NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak azt szoktam megnézni, ami nagyon szemet szúr 😊 Volt egy olyan érzésem, hogy ennyire nagy tétel nem fér be a végére, volt már pár hároméves szerződésem 😛
Szívesen Habi 😊
(Am fetomy, ne az legyen már a köcsög, aki szól, ha valami nem korrekt, azért érted na 😛)

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Gilberry max 1 106 250-t kereshet egy évbenWyatt
látom te minden kontraktot beírsz gyorsan a kalkulátorba, nehogy egy 100k-t elcsaljon az illető 😛fetomy
inkább időben észrevegye valaki, mint ne 😀
kössz Wyatt, szerződés javítva!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gilberry max 1 106 250-t kereshet egy évbenWyatt
látom te minden kontraktot beírsz gyorsan a kalkulátorba, nehogy egy 100k-t elcsaljon az illető 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gilberry max 1 106 250-t kereshet egy évben

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Gilmore-t nem bírom, Glenn és Polk minek?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ha gabo nem claimelte volna, én is rámentem volna, mert simán jónak tartom a srácot, de távolról sem nagy tragédia, hogy Höri kidobta. Ennyi.szaba
jelen pillanatban legalább annyi esélye van játszani és jól teljesíteni, mint Richardsonon kívül bármelyik újonc futónak, de hát mindig azok a jó játékosok, akiket még nem nézhettünk az NFL-benjjncaa
en is kidobtam mar rakovetkezo evre es azota kezdo futot. azt aki miatt most repulnie kell allennek 😀 bizonyos helyzetekben benne van ez.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Amúgy ha gabo nem claimelte volna, én is rámentem volna, mert simán jónak tartom a srácot, de távolról sem nagy tragédia, hogy Höri kidobta. Ennyi.szaba
jelen pillanatban legalább annyi esélye van játszani és jól teljesíteni, mint Richardsonon kívül bármelyik újonc futónak, de hát mindig azok a jó játékosok, akiket még nem nézhettünk az NFL-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy ha gabo nem claimelte volna, én is rámentem volna, mert simán jónak tartom a srácot, de távolról sem nagy tragédia, hogy Höri kidobta. Ennyi.szaba
Ha gabo nem claimeli, az enyém 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Amúgy ha gabo nem claimelte volna, én is rámentem volna, mert simán jónak tartom a srácot, de távolról sem nagy tragédia, hogy Höri kidobta. Ennyi.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Anthony Allen goes from third to potentially No. 1 if something happens," Harbaugh said of the Ravens' current backfield depth chart. "We think a lot of him, but we’ve got to look at some insurance, too.'' The Ravens have just three running backs under contract, and franchise player Ray Rice has yet to sign his tender. Third-stringer Damien Berry went undrafted in 2011.

Rotoworld.comStormST
szinte biztos, hogy ő lesz a kezdő, Rice kizárt, hogy aláírja a tendert.

de most jut eszembe, hogy mivel másodéves, így a PS-be is hiába tartottam volna bent, simán claimelhető, márpedig aktív keretbe tök fölösleges 4 futó.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
nézz NFL-t.Höri
zseniális tanács, valószínűleg ugyanezzel indokoltad volna Brady waiverezését is a 2000-es szezon után
remélem AA NFL karrierjének mind a három futókísérletét alaposan kielemeztedjjncaa
pont ez az, ha egy futót nem engednek fel a pályára egy évben háromnál többször, annak oka van.
azért Ricky Williams nem volt akkora zseni tavaly, hogy feltétlen őt kelljen rotálni Rice-szal.
Na de majd jövőre beindul, felírom magamnak. Gabó ismét jól járt.Höri
special teamerként játszott, nem lehet mindenki újonc évében all-pro... 7. körösként már az nagy szó, hogy még mindig ott van a keretben, ráadásul a szurkolók mellett a HC is bízik benne, különben nem mondana ilyet: “Anthony Allen goes from third [running back to] potentially No. 1 if something happens,”

mindegy, te tudod, oké, hogy nálunk még az átlagosnál is gyorsabb a fluktuáció, de azért nem kellene játékosokat 1 szezon után leírni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
"Anthony Allen goes from third to potentially No. 1 if something happens," Harbaugh said of the Ravens' current backfield depth chart. "We think a lot of him, but we’ve got to look at some insurance, too.'' The Ravens have just three running backs under contract, and franchise player Ray Rice has yet to sign his tender. Third-stringer Damien Berry went undrafted in 2011.

Rotoworld.com



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Anthony Allen Brady nyomdokaiba léphet. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pff... 😛
ez az Anthony Allen waivelés majdnem akkora hülyeség, mint amikor én kiraktam Dunbartjjncaa
nézz NFL-t.Höri
zseniális tanács, valószínűleg ugyanezzel indokoltad volna Brady waiverezését is a 2000-es szezon után
remélem AA NFL karrierjének mind a három futókísérletét alaposan kielemeztedjjncaa
pont ez az, ha egy futót nem engednek fel a pályára egy évben háromnál többször, annak oka van.
azért Ricky Williams nem volt akkora zseni tavaly, hogy feltétlen őt kelljen rotálni Rice-szal.
Na de majd jövőre beindul, felírom magamnak. Gabó ismét jól járt.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
hihetetlen vagy JJ...braxa88
miért is?jjncaa
mert nincs humorérzékedbraxa88
nem vagyok EPIC, túlélem

kurva vicces volt, utólag el kell ismernem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
zseniális tanács, valószínűleg ugyanezzel indokoltad volna Brady waiverezését is a 2000-es szezon után
remélem AA NFL karrierjének mind a három futókísérletét alaposan kielemeztedjjncaa
hihetetlen vagy JJ...braxa88
miért is?jjncaa
mert nincs humorérzéked
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
nézz NFL-t.Höri
zseniális tanács, valószínűleg ugyanezzel indokoltad volna Brady waiverezését is a 2000-es szezon után
remélem AA NFL karrierjének mind a három futókísérletét alaposan kielemeztedjjncaa
hihetetlen vagy JJ...braxa88
miért is?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
pff... 😛
ez az Anthony Allen waivelés majdnem akkora hülyeség, mint amikor én kiraktam Dunbartjjncaa
nézz NFL-t.Höri
zseniális tanács, valószínűleg ugyanezzel indokoltad volna Brady waiverezését is a 2000-es szezon után
remélem AA NFL karrierjének mind a három futókísérletét alaposan kielemeztedjjncaa
hihetetlen vagy JJ...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
pff... 😛
ez az Anthony Allen waivelés majdnem akkora hülyeség, mint amikor én kiraktam Dunbartjjncaa
nézz NFL-t.Höri
zseniális tanács, valószínűleg ugyanezzel indokoltad volna Brady waiverezését is a 2000-es szezon után
remélem AA NFL karrierjének mind a három futókísérletét alaposan kielemezted


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pff... 😛
ez az Anthony Allen waivelés majdnem akkora hülyeség, mint amikor én kiraktam Dunbartjjncaa
nézz NFL-t.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor jól emlékeztem.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
de lehet 1 nap után is hozni, mert pl. Harvey-t JJ sem 24 órán belül klémelte.fetomy
Amikor láttam JJ Harvey claimjét akkor én is be akartam húzni, de pont azért nem tettem mert nem láttam hogy 1 napon belül tették volna ki és azt hittem valami poén 😊 (mivel még plusz 1-ezte is valaki, úgy gondoltam lemaradtam valami belsős viccről 😊 ). Egyébként meg:

"A waiver határideje 24 óra, ezen idő alatt lehet jelezni az igényt a játékos megszerzésére."

Vsz. 24 óra után szabadügynökké válik az illető és FA licit során találhat új csapatot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Friss a DC is.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
pff... 😛
ez az Anthony Allen waivelés majdnem akkora hülyeség, mint amikor én kiraktam Dunbart


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megint nem jók a rosterek :/

amúgy pedig úgy látom lista végére kerül ilyenkor az illető, de lehet 1 nap után is hozni, mert pl. Harvey-t JJ sem 24 órán belül klémelte.