GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az nem gáz csak az én emberimhez ne nyúljanak ,mert még másra is kéne pénz 😀Toca
ó nyugi, arról vagyunk híresek, hogy ebben szívesen támogatjuk GM társainkat 😉
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Az nem gáz csak az én emberimhez ne nyúljanak ,mert még másra is kéne pénz 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most a rinyálás fontosabb, majd utána jöhetnek a 9 millás Hall offerek 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Nem vettem magamra,csak nem értem,hogy aki beírja ,hogy sok a rinya nem érzi hogy ezzel ő is növelte ezek számát legalább eggyel ? 😊Toca
Ha azért rinyálsz, mert nem tetszik, hogy mások rinyálnak, akkor a két rinyálás kiüti egymást, és az így már nem számít rinyálásnak 😉fetomy
Vagy hatványozódik bizonyos elméletek szerint ,senki nem tudja ,tudományos bizonyíték egyenlőre egyik elméletre sincs.
Leállt az FA piac mindenki kifogyott a pénzből ?😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem vettem magamra,csak nem értem,hogy aki beírja ,hogy sok a rinya nem érzi hogy ezzel ő is növelte ezek számát legalább eggyel ? 😊Toca
Ha azért rinyálsz, mert nem tetszik, hogy mások rinyálnak, akkor a két rinyálás kiüti egymást, és az így már nem számít rinyálásnak 😉
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Azért örülök, hgy 1x megkérdeztem,hogy mást esetleg nem zavar-e , illetve vázoltunk erre egy-két megoldást ebből mindenkinek az jön le hogy megint megy a sírás. Jelen pillanatban több embert látok azon nyivákolni,hogy éppen 1-2 embernek nem tetszik valami .Mellesleg senki nem fenyegetőzött kilépéssel, senki nem írta hogy azonnal állítsuk meg amit egyesek csináltak, csak felhívtuk a figyelmet erre ,megoldáslehetőségekkel , szezon végén meg lehet mondjuk róla majd szavazni vagy a boss dönt vagy erre is felállíthatunk akár 3 bizotságot vagy nem tudom hogy megy 😀Toca
Nem vettem magamra,csak nem értem,hogy aki beírja ,hogy sok a rinya nem érzi hogy ezzel ő is növelte ezek számát legalább eggyel ? 😊
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
a boss már döntött


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bro, nem kell mindent magadra venni, te nem akartál kilépni, nyilván az a része nem neked szólt.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Azért örülök, hgy 1x megkérdeztem,hogy mást esetleg nem zavar-e , illetve vázoltunk erre egy-két megoldást ebből mindenkinek az jön le hogy megint megy a sírás. Jelen pillanatban több embert látok azon nyivákolni,hogy éppen 1-2 embernek nem tetszik valami .Mellesleg senki nem fenyegetőzött kilépéssel, senki nem írta hogy azonnal állítsuk meg amit egyesek csináltak, csak felhívtuk a figyelmet erre ,megoldáslehetőségekkel , szezon végén meg lehet mondjuk róla majd szavazni vagy a boss dönt vagy erre is felállíthatunk akár 3 bizotságot vagy nem tudom hogy megy 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A siránkozás részével viszont egyetértek.
Ahogy azzal is lemondok mert így úgy amúgy... ezzel csak demoralizálják a többieket.

Aki nem akar játszani nem fog, ez törvényszerű, de felesleges ezt lebegtetni.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 741 — no es importante
http://en.wikipedia.org/wiki/Gentlemen's_agreement


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Most játszunk, lehet fogalmazni a szabályokat, amikben nincsenek kiskapuk. Senki elől nincs megtiltva.
Megszavazzuk jövőre így legyen, ne így legyen, bármi.

De ez a mindenen siránkozás, miközben az emberek 80%-a még két fűszálat nem tett keresztbe a játékért az nagyon megy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
teljes mértékben egyetértek gaboval. tudtommal adam már tavaly is ezt csinálta, ennek ellenére szünetben senki nem szólt ellene, s minő véletlen idén is ez megy 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Még szerencse hogy az FA piac idén működik így először...gabokocka
IRL szezon közben valahogy nem azon jár az agyam, hogy is működik a FA piac a GM játékban. 😀szaba
Mert szar GM vagy, ideje lenne lemondanod, nem? 😉fetomy
Nem áll még készen az utódom. 😕
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Még szerencse hogy az FA piac idén működik így először...gabokocka
IRL szezon közben valahogy nem azon jár az agyam, hogy is működik a FA piac a GM játékban. 😀szaba
Mert szar GM vagy, ideje lenne lemondanod, nem? 😉
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És ennek mi köze ahhoz amit írok?
Akkor még egyszer. Amikor rá sem nézünk a játékra mert holtidény van, milyen magvas gondolatokat vársz? Cserébe amikor épp játszunk, talán valamivel nagyobb számban derül ki, o-ooo ez így nem teljesen jó.

edit mondja Gabora írtam.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Még szerencse hogy az FA piac idén működik így először...gabokocka
IRL szezon közben valahogy nem azon jár az agyam, hogy is működik a FA piac a GM játékban. 😀
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Még szerencse hogy az FA piac idén működik így először...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amikor épp semmi nincs az embernek miből jutnának eszébe olyanok, hogy mit kéne jobban?
Gyakorlat közben nyilván sokkal több dologról kiderül, hogy nem így kéne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Ismét a szokásos téma, amikor a játék szünetében a szabályokat kéne módosítani, variálni, mindenki kussol, most meg sírunk mindenen, hogy ez így szar, úgy szar.gabokocka
Most kell felírni, hogy mi a szar, mert szünetben nincs rá semmi precedens, hogy mégis mi a gebasz. 😛
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Ismét a szokásos téma, amikor a játék szünetében a szabályokat kéne módosítani, variálni, mindenki kussol, most meg sírunk mindenen, hogy ez így szar, úgy szar.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 741 — no es importante
Mellesleg ennek a licitálós dolognak sincs sok valóságalapja, ez ellen mégse sír senki 😊eaglesmcnabb
most ilyet miért írsz? az nfl.com-ról szedtem a képet, Schefter lőtte



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
mondjuk egy 5 millás ajánlatnál az 5,4 már jelentősebbnek mondható, mégis érvénytelen nálunk.

vagy mondhatnám a posztonkénti liciteket, IRL ilyen nincs, egyszerre megy minden nálunk pedig külön szakaszok vannak. Ha ezt pl eltörölnénk biza nem lennének ilyen irreális értékek 1-2 játékosnál. Igaz ez sem tűnt fel senkinél. Pedig ez már elég nagy különbség a játék és a valóság között 😊eaglesmcnabb
Egyébként nekem az az FA-zás tetszett, mikor én voltam a FA biztos, nekem jöttek az ajánlatok, és hirdettem hogy állunk. Ezt lehetne kiegészíteni a licites megoldással úgy, hogy nem napi 1 hirdetés, hanem rögtön üzenetben válaszolni, hogy bocs de van jobb, vagy hasonló. 😊fetomy
Én egy hasonlón gondolkodtam csak autamitálva. Beírod mennyit adnál ha előtted licitáltak már drágábban kiírja az oldal,hogy nem nyert adj többet. Ennek megvalósíthatóságán is gondolkodtam már, lehet nyáron úgyis hasonóval foglalkozok majd akkor megnézem,hogy megoldható-e egyszerűen.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sőt hogy továbbmenjek IRL egy csapat 10 év alatt nem tradel annyit mint te 1 szezonban, ez mégsem szúrja a szemedet. 😉eaglesmcnabb
Ez van, ha rebuilding van. Már idén is sokkal kevesebbet tradeltem (fele annyit se sztem), és nem is nagyon tervezek már, max 1-2 az is picktrade lesz ha lesz. Tavaly átálltam 3-4-re, a trade-ek java része azzal függött össze, illetve Lau és Jenkins esetén az, hogy kurvajó offert kaptam.

hozzáteszem, hogy a tavalyi sok trade és az idei néhány eredménye az, hogy most van kb. 53 emberem, akikből úgy 50-et meg is akarok tartani. Pont azt mondtam steznek, hogy érdekes nekem, hogy mindenhol 30 emberek vannak rosteren meg hasonló én meg egyszerűen már nem tudom kit tudnék kirakni, hogy még az az 1-2 FA és draft prospect akit szeretnék, beférjen. Lehetséges, hogy neked reálisabb adam verziója, aki évente 25 vetmines FA-t behoz mégis minden évet 20 emberrel a rosteren kezdi, nekem reálisabb az, hogy bár rengeteg trade-el tavaly, de tele a keret és olyan a csapatom, aminek 90%-ától már csak akkor válok meg, ha nincs más választásom (retire (lol, 30 év fölöttim tán nincs is), cap szitu, vagy hogy szar lesz).

Nézd meg kiket adtam el idén. Túlfizetett, nem annyira jó embereket (McMini, Hall - kösz stez, hogy mindegyiket elvitted 😀), meg Vincy Jacksont,akit elég jó árért el tudtam adni, és nem annyira volt rá szükségem. Ja és pickeket. Ha adja az ég, hogy nem derül ki a csapatom feléről, hogy szar, akkor jövőre valószínűleg már ennyit sem fogok tradelni. 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
vagy mondhatnám a posztonkénti liciteket, IRL ilyen nincs, egyszerre megy minden nálunk pedig külön szakaszok vannak. Ha ezt pl eltörölnénk biza nem lennének ilyen irreális értékek 1-2 játékosnál. Igaz ez sem tűnt fel senkinél. Pedig ez már elég nagy különbség a játék és a valóság között 😊eaglesmcnabb
Gondolom ez azért van így hogy átlátható/játszható legyen a játék. Jóval nehezebb lenne a "sapka-tervezés" ha egyszerre menne az összes poszt licitje. + nem tudom Neked lenne-e energiád egyszerre az összes szabadügynököt, azok teljesítményét átnézni.Rataxes
hát épp ezaz, ha IRL nehéz a sapkatervezés nálunk miért legyen könnyebb? 😊

persze a föntieket nem azért írtam mert feltétlen változtatni kéne a dolgokon, szerintem úgy jó a játék ahogy van, csak nem értem hogy miért ez az egy dolog volt az ami ennyire szúrta egyesek szemét, amikor van számtalan más dolog is ami teljesen másképpen működik mint IRL.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!