és azzal számol, hogy az első két körről megint lecsúszol 😛jjncaa
Persze ez tök egyértelmű emiatt hiába tradeltem fel Blackmonért bűntudatból Tannenhilt húzom aki nem is tudom mit keres 1.körbenToca
persze ez tok egyertelmu h feltredelsz egy elkapoert amikor a fiatal 2x sb gyoztes fr. qbdat ugyanabban az offseasonben hajitod ki es meg csak utanpotlasa sincs ... senki nem vitatja h erre megvan minden jogod de utana ne sirjal minden egyes alkalommal ha par mockban nem a szivszerelmedet irjak hozzad hanem egy racionalisabb lepest jovendolnek neked. mellesleg az h te nem tudod tannehill mit keres az elso korben akkor vikings szurkolokent megkene tudnod magyarazni ponder mit keresett ott ...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jajj de jó, hogy minden körben változik... Most az elmúlt két körben 8kor kezdtünk, miért lett megint éjfél, és akkor ez miért nem lett a közleményekbe betéve?

Nem mintha sok múlna rajta, de azért fasza nagyon. Felrémlenek a jó kis fősulis évek a neptun rendszerrel, kb. az volt ennyire faszán követhető és átlátható.fetomy
azért van így mert szemétláda vagyok

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kire mozdult fetomy?Wyatt
A csajodra.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kire mozdult fetomy?

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Braxa a te mockod is az 1/4 ig komoly.
Ha valaki még akar Mockot írni annyi kérésem lenne kíméljen meg Tannehilltől hamarabb fogom draftolni Keenumot...Toca
lehet braxa a tegnapi mock draft game-ből indult ki és azzal számol, hogy az első két körről megint lecsúszol 😛jjncaa
Persze ez tök egyértelmű emiatt hiába tradeltem fel Blackmonért bűntudatból Tannenhilt húzom aki nem is tudom mit keres 1.körben
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jajj de jó, hogy minden körben változik... Most az elmúlt két körben 8kor kezdtünk, miért lett megint éjfél, és akkor ez miért nem lett a közleményekbe betéve?

Nem mintha sok múlna rajta, de azért fasza nagyon. Felrémlenek a jó kis fősulis évek a neptun rendszerrel, kb. az volt ennyire faszán követhető és átlátható.fetomy
Azok a jó kis jelentkezések, amikor egész éjjel a neten ültünk mikor enged be....
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj de jó, hogy minden körben változik... Most az elmúlt két körben 8kor kezdtünk, miért lett megint éjfél, és akkor ez miért nem lett a közleményekbe betéve?

Nem mintha sok múlna rajta, de azért fasza nagyon. Felrémlenek a jó kis fősulis évek a neptun rendszerrel, kb. az volt ennyire faszán követhető és átlátható.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
fetó 1 óra büntivel indul


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem úgy volt hogy csak éjfélkor kezdünk?


éjfélkor indul csak, tán a punterekre nem lesz akkora verekedés hogy átláthatatlan legyen...

listát fogok még írni előtte!Höri

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
felírtam az elérhető long snappereket