GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri hogyan vélekedett az előző, adamos esetnél?
"Nem történt semmi szabályba ütköző, adam remek munkát végez."
Szerintem nincs miről beszélni, aki akar egy játékost emeljen rá, mint ahogy én is így teszek mondjuk. De adam szarban van a cappel, így ezt a kiskaput választotta és szerintem okosan is tette. Aztán meg ahogy erről volt is szó, majd waiverben esik néhány ember azt lehet ugrani claimelgetni.
De ha meg valaki olyan, az úgy sem fog rajtam maradni vet. minért, mint ahogy jelenleg is, ahogy nézem kb. jelen helyzet szerint úgy a 20 játékosomból talán 4-5 az enyém, azok is öregek, ilyen 8-900K körül jönnének.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondjuk egy 5 millás ajánlatnál az 5,4 már jelentősebbnek mondható, mégis érvénytelen nálunk.

vagy mondhatnám a posztonkénti liciteket, IRL ilyen nincs, egyszerre megy minden nálunk pedig külön szakaszok vannak. Ha ezt pl eltörölnénk biza nem lennének ilyen irreális értékek 1-2 játékosnál. Igaz ez sem tűnt fel senkinél. Pedig ez már elég nagy különbség a játék és a valóság között 😊eaglesmcnabb
Nekem egyébként eszembe jutott, csak gondoltam előbb megvárom a front7 kört, az hogy működik.

De hozzáteszem az is vicces lenne úgy, hogy 6 mp alatt jönne 65 ajánlat, amiből 60 rossz és az első fél órában semmit nem lehetne kivenni belőle.

Egyébként nekem az az FA-zás tetszett, mikor én voltam a FA biztos, nekem jöttek az ajánlatok, és hirdettem hogy állunk. Ezt lehetne kiegészíteni a licites megoldással úgy, hogy nem napi 1 hirdetés, hanem rögtön üzenetben válaszolni, hogy bocs de van jobb, vagy hasonló. 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
vagy mondhatnám a posztonkénti liciteket, IRL ilyen nincs, egyszerre megy minden nálunk pedig külön szakaszok vannak. Ha ezt pl eltörölnénk biza nem lennének ilyen irreális értékek 1-2 játékosnál. Igaz ez sem tűnt fel senkinél. Pedig ez már elég nagy különbség a játék és a valóság között 😊eaglesmcnabb
Gondolom ez azért van így hogy átlátható/játszható legyen a játék. Jóval nehezebb lenne a "sapka-tervezés" ha egyszerre menne az összes poszt licitje. + nem tudom Neked lenne-e energiád egyszerre az összes szabadügynököt, azok teljesítményét átnézni. Szerintem azért alakult így a játék menete/szabályzata, mert az elmúlt jópár évben az itteni GM-ek/commish azt tapasztalták hogy így a legélvezetesebb 😊 És ha további kivetnivalókat találnak, amiknek a megváltoztatásával jobb lehet az egész (pl. a korlátlan szabadügynök vet.min-ezés majd waivelés), akkor azon is biztosan változtatni fognak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért ne lenne? A szabadügynökök IRL is odamennek ahol a legtöbb lóvét kapják... Jó, lehetne jönni ilyenekkel hogy klubhűség, bajnoki ambíciók, stb., de ezt ugyanúgy nehéz lenne belevinni a játékba mint a holdoutot.Rataxes
ja csak gondolom hogy minden egyéb tényezőt figyelmen kívül hagyva ha valaki kap egy 4,8millás és egy 5 millás ajánlatot, nem a 4,8 millásat választja csak azért mert nincs meg a 300k emelés 😀eaglesmcnabb
Hát irl szeirntem nem ilyen kis 50-100k-kkal emelgetnek (alapból komolytalan lenne), mivel egy több milliós játékosnak az 1-200k az lófasz emelés, és lehet hogy inkább kicsinyesnek tűnik a játékos szemében a csapat. Még mindig ez a reálisabb és ésszerűbb, minthogy nyomogassuk a 4.8 millás ajánlatra a 4.810.000-eket 😊fetomy
mondjuk egy 5 millás ajánlatnál az 5,4 már jelentősebbnek mondható, mégis érvénytelen nálunk.

vagy mondhatnám a posztonkénti liciteket, IRL ilyen nincs, egyszerre megy minden nálunk pedig külön szakaszok vannak. Ha ezt pl eltörölnénk biza nem lennének ilyen irreális értékek 1-2 játékosnál. Igaz ez sem tűnt fel senkinél. Pedig ez már elég nagy különbség a játék és a valóság között 😊

sőt hogy továbbmenjek IRL egy csapat 10 év alatt nem tradel annyit mint te 1 szezonban, ez mégsem szúrja a szemedet. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vannak olyan emocionális dolgok amiket nehéz megjelenítenünk.
Ilyen pl a klubhűség, hisz ebből nincs adott mennyiségű mindenkire érvényesíthető.
Lehet egy Ray Lewis mindig discountot ad, vagy egy Zach Thomas sosem ment volna a Phinsen kívül máshova, míg egy V-Jax csak a nagyobb bidelőt keresi, azt aki többet tol a zsebébe. Ki lehet rá találni szabályt, de az valószínűsíthető hogy az szubjektív lesz, vagy oda is egy bizottság kell, ami szintén nem teljesen objektív.
Ez a volumenre változó licit rendszer leegyszerűsíti ezt, hisz kivettük az érzelmeket, a játék ezen szintje a pénzről szól. Amúgy itt is nehéz lenne a játékos eszével gondolkodni mert egy 2-3 millás szerződés környékén van olyan aki kezdő akar lenni és eszerint választ, van akit csak a pénz érdekel és lesz valahogy.
Na, kissé zavaros lett, remélem kivehető amit írni akartam.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mellesleg ennek a licitálós dolognak sincs sok valóságalapja, ez ellen mégse sír senki 😊eaglesmcnabb
Miért ne lenne? A szabadügynökök IRL is odamennek ahol a legtöbb lóvét kapják... Jó, lehetne jönni ilyenekkel hogy klubhűség, bajnoki ambíciók, stb., de ezt ugyanúgy nehéz lenne belevinni a játékba mint a holdoutot.Rataxes
ja csak gondolom hogy minden egyéb tényezőt figyelmen kívül hagyva ha valaki kap egy 4,8millás és egy 5 millás ajánlatot, nem a 4,8 millásat választja csak azért mert nincs meg a 300k emelés 😀eaglesmcnabb
Hát irl szeirntem nem ilyen kis 50-100k-kkal emelgetnek (alapból komolytalan lenne), mivel egy több milliós játékosnak az 1-200k az lófasz emelés, és lehet hogy inkább kicsinyesnek tűnik a játékos szemében a csapat. Még mindig ez a reálisabb és ésszerűbb, minthogy nyomogassuk a 4.8 millás ajánlatra a 4.810.000-eket 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mellesleg ennek a licitálós dolognak sincs sok valóságalapja, ez ellen mégse sír senki 😊eaglesmcnabb
Miért ne lenne? A szabadügynökök IRL is odamennek ahol a legtöbb lóvét kapják... Jó, lehetne jönni ilyenekkel hogy klubhűség, bajnoki ambíciók, stb., de ezt ugyanúgy nehéz lenne belevinni a játékba mint a holdoutot.Rataxes
ja csak gondolom hogy minden egyéb tényezőt figyelmen kívül hagyva ha valaki kap egy 4,8millás és egy 5 millás ajánlatot, nem a 4,8 millásat választja csak azért mert nincs meg a 300k emelés 😀eaglesmcnabb
Jó, de gondolom nem az a játékosonkénti 100-250k az ami miatt annyira elbaszottul irreális lenne a rendszer 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mellesleg ennek a licitálós dolognak sincs sok valóságalapja, ez ellen mégse sír senki 😊eaglesmcnabb
Miért ne lenne? A szabadügynökök IRL is odamennek ahol a legtöbb lóvét kapják... Jó, lehetne jönni ilyenekkel hogy klubhűség, bajnoki ambíciók, stb., de ezt ugyanúgy nehéz lenne belevinni a játékba mint a holdoutot.Rataxes
ja csak gondolom hogy minden egyéb tényezőt figyelmen kívül hagyva ha valaki kap egy 4,8millás és egy 5 millás ajánlatot, nem a 4,8 millásat választja csak azért mert nincs meg a 300k emelés 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Mindenki Döméhez menne mert tudják hogy ő simel 😛 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mellesleg ennek a licitálós dolognak sincs sok valóságalapja, ez ellen mégse sír senki 😊eaglesmcnabb
Miért ne lenne? A szabadügynökök IRL is odamennek ahol a legtöbb lóvét kapják... Jó, lehetne jönni ilyenekkel hogy klubhűség, bajnoki ambíciók, stb., de ezt ugyanúgy nehéz lenne belevinni a játékba mint a holdoutot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azt mondjuk nem értem, hogy miért nem lehet normális keretek között játszani, miért jó ilyen "kiskapukat" keresgetni egy játékban, de ti tudjátok. Biztos csak azért ilyen szar, mert eleinte valahogy ez nem volt jelen, csak mióta a fél GM gárda kicserélődött, és nem szoktam/tunk hozzá az ilyenhez.fetomy
Ettől hogy ezt csinálja nem lesz ligaelit csapata, mint ahogy eddig sem lett. 😊
Akad hogy Egyeseknek nem tetszik, nekem viszont a rinyálás nem tetszik ami ekörül van, max szerez pár veterán backup playát, megváltani a világot úgy sem fogja. Ha annyira kellenek a playák ajánlj te is szerződést nekik, amúgy akit kibasz majd nyugodtan claimelheted ha utólag rájössz hogy mégiscsak az a játékos kell neked, aki eddig eszedbe sem jutott 😊
Mellesleg ennek a licitálós dolognak sincs sok valóságalapja, ez ellen mégse sír senki 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A dolog egyszerű. A magyarok jó ideje ilyen kiskapusok, egyszerűen a rendszer és a pénzügyi helyzet hozta ezt ki belőlünk, tett ilyenné. De lehet csak mi nem tettünk ellene. A lényeg ugyanaz.
EGy pontos szabályozás megoldhat sok problémát.
De nincs ez másképp az NFL-ben is. A játék a pénzről szól a törvényeket pedig jogászok, ügyvédek hozzák. Ezernyi kiskapuval élnek együtt, amiből ha elegük lesz a tulajdonosok megváltoztatják, amit a jogászok formába öntenek, míg mások már azt tervezik ezzel együtt élve, milyen egyéb lehetőségeik vannak.

Azon el lehet gondolkodni vajh az a manager szemléletű, aki kedélyesen sörözve heti egyszer odanyúl a csapathoz vagy az, aki minden eszközt megragad a fejlődésre. Itt is sokféle játékstílus létezik. Ám mindenért és minden ellen lehet tenni, ha azt az ember logikusan levezeti miért jó vagy éppen rossz.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Taxi az kevés, tessék csak nyomni felfelé 😀Wyatt
done 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taxi az kevés, tessék csak nyomni felfelé 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt mondjuk nem értem, hogy miért nem lehet normális keretek között játszani, miért jó ilyen "kiskapukat" keresgetni egy játékban, de ti tudjátok. Biztos csak azért ilyen szar, mert eleinte valahogy ez nem volt jelen, csak mióta a fél GM gárda kicserélődött, és nem szoktam/tunk hozzá az ilyenhez. Na pont az ilyenek miatt írtam 1-2 napja JJnek, hogy miért nem jó, ha a "régi" arcok itt hagyják a játékot.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
itt olyan játékosokról van szó, akik senki másnak nem kellenek
az ilyenek ne válogassanakSzegecs
Igaz. Az ilyen GM-ek viszont ezek szerint számítanak ezekre a játékosokra, nekik kellenek, tehát nem gond nekik, ha mondjuk csak 50%-os büntiért vághatják ki másnap 😉fetomy
nem oszt, nem szoroz
legfeljebb a végső keretszűkítéskor lesznek kivágva, nem 1 hét múlvaSzegecs
Dehogynem ha azt mondjuk hogy fél évig nem vághatja ki csak büntivel akkor fogadjunk hogy hirtelen nem mindig 5 embert kapna le waiverről ?
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
itt olyan játékosokról van szó, akik senki másnak nem kellenek
az ilyenek ne válogassanakSzegecs
Igaz. Az ilyen GM-ek viszont ezek szerint számítanak ezekre a játékosokra, nekik kellenek, tehát nem gond nekik, ha mondjuk csak 50%-os büntiért vághatják ki másnap 😉fetomy
nem oszt, nem szoroz
legfeljebb a végső keretszűkítéskor lesznek kivágva, nem 1 hét múlva


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
itt olyan játékosokról van szó, akik senki másnak nem kellenek
az ilyenek ne válogassanakSzegecs
Igaz. Az ilyen GM-ek viszont ezek szerint számítanak ezekre a játékosokra, nekik kellenek, tehát nem gond nekik, ha mondjuk csak 50%-os büntiért vághatják ki másnap 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs skacok, itt van Landry, aki már akkora bivaly, hogy edzésen egy hét alatt IR-re küldi a fél játékosállományt, főleg a CB-S-eket, mert fél, hogy valai kiszorítja a kezdőből.
Meg kellett lépnem ezt a tegnap hajnalit. 😕
Most lemondanék, de akkor búcsút inthetnék BŐRFIKT-nek. :,(

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
itt olyan játékosokról van szó, akik senki másnak nem kellenek
az ilyenek ne válogassanak


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogyan? Meg lesz mondva h posztonként max hány játékosra licitálhatsz?empty taxi
Mondjuk lesz egy FA bizottság, aki az ilyen ajánlgatóknak a játékosok képviselőjeként bejelenti, hogy "Bocs, de olyan csapathoz nem megyek, aki másnap kidob".

Amúgy nem, mondjuk pl. FA-ról vetminért hozott ember pl. az adott FA kör végéig vagy mondjuk 1 hónapig csak 50%-os capbüntivel dobhatja ki.

A 80 fős roster pedig nem úgy szokott kialakulni, hogy leigazolunk 15 veterán safetyt. Szerintetek IRL ha egy safety meghallja, hogy vele együtt 8 másik safety is megy a meglévő 5 mellé a rosterre, akkor aláír? Másrészt pedig szerintem legalábbis a 80 fős roster az inkább a draft utáni csapatonkénti 25 UDFA miatt van, amiből valóban kiraknak 20-at a végéig.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Nem.szaba
Ezt jövőre le kell szabályozni.somoskovig
Hogyan? Meg lesz mondva h posztonként max hány játékosra licitálhatsz?empty taxi
Egyszerűbb ha leszerződteted nem waivelheted x-ideig vagy ha nagyon muszáj akkor valami büntivel.

Visi neked honnan lesz caphelyed ? 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a gond, hogy így nem tudja más kibaszni waiverre capbünti nélkül 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért vannak árak, Branch, Hall, Goldson....
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Nem.szaba
Ezt jövőre le kell szabályozni.somoskovig
Hogyan? Meg lesz mondva h posztonként max hány játékosra licitálhatsz?empty taxi
Nem egészen, de mondjuk egyszerre nem biztos, hogy 15 nevet be kell dobni.