GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az első pick gyönyörű és álomszerű lenne, de köszi nem húzok 8. WR-t a csapatba, főleg hogy Bowe-ot sikerült megszerezni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De szar ez, hogy nem tudok anyázni senkit, hogy mit jelöl nekem a mockban 😕fetomy
Ugyan, szerezz picket.Delonso_
Hogyan? Csak szar játékosom van :/fetomy
Nekem is, ez nem akadály 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De szar ez, hogy nem tudok anyázni senkit, hogy mit jelöl nekem a mockban 😕fetomy
Ugyan, szerezz picket.Delonso_
Hogyan? Csak szar játékosom van :/
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De szar ez, hogy nem tudok anyázni senkit, hogy mit jelöl nekem a mockban 😕fetomy
Ugyan, szerezz picket.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Én viszont pont őket akarom. Nem.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
dettó


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Én ilyeneket biztos nem fogok húzni, de ettől minden mockot üdvözlök.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De szar ez, hogy nem tudok anyázni senkit, hogy mit jelöl nekem a mockban 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Del, neked annyi picked van, hogy 2. körtől már úgyis csak backupok jönnek. 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Örülök az újabb mocknak, like+++

Ami nem tetszik:
- Leginkább Cox, akire az elmúlt drafton húzott Austin+ Paea mellett nem tudom mi szükségem lenne ilyen korán+ Odrick is érkezett.
- Johnsont se tudom hova tenni, de lehet nem láttál már nagy needet és BPA alapon húztad.

Ami tetszik:
- Decastro pl jó pick nagyon.
- Bizony benne van egy első körös LB is.
- Jól érzed a needjeim a második körben.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Braxa a te mockod is az 1/4 ig komoly.
Ha valaki még akar Mockot írni annyi kérésem lenne kíméljen meg Tannehilltől hamarabb fogom draftolni Keenumot...Toca
lehet braxa a tegnapi mock draft game-ből indult ki és azzal számol, hogy az első két körről megint lecsúszol 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Braxa a te mockod is az 1/4 ig komoly.
Ha valaki még akar Mockot írni annyi kérésem lenne kíméljen meg Tannehilltől hamarabb fogom draftolni Keenumot...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem marad bent nekem Luck? 😕

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jacory 😀
am tetszik, örülnék egy ilyen forgatókönyvnek 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én imádom a draft alatti tradet és remélem most is lesz.
Az időhúzókat utálom, aki nevetséges dolgokat ajánl, de elveszi az időt a normális partnerek elől pl.

De a felhívásom arra vonatkozott, hogy aki már tudja hogy kell neki pick, annak egyszerűbb most szólnia.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki nem bírja a multitaskinget, ne tredeljen a draft alatt 😛 no draft trades, no cry 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No ha már pickelgetünk én arra kérnék mindenkit, hogy aki szeretne tőlem draftjogot jövő éviért vagy feltradelne mondjuk az első kör elejére közepére, az lehetőség szerint most tegye, mert a draft alatt nem biztos hogy észreveszem a dolgokat/ van időm foglalkozni vele.
Tudom, nehéz most tudni bent lesz-e az adott ember, de ha valaki stabilan kell 1/7-re, 1/10-re azt azért lehet tudni.Delonso_
pfej de utálom a draft közbeni csereberét 😛jjncaa
Az elmúlt évin volt hogy 6-8 ablak ment egyszerre MSN-nel... na arra figyeljek...
De persze gondolom másnál is volt ilyen.

( ez nem jelenti azt hogy nem tradelek draft alatt)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi másért 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
No ha már pickelgetünk én arra kérnék mindenkit, hogy aki szeretne tőlem draftjogot jövő éviért vagy feltradelne mondjuk az első kör elejére közepére, az lehetőség szerint most tegye, mert a draft alatt nem biztos hogy észreveszem a dolgokat/ van időm foglalkozni vele.
Tudom, nehéz most tudni bent lesz-e az adott ember, de ha valaki stabilan kell 1/7-re, 1/10-re azt azért lehet tudni.Delonso_
pfej de utálom a draft közbeni csereberét 😛jjncaa
Valld be, csak a tracker miatt.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
No ha már pickelgetünk én arra kérnék mindenkit, hogy aki szeretne tőlem draftjogot jövő éviért vagy feltradelne mondjuk az első kör elejére közepére, az lehetőség szerint most tegye, mert a draft alatt nem biztos hogy észreveszem a dolgokat/ van időm foglalkozni vele.
Tudom, nehéz most tudni bent lesz-e az adott ember, de ha valaki stabilan kell 1/7-re, 1/10-re azt azért lehet tudni.Delonso_
pfej de utálom a draft közbeni csereberét 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No ha már pickelgetünk én arra kérnék mindenkit, hogy aki szeretne tőlem draftjogot jövő éviért vagy feltradelne mondjuk az első kör elejére közepére, az lehetőség szerint most tegye, mert a draft alatt nem biztos hogy észreveszem a dolgokat/ van időm foglalkozni vele.
Tudom, nehéz most tudni bent lesz-e az adott ember, de ha valaki stabilan kell 1/7-re, 1/10-re azt azért lehet tudni.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3. kör eleje kéne, adnék érte 4. kör végét, 5. közepét, 6. legelejét mondjuk

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Frissült a kekim.empty taxi
enyém is 😊

JJ: De hülye vagy te. Ilyen ajánlatot kihagyni öcsém, pedig iszonyat jól jártál volna.. 😮 Még segítettem is volna pickelned ott, hogy nagyon jól sikerüljön, de hát aki buta az buta. 😕
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Elso kor vegi picket vennek. Ha valakinek van elaedo, jelezze nyugodtan, engem erdekelneStez
van, de csak pickre válthatójjncaa
adok érte 4 darab 4. kört amiből 3 top10-es 😉fetomy
csábító, de az eddigi tapasztalatok alapján nekem pont a 3-4. körben nem szabad draftolnom, 2. kör vagy 5-6. (szóval az 1/18 kilenc 5-6. körös pickért vihető!)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Frissült a kekim.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...